edx-platform - en to he translation catalogue (3986 entries)

en: 
                Either the capture or credit is not voidable because the capture or credit information has already been
                submitted to your processor, or you requested a void for a type of transaction that cannot be voided.
he: 
               הצילום או האשראי אינם ניתנים לביטול משום שפרטי הצילום או האשראי 
                נשלחו כבר למעבד או שביקשת ביטול לסוג עסקה שלא ניתן לבטלה.

en: 
                Error: The request was received but there was a server timeout.
                This error does not include timeouts between the client and the server.
                Possible fix: retry the payment after some time.
he: 
                שגיאה: הבקשה התקבלה אך השרת היה מושבת.
                שגיאה זו אינה כוללת זמני השבתה בין הלקוח לשרת.
                תיקון אפשרי: נסה לשלם שוב לאחר זמן מה

en: 
                Error: The request was received, but a service did not finish running in time
                Possible fix: retry the payment after some time.
he: 
                שגיאה: הבקשה התקבלה, אך שירות לא סיים את ההרצה בזמן
                תיקון אפשרי: נסה לשלם שוב לאחר זמן מה.

en: 
                Error: The request was received, but there was a timeout at the payment processor.
                Possible fix: retry the payment.
he: 
                שגיאה: הבקשה התקבלה אך אירע זמן השבתה במעבד התשלום.
                תיקון אפשרי: נסה לשלם שוב.

en: 
                Expired card. You might also receive this if the expiration date you
                provided does not match the date the issuing bank has on file.
                Possible action: retry with another form of payment.
he: 
                כרטיס פג תוקף. ייתכן שתקבל גם הודעה זאת אם תאריך התפוגה
                שסיפקת אינו תואם לתאריך המופיע לבנק בקובץ.
                פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                Expired card. You might also receive this if the expiration date you
                provided does not match the date the issuing bank has on file.
                Possible fix: retry with another form of payment
he: 
                הכרטיס פג תוקף. ייתכן שאתה מקבל הודעה זאת אם תאריך התפוגה
                שסיפקת אינו תואם לתאריך המופיע לבנק בקובץ.
                תיקון אפשרי: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.
                Possible action: retry with another form of payment.
he: 
                דחייה כללית של הכרטיס. הבנק המנפיק לא סיפק מידע אחר.
                פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.
                Possible fix: retry with another form of payment
he: 
                דחייה כללית של הכרטיס. הבנק המנפיק לא סיפק מידע אחר.
                תיקון אפשרי: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.
                Possible action: retry with another form of payment.
he: 
                כרטיס לא פעיל או כרטיס לא מורשה לעסקאות טלפוניות.
                פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.
                Possible fix: retry with another form of payment
he: 
                כרטיס לא פעיל או כרטיס לא מורשה לעסקאות טלפוניות.
                תיקון אפשרי: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                The authorization request was approved by the issuing bank but declined by
                CyberSource because it did not pass the CVN check.
                Possible action: retry with another form of payment.
he: 
                בקשת ההרשאה אושרה על ידי הבנק המנפיק אך נדחתה על ידי
              CyberSource משום שלא עברה את בדיקת ה-CVN.
                פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource
                because it did not pass the Address Verification System (AVS).
he: 
                בקשת ההרשאה אושרה על ידי הבנק המנפיק אך נדחתה על ידי CyberSource.
               משום שהיא לא עברה את מערכת אימות הכתובת (AVS).

en: 
                The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based
                on your legacy Smart Authorization settings.
                Possible action: retry with a different form of payment.
he: 
                בקשת האישור אושרה על ידי הבנק המנפיק אך נדחתה על ידי CyberSource
                בהגדרות ההרשאה החכמה מדור קודם.
                פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource.'
                Possible fix: retry with a different form of payment.
he: 
                בקשת ההרשאה אושרה על ידי הבנק המנפיק אך נדחתה על ידי CyberSource.'
                תיקון אפשרי: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                The capture or credit is not voidable because the capture or credit information has already been
                submitted to your processor. Or, you requested a void for a type of transaction that cannot be voided.
he: 
                הצילום או האשראי אינם ניתנים לביטול משום שפרטי הצילום או האשראי             נשלחו כבר
    למעבד או שביקשת ביטול עבור סוג עסקה שלא ניתן לבטלה.

en: 
                The card type is not accepted by the payment processor.
                Possible action: retry with another form of payment.
he: 
                מעבד התשלם אינו מקבל את סוג הכרטיס.
                פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                The card type is not accepted by the payment processor.
                Possible fix: retry with another form of payment
he: 
                מעבד התשלם אינו מקבל את סוג הכרטיס.
                תיקון אפשרי: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.
                Possible action: retry with the same card or another form of payment.
he: 
                סוג הכרטיס שנשלח אינו חוקי או אינו תואם למספר כרטיס האשראי.
                פעולה אפשרית: נסה שוב עם אותו כרטיס או עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.
                Possible fix: retry with the same card or another form of payment
he: 
                סוג הכרטיס שנשלח אינו חוקי או אינו תואם למספר כרטיס האשראי.
                תיקון אפשרי: נסה שוב עם אותו כרטיס או עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                The issuing bank has questions about the request. You do not receive an
                authorization code programmatically, but you might receive one verbally by calling the processor.
                Possible action: retry with another form of payment.
he: 
                ‎לבנק המנפיק יש שאלות בנוגע לבקשה. לא קיבלת
                קוד הרשאה באמצעות התוכנה, אך ייתכן שתקבל הרשאה בעל פה על ידי התקשרות למעבד.
                פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: 
                The merchant reference code for this authorization request matches the merchant reference code of another
                authorization request that you sent within the past 15 minutes.
                Possible action: Resend the request with a unique merchant reference code.
he: 
                קוד הסימוכין של הסוחר לבקשת הרשאה זו תואם לקוד הסימוכין של הסוחר
                לבקשת הרשאה אחרת ששלחת ברבע שעה האחרונה.
                פעולה אפשרית: שלח מחדש את הבקשה עם קוד סימוכין של סוחר ייחודי.

en: 
                The merchantReferenceCode sent with this authorization request matches the
                merchantReferenceCode of another authorization request that you sent in the last 15 minutes.
                Possible fix: retry the payment after 15 minutes.
he: 
                ה-merchantReferenceCode שנשלח עם בקשת אישור זו תואם ל-
                merchantReferenceCode של בקשת אישור אחרת ששלחת ברבע שעה האחרונה.
                תיקון אפשרי: נסה לשלם שוב לאחר 15 דקות.

en: 
                The request was received but there was a server timeout. This error does not include timeouts between the
                client and the server.
he: 
               הבקשה התקבלה אך השרת היה מושבת. שגיאה זו אינה כוללת זמני השבתה בין
                הלקוח לשרת.

en: 
                You requested a capture through the API, but there is no corresponding, unused authorization record.
he: 
                ביקשת צילום דרך ממשק ה-API, אך אין התכתבות, רשומת הרשאה שלא נעשה בה שימוש.

en: 
                You requested a capture, but there is no corresponding, unused authorization record. Occurs if there was
                not a previously successful authorization request or if the previously successful authorization has already
                been used by another capture request.
he: 
    ביקשת קליטה אך אין התכתבות ורשומת הרשאה שלא נעשה בה שימוש. הדבר מתרחש אם לא היתה
                בקשה מוצלחת להרשאה או אם כבר נעשה שימוש בהרשאה המוצלחת הקודמת 
                על ידי בקשת קליטה אחרת.

en: 
              If you are not redirected within 5 seconds, <a href="%(target)s">click here to go to the home page</a>.
he: 
              Iאם אינך מופנה תוך 5 שניות,, <a href="%(target)s">לחץ כאן כדי לעבור לעמוד הבית</a>.

en: 
            Markdown syntax is allowed. See the %(start_link)scheatsheet%(end_link)s for help.
he: 
    ניתן להשתמש בתחביר שפת Markdown. ראה %(start_link)s דף עזר %(end_link)s למידע נוסף.

en: 
            Your university identity server did not return your ID information to us.
            Please try logging in again.  (You may need to restart your browser.)
he: 
    שרת מזהה האוניברסיטה לא החזיר את פרטי המזהה שלך אלינו.
    נסה להתחבר שוב. (ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את הדפדפן שלך).

en: 
      You need to <a href="%(login_url)s">log in</a> or <a href="%(signup_url)s">sign up</a> to use this function.
he: 
    צריך <a href="%(login_url)s">להתחבר</a> או <a href="%(signup_url)s">להירשם</a> על מנת להשתמש בפונקציה זו.

en: 
    {p_tag}You currently do not have any peer grading to do.  In order to have peer grading to do:
    {ul_tag}
    {li_tag}You need to have submitted a response to a peer grading problem.{end_li_tag}
    {li_tag}The course team needs to score the essays that are used to help you better understand the grading
    criteria.{end_li_tag}
    {li_tag}There must be submissions that are waiting for grading.{end_li_tag}
    {end_ul_tag}
    {end_p_tag}
he: 
    {p_tag}אין לך כרגע דירוג עמיתים לביצוע. על מנת לקבל דירוג עמיתים לביצוע:
    {ul_tag}
    {li_tag}היה עליך לשלוח תשובה לבעיית דירוג עמיתים.{end_li_tag}
    {li_tag}על צוות הקורס לתת ציון על המאמרים המשמשים לך לעזר על מנת  להבין טוב יותר את קריטריון הדירוג.{end_li_tag}
    {li_tag}חייבות להיות הגשות הממתינות לדירוג.{end_li_tag}
    {end_ul_tag}
    {end_p_tag}

en:  (out of {total})
he: (מתוך {total})

en:  (skipping {skipped})
he: (מדלג {skipped})

en: "{course_title}" Course Staff
he: "{course_title}" צוות הקורס

en: # enrolled
he: # נרשמים

en: # staff
he: # צוות

en: % Discount
he: % הנחה

en: %(file)s has been changed to revision #%(revision)d
he: %(file)s שונה לגירסה #%(revision)d

en: %(file)s has been saved.
he: %(file)s נשמר.

en: %(min_score)s is not a valid grade percentage
he: %(min_score)s אינו אחוז דירוג חוקי

en: %(platform_name)s Additions:
he: תוספות של %(platform_name)s:

en: %(platform_name)s Wiki
he: ויקי של %(platform_name)s

en: %(user)s subscribing to %(article)s (%(type)s)
he: %(user)s נרשם ל-%(article)s (%(type)s)

en: %s comment | %s comments
he[0]: תגובה %s
he[1]: %s תגובות

en: %s discussion started | %s discussions started
he[0]: דיון %s החל
he[1]: %s דיונים שהחלו

en: %s has been marked as deleted
he: %s סומן כמחוק

en: %s has been restored
he: %s שוחזר

en: %s uploaded and replaces old attachment.
he: %s הועלה ויחליף את הקובץ המצורף הקודם.

en: %s was successfully added.
he: %s נוסף בהצלחה.

en: (1) Register for an account at {site_name}
he: (1) הירשם לקבל חשבון ב-{site_name}

en: (2) Once registered, copy the redeem URL and paste it in your web browser.
he: (2) לאחר ההרשמה, העתק את כתובת ה-URL והדבק אותה בשורת הכתובת של הדפדפן שלך.

en: (3) On the enrollment confirmation page, Click the 'Activate Enrollment Code' button. This will show the enrollment confirmation.
he: (3) בעמוד אישור ההרשמה, לחץ על לחצן 'הפעל קוד רישום'. כך ניתן יהיה להציג את אישור ההרשמה.

en: (4) You should be able to click on 'view course' button or see your course on your student dashboard at {url}
he: (4) אתה אמור ללחוץ על 'צפה בקורס' או לראות את הקורס בלוח הבקרה שלך ב-{url}

en: (5) Course materials will not be available until the course start date.
he: (5) תכני הקורס לא יהיו זמינים עד לתאריך התחלת הקורס.

en: (Learners not explicitly assigned to a cohort)
he: (לומדים שלא הוקצו במפורש למחזור לימודים)

en: (Maximum 128 characters)
he: (מקסימום 128 תווים)

en: (Optional)
he: (אופציונלי)

en: (Source code line unavailable)
he: (שורת קוד מקור אינה זמינה)

en: (Unnamed)
he: (ללא שם)

en: (for student enrollment and access)
he: (עבור רישום וגישה של סטודנטים)

en: (no log message)
he: (אין הודעת יומן)

en: (none)
he: (ריק)

en: (reload your page to refresh)
he: (טען מחדש את העמוד על מנת לרענן)

en: (root)
he: (שורש)

en: * Required Information
he: * מידע חובה

en: **strong** or __strong__
he: **חזק** או __חזק__

en: *emphasis* or _emphasis_
he: *מודגש* או _מודגש_

en: + - * / (add, subtract, multiply, divide)
he: + - * / (חיבור, חיסור, הכפל, חלק)

en: - Select -
he: -בחר-

en: ...and more!
he: ... ויותר!

en: 0 sent
he: 0 נשלח

en: 10^ and the exponent
he: 10^ והמעריך

en: 1e and the exponent
he: 1e והמעריך

en: <b>Congratulations!</b> {provider_name} has approved your request for course credit. To see your course credit, visit the {link_to_provider_site} website.
he: <b>ברכות!</b> {provider_name} אישר את בקשתך לקבלת נקודות זכות בקורס. כדי לראות את נקודות הזכות שלך בקורס, בקר באתר האינטרנט {link_to_provider_site}.

en: <i>Welcome</i> {name}
he: <i>ברוכים הבאים</i> {name}

en: <p>Sincerely,</p><p>[[Your Signature]]</p>
he: <p>בכבוד רב,</p><p>[[חתימתך]]</p>

en: A .csv file that lists your enrollment codes is attached. You can use the email template below to distribute enrollment codes to your students. Each student must use a separate enrollment code.
he: מצורף קובץ ‎csv המפרט את קודי הרישום. באפשרותך להשתמש בתבנית הדואר האלקטרוני שלהלן על מנת להפיץ את קודי הרישום לסטודנטים שלך. כל סטודנט חייב להשתמש בקוד רישום נפרד.

en: A Broad Library of Problem Types
he: ספריה גדולה של סוגי בעיות תרגילים

en: A CCX can only be created on this course through an external service. Contact a course admin to give you access.
he: ניתן ליצור CCX רק בקורס זה דרך שירות חיצוני. צור קשר עם מנהל הקורס שיעניק לך גישה לקורס.

en: A CSV file of your registration URLs is attached. Please distribute registration URLs to each student planning to enroll using the email template below.
he: מצורף קובץ CSV של כתובות URL לרישום. נא הפץ את כתובות ה-URL לכל סטודנט המתכנן להירשם תוך שימוש בתבנית המצורפת מטה.

en: A Note to Learners
he: הערה ללומדים

en: A category name for the discussion. This name appears in the left pane of the discussion forum for the course.
he: שם קטגוריה עבור הדיון. השם הזה מופיע בחלונית השמאלית של פורום הדיונים של הקורס.

en: A city is required
he: עיר הוא שדה חובה

en: A cohort with the same name already exists.
he: קבוצת לימוד בעלת אותו שם כבר קיימת.

en: A country is required
he: מדינה הוא שדה חובה

en: A deleted article with slug "%s" already exists.
he: מאמר שנמחק ששמו הקצר "%s" קיים כבר.

en: A description of your goals is required
he: תיאור מטרותיך הוא שדה חובה

en: A dictionary that maps which groups can be shown this block. The keys are group configuration ids and the values are a list of group IDs. If there is no key for a group configuration or if the set of group IDs is empty then the block is considered visible to all. Note that this field is ignored if the block is visible_to_staff_only.
he: מילון הממפה אילו קבוצות ניתן להציג בבלוק זה. המפתחות, שהם מזהי תצורת קבוצה והערכים, מהווים רשימת מזהי קבוצה. אם אין מפתח עבור תצורת קבוצה או אם מקבץ מזהי הקבוצה ריק, אזי הבלוג נחשב כגלוי לכולם. שים לב שיש להתעלם משדה זה אם הבלוק visible_to_staff_only.

en: A file was changed: %s
he: קובץ שונה: %s

en: A file was deleted: %s
he: קובץ נמחק: %s

en: A human-readable description of the example certificate.  For example, 'verified' or 'honor' to differentiate between two types of certificates.
he: תיאור קריא וברור של תעודה לדוגמה.  לדוגמה, 'מאומת' או 'כבוד' כדי להבדיל בין שני סוגי התעודות.

en: A level of education is required
he: חובה למלא את רמת ההשכלה

en: A library has not yet been selected.
he: לא נבחרה ספריה.

en: A license defines how the contents of this block can be shared and reused.
he: רישיון מגדיר כיצד ניתן לשתף ולעשות שימוש חוזר בתוכן של בלוק זה.

en: A new revision was created: Merge between Revision #%(r1)d and Revision #%(r2)d
he: גרסה חדשה נוצרה: מיזוג בין גרסה #%(r1)d וגרסה #%(r2)d

en: A non-root note must always have a slug.
he: עבור הערה שאינה ראשית חייב להיות תמיד שם קצר למאמר.

en: A plugin was changed
he: תוסף שוּנה.

en: A proctored exam attempt for {exam_name} in {course_name} by username: {student_username} was reviewed as {review_status} by the proctored exam review provider.
he: ניסיון למבחן תחת פיקוח עבור {exam_name} ב-{course_name} על ידי שם משתמש: {student_username} נסקר כ{review_status} על ידי ספק סקירת מבחן תחת פיקוח.

en: A properly formatted e-mail is required
he: כתובת דואר אלקטרוני חייבת להיות בפורמט תקין

en: A refund request has been initiated for {username} ({email}). To process this request, please visit the link(s) below.
he: בקשה להחזר כספי נוצרה עבור {username} ({email}). על מנת לעבד בקשה זו, בקר בקישור(ים) שלהלן.

en: A short summary of what the file contains
he: סיכום קצר על מה שמכיל הקובץ

en: A slug may not begin with an underscore.
he: שם קצר למאמר אינו יכול להתחיל בקו תחתון

en: A slug named "%s" already exists.
he: שם מקוצר "%s" של המאמר קיים כבר במערכת.

en: A subcategory name for the discussion. This name appears in the left pane of the discussion forum for the course.
he: שם תת קטגוריה עבור הדיון. השם הזה מופיע בחלונית השמאלית של פורום הדיונים של הקורס.

en: A system error occurred while processing your payment. You have not been charged.
he: אירעה שגיאת מערכת בעת עיבוד תשלומך. לא חויבת.

en: A system error occurred while your course was being processed. Please go to the original course to try the re-run again, or contact your PM for assistance.
he: אירעה שגיאת מערכת במהלך עיבוד הקורס. נא גש לקורס המקורי ונסה שוב ליצור מחזור לימודים חדש או צור קשר עם מנהל הפרויקט שלך על מנת לקבל עזרה.

en: A unique identifier for the example certificate.  This is used when we receive a response from the queue to determine which example certificate was processed.
he: מזהה ייחודי עבור התעודה לדוגמה.  משמש כשאנו מקבלים תשובה מהתור על מנת לקבוע איזו תעודה לדוגמה עובדה.

en: A valid password is required
he: דרושה סיסמה חוקית

en: A {cert_type} certificate signifies that a learner has agreed to abide by the honor code established by {platform_name} and has completed all of the required tasks for this course under its guidelines. A {cert_type} certificate also indicates that the identity of the learner has been checked and is valid.
he: תעודת {cert_type} משמעה שלומד הסכים לציית לקוד האתי שייסדה {platform_name} והשלים את כל המטלות הדרושות בקורס בהתאם להנחיות אלה. תעודת {cert_type} מציינת גם שזהות הלומד נבדקה והיא חוקית.

en: API Access
he: גישה ל-API

en: API Access Request
he: בקשת גישה ל-API

en: API Access Request Status
he: סטטוס בקשת גישה ל-API

en: API Client ID
he: מזהה לקוח של ממשק API

en: API Client Secret
he: לקוח של ממשק API נסתר

en: API Terms of Service
he: תנאי שימוש ב-API

en: API access request
he: בקשת גישה ל-API

en: API access request from {company}
he: בקשת גישה ל-API מ-{company}

en: API key for accessing Sailthru.
he: מפתח API עבור גישה ל-Sailthru.

en: API secret for accessing Sailthru.
he: API נסתר עבור גישה ל-Sailthru.

en: About
he: אודות

en: About Export to Git
he: אודות יצוא ל-GIT

en: About Exporting Courses
he: אודות יצוא קורסים

en: About Exporting Libraries
he: אודות יצוא ספריות

en: About edX
he: אודות edX

en: About to refund this order:
he: אתה עומד לבצע החזר כספי להזמנה זו:

en: About {platform_name}
he: אודות {platform_name}

en: About {platform_name} Accomplishments
he: אודות ההישגים של {platform_name}

en: About {platform_name} Certificates
he: אודות תעודות של {platform_name}

en: Absolutely. We have created an online course, edX101, that describes some best practices: from filming video, creating exercises, to the basics of running an online course. Additionally, we're always here to help, just drop us a note.
he: כמובן. יצרנו קורס מקוון, edX101, המתאר כמה מהשיטות המומלצות: מצילום סרטון וידאו, יצירת תרגילים ועד ליסודות הרצת קורס מקוון. בנוסף, אנחנו  כאן תמיד כדי לעזור, פשוט הודע לנו.

en: Accept grades past deadline
he: קבל ציונים לאחר תאריך היעד

en: Access Course Staff Support on the Partner Portal to submit or review support tickets
he: קבל גישה לתמיכה בצוות הקורס בפורטל השותפים על מנת לשלוח או לסקור כרטיסי תמיכה

en: Access My Courses
he: היכנס לקורסים שלי

en: Access documentation on http://docs.edx.org
he: גישה לתיעוד בכתובת http://docs.edx.org

en: Access the Open edX Portal
he: קבל גישה לפורטל edX הפתוח

en: Accessibility Policy
he: מדיניות נגישות

en: Account
he: חשבון

en: Account Acknowledgements
he: אישורי חשבון

en: Account Navigation
he: ניווט בחשבון

en: Account Preferences
he: העדפות החשבון

en: Account Settings
he: הגדרות חשבון

en: Account Status Info
he: פרטי סטטוס החשבון

en: Account creation not allowed.
he: לא ניתן ליצור חשבון.

en: Account frozen. Possible action: retry with another form of payment.
he: החשבון הוקפא. פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: Actions
he: פעולות

en: Activate Course Enrollment
he: הפעל הרשמה לקורס

en: Activation Invalid
he: הפעלה אינה תקפה

en: Active Groups
he: קבוצות פעילות

en: Add Admin
he: הוסף מנהל

en: Add All Units
he: הוסף את כל היחידות

en: Add Beta Tester
he: הוסף בודק בטא

en: Add CCX Coach
he: הוסף מאמן CCX

en: Add Certificate to LinkedIn Profile
he: הוסף תעודה לפרופיל LinkedIn

en: Add Community TA
he: הוסף עוזר הוראה קהילתי

en: Add Component
he: הוסף רכיב

en: Add Coupon Code
he: הוסף קוד שובר

en: Add Discussion Admin
he: הוסף מנהל הדיון

en: Add Instructor
he: הוסף מדריך

en: Add Learning Outcome
he: הוסף תוצאת למידה

en: Add Missing Groups
he: הוסף קבוצות חסרות

en: Add Moderator
he: הוסף מנחה

en: Add More Users to This Library
he: הוסף משתמשים נוספים לספריה זו

en: Add Staff
he: הוסף צוות

en: Add Team Members to This Course
he: הוסף חבר צוות לקורס זה

en: Add Unit
he: הוסף יחידה

en: Add Unsupported Problems and Tools
he: הוסף בעיות וכלים לא-נתמכים

en: Add User
he: הוסף משתמש

en: Add a New Page
he: הוסף עמוד חדש

en: Add a New Team Member
he: הוסף חבר צוות חדש

en: Add a New User
he: הוסף משתמש חדש

en: Add a Post
he: הוסף פוסט

en: Add a User to Your Course's Team
he: הוסף משתמש לצוות הקורס שלך

en: Add a multiple choice question
he: הוסף שאלת בחירה מרובה

en: Add a question with checkboxes
he: הוסף שאלה עם תיבות סימון

en: Add an explanation for this question
he: הוסף הסבר לשאלה זו

en: Add article
he: הוסף מאמר

en: Add beta testers
he: הוסף בודקי בטא

en: Add comment
he: הוסף הערה

en: Add components to your library for use in courses, using Add New Component at the bottom of this page.
he: הוסף רכיבים לספרייתך לצורך שימוש בקורסים באמצעות 'הוסף רכיב חדש' הנמצא בחלק התחתון של עמוד זה.

en: Add details about the instructors for this course
he: הוסף פרטים על המדריכים של קורס זה

en: Add diacritic marks to be added to a text using the comma-separated form, i.e. markname;urltomark;baseline,markname2;urltomark2;baseline2
he: הוסף סימנים דיאקריטיים שיתווספו לטקסט באמצעות צורה מופרדת בפסיק, לדוגמה markname;urltomark;baseline,markname2;urltomark2;baseline2

en: Add expiration date
he: הוסף תאריך תפוגה

en: Add grade
he: הוסף ציון

en: Add instructions to help learners understand how to use the word cloud. Clear instructions are important, especially for learners who have accessibility requirements.
he: הוסף הוראות על מנת לעזור ללומדים להבין כיצד להשתמש בענן המילים. הוראות ברורות הן חשובות, במיוחד עבור לומדים בעלי דרישות נגישוּת.

en: Add new article
he: הוסף מאמר חדש

en: Add new students
he: הוסף סטודנטים חדשים

en: Add tags that automatically highlight in a certain color using the comma-separated form, i.e. imagery:red,parallelism:blue
he: הוסף תגיות המדגישות צבע באופן אוטומטי באמצעות הפרדה בפסיק, לדוגמה imagery:red,parallelism:blue

en: Add the key/value pair for any custom parameters, such as the page your e-book should open to or the background color for this component.<br />See {docs_anchor_open}the edX LTI documentation{anchor_close} for more details on this setting.
he: הוסף התאמת מפתח/ערך לכל משתנה בהתאמה אישית, כגון העמוד שבו הספר האלקטרוני שלך אמור להיפתח או צבע הרקע של רכיב זה.<br />ראה {docs_anchor_open}תיעוד ה-LTI של edX{anchor_close} למידע נוסף על הגדרה זו.

en: Add the learning outcomes for this course
he: הוסף את תוצאות הלמידה עבור קורס זה

en: Add to LinkedIn Profile
he: הוסף לפרופיל בלינדאין

en: Add to Mozilla Backpack
he: הוסף ל-Mozilla Backpack

en: Add transcripts in different languages. Click below to specify a language and upload an .srt transcript file for that language.
he: הוספת תמלילים בשפות שונות. לחץ למטה כדי לציין שפה ולהעלות קובץ תמליל srt. עבור שפה זו.

en: Add {course_name} to Cart <span>({price} USD)</span>
he: הוסף את {course_name} לעגלה <span>({price} דולר ארה"ב)</span>

en: Added Course
he: נוסף קורס

en: Added a reference to "%(att)s" from "%(art)s".
he: נוספה הפנייה "%(att)s" מתוך "%(art)s".

en: Adding Files for Your Course
he: הוספת קבצים עבור הקורס שלך

en: Adding components
he: הוספת רכיבים

en: Adding content to your library
he: הוספת תוכן לספריה שלך

en: Adding team members makes course authoring collaborative. Users must be signed up for {studio_name} and have an active account.
he: הוספת חברי צוות הופכת את מלאכת יצירת הקורס לשיתופית. משתמשים חייבים להיות רשומים ל{studio_name} ולהחזיק חשבון פעיל.

en: Adding user "{username}" to groups {group_names}
he: הוספת המשתמש "{username}" לקבוצות {group_names}

en: Adding {codenames} permissions to group "{group}"
he: הוספת הרשאות {codenames} לקבוצה "{group}"

en: Additional Info:
he: מידע נוסף:

en: Additional Personal Information
he: מידע אישי נוסף

en: Additional Receipt Recipient
he: נמען נוסף לחשבונית

en: Additional Resources
he: משאבים נוספים

en: Address 1
he: כתובת 1

en: Address 2
he: כתובת 2

en: Address Line 1
he: שורת כתובת 1

en: Address Line 2
he: שורת כתובת 2

en: Address Line 3
he: שורת כתובת 3

en: Adjust a learner's entrance exam results
he: התאם את תוצאות מבחן הכניסה של הלומד

en: Adjust a learner's grade for a specific problem
he: התאם ציון של תלמיד לבעיה ספציפית

en: Adjust all enrolled learners' grades for a specific problem
he: התאם את כל ציוני הלומד שנרשם לבעיה מסוימת

en: Admin
he: מנהל

en: Administer Courses
he: נהל קורסים

en: Administrator
he: מנהל

en: Admins are course team members who can add and remove other course team members.
he: מנהלים הם חברים בצוות הקורס היכולים להוסיף או להסיר חברים אחרים בצוות הקורס.

en: Advanced
he: מתקדם

en: Advanced Editor
he: עורך מתקדם

en: Advanced Module List
he: רשימת מודולים מתקדמת

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Advanced settings control specific course functionality. On this page, you can edit manual policies, which are JSON-based key and value pairs that control specific course settings.
he: הגדרות מתקדמות שולטות בתפקודים מסוימים של הקורס. בעמוד זה, ניתן לערוך ידנית את מדיניות הקורס שהינה מפתחות או צמד ערכים מבוססי JSON, השולטים בהגדרות קורס מסוימות.

en: Affixes
he: תווים מיוחדים

en: After this date, course content will be archived.
he: לאחר תאריך זה, תוכן הקורס יאוחסן בארכיון.

en: After this purchase is complete, a receipt is generated with relative billing details and registration codes for students.
he: לאחר שרכישה זו תושלם, תופק עם פרטים ביחס לחיוב ולקודי הרשמה לסטודנטים.

en: After this purchase is complete, {username} will be enrolled in this course.
he: לאחר שתהליך הרכישה יושלם, {username} יירשם לקורס זה.

en: After this, it's important to do a manual review.
he: לאחר מכן, חשוב לבצע סקירה ידנית.

en: After you enroll, you can see the course on your student dashboard. You can see course materials after the course start date.
he: לאחר שתירשם, תוכל לראות את הקורס על לוח הבקרה שלך. כמובן שתוכל לראות חומרי למידה של הקורס לאחר מועד התחלתו.

en: All Discussions
he: כל הדיונים

en: All Learners
he: כל הלומדים

en: All Students
he: כל הסטודנטים

en: All course team members can access content in Studio, the LMS, and Insights, but are not automatically enrolled in the course.
he: כל חברי הצוות של הקורס יכולים לגשת לתוכן ב-Studio, ב-LMS, ב-Insights, אך הם אינם נרשמים אוטומטית לקורס.

en: All learners
he: כל הלומדים

en: All names, logos and seals ("Trademarks") that appear in the APIs, API Content, or on or through the services made available on or through the APIs, if any, are the property of their respective owners. You may not remove, alter, or obscure any copyright, Trademark, or other proprietary rightrs notices incorporated in or accompanying the API Content. If any third party revokes access to API Content owned or controlled by that third party, including without limitation any Trademarks, you must ensure that all API Content pertaining to that third party is deleted from your app, networks, systems and servers as soon as reasonably possible. If you stop using the APIs altogether or if your API access is revoked, you must delete all API Content in the same way.
he: כל השמות, הסמלים והחותמות ("סימנים מסחריים") המופיעים בממשקי ה-API, בתוכן ה-API או בשירותים הניתנים בממשקי ה-API או דרכם, אם קיימים כאלה, הם רכוש בעליהם. לא ניתן להסיר, לשנות או לטשטש זכות יוצרים, סימן מסחרי או הודעות זכויות קנייניות אחרות המשולבות בתוכן ה-API או נלוות אליו. אם צד שלישי כלשהו מבטל את הגישה לתוכן API שבבעלות אותו צד שלישי או נשלט על ידו, לרבות אך ללא הגבלה כל סימן מסחרי, עליך להבטיח כי תוכן ה-API הקשור לאותו צד שישי נמחק מהאפליקציה, הרשתות, המערכות והשרתים בהקדם האפשרי. אם הינך מפסיק להשתמש בממשקי ה-API כולם או אם גישתך ל-API נחסמה, עליך למחוק את כל תוכן ה-API באותה דרך.

en: All ok!
he: הכל בסדר!

en: All possible words from all learners.
he: כל המילים האפשריות מכל הלומדים.

en: All rights reserved
he: כל הזכויות שמורות

en: All units have been added.
he: כל היחידות נוספו.

en: Allow
he: אפשר

en: Allow Anonymous Discussion Posts
he: אפשר פוסטים אנונימיים בדיון

en: Allow Anonymous Discussion Posts to Peers
he: אפשר פוסטים אנונימים בדיון לעמיתים

en: Allow Opting Out of Proctored Exams
he: אפשר הסכמה למבחני חוץ

en: Allow Public Wiki Access
he: אפשר גישה ציבורית ל-Wiki.

en: Allow Skip
he: אפשר דילוג

en: Allow a learner who has used up all attempts to work on the problem again.
he: אפשר ללומד שהשתמש בכל הניסיונות שלו לעבוד שוב על בעיה.

en: Allow course instructors to assign CCX Coach roles, and allow coaches to manage Custom Courses on edX. When false, Custom Courses cannot be created, but existing Custom Courses will be preserved.
he: אפשר למנחי הקורס להקצות תפקידי מאמן CCX ולמאמנים לשנות את הקורסים המותאמים אישית ב-edX. במידה ולא, לא ניתן ליצור את הקורסים המותאמים אישית, אך יישמרו קורסים מותאמים אישית קיימים.

en: Allow students to download the timed transcript. A link to download the file appears below the video. By default, the transcript is an .srt or .txt file. If you want to provide the transcript for download in a different format, upload a file by using the Upload Handout field.
he: אפשר לסטודנטים להוריד את התמליל המתוזמן. קישור להורדת הקובץ יופיע מתחת לסרטון הווידאו. כברירת מחדל, התמליל הוא קובץ srt. או txt. אם ברצונך לספק את התמליל להורדה בפורמט שונה, העלה קובץ באמצעות שימוש בשדה 'העלה דף מידע'.

en: Allow students to download versions of this video in different formats if they cannot use the edX video player or do not have access to YouTube. You must add at least one non-YouTube URL in the Video File URLs field.
he: אפשר לסטודנטים להוריד גרסאות של סרטון וידאו זה בפורמטים שונים במידה ואינם יכולים להשתמש בנגן וידאו של edX או שאין להם גישה ליוטיוב. עלייך להוסיף לפחות כתובת URL אחת שאיננה כתובת של יוטיוב בשדה "כתובות URL לקבצי וידאו".

en: Allow the learner to take the exam again.
he: אפשר ללומד לבצע שוב את המבחן

en: Allow users who enrolled in an allowed country to access restricted courses from excluded countries.
he: אפשר למשתמשים שנרשמו במדינה מורשה לגשת לקורסים מוגבלים ממדינות שלא נכללו.

en: Allowance Section
he: פרק המענק

en: Allows all learners to work on the problem again.
he: מאפשר לכל הלומדים לעבוד שוב על בעיה.

en: Allows courses to share the same css class across runs even if they have different numbers.
he: מאפשר לקורסים לשתף את אותו כיתת CSS בהרצות גם אם יש להם מספרים שונים.

en: Allows hiding of the progress tab.
he: אפשר הסתרה של כרטיסיית ההתקדמות.

en: Allows specification of an external link to replace discussion forums.
he: מאפשר מפרט של קישור חיצוני על מנת להחליף פורומי דיון.

en: Almost there!
he: כמעט שם!

en: Almost there! In order to complete your sign up we need you to verify your email address ({email}). An activation message and next steps should be waiting for you there.
he: כמעט סיימת! על מנת להשלים את הרשמתך, עליך לאמת את כתובת הדוא"ל שלך({email}). הודעת הפעלה ופירוט השלבים הבאים תמתין לך שם.

en: Already have a {studio_name} Account? Sign In
he: רשום כבר  ל-{studio_name}? התחבר

en: Already have a {studio_name} Account? Sign in
he: רשום כבר ל-{studio_name}? התחבר

en: Already have an account?
he: האם יש לך כבר חשבון?

en: Already registered?
he: רשום כבר?

en: Also receive emails about article edits
he: קיבל גם דואר אלקטרוני לגבי שינויים במאמר

en: Always
he: תמיד

en: Amount
he: כמות

en: Amount Refunded
he: סכום שהוחזר

en: Amount of Refund
he: סכום ההחזר הכספי

en: Amount of time after the due date that submissions will be accepted
he: משך הזמן לאחר תאריך היעד בו יתקבלו עדיין ההגשות

en: An access key for the example certificate.  This is used when we receive a response from the queue to validate that the sender is the same entity we asked to generate the certificate.
he: מפתח גישה עבור התעודה לדוגמה.  משמש כשאנו מקבלים תשובה מהתור כדי לאמת שהשולח הוא אותה ישות שביקשנו ממנה ליצור את התעודה.

en: An access_token is required when passing value ({}) for provider.
he: דרוש access_token כאשר עוברים את ערך ({}) עבור ספק.

en: An account with email {email} exists but the provided username {username} is different. Enrolling anyway with {email}.
he: קיים כבר חשבון לכתובת {email} אך שם המשתמש שניתן {username} שונה. הירשם בכל זאת עם {email}.

en: An account with the Email '{email}' already exists.
he: חשבון עם דואר אלקטרוני '{email}' קיים כבר.

en: An account with the Public Username '{username}' already exists.
he: חשבון עם שם משתמש הציבורי '{username}' קיים כבר.

en: An account with the new e-mail address already exists.
he: חשבון עם כתובת דואר אלקטרוני חדשה כבר קיים.

en: An account with this e-mail already exists.
he: קיים חשבון בעל דואר אלקטרוני זה.

en: An error has occurred with your payment. <b>You have not been charged.</b> Please try to submit your payment again. If this problem persists, contact {email}.
he: אירעה שגיאה בתשלומך. <b>לא חוייבת.</b> נסה לשלוח שוב את התשלום. אם בעיה זו ממשיכה, צור קשר עם {email}.

en: An error has occurred.
he: התרחשה שגיאה.

en: An error has occurred. Please try again.
he: אירעה שגיאה. אנא נסה שוב.

en: An error occurred in {studio_name} and the page could not be loaded. Please try again in a few moments.
he: שגיאה אירעה ב-{studio_name} ולא ניתן היה לטעון את העמוד. נסה שוב בעוד מספר דקות.

en: An error occurred when signing you in to {platform_name}.
he: אירעה שגיאה בעת חיבורך ל-{platform_name}.

en: An error occurred while creating your receipt.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת הקבלה שלך.

en: An error occurred while deleting the score.
he: אירעה שגיאה במהלך מחיקת הציון.

en: An error occurred while trying to save your tabs
he: אירעה שגיאה בעת ניסיון לשמור על הלשוניות

en: An error occurred with SymbolicResponse. The error was: {error_msg}
he: אירעה שגיאה ב-SymbolicResponse. השגיאה היתה: {error_msg}

en: An error occurred with this transaction. For help, contact {support_email}.
he: אירעה שגיאה בעסקה זו. לקבלת עזרה, צור קשר עם {support_email}.

en: An error occurred. Please try again later.
he: אירעה שגיאה. נא נסה שוב מאוחר יותר.

en: An extended due date must be later than the original due date.
he: הארכת תאריך היעד חייבת להיות מאוחרת יותר מתאריך היעד המקורי.

en: An image was added: %s
he: נוספה תמונה: %s

en: An invoice for {currency_symbol}{total_price} is attached. Payment is due upon receipt. You can find information about payment methods on the invoice.
he: מצורפת חשבונית עבור {currency_symbol}{total_price}. התשלום יתבצע עם קבלת החשבונית. באפשרותך למצוא מידע על אמצעי התשלום בחשבונית.

en: An unexpected error occurred while regenerating certificates.
he: אירעה שגיאה לא צפויה בזמן יצירת תעודות מחדש.

en: An {cert_type} certificate demonstrates a high level of achievement in a program of study, and includes verification of the student's identity.
he: תעודת {cert_type} מדגימה רמת הישגים גבוהה בתכנית הלימודים וכוללת אימות זהות הסטודנט.

en: An {cert_type} certificate signifies that a learner has agreed to abide by the honor code established by {platform_name} and has completed all of the required tasks for this course under its guidelines.
he: תעודת {cert_type} משמעה שלומד הסכים לציית לקוד האתי שייסדה {platform_name} והשלים את כל המטלות הדרושות בקורס בהתאם להנחיות אלה.

en: Analytics
he: אנליטיקס

en: Annotation
he: ביאור

en: Annotation Input
he: הזנת הסברים

en: Annual Household Income
he: הכנסת בית אב שנתית

en: Answer
he: תשובה

en: Answer not provided for {input_type}
he: לא סופקו תשובות עבור {input_type}

en: Answer received.
he: התשובה התקבלה.

en: Answer submitted.
he: תשובה נענתה.

en: Answered
he: נענה

en: Any Type
he: כל סוג

en: Any policies you modify here override all other information you've defined elsewhere in {studio_name}. Do not edit policies unless you are familiar with both their purpose and syntax.
he: מדיניות שתשנה כאן, תעקוף את כל המידע שהגדרת במקומות אחרים ב{studio_name}. אל תערוך מדיניות זו אם אינך מכיר את מטרתה ואת תחבירה.

en: Appears on the course catalog page when students roll over the course name. Limit to ~150 characters
he: מופיע בעמוד קטלוג הקורסים כאשר סטודנטים מרחפים מעל שם הקורס. הגבל ל~150 תווים.

en: Application Name
he: שם האפליקציה

en: Apply
he: החל

en: Apply for Financial Assistance
he: הגש בקשה לעזרה כספית

en: Approved
he: אושר

en: Are you staff on an existing {studio_name} course?
he: האם אתה חבר צוות בקורס קיים ב{studio_name}?

en: Are you sure that you want to flag this submission?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לסמן הגשה זו?

en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

en: Article deleted: %s
he: מאמר נמחק: %s

en: Article for object
he: מאמר לאוביקט

en: Article locked for editing
he: מאמר חסום לעריכה

en: Article modified: %s
he: מאמר שונה: %s

en: Article properties last modified
he: מאפייני מאמר עודכנו לאחרונה

en: Article unlocked for editing
he: מאמר פתוח לעריכה

en: Article without content (%(id)d)
he: מאמר ללא תוכן (%(id)d)

en: Articles for object
he: מאמרים לאוביקט

en: Articles that will be deleted
he: מאמרים שיימחקו

en: Articles who lost their parents
    ===============================
    
    The children of this article have had their parents deleted. You should probably find a new home for them.
he: מאמרים שאיבדו את מאמרי הבסיס שלהם
    ===============================
    
    מאמרי בסיס של מאמרי משנה אלו נמחקו. ככל הנראה, עליכם למצוא בית חדש עבורם.

en: As part of joining {platform_name}, you will receive an email message with instructions for activating your account. Don't see the email? Check your spam folder and mark {platform_name} emails as 'not spam'. At {platform_name}, we communicate mostly through email.
he: כחלק מתהליך הרישום ל{platform_name}, תישלח אלייך הודעת דואר אלקטרוני עם הוראות להפעלת החשבון.  אינך רואה את הודעת הדואר האלקטרוני? אנא בדוק בתיקיית "דואר זבל" וסמן את הודעות הדואר האלקטרוני המגיעות מ{platform_name} כ-"לא דואר זבל". בפלטפורמת {platform_name}, אנו יוצרים לרוב קשר באמצעות דואר אלקטרוני.

en: Ask a Question
he: שאל שאלה

en: Ask a question
he: שאל שאלה

en: Asset file. It could be an image or css file.
he: קובץ נכס. יכול להיות קובץ תמונה או css.

en: Asset's unique slug. We can reference the asset in templates using this value.
he: סלאג ייחודי של הנכס. אנו יכולים להפנות את הנכס לתבניות באמצעות ערך זה.

en: Assignment Types
he: סוגי מטלה

en: Associate degree
he: הנדסאי

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Attempted
he: נוסה

en: Attempts
he: נסיונות

en: Audit
he: שומע חופשי

en: Audit Enrollment
he: הרשמה לשומע חופשי

en: Audit This Course
he: בחן את הקורס הזה

en: Audit This Course (No Certificate)
he: ‏‫בחן את הקורס הזה (ללא תעודה)

en: Audit this course for free and have complete access to all the course material, activities, tests, and forums.
he: בחן את הקורס הזה בחינם ותוכל לקבל גישה מלאה לכל חומרי הקורס, הפעילויות, המבחנים והפורומים.

en: Audit this course for free and have complete access to all the course material, activities, tests, and forums.  {b_start}Please note that this track does not offer a certificate for learners who earn a passing grade.{b_end}
he: בחן את הקורס הזה בחינם ותוכל לקבל גישה מלאה לכל חומרי הקורס, הפעילויות, המבחנים והפורומים.  {b_start}שים לב שמסלול זה אינו מציע תעודה לתלמידים שיקבלו ציון עובר.{b_end}

en: Authentication with {} is currently unavailable.
he: אימות באמצעות {} אינו זמין כרגע.

en: Authorize
he: אשר

en: Auto Enroll
he: רישום אוטומטי

en: Auto log:
he: יומן אוטומטי:

en: Automatically approve valid refund requests, without manual processing
he: אישור אוטומטי של בקשות החזר כספי תקפות, ללא עיבוד ידני

en: Available
he: זמין

en: Available Actions
he: פעולות זמינות

en: Available Reports
he: דוחות זמינים

en: Average Price per Seat
he: מחיר ממוצע לפי מושב:

en: Bachelor's degree
he: תואר ראשון

en: Back to Student FAQs
he: חזרה לשאלות הנפוצות של סטודנטים

en: Back to dashboard
he: חזרה ללוח הבקרה

en: Back to editor
he: חזרה לעורך

en: Back to history view
he: חזרה לתצוגת היסטוריה

en: Bad course location provided
he: ניתן מיקום קורס שגוי

en: Badge images must be square PNG files. The file size should be under 250KB.
he: על תמונות תג להיות בקבצי PNG מרובעים. על גודל הקובץ להיות פחות מ-250KB.

en: Balance
he: מאזן

en: Balance Due: {currency_symbol}{sale_price}
he: יתרה לתשלום: {currency_symbol}{sale_price}

en: Basic
he: בסיסי

en: Basic Course Information
he: מידע קורס בסיסי

en: Basic Information
he: מידע בסיסי

en: Basic functions
he: פונקציות בסיסיות

en: Batch Beta Tester Addition
he: הוספת קבוצת בוחני בטא

en: Batch Enrollment
he: רישום קבוצתי

en: Be sure you want to import a course before continuing. The contents of the imported course will replace the contents of the existing course. {em_start}You cannot undo a course import{em_end}. Before you proceed, we recommend that you export the current course, so that you have a backup copy of it.
he: בטרם תמשיך, ודא כי ברצונך לייבא קורס. תוכן הקורס המיובא יחליף את תוכן הקורס הקיים.  {em_start}לא ניתן לבטל את פעולת הייבוא{em_end}. בטרם תמשיך, אנו ממליצים כי תייצא את הקורס הנוכחי על מנת שיהיה לך עותק גיבוי.

en: Be sure you want to import a library before continuing. The contents of the imported library will replace the contents of the existing library. {em_start}You cannot undo a library import{em_end}. Before you proceed, we recommend that you export the current library, so that you have a backup copy of it.
he: בטרם תמשיך, ודא כי ברצונך לייבא ספריה. תוכן הספרייה שיובאה יחליף את תוכן הספרייה הקיימת. {em_start}לא ניתן לבטל יבוא של ספריה{em_end}. בטרם תמשיך, אנו ממליצים שתייצא את הספרייה הנוכחית על מנת שיהיה בידיך עותק גיבוי .

en: Because the course has ended, this assignment is hidden from the learner.
he: מכיוון שהקורס כבר נגמר, מטלה זו מוסתרת.

en: Because the course has ended, this assignment is no longer available.{line_break}If you have completed this assignment, your grade is available on the {link_start}progress page{link_end}.
he: היות והקורס הסתיים, משימה זו אינה זמינה עוד. {line_break} אם השלמת את המשימה הזו, הציון שלך יהיה זמין ב-{link_start}progress page{link_end}.

en: Because the due date has passed, this assignment is hidden from the learner.
he: מכיוון שתאריך היעד כבר חלף, מטלה זו מוסתרת.

en: Because the due date has passed, this assignment is no longer available.{line_break}If you have completed this assignment, your grade is available on the {link_start}progress page{link_end}.
he: היות ותאריך היעד עבר, משימה זו אינה זמינה עוד. {line_break} אם השלמת את המשימה הזו, הציון שלך יהיה זמין ב-{link_start}progress page{link_end}.

en: Become eligible for academic credit and highlight your new skills and knowledge with a verified certificate. Use this valuable credential to qualify for academic credit, advance your career, or strengthen your school applications.
he: היה זכאי לקבלת נקודות זכות אקדמיות והדגש את הכישורים החדשים והידע באמצעות תעודה מאומתת. השתמש בהרשאה יקרת ערך זו על מנת להתאים לקבלת נקודות זכות אקדמיות, לקדם את הקריירה שלך או לחזק את בקשותיך לבתי הספר.

en: Becoming a Course Creator in {studio_name}
he: הפוך ליוצר קורס ב{studio_name}

en: Benefits of a Verified Certificate
he: יתרונותיה של תעודה מאומתת

en: Beta Testers
he: בודקי בטא

en: Beta Testers can see course content before other learners. They can make sure that the content works, but have no additional privileges. You can only give course team roles to enrolled users.
he: בודקי בטא יכולים לראות את תוכן הקורס לפני לומדים אחרים. הם יכולים לוודא שהתוכן אכן עובד, אך אין להם זכויות נוספות. תוכל להעניק תפקידי צוות קורס רק למשתמשים רשומים.

en: Bill to:
he: לחשבון:

en: Billed To Details
he: חויב לפרטים הבאים:

en: Billing Address
he: כתובת לחיוב

en: Billing Details
he: פרטי החיוב

en: Birth Year
he: שנת לידה

en: Blacklist {country} for {course}
he: רשימה שחורה {country} עבור {course}

en: Blank
he: ריק

en: Blank Advanced Problem
he: בעיה מתקדמת ריקה

en: Block with usage_id: {usage_id} not found.
he: בלוק עם usage_id: {usage_id} לא נמצא.

en: Blocked Content Message
he: הודעה על תוכן חסום

en: Blog
he: בלוג

en: Body can't be empty
he: גוף אינו יכול להיות ריק

en: Bookmark this page
he: סמן עמוד זה

en: Bookmark with usage_id: {usage_id} does not exist.
he: סימון בסימניה עם usage_id: {usage_id} לא קיים.

en: Bookmarked
he: מסומן בסימניה

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Both
he: שניהם

en: Breaking your textbook into multiple chapters reduces loading times for students, especially those with slow Internet connections. Breaking up textbooks into chapters can also help students more easily find topic-based information.
he: חלוקת ספר הלימוד לפרקים מפחיתה את זמני הטעינה לסטודנטים, במיוחד לאלו עם חיבורי אינטרנט איטיים. חלוקת ספרי לימוד לפרקים יכולה גם לסייע לתלמידים למצוא מידע בקלות רבה יותר.

en: Brief description of the problem
he: תיאור קצר של הבעיה

en: Brief description of your suggestion
he: תיאור קצר של הצעתך

en: Brief summary of your question
he: תיאור קצר של שאלתך

en: Briefly describe your issue
he: תאר בקצרה את בעייתך

en: Browse recently launched courses and see what's new in your favorite subjects.
he: עיין בקורסים שהושקו לאחרונה וראה מה חדש בנושאים האהובים עליך.

en: Build and release {strong_start}sections{strong_end} to your students incrementally. You don't have to have it all done at once.
he: צור ושחרר {strong_start}קטעים{strong_end} לסטודנטים שלך באופן הדרגתי. אין צורך להשלים את הכל בבת אחת.

en: Bulk and Single Seat Purchases
he: רכישות מושבים קבוצתיות ויחידות

en: Button Text
he: טקסט שעל הלחצן

en: By default, students can download an .srt or .txt transcript when you set Download Transcript Allowed to True. If you want to provide a downloadable transcript in a different format, we recommend that you upload a handout by using the Upload a Handout field. If this isn't possible, you can post a transcript file on the Files & Uploads page or on the Internet, and then add the URL for the transcript here. Students see a link to download that transcript below the video.
he: כברירת מחדל, כאשר בחירה 'אפשר הורדת תמליל' מופעלת, יכולים סטודנטים להוריד תמליל בפורמטים  srt. או txt. אם ברצונך לספק תמליל הניתן להורדה בפורמט שונה, אנו ממליצים להעלות את התמליל באמצעות שדה 'העלה דף מידע'. אם אין זה אפשרי, יש באפשרותך לכתוב קובץ תמליל בעמוד 'הקבצים והעלאות' או באינטרנט, ולאחר מכן להוסיף את כתובת ה-URL לתמליל שכאן. סטודנטים יראו את קישור להורדת תמליל הנמצא בתחתית סרטון הווידאו.

en: Bypass Course Home
he: עקוף את עמוד הבית של הקורס

en: Bypass the course home tab when students arrive from the dashboard, sending them directly to course content.
he: עקוף את כרטיסיית עמוד הבית של הקורס כאשר הסטודנטים מגיעים מלוח הבקרה ושלח אותם ישירות לתוכן הקורס.

en: CAUTION!
he: זהירות!

en: CCX Coach
he: מטמון CCX

en: CCX Coach Dashboard
he: לוח הבקרה של CCX Coach

en: CCX Coaches
he: מאמני CCX

en: CCX Coaches are able to create their own Custom Courses based on this course, which they can use to provide personalized instruction to their own students based in this course material.
he: מאמני CCX מסוגלים ליצור את הקורסים המותאמים שלהם בהתבסס על קורס זה, שבו הם יכולים להשתמש כדי לספק הוראה מותאמת אישית לסטודנטים שלהם בהתבסס על חומר קורס זה.

en: CCX Connector URL
he: כתובת URL של CCX Connector

en: CCX student list management response message
he: הודעת תשובה לניהול רשימת הסטודנטים ב-CCX

en: CERTAIN STATE LAWS DO NOT ALLOW LIMITATIONS ON IMPLIED WARRANTIES OR THE EXCLUSION OR LIMITATION OF CERTAIN DAMAGES. IF THESE LAWS APPLY TO YOU, SOME OR ALL OF THE ABOVE DISCLAIMERS, EXCLUSIONS, OR LIMITATIONS MAY NOT APPLY TO YOU, AND YOU MIGHT HAVE ADDITIONAL RIGHTS.
he: חוקי מדינה מסוימים אינם מאפשרים מגבלות על אחריות מרומזת או על מניעה או הגבלת נזקים מסוימים. אם חוקים אלו חלים עליך, ייתכן שחלק או כל כתבי הוויתור, המניעות או המגבלות לא יחולו עליך וייתכן שיהיו בידך זכויות נוספות.

en: COURSE NOT FOUND.  Please check that the course ID is valid.
he: הקורס אינו נמצא. נא בדוק תקינותו של מזהה הקורס.

en: CSS Class for Course Reruns
he: CSS Class עבור הרצות חוזרות של הקורס

en: CVN did not match.
he: ה-CVN לא תאם.

en: Cache Time To Live
he: זמן חיים למטמון

en: Cache lookup value for articles
he: חיפוש של ערכים מזיכרון מטמון למאמרים.

en: Calculate
he: חשב

en: Calculator Input Field
he:  שדה קלט של המחשבון

en: Can I create courses in {studio_name}?
he: האם אני יכול ליצור קורסים ב{studio_name}?

en: Can't find item by locator.
he: לא ניתן לאתר פריט באמצעות מאתר.

en: Can't receive transcripts from Youtube for {youtube_id}. Status code: {status_code}.
he: לא ניתן לקבל תעתיקים מיוטיוב עבור {youtube_id}. קוד סטטוס: {status_code}.

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel Invoice
he: בטל חשבונית

en: Cancel and Return to Dashboard
he: בטל וחזור ללוח הבקרה

en: Cancel, restore, or mark an enrollment code as unused.
he: בטל, שחזר או סמן קוד הרשמה זה כלא בשימוש.

en: Cancelled
he: בוטל

en: Cannot Find Certificate
he: לא ניתן למצוא תעודה

en: Cannot connect to the queue
he: אינו יכול להתחבר לתור

en: Cannot find user with email address {email_addr}
he: לא נמצא משתמש בעל כתובת דואר אלקטרוני {email_addr}

en: Cannot find user with username {username} - {error}
he: לא ניתן למצוא משתמש בעל שם משתמש {username} - {error}

en: Cannot rescore problems with possible file submissions
he: לא ניתן לתת מחדש ציון עבור תשובות להגשות קובץ אפשריות.

en: Cannot rescore with all_students and unique_student_identifier.
he: לא ניתן לדרג מחדש עם all_students ועם unique_student_identifier.

en: Card Type
he: סוג כרטיס

en: Careers
he: קריירות

en: Cart item quantity should not be greater than 1 when applying activation code
he: על כמות הפריטים בעגלת הקניות להיות קטנה מ-1 בעת החלת קוד הפעלה

en: Catalog Search
he: חיפוש קטלוג

en: Catalog search
he: חיפוש קטלוג

en: Catalogs for {username}
he: קטלוגים עבור {username}

en: Categories and labels for any exercises that are gradable
he: קטגוריות ותוויות עבור כל התרגילים שניתן להם ציון

en: Category
he: קטגוריה

en: Caught a bug? No problem. When you want, your changes go live when you click Save.
he: מצאת שגיאה? אין בעיה. בלחיצה על 'שמור', עוברים השינויים מיידית לגרסה בזמן אמת.

en: Certificate Configuration
he: הגדרות תעודה

en: Certificate Generation History
he: היסטוריית יצירת תעודות

en: Certificate ID Number
he: מספר מזהה של תעודה

en: Certificate Invalidation does not exist, Please refresh the page and try again.
he: פסילת התעודה אינה קיימת, רענן את הדף ונסה שוב.

en: Certificate Name (Long)
he: שם תעודה (ארוך)

en: Certificate Name (Short)
he: שם תעודה (קצר)

en: Certificate Type
he: סוג תעודה

en: Certificate Validation
he: אימות תעודות

en: Certificate Web/HTML View Enabled
he: תצוגת אתר אינטרנט/HTML של תעודה מופעלת

en: Certificate Web/HTML View Overrides
he: ביטולי תצוגת אתר אינטרנט/HTML של תעודה

en: Certificate dict {0} missing value key '{1}'
he: במילון התעודה  {0} חסר מפתח ערך '{1}'

en: Certificate exception (user={user}) does not exist in certificate white list. Please refresh the page and try again.
he: חריג לתעודה (משתמש={user}) אינו קיים ברשימה הלבנה של התעודות. רענן את העמוד ונסה שוב.

en: Certificate for student {user} is already invalid, kindly verify that certificate was generated for this student and then proceed.
he: תעודת הסטודנט {user} אינה חוקית יותר, אנא אמת כי נוצרה התעודה עבור סטודנט זה ולאחר מכן המשך.

en: Certificate generation started for white listed students.
he: יצירת התעודה החלה לסטודנטים שברשימה הלבנה.

en: Certificate generation task for all students of this course has been started. You can view the status of the generation task in the "Pending Tasks" section.
he: משימת יצירת התעודה לכל הסטודנטים בקורס זה החלה. באפשרותך לבדוק את סטטוס משימת היצירה בסעיף "משימות בהמתנה".

en: Certificate has already been created.
he: תעודה נוצרה.

en: Certificate is being created.
he: התעודה נוצרת.

en: Certificate of {user} has already been invalidated. Please check your spelling and retry.
he: התעודה של {user} נפסלה כבר. בדוק את האיות ונסה שוב.

en: Certificate regeneration task has been started. You can view the status of the generation task in the "Pending Tasks" section.
he: משימת היצירה מחדש של תעודה החלה. באפשרותך לבדוק את סטטוס משימת היצירה בסעיף "משימות בהמתנה".

en: Certificate unavailable
he: התעודה אינה זמינה

en: CertificateItem Status:
he: מצב פריט תעודה:

en: Certificates
he: תעודות

en: Certificates Display Behavior
he: תעודות המציגות התנהגות

en: Certificates Downloadable Before End
he: ניתן להוריד תעודות סיום לפני מועד הסיום

en: Certificates issued by {platform_name} are signed by a gpg key so that they can be validated independently by anyone with the {platform_name} public key. For independent verification, {platform_name} uses what is called a "detached signature"&quot;".
he: תעודות שהונפקו בידי {platform_name} חתומות על ידי מפתח gpg כך שכל אחד בעל מפתח ציבורי של {platform_name}, יכול לאמת אותן באופן עצמאי. לאימות עצמאי, {platform_name} משתמשת במה שמכונה "חתימה נפרדת"&quot;".

en: Change
he: שינוי

en: Change Enrollment Code Status
he: שנה את סטטוס קוד ההרשמה

en: Change Preferred Language
he: שנה שפה מועדפת

en: Change Your Mind Anytime
he: שנה דעתך בכל עת

en: Change due date for student
he: שנה תאריך יעד עבור סטודנט

en: Change the status of an enrollment code.
he: שנה את הסטטוס של קוד ההרשמה

en: Change your life and start learning today by activating your {platform_name} account. Click on the link below or copy and paste it into your browser's address bar.
he: שנה את חייך והתחל ללמוד היום באמצעות הפעלת חשבון {platform_name} שלך. לחץ על הקישור המצורף או העתק והדבק אותו לתוך שורת הכתובת של הדפדפן שלך.

en: Changes
he: שינויים

en: Changing the content learners see
he: שינוי התוכן שהלומדים רואים

en: Check and repair external authentication map
he: בדוק ותקן מפת אימות חיצונית

en: Check here to apply the above permissions recursively to articles under this one.
he: סמן כאן על מנת להחיל באופן רקורסיבי את הרשאות לכל המאמרים הנמצאים מתחת למאמר זה.

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Checkboxes With Text Input
he: תיבות סימון עם הזנת טקסט

en: Checking this box has no effect if 'Remove beta testers' is selected.
he: לסימון תיבה זו אין כל השפעה במידה ונבחר 'הסר בודקי בטא' .

en: Checking this box has no effect if 'Revoke' is clicked.
he: לסימון תיבה זו אין תוקף אם מסומן 'שלול' .

en: Checking this box has no effect if 'Unenroll' is selected.
he: סימון תיבה זו חסר משמעות אם נבחר 'בטל הרשמה'.

en: Checkout Cancelled
he: היציאה בוטלה.

en: Checkout Error
he: שגיאת יציאה

en: ChoiceGroup: unexpected tag {tag_name}
he: בחירה מרובה: תגית לא צפויה {tag_name}

en: Choicegroup must include at least 1 correct and 1 incorrect choice
he: קבוצת בחירה חייבת להכיל לפחות בחירה 1 נכונה ובחירה 1 שאיננה נכונה

en: Choose File
he: בחר קובץ

en: Choose Language
he: שפת הקורס

en: Choose a File to Import
he: בחר קובץ ליבוא

en: Choose a graded unit and click the button to obtain a list of all students who have extensions for the given unit.
he: בחר יחידה מדורגת ולחץ על המקש על מנת לקבל רשימה של כלל הסטודנטים שניתנה להם הארכה ליחידה זו.

en: Choose a problem type to fetch from the library. If "Any Type" is selected no filtering is applied.
he: בחר סוג בעיה לייבא מהספריה. אם "כל סוג" נבחר, לא יוחלו מסננים.

en: Choose an action:
he: בחר פעולה:

en: Choose learner types for regeneration
he: בחר סוגי לומדים ליצירה מחדש

en: Choose n at random
he: בחר n באופן אקראי

en: Choose the graded unit:
he: בחר את היחידה המדורגת:

en: Circuit Schematic Builder
he: בונה מעגלים סכמטי

en: City
he: עיר

en: Classes End
he: השיעורים מסתיימים

en: Classes Start
he: השיעורים מתחילים

en: Clear search
he: נקה חיפוש

en: Click Help in the upper-right corner to get more information about the {studio_name} page you are viewing. You can also use the links at the bottom of the page to access our continually updated documentation and other {studio_name} resources.
he: לחץ על עזרה בפינה שמאלית עליונה על מנת לקבל מידע נוסף על העמוד שאתה צופה ב{studio_name}. ניתן גם להשתמש בקישורים בתחתית העמוד על מנת לגשת למסמכים המתעדכנים באופן קבוע ומשאבים אחרים ב{studio_name}.

en: Click each revision to see a list of edited lines. Click the Preview button to see how the article looked at this stage. At the bottom of this page, you can change to a particular revision or merge an old revision with the current one.
he: לחץ על כל עדכון על מנת לראות רשימה של פרטים שנערכו. לחץ על 'תצוגה מקדימה' לצפות בתצוגת המאמר באותו השלב. בתחתית עמוד זה, ניתן להחליף לעדכון מסוים או למזג עדכון ישן עם הגרסה הנוכחית.

en: Click the link to see my certificate.
he: לחץ על הקישור על מנת לראות את התעודה שלי.

en: Click the {strong_start}Edit{strong_end} icon in a component to edit its content.
he: לחץ על {strong_start}ערוך{strong_end}ברכיב על מנת לערוך את תוכנו.

en: Click to add a new section
he: לחץ להוספת פרק חדש

en: Click to display the grading configuration for the course. The grading configuration is the breakdown of graded subsections of the course (such as exams and problem sets), and can be changed on the 'Grading' page (under 'Settings') in Studio.
he: לחץ בכדי להציג את חישוב הציון בקורס זה. חישוב הציון הינו פירוט של חלקים בעלי ציון בקורס (לדוגמא: בחינות או תרגולים), ויכולים להיות משונים בעמוד 'ציונים' (תחת הגדרות) בסטודיו.

en: Click to download a CSV of anonymized student IDs:
he: לחץ על מנת להוריד CSV של מזהי סטודנטים אנונימיים:

en: Click to download file
he: לחצו על מנת להוריד את הקובץ

en: Click to generate a CSV file of all proctored exam results in this course.
he: לחץ על צור קובץ CSV של כל תוצאות המבחן שתחת פיקוח בקורס זה.

en: Click to generate a CSV file of all students enrolled in this course, along with profile information such as email address and username:
he: לחץ על מנת ליצור קובץ CSV של כל הסטודנטים הרשומים בקורס יחד עם מידע על הפרופיל כגון כתובת דואר אלקטרוני ושם משתמש:

en: Click to generate a CSV file of survey results for this course.
he: לחץ על מנת ליצור קובץ CSV של תוצאות הסקר עבור קורס זה.

en: Click to generate a CSV file that lists learners who can enroll in the course but have not yet done so.
he: לחץ על צור קובץ CSV המציין מי מהתלמידים יכול להרשם לקורס אך טרם עשה זאת.

en: Click to generate a CSV grade report for all currently enrolled students.
he: לחץ על מנת לייצר דוח ציונים ב-CSV של כל הסטודנטים הרשומים כעת.

en: Click to list certificates that are issued for this course:
he: לחץ על מנת ליצור רשימת תעודות המנופקות עבור קורס זה:

en: Click to open the courseware in the LMS in a new tab
he: לחץ לפתוח את הלומדה בחלונית חדשה במערכת ניהול הלמידה.

en: Click {em_start}New Group Configuration{em_end} to add a new configuration. To edit a configuration, hover over its box and click {em_start}Edit{em_end}. You can delete a group configuration only if it is not in use in an experiment. To delete a configuration, hover over its box and click the delete icon.
he: לחץ על {em_start}'הגדרת קבוצה חדשה'{em_end} על מנת להוסיף הגדרה חדשה. על מנת לערוך הגדרה, רחף מעל התיבה ולחץ על {em_start}'ערוך'{em_end}. ניתן למחוק הגדרת קבוצה רק אם אינה נמצאת בשימוש הניסוי. על מנת למחוק הגדרה, רחף מעל התיבה ולחץ על אייקון 'מחק'.

en: Click {em_start}New content group{em_end} to add a new content group. To edit the name of a content group, hover over its box and click {em_start}Edit{em_end}. You can delete a content group only if it is not in use by a unit. To delete a content group, hover over its box and click the delete icon.
he: לחץ על {em_end}קבוצת תוכן חדשה{em_end} על מנת להוסיף קבוצת תוכן חדשה. על מנת לערוך את שם קבוצת התוכן, רחף מעל התיבה ולחץ על {em_start}'ערוך'{em_end}. ניתן למחוק את קבוצת התוכן רק אם היא אינה נמצאת בשימוש אף יחידה. על מנת למחוק את קבוצת התוכן, רחף מעל התיבה ולחץ על אייקון 'מחק'.

en: Close
he: סגור

en: Closed
he: נסגר

en: Co-authors have full access to all the same authoring tools. Make your course better through a team effort.
he: מחברים נוספים מקבלים גישה מלאה לכל כלי החיבור. הפוך את הקורס שלך לטוב יותר באמצעות מאמץ קבוצתי.

en: Code
he: קוד

en: Code '{registration_code}' is not valid for any course in the shopping cart.
he: הקוד '{registration_code}' אינו תקף לאף קורס בעגלת הקניות.

en: Code Editor
he: עורך קוד

en: Code Input
he: הזנת קוד

en: Code Redeemed Count
he: ספירת קוד שמומש

en: Cohort
he: קבוצת למידה

en: Cohort Configuration
he: הגדרת קבוצת לימוד

en: Cohort:
he: קבוצת למידה:

en: Cohorts
he: קבוצות למידה

en: Collapse All Sections
he: כווץ את כל הפרקים

en: Collapse Instructions
he: כווץ הנחיות

en: Coming Soon
he: בקרוב

en: Comma-separated list of usernames which will be able to view this catalog.
he: רשימה מופרדת בפסיקים של שמות משתמשים שיקבלו גישה לצפייה בקטלוג זה.

en: Comment
he: הערה

en: Comment as returned from grader, LTI2.0 spec
he: הערה כפי שחזרה ממעניק הציון, LTI2.0 spec

en: Comment level too deep
he: רמת ההערה גבוהה מדי

en: Comments
he: הערות

en: Common {studio_name} Questions
he: שאלות נפוצות על {studio_name}

en: Community TA
he: עוזר הוראה קהילתי

en: Company
he: חברה

en: Company Address
he: כתובת החברה

en: Company Contact Email
he: כתובת דואר אלקטרוני של איש קשר בחברה

en: Company Contact Email:
he: כתובת דואר אלקטרוני של איש קשר בחברה:

en: Company Contact Name
he: שם איש קשר בחברה

en: Company Contact Name:
he: שם איש קשר בחברה:

en: Company Name
he: שם החברה

en: Company Name:
he: שם החברה:

en: Complete
he: הושלם

en: Complete our course feedback survey
he: השלם את סקר המשוב של הקורס

en: Completed Course Entrance Exam
he: מבחן כניסה לקורס הושלם

en: Completed by {date}
he: הושלם ב- {date}

en: Completed the course "{course_name}" ({course_mode})
he: השלים את הקורס "{course_name}" ({course_mode})

en: Completed the course "{course_name}" ({course_mode}, {start_date} - {end_date})
he: השלים את הקורס "{course_name}" ({course_mode}, {start_date} - {end_date})

en: Compliance
he: ציות

en: Component Display Name
he: שם תצורה לרכיב

en: Components are listed in the order in which they are added, with the most recently added at the bottom. Use the pagination arrows to navigate from page to page if you have more than one page of components in your library.
he: הרכיבים רשומים לפי הסדר שבו נוספו, כאשר האחרון שנוסף נמצא בחלק התחתון. השתמש בחצי העמוד על מנת לנווט מעמוד לעמוד במידה ויש לך יותר מעמוד רכיבים אחד בספריה.

en: Conditional
he: מותנה

en: Conditional Attribute
he: מאפיין מותנה

en: Conditional Value
he: ערך מותנה

en: Confidentiality
he: סודיות

en: Configuration Error
he: שגיאת תצורה

en: Configure list of sources
he: הגדר רשימת מקורות

en: Configuring as re-run
he: הגדר כמחזור לימודים חדש

en: Confirm Email
he: אשר/י דוא"ל

en: Confirm Enrollment
he: אשר הרשמה

en: Confirm Password
he: אשר סיסמה

en: Confirm that you have properly configured content in each of your experiment groups.
he: אשר שהגדרת תוכן כראוי בכל אחת מקבוצות הניסוי שלך.

en: Confirm your enrollment for: {span_start}course dates{span_end}
he: אשר את הרשמתך עבור {span_start}course dates{span_end}

en: Confirmation
he: אישור

en: Confirmation and Registration Codes for the following courses: {course_name_list}
he: קודי אישור ורישום עבור הקורסים הבאים: {course_name_list}

en: Congratulations!  You are now enrolled in {course_name}
he: ברכות!  אתה רשום כעת ב-{course_name}

en: Congratulations! This page summarizes what you accomplished. Show it off to family, friends, and colleagues in your social and professional networks.
he: כל הכבוד! דף זה מסכם את הישגיך. הצג אותו למשפחה, לחברים ולעמיתים ברשתות החברתיות והמקצועיות שלך.

en: Congratulations! You are eligible to receive course credit for successfully completing your {platform_name} course! {link_start}Get your credit now.{link_end}
he: ברכות! אתה זכאי לקבל נקודות זכות בקורס על השלמת קורס {platform_name} בהצלחה! {link_start}קבל עתה את נקודות הזכות שלך.{link_end}

en: Congratulations! You are eligible to receive course credit from {providers} for successfully completing your {platform_name} course! {link_start}Get your credit now.{link_end}
he: ברכות! אתה זכאי לקבל נקודות זכות בקורס מ-{providers} על השלמת  קורס {platform_name} בהצלחה! {link_start}קבל עתה את נקודות הזכות שלך.{link_end}

en: Congratulations, you qualified for a certificate!
he: מזל טוב, אתה זכאי לתעודה!

en: Constants
he: קבועים

en: Contact
he: צור קשר

en: Contact Us
he: צור קשר

en: Contact your edX partner manager to update these settings.
he: צור קשר עם המנהל השותף ב-edX כדי לעדכן את ההגדרות הללו.

en: Contact {platform_name}
he: צור קשר עם {platform_name}

en: Content
he: תוכן

en: Content Experiment
he: ניסוי תוכן

en: Content Groups
he: קבוצות תוכן

en: Content Library
he: תוכן הספריה

en: Content module identifier (location) of entrance exam.
he: מזהה (מיקום) מודול תוכן עבור מבחן כניסה.

en: Contents
he: תכנים

en: Contextual Online Help
he: עזרה מקוונת לפי הקשר

en: Continue
he: המשך

en: Copyright
he: כל הזכויות שמורות

en: Copyright {year}. All rights reserved.
he: זכויות שמורות {year} . כל הזכויות שמורות.

en: Correct
he: נכון

en: Correct ({progress} point) | Correct ({progress} points)
he[0]: (נקודה נכונה {progress})
he[1]: ({progress} נקודות נכונות)

en: Correct or Past Due
he: נכון או עבר תאריך יעד

en: Correct:
he: נכון:

en: Cosmetic Course Display Price
he: מחיר קורס לתצוגה

en: Cost in cents to report to Sailthru for enrolls.
he: עלות בסנטים לדיווח ל-Sailthru על רישומים.

en: Cost:
he: עלות:

en: Could Not Link Accounts
he: לא הצלחנו לחבר את החשבונות

en: Could not enroll
he: לא ניתן להירשם

en: Could not find a course with the ID '{course_id}'
he: לא ניתן למצוא קורס עם המזהה '{course_id}'

en: Could not find a group named "{}" - skipping.
he: לא ניתן למצוא קבוצה בשם "{}" - מדלג.

en: Could not find problem with this location.
he: לא ניתן למצוא את הבעיה במיקום זה.

en: Could not find student matching identifier: {student_identifier}
he: לא ניתן לאתר סטודנט התואם למזהה: {student_identifier}

en: Could not find the {0} file in the package.
he: לא ניתן למצוא את הקובץ {0} בחבילה.

en: Could not find user by email address '{email}'.
he: לא ניתן לאתר משתמש לפי כתובת דואר אלקטרוני '{email}'.

en: Could not index item: {}
he: לא ניתן למפתח פריט: {}

en: Could not interpret '{given_answer}' as a number.
he: לא ניתן לפרש '{given_answer}' כמספר.

en: Could not interpret '{student_answer}' as a number.
he: אינו יכול לפרש '{student_answer}' כמספר.

en: Could not parse LTI passport: {lti_passport}. Should be "id:key:secret" string.
he: לא ניתן לנתח LTI passport: {lti_passport}. צריכה להיות מחרוזת "id:key:secret".

en: Could not parse amount as a decimal
he: לא ניתן היה לנתח מספר עשרוני

en: Could not parse custom parameter: {custom_parameter}. Should be "x=y" string.
he: לא ניתן לנתח משתנה מותאם אישית: {custom_parameter}. צריכה להיות מחרוזת "x=y".

en: Could not read uploaded file.
he: לא ניתן לקרוא קובץ שהועלה.

en: Couldn't find module for url: {0}
he: לא יכולנו למצוא מודול עבור כתובת האתר: {0}

en: Couldn't parse formula: {error_msg}
he: אינו יכול לנתח את נוסחת: {error_msg}

en: Count
he: ספירה

en: Count of Students
he: ספירה של סטודנטים

en: Country
he: מדינה

en: Coupon (%)
he: שובר (%)

en: Coupon Code
he: קודי שובר

en: Coupon Code List
he: רשימת קודי שובר

en: Coupon Codes
he: קודי שוברים

en: Coupon Codes Used
he: קודי שובר שנעשה בהם שימוש

en: Course
he: קורס

en: Course About Page Image
he: תמונת עמוד אודות הקורס

en: Course Advertised Start
he: תחילת הקורס המפורסם

en: Course Announce Date
he: תאריך הכרזת הקורס

en: Course Announcement Date
he: תאריך הכרזת הקורס

en: Course Assets
he: המדיה של הקורס

en: Course Banner Image
he: תמונת הבאנר של הקורס

en: Course Card Image
he: תמונת כרטיס הקורס

en: Course Certificates
he: תעודת הקורס

en: Course Chrome
he: הקורס בדפדפן Chrome

en: Course Content (all Sections, Sub-sections, and Units)
he: תוכן הקורס (כל הפרקים, תתי-הפרקים והיחידות)

en: Course Content License
he: רישיון לתוכן הקורס

en: Course Credit Eligibility
he: כשירות לנקודות זכות בקורס

en: Course Credit Requirements
he: דרישות לנקודות זכות בקורס

en: Course Description
he: תיאור הקורס

en: Course Details
he: פרטי הקורס

en: Course Display Name
he: שם תצוגת לקורס

en: Course Display Name:
he: שם תצורת הקורס

en: Course Duration
he: משך הקורס

en: Course Editor
he: עורך קורס

en: Course End
he: סיום הקורס

en: Course End Date
he: תאריך סיום הקורס

en: Course End Date:
he: תאריך סיום הקורס:

en: Course End Time
he: זמן סיום הקורס

en: Course Export
he: יצא קורס

en: Course Handouts
he: דפי מידע של הקורס

en: Course Home Sidebar Name
he: שם סרגל הצד של עמוד הבית של הקורס

en: Course ID
he: מזהה קורס

en: Course ID or dir
he: מזהה קורס או מדריך

en: Course Id
he: מזהה קורס

en: Course Import
he: יבוא קורס

en: Course Import Status
he: מצב יבוא קורס

en: Course Info
he: מידע על הקורס

en: Course Instructor
he: מדריך הקורס

en: Course Introduction Video
he: סרטון מבוא לקורס

en: Course Is New
he: קורס חדש

en: Course Language
he: שפת הקורס

en: Course Learning Information
he: מידע על הלמידה בקורס

en: Course Material
he: חומרי הקורס

en: Course Maximum Student Enrollment
he: מספר מרבי של סטודנטים רשומים

en: Course Name
he: שם הקורס

en: Course Name:
he: שם הקורס:

en: Course Navigation
he: ניווט קורסים

en: Course Not Graded
he: לא ניתן ציון בקורס.

en: Course Number
he: מספר הקורס

en: Course Number Display String
he: מחרוזת תצוגת מספר הקורס

en: Course Number:
he: מספר הקורס

en: Course Organization Display String
he: מחרוזת תצוגת ארגון הקורס

en: Course Overview
he: סקירת הקורס

en: Course Pacing
he: קצב קורס

en: Course Pacing:
he: קצב קורס:

en: Course Price
he: מחיר הקורס

en: Course Progress for Student '{username}' ({email})
he: התקדמות בקורס לסטודנט {username} ({email})&lrm;

en: Course Registration Close Date
he: תאריך סגירת הרישום לקורס

en: Course Registration Period
he: תקופת הרישום לקורס

en: Course Run
he: מחזור לימודים

en: Course Run:
he: מחזור לימודים של קורס:

en: Course Schedule
he: לוח הזמנים של הקורס

en: Course Search
he: חיפוש קורסים

en: Course Seat Purchases
he: רכישות מושבים בקורס

en: Course Settings
he: הגדרות הקורס

en: Course Short Description
he: תיאור קצר של הקורס

en: Course Staff
he: צוות הקורס

en: Course Start Date
he: תאריך תחילת קורס

en: Course Start Date:
he: תאריך תחילת קורס:

en: Course Start Time
he: זמן תחילת הקורס

en: Course Starts
he: תחילת הקורס

en: Course Structure
he: מבנה הקורס

en: Course Subtitle
he: כתובית הקורס

en: Course Summary Page
he: עמוד סיכום הקורס

en: Course Survey URL
he: כתובת URL לסקר הקורס.

en: Course Team
he: צוות הקורס

en: Course Team Data
he: מידע על צוות הקורס

en: Course Team Internal Reference
he: מספר פנייה פנימי של צוות הקורס

en: Course Team Management
he: ניהול צוות הקורס

en: Course Team Roles
he: תפקידי צוות הקורס

en: Course Team Settings
he: הגדרות צוות הקורס

en: Course Title
he: כותרת הקורס

en: Course Updates
he: עדכוני הקורס

en: Course Updates and News
he: עדכונים וחדשות בנוגע לקורס

en: Course Utilities
he: שירותי הקורס

en: Course Video Thumbnail Image
he: תמונת הווידאו הממוזערת של הקורס

en: Course View
he: מבט אל הקורס

en: Course Visibility In Catalog
he: חשיפת הקורס בקטלוג

en: Course Warnings
he: אזהרות הקורס

en: Course Wiki
he: קורס Wiki

en: Course added to cart.
he: קורס התווסף לעגלת הקניות.

en: Course certificate generation requires an activated web certificate configuration.
he: יצירת תעודת קורס דורשת תצורת תעודה אינטרנטית פעילה.

en: Course credit can help you get a jump start on your university degree, finish a degree already started, or fulfill requirements at a different academic institution.
he: נקודות זכות בקורס יכולות לעזור לך להשיג את היתרון הדרוש לתואר באוניברסיטה, לסיים את התואר שהתחלת או להשלים את הדרישות במוסד אקדמי אחר.

en: Course details
he: פרטי הקורס

en: Course does not start until {}
he: הקורס אינו מתחיל עד {}

en: Course git url:
he: כתובת URL של GIT הקורס

en: Course has been successfully reindexed.
he: מִפתוח הקורס מחדש בוצע בהצלחה.

en: Course has no entrance exam section.
he: אין לקורס פרק של מבחן כניסה.

en: Course has no valid entrance exam section.
he: אין לקורס פרק תקף למבחן כניסה.

en: Course has not started
he: הקורס לא התחיל

en: Course id '{course_id}' is not valid
he: מזהה הקורס '{course_id}' אינו חוקי

en: Course id is invalid
he: מזהה הקורס אינו תקין

en: Course id not specified
he: מזהה קורס לא מפורט

en: Course is already in published state.
he: הקורס נמצא כבר בשלב הפרסום.

en: Course is full
he: הקורס מלא

en: Course is not valid
he: קורס לא חוקי

en: Course options for
he: אפשרויות הקורס עבור

en: Course page automatically created.
he: עמוד קורס נוצר באופן אוטומטי.

en: Course price per seat:
he: מחיר הקורס לפי מושב:

en: Course successfully exported to git repository
he: הקורס יוצַא בהצלחה למאגר git

en: Course team members with the Admin role help you manage your course. They can do all of the tasks that Staff can do, and can also add and remove the Staff and Admin roles, discussion moderation roles, and the beta tester role to manage course team membership. You can only give course team roles to enrolled users.
he: חברי צוות הקורס בתפקיד מנהל עוזרים לנהל את הקורס שלך. הם יכולים לבצע את כל המשימות שהצוות יכול, ויכולים להוסיף ולהסיר תפקידי צוות ומנהלים, תפקידי מנחים בדיונים ואת תפקיד בודק הבטא על מנת לנהל את חברות הצוות של הקורס. תוכל להעניק תפקידי צוות קורס רק למשתמשים רשומים.

en: Course team members with the Staff role are course co-authors. They have full writing and editing privileges on all course content.
he: חברי צות הקורס, המשמשים כצוות, הם כותבים שותפים בקורס. יש להם זכויות כתיבה ועריכה מלאות בכל תוכן הקורס.

en: Course team members with the Staff role help you manage your course. Staff can enroll and unenroll learners, as well as modify their grades and access all course data. Staff also have access to your course in Studio and Insights. You can only give course team roles to enrolled users.
he: חברי צוות הקורס בתפקידי צוות, עוזרים לנהל את הקורס שלך. הצוות יכול לרשום ולבטל הרשמת תלמידים וכן לשנות את ציוניהם ולגשת לכל נתוני הקורס. הצוות יכול גם לגשת לקורס שלך ב-Studio וב-Insights. תוכל להעניק תפקידי צוות קורס רק למשתמשים רשומים.

en: Course that students must complete before beginning this course
he: קורס שסטודנטים חייבים להשלים בטרם יחלו את לימודיהם בקורס זה.

en: Course update not found.
he: עדכון קורס לא נמצא

en: Course {course_id} does not exist.
he: הקורס {course_id} אינו קיים.

en: Course {course_id} not past the refund window.
he: קורס {course_id} לא עבר את טווח הזמן להחזר.

en: Course {course_id} requires {prerequisite_course_id}
he: קורס {course_id} מחייב {prerequisite_course_id}

en: Course-loading errors
he: שגיאות בטעינת קורס

en: Course:
he: קורס:

en: Course: {course_name}
he: קורס:  {course_name}

en: CourseID
he: מזהה קורס

en: CourseMode price updated successfully
he: המחיר של מצב הקורס עודכן בהצלחה

en: CourseMode with the mode slug({mode_slug}) DoesNotExist
he: מצב קורס כאשר הסלאג ({mode_slug}) אינו קיים

en: Courses
he: קורסים

en: Courses Being Processed
he: הקורס בתהליך עיבוד

en: Courses loaded in the modulestore
he: קורסים נטענו בחנות המודול

en: Courseware
he: לומדה

en: Cover Image
he: תמונת נושא

en: Create
he: צור

en: Create Catalog
he: צור קטלוג

en: Create Enrollment Codes
he: צור קודי הרשמה

en: Create Enrollment Report
he: צור דוח הרשמה

en: Create Executive Summary
he: צור תקציר מנהלים

en: Create Learning Pathways
he: צור שבילי ידע

en: Create My Account
he: צור חשבון

en: Create My Account &amp; Start Authoring Courses
he: צור את חשבוני והתחל ליצור קורסים

en: Create My {platform_name} Account
he: צור את החשבון שלי ב{platform_name}

en: Create Re-run
he: צור הרצה נוספת

en: Create User Results
he: צור תוצאות משתמש

en: Create Your First Course
he: צור את הקורס הראשון שלך

en: Create Your First Library
he: צור את הספריה הראשונה שלך

en: Create Zendesk Tickets For Suspicious Proctored Exam Attempts
he: צור כרטיסי Zendesk לניסיונות חשודים של מבחן תחת פיקוח

en: Create a .csv file that contains enrollment information for your course.
he: צור קובץ CSV המכיל פרטי הרשמה עבור הקורס שלך.

en: Create a Course Rerun of:
he: צור מחזור לימודים חדש עבור:

en: Create a New Course
he: צור קורס חדש

en: Create a New Library
he: צור ספריה חדשה

en: Create a new Custom Course for edX
he: צור קורס מותאם אישית חדש עבור edX

en: Create a re-run of a course
he: צור מחזור לימודים חדש

en: Create a section, then add subsections and units. Open a unit to add course components.
he: צור פרק, לאחר מכן הוסף תת-פרק ויחידה. פתח יחידה כדי להוסיף רכיבי קורס.

en: Create an HTML file that contains an executive summary for this course.
he: צור קובץ HTML המכיל תקציר מנהלים עבור קורס זה.

en: Create article
he: צור מאמר

en: Create new catalog:
he: צור קטלוג חדש:

en: Create new merged version
he: צור גרסה ממוזגת חדשה

en: Create one or more pre-paid course enrollment codes. Students can use these codes to enroll in the course.
he: צור קוד הרשמה משולם מראש אחד או יותר. סטודנטים יכולים לעשות שימוש בקודים אלו על מנת להירשם לקורס.

en: Create user
he: צור משתמש

en: Create your own {platform_name} account below
he: צור למטה חשבון {platform_name} משלך

en: Created new group: "{}"
he: קבוצה חדשה נוצרה: "{}"

en: Created new profile for user: "{}"
he: נוצר פרופיל חדש עבור המשתמש: "{}"

en: Created new user: "{}"
he: נוצר משתמש חדש: "{}"

en: Creating your course organization
he: ארגון הקורס שלך

en: Credit Card - Individual
he: כרטיס אשראי - אישי

en: Credit Card Number
he: מספר כרטיס אשראי

en: Credit Eligibility
he: כשירות לנקודות זכות

en: Credit requirement statuses
he: מצבי דרישות לנקודות זכות

en: Currency
he: מטבע

en: Current Course:
he: קורס נוכחי:

en: Current Library:
he: ספריה נוכחית:

en: Current Verification Status: Approved
he: מצב אימות נוכחי: מאושר

en: Current Verification Status: Expired
he: מצב אימות נוכחי: פג תוקף

en: Current Verification Status: Pending
he: מצב אימות נוכחי: בהמתנה

en: Current course creator state
he: מצב נוכחי של יוצר הקורס

en: Current position in the video.
he: מיקום נוכחי בסרטון הווידאו

en: Current revision changed for %s.
he: גרסה נוכחית שונתה עבור %s.

en: Current revision not set!!
he: לא נקבעה גירסה נוכחית!!

en: Currently Enrolled
he: נרשם כרגע

en: Currently signed in as:
he: כרגע מחובר:

en: Currently the {platform_name} servers are down
he: שרתי {platform_name} נפלו כעת.

en: Currently the {platform_name} servers are overloaded
he: שרתי {platform_name} עמוסים מאוד  כרגע

en: Custom Evaluated Script
he: מלל הערכה מותאם אישית

en: Custom Parameters
he: משתנים בהתאמה אישית

en: Custom pages
he: עמודים מותאמים אישית

en: CustomResponse: check function returned an invalid dictionary!
he: CustomResponse: פונקציית הבדיקה החזירה מילון לא חוקי!

en: Customer Name
he: שם הלקוח

en: Customer Reference
he: מספר פנייה ללקוח

en: Customer Reference Number: {reference_number}
he: מספר פנייה ללקוח: {reference_number}

en: Customer's purchase order or other reference information
he: מספר הזמנת רכש של הלקוח ומידע נוסף להתייחסות

en: Customer's reference code for this invoice.
he: קוד סימוכין של הלקוח עבור חשבונית זו.

en: DEPRECATED: Use the setting COURSE_CATALOG_API_URL.
he: יצא משימוש: השתמש/י בהגדרה COURSE_CATALOG_API_URL.

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: Dashboard for:
he: לוח בקרה של:

en: Data Download
he: הורדת מידע

en: Data Integrity Error
he: שגיאה בתקינות תאריך

en: Data in row #{row_num} must have exactly four columns: email, username, full name, and country
he: הנתונים בשורה מספר {row_num} חייב להיות מאורגן בדיוק בארבעה טורים: כתובת דואר אלקטרוני, שם משתמש, שם מלא ומדינה

en: Data {em_start}exported with{em_end} your course:
he: מידע {em_start}המיוצא עם{em_end} הקורס שלך

en: Data {em_start}not exported{em_end} with your course:
he: מידע ש{em_start}אינו מיוצא{em_end} בקורס שלך:

en: Date
he: תאריך

en: Date Added
he: הוספת תאריך

en: Date Report Run
he: תאריך הרצת הדוח

en: Date format four digit year dash two digit month dash two digit day
he: פורמט התאריך הוא ארבע ספרות לשנה קו מפריד שתי ספרות לחודש קו מפריד שתי ספרות ליום

en: Date of Original Transaction
he: תאריך העסקה המקורית

en: Date of Refund
he: תאריך החזר כספי

en: Date of purchase
he: תאריך רכישה

en: Date of the last view of the bumper
he: תאריך הצפיה האחרונה בבאמפר

en: Date that certificates become available to learners
he: תאריך בו התעודות הופכת זמינות ללומדים

en: Date that enrollment for this class is closed
he: קבע תאריך להרשמה זו מאחר וכיתה זו סגורה

en: Date that enrollment for this class is opened
he: קבע תאריך להרשמה זו מאחר וכיתה זו פתוחה

en: Date that this class ends
he: התאריך שבו כיתה זו מסיימת

en: Date that this problem is due by
he: תאריך יעד להשלמת הבעיה

en: Date: {date}
he: תאריך: {date}

en: Dates that control when your course can be viewed
he: התאריכים המגדירים מתי ניתן לצפות בקורס שלך

en: Days Early for Beta Users
he: ימים מוקדמים עבור משתמשי בטא

en: Deadline for purchasing and requesting credit.
he: תאריך היעד לרכישה ולבקשת נקודות זכות.

en: Deadlines, requirements, and logistics around grading student work
he: תאריכי יעד, דרישות ולוגיסטיקה של עבודת הסטודנט

en: Dear Student,
he: סטודנט יקר,

en: Dear [[Name]]
he: [[שם]] יקר

en: Dear [[Name]]:
he: [[שם הסטודנט/ית]] יקר/ה:

en: Dear edX Learner,
he: לומד edX יקר,

en: Dear student,
he: סטודנט יקר,

en: Dear {full_name}
he: {full_name} יקר

en: Debug:
he: תיקון באגים

en: Decimals
he: שברים עשרוניים

en: Decrease
he: הקטן

en: Default Annotations Tab
he: כרטיסיית ברירת מחדל להסברים

en: Default Group
he: קבוצת ברירת מחדל

en: Default Tab
he: כרטיסיית ברירת מחדל

en: Default Timed Transcript
he: ברירת מחדל של תמליל מתוזמן

en: Default Video URL
he: כתובת URL כברירת מחדל לסרטון וידאו

en: Defines the access permissions for showing the course in the course catalog. This can be set to one of three values: 'both' (show in catalog and allow access to about page), 'about' (only allow access to about page), 'none' (do not show in catalog and do not allow access to an about page).
he: מגדיר את הגדרות הגישה להצגת הקורס בקטלוג הקורסים. ניתן לקבוע אחד משלושה ערכים. 'שניהם' (מציג בקטלוג ונותן גישה לעמוד אודות), 'אודות' (מאפשר גישה רק לעמוד אודות), 'אף אחד' (אינו מוצג בקטלוג ואינו מאפשר גישה לעמוד אודות).

en: Defines the number of points each problem is worth. If the value is not set, each response field in the problem is worth one point.
he: מגדיר את מספר הנקודות שכל בעיה שווה. אם לא יקבע הערך, כל שדה הזנת תשובה יהיה שווה נקודה אחת.

en: Defines the number of times a student can try to answer this problem. If the value is not set, infinite attempts are allowed.
he: מגדיר את מספר הפעמים בהן סטודנט יכול לנסות לענות על בעיה זו. אם הערך אינו נקבע, יתאפשרו אינסוף ניסיונות.

en: Defines when to randomize the variables specified in the associated Python script. For problems that do not randomize values, specify "Never".
he: מגדיר מתי להציג באופן אקראי את המשתנים שצוינו בתסריט Python המשויך. לבעיות שאינן מציגות אקראית ערכים, ציין "לעולם לא".

en: Defines when to show the answer to the problem. A default value can be set in Advanced Settings.
he: מגדיר מתי להראות את הפתרון עבור הבעיה. ניתן לקבוע ערך ברירת מחדל בהגדרות מתקדמות.

en: Defines when to show whether a learner's answer to the problem is correct. Configured on the subsection.
he: מגדיר מתי להציג האם תשובת הלומד לבעיה נכונה. מוגדר בתת פרק.

en: Delete
he: מחק

en: Delete Current Video
he: מחק סרטון נוכחי

en: Delete Learner's State
he: מחק את תשובות הלומד ונתונים קשורים

en: Delete User Results
he: מחק תוצאות משתמש

en: Delete article
he: מחק מאמר

en: Delete course from site
he: מחק את הקורס מהאתר

en: Delete failed for user preference '{preference_key}'.
he: נכשלה מחיקת העדפות משתמש '{preference_key}'.

en: Delete this catalog
he: מחק קטלוג זה

en: Delete this component
he: מחק רכיב זה

en: Delete user
he: מחק משתמש

en: Deleted
he: נמחק

en: Deleted user {username}
he: נמחק משתמש {username}

en: Denied
he: נדחתה

en: Deny all users access to edit this article.
he: חסום גישת עריכה עבור מאמר זה לכלל המשתמשים.

en: Deprecated Component
he: רכיב מיושן

en: Describe what you were doing when you encountered the issue. Include any details that will help us to troubleshoot, including error messages that you saw.
he: תאר מה היה מצבך כשאיתרת את הבעיה. כלול כל פרט שיעזור לנו לפתור את הבעיה, כולל הודעות שגיאה שראית.

en: Describe what your application does.
he: תאר מה עושה האפליקציה שלך.

en: Description
he: תיאור

en: Description and/or admin notes.
he: תיאור ו/או הערות המנהל.

en: Description for the credit provider displayed to users.
he: תיאור לספק נקודות הזכות מוצג למשתמשים.

en: Description of the asset.
he: תיאור הנכס.

en: Detach
he: נתק

en: Details
he: פרטים

en: Details & Schedule
he: פרטים ולוח זמנים

en: Details &amp; Schedule
he: פרטי קורס ולוח זמנים

en: Details for each chapter
he: פרטים על כל פרק

en: Details of the problem you are encountering{asterisk}
he: פרטים על הבעיה בה נתקלת{asterisk}

en: Determines how content is drawn from the library
he: קובע כיצד תוכן נמשך מהספריה

en: Determines whether a 'Reset' button is shown so the user may reset their answer. A default value can be set in Advanced Settings.
he: קובע אם לחצן 'אתחל' מוצג כדי שמשתמשים יוכלו לאתחל את תשובותיהם. ניתן לקבוע ערך ברירת מחדל בהגדרות מתקדמות.

en: Diacritic Marks
he: סימנים דיאקריטיים

en: Dictionary for maintaining the state of inputtypes
he: מילון עבור שמירה על מצב סוגי קלט.

en: Dictionary with the available tags
he: מילון עם התגיות הזמינות

en: Dictionary with the correctness of current student answers
he: מילון עם התשובות התקינות הנוכחיות של הסטודנטים.

en: Dictionary with the current student responses
he: מילון עם התשובות הנוכחיות של הסטודנט

en: Did not find a group with name "{}" - skipping.
he: לא נמצאה קבוצה בשם "{}" - מדלג.

en: Did not find a user with username "{}" - skipping.
he: לא נמצא משתמש בשם המשתמש "{}" - מדלג.

en: Did your e-mail client break the URL into two lines?
he: האם תוכנת הדואר האלקטרוני שלך שברה את ה-URL לשתי שורות?

en: Directory/ID
he: ספריה/מזהה

en: Disable Account
he: בטל חשבון

en: Disable Progress Graph
he: השבֵּת גרף התקדמות

en: Disable Student-Generated Certificates
he: בטל תעודות שנוצרו בידי הסטודנט

en: Disabled Account
he: חשבון מבוטל

en: Disclaimer
he: כתב ויתור

en: Disclaimer of Warranty / Limitation of Liabilities
he: כתב ויתור התחייבות/ הגבלת התחייבויות

en: Discount
    per item
he: הנחה
    לפריט

en: Discount Applied:
he: הנחות שניתנו:

en: Discount Percentage
he: אחוז הנחה

en: Discount does not exist against code '{code}'.
he: ההנחה אינה קיימת אל מול הקוד ({code}).

en: Discount or activation code
he: קוד הנחה או הפעלה

en: Discussion
he: דיון

en: Discussion - {course_number}
he: דיונים - {course_number}

en: Discussion Admins
he: מנהלי דיונים

en: Discussion Blackout Dates
he: תאריכי האפלה עבור דיון

en: Discussion Forum External Link
he: קישור חיצוני לפורום הדיונים

en: Discussion ID: {discussion_id}
he: מספר מזהה לדיון: {discussion_id}

en: Discussion Moderators
he: מנחי דיונים

en: Discussion Sorting Alphabetical
he: מיון דיונים על פי אלף בית

en: Discussion Topic Mapping
he: מיפוי נושאי דיון

en: Discussion thread list
he: רשימת שרשור דיונים

en: Discussion topics list
he: רשימת נושאים לדיון

en: Discussion unavailable
he: הדיון אינו זמין

en: Discussions
he: דיונים

en: Display Name
he: שם לתצוגה

en: Displayed as subtitle on the course details page. Limit to 150 characters.
he: מוצג ככתובית בעמוד פרטי הקורס. הגבלה עד 150 תווים.

en: Displayed as title on the course details page. Limit to 50 characters.
he: מוצג ככותרת בעמוד פרטי הקורס. הגבלה עד 50 תווים.

en: Displayed on the course details page. Limit to 1000 characters.
he: מוצג בעמוד פרטי הקורס. הגבלה עד 1000 תווים.

en: Displayed on the course details page. Limit to 50 characters.
he: מוצג בעמוד פרטי הקורס. הגבלה עד 50 תווים.

en: Django template HTML.
he: HTML בתבנית Django.

en: Do not show bumper again
he: אל תציג שוב את הבאמפר

en: Do not use shuffle and answer-pool at the same time
he: אין להשתמש בערבוב ובמאגר תשובות במקביל.

en: Do not use spaces in expressions.
he: אל תשתמש ברווחים בתוך ביטויים.

en: Doctorate
he: תואר שלישי

en: Dollars Refunded
he: דולרים שהוחזרו

en: Don't enroll
he: אל תירשם

en: Don't have a {studio_name} Account? Sign up!
he: אין לך עדיין חשבון ב{studio_name}? הירשם עכשיו!

en: Don't see your preferred language? {link_start}Volunteer to become a translator!{link_end}
he: אינך רואה את השפה המועדפת עליך? {link_start}התנדב להיות מתרגם!{link_end}

en: Donate
he: תרום

en: Donation Actions
he: פעולות תרומה

en: Donation for {course}
he: תרומה לקורס {course}

en: Donation for {platform_name}
he: תרומה עבור {platform_name}

en: Download All Credit Card Purchases
he: הורד את כל הרכישות באשראי

en: Download All Enrollment Codes
he: הורד את כל קודי ההרשמה

en: Download All Invoices
he: הורד את כל החשבוניות

en: Download CSV
he: הורד CSV

en: Download CSV Data
he: הורד נתוני CSV

en: Download CSV Reports
he: הורד דוחות בקובץ CSV

en: Download CSV of Certificates Issued
he: הורד קובץ CSV של תעודות שהונפקו

en: Download Coupon Codes
he: הורד קודי שובר

en: Download Handout
he: הורד דף מידע

en: Download Problem Data for all Problems as a CSV
he: הורד מידע על בעיות לכל הבעיות כקובץ CSV

en: Download Student Grades as a CSV
he: הורד את ציוני הסטודנטים כקובץ CSV

en: Download Student Opened as a CSV
he: הורד פתיחת סטודנטים כקובץ CSV

en: Download Subsection Data for all Subsections as a CSV
he: הורד מידע לתת פרק לכל תתי הפרק כ-CSV.

en: Download Transcript Allowed
he: אפשר הורדת תמליל

en: Download Unused Enrollment Codes
he: הורד קודי הרשמה שלא נעשה בהם שימוש.

en: Download Used Enrollment Codes
he: הורד קודי הרשמה משומשים.

en: Download Video
he: הורד סרטון וידאו

en: Download Your Certificate
he: הורד את תעודתך

en: Download Your ID Verified {cert_name_short} (PDF)
he: הורד קובץ (PDF) של התעודה המאומתת באמצעות זיהוי של {cert_name_short}

en: Download Your {cert_name_short} (PDF)
he: הורד את תעודתך {cert_name_short} (PDF)

en: Download a .csv file for all credit card purchases or for all invoices, regardless of status.
he: הורד קובץ CSV עבור כל הרכישות באשראי או כל החשבוניות, ללא קשר לסטטוס.

en: Download a .csv file of all coupon codes for this course.
he: הורד קובץ ‎CSV הנפרט את כל קודי השובר עבור קורס זה.

en: Download a .csv file of all enrollment codes for this course.
he: הורד קובץ ‎CSV, המפרט את כל קודי ההרשמה עבור קורס זה.

en: Download a .csv file of all unused enrollment codes for this course.
he: הורד קובץ CSV, המפרט את כל קודי ההרשמה שאינם בשימוש עבור קורס זה.

en: Download a .csv file of all used enrollment codes for this course.
he: הורד קובץ ‎CSV המפרט את כל קודי ההרשמה שבשימוש עבור קורס זה.

en: Download a CSV of learners who can enroll
he: הורדת קובץ CSV של תלמידים היכולים להירשם

en: Download a CSV of problem responses
he: הורד קובץ CSV של תשובות לבעיה

en: Download list of all users (csv file)
he: הורד רשימה של כל המשתמשים (קובץ CSV)

en: Download profile information as a CSV
he: הורד את מידע הפרופיל כ-CSV

en: Download staff and instructor list (csv file)
he: הורד את רשימת אנשי הצוות והמדריכים (קובץ CSV)

en: Download student grades
he: הורד ציוני הסטודנט

en: Download the {platform_name} mobile app from Google Play
he: הורד את האפליקציה לנייד של {platform_name} מ-Google Play

en: Download the {platform_name} mobile app from the Apple App Store
he: הורד את האפליקציה לנייד של {platform_name} מ-Apple App Store

en: Download transcript
he: הורד תמליל

en: Download video file
he: הורד קובץ סרטון וידאו

en: Download {cert_name_short} (PDF)
he: הורד {cert_name_short} (PDF)

en: Download {file}
he: הורד  {file}

en: Downloadable Transcript URL
he: כתובת URL תמליל הניתן להורדה

en: Downloads and transcripts
he: הורדות ותמלולים

en: Draft your outline and build content anywhere. Simple drag and drop tools let you reorganize quickly.
he: נסח את מתווה הקורס וצור תוכן בכל מקום. כלי 'גרור ושחרר' פשוטים מאפשרים לך לארגן את הקורס מחדש במהירות.

en: Drag components to new locations within this component.
he: גרור מרכיבים למיקומים חדשים בתוך מרכיב זה.

en: Drag sections, subsections, and units to new locations in the outline.
he: גרור פרקים, תתי-פרקים ויחידות למיקום חדש במתווה.

en: Drag to reorder
he: גרור לסידור מחדש

en: Dropdown
he: תפריט נפתח

en: Due Date
he: תאריך סיום

en: Due Date Display Format
he: פורמט הצגת תאריך אחרון להגשה

en: Due Date: {date}
he: תאריך תשלום: {date}

en: Due Time format two digit hours colon two digit minutes
he: פורמט שעת היעד שתי ספרות לשעות נקודותיים שתי ספרות לדקות

en: Due date
he: תאריך הגשה

en: Due date extensions for {0} {1} ({2})
he: הארכות תאריך יעד עבור {0} {1} ({2})

en: Duplicate
he: שכפל

en: Duplicate of '{0}'
he: העתקה של '{0}'

en: Duplicate of {0}
he: העתקה של {0}

en: Duplicate this component
he: שכפל רכיב זה

en: Duration
he: משך זמן

en: During video playback, use the subtitles and the scroll bar to navigate. Clicking the subtitles is a fast way to skip forwards and backwards by small amounts.
he: במהלך הצגת סרטון וידאו, השתמש בכתוביות ובפס הגלילה כדי לנווט. לחיצה על הכתוביות הינה דרך מהירה לדלג קדימה ואחורה בצעדים קטנים.

en: E-Commerce
he: מסחר אלקטרוני

en: E-mail
he: דואר אלקטרוני

en: E-mail change failed
he: שינוי כתובת דואר אלקטרוני נכשל

en: E-mail change successful!
he: שינוי כתובת דואר אלקטרוני עבר בהצלחה!

en: Each bar shows the grade distribution for that problem.
he: כל טור מראה את התפלגות הציונים עבור הבעיה המסוימת.

en: Each bar shows the number of students that opened the subsection.
he: כל טור מציג את מספר הסטודנטים שפתחו את תת הפרק

en: Each line is a comma-separated list. The first item in each line is the slug of a badge class you have created that has an issuing component of 'openedx__course'. The remaining items in each line are the course keys the learner needs to complete to be awarded the badge. For example: slug_for_compsci_courses_group_badge,course-v1:CompSci+Course+First,course-v1:CompsSci+Course+Second
he: כל שורה היא רשימה המופרדת בפסיק. הפריט הראשון בכל שורה הוא גרירת סיווג התג שיצרת, שיש בו רכיב פרסום של 'openedx__course'. הפריטים הנותרים בכל שורה הם מפתחות הקורס שצריך התלמיד להשלים כדי לזכות בתג. לדוגמה: slug_for_compsci_courses_group_badge,course-v1:CompSci+Course+First,course-v1:CompsSci+Course+Second

en: Each revision contains a title field that must be filled out, even if the title has not changed
he: כל עדכון מכיל שדה כותרת שחובה למלא אותו, גם אם הכותרת לא שונתה.

en: Ed. Completed
he: השכלה שהושלמה

en: EdX Financial Assistance is a program we created to give learners in all financial circumstances a chance to earn a Verified Certificate upon successful completion of an edX course.
he: הסיוע הכספי של edX הוא תכנית שנוצרה על מנת להעניק ללומדים מכל מעמד כלכלי סיכוי לקבל תעודה מאומתת לאחר השלמה מוצלחת של קורס edX.

en: EdX is committed to making it possible for you to take high quality courses from leading institutions regardless of your financial situation, earn a Verified Certificate, and share your success with others.
he: edX מחויבת להקל עליך לקחת קורסים באיכות גבוהה ממוסדות מובילים ללא קשר למצבך הכספי, להרוויח תעודה מאומתת ולשתף את הצלחתך עם אחרים.

en: EdX, Open edX, Studio, and the edX and Open edX logos are registered trademarks or trademarks of {link_start}edX Inc.{link_end}
he:  Open edX, EdX וסמלי הלוגו של Open edX, EdX הינם סימנים מסחריים רשומים או סימנים מסחריים של {link_start}edX Inc.{link_end}

en: EdX, Open edX, and the edX and Open edX logos are registered trademarks or trademarks of {link_start}edX Inc.{link_end}
he:  Open edX, EdX וסמלי הלוג של Open edX, EdX הינם סימנים מסחריים רשומים או סימנים מסחריים של {link_start}edX Inc.{link_end}

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Coupon Code
he: ערוך קוד שובר

en: Edit Coupon Code Information
he: ערוך את פרטי קוד השובר

en: Edit Library List.
he: ערוך רשימת ספריה

en: Edit Price
he: ערוך מחיר

en: Edit Start Date
he: ערוך תאריך התחלה

en: Edit the library configuration.
he: ערוך את הגדרת הבעיה.

en: Edit the name of the banner image file. You can set the banner image on the Settings & Details page.
he: ערוך את שם הקובץ של תמונת הבאנר. ניתן גם להגדיר את תמונת הבאנר בעמוד הגדרות ופרטים.

en: Edit the name of the course image file. You must upload this file on the Files & Uploads page. You can also set the course image on the Settings & Details page.
he: ערוך את שם קובץ של תמונת הקורס. יש להעלות קובץ זה בעמוד העלאות וקבצים. ניתן גם להגדיר את תמונת הקורס בעמוד הגדרות ופרטים.

en: Edit the name of the video thumbnail image file. You can set the video thumbnail image on the Settings & Details page.
he: ערוך את שם הקובץ של תמונת הווידאו הממוזערת. ניתן גם להגדיר את תמונת הווידאו הממוזערת בעמוד 'הגדרות ופרטים'.

en: Edit {catalog_name}
he: ערוך {catalog_name}

en: Editing components
he: עריכת רכיבים

en: Editor
he: עורך

en: EdxNotes Service is unavailable. Please try again in a few minutes.
he: שירות EdxNotes אינו זמין. נסה שוב בעוד כמה דקות.

en: Effective Date: April 12th, 2016
he: תאריך כניסה לתוקף: 12 באפריל 2016

en: Elementary/primary school
he: בית ספר יסודי

en: Email
he: דואר אלקטרוני

en: Email Address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Email Addresses/Usernames
he: כתובות דואר אלקטרוני/שמות משתמשים

en: Email Settings
he: הגדרות דואר אלקטרוני

en: Email Settings for {course_number}
he: הגדרות דואר אלקטרוני עבור {course_number}

en: Email Task History
he: היסטוריית משימות דואר אלקטרוני

en: Email actions run in the background. The status for any active tasks - including email tasks - appears in a table below.
he: פעולות דואר אלקטרוני מופיעות ברקע. דוח מצב של כל המשימות הפעילות ובכלל זאת משימות דואר אלקטרוני - מופיע בטבלה להלן.

en: Email address must end in {domain}
he: כתובת דואר אלקטרוני חייבת להסתיים ב-{domain}

en: Email cannot be more than %(limit_value)s characters long
he: כתובת דואר אלקטרוני אינה יכולה להכיל יותר מ- %(limit_value)s תווים

en: Email for 'Instructor' Annotations
he: דואר אלקטרוני עבור הסברי 'מדריך'

en: Email is incorrect.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שגויה

en: Email of the user that will be attached to all annotations that will be found in 'Instructor' tab.
he: כתובת דואר אלקטרוני שתצורף לכל ההסברים שיימצאו בתגית 'מדריך'.

en: Email or password is incorrect.
he: דואר אלקטרוני או סיסמה שגויים.

en: Email or username
he: כתובת דואר אלקטרוני או שם משתמש

en: Email someone to say you've enrolled in this course
he: שלח למישהו הודעת דואר אלקטרוני על הרשמתך לקורס זה

en: Email staff to create course
he: כתוב הודעת דואר אלקטרוני לצוות ע ליצירת קורס

en: Email: {email}
he: דואר אלקטרוני: {email}

en: Empty
he: ריק

en: Empty Cart
he: עגלה ריקה

en: Enable Authoring of Credential in Studio
he: אפשר חיבור של הרשאה ב-Studio

en: Enable CCX
he: הפעל CCX

en: Enable LaTeX Compiler
he: אפשר מהדר LaTeX

en: Enable LaTeX templates?
he: אפשר תבניות LaTeX?

en: Enable Learner Issuance
he: אפשר ניפוק לומד

en: Enable Proctored Exams
he: אפשר מבחנים תחת פיקוח

en: Enable Student Notes
he: אפשר רשימות סטודנט

en: Enable Student-Generated Certificates
he: אפשר תעודות שנוצרו בידי הסטודנט

en: Enable Subsection Prerequisites
he: אפשר דרישות מקדימות של תת סעיף

en: Enable Timed Exams
he: אפשר מבחנים מתוזמנים

en: Enable authoring of Credential Service credentials in Studio.
he: אפשר חיבור הרשאות של 'שירות הרשאות' ב-Studio.

en: Enable course home page improvements.
he: אפשר שיפורים בעמוד הבית של הקורס.

en: Enable issuance of credentials via Credential Service.
he: אפשר ניפוק הרשאות באמצעות שירות ההרשאות.

en: Enable video caching system
he: אפשר אחסון מטמון וידאו

en: Enabled XBlock/template combinations with full or provisional support can always be created in Studio. Unsupported XBlock/template combinations require course author opt-in.
he: תמיד ניתן ליצור בסטודיו שילובי XBlock/תבנית מופעלים בעזרת תמיכה מלאה או זמנית. שילובי XBlock/תבנית לא נתמכים דורשים את הסכמת מחבר הקורס.

en: End Date:
he: תאריך סיום:

en: End Letter:
he: סיים מכתב:

en: Ended - {date}
he: הסתיים -  {date}

en: Enlarge image
he: הגדל את התמונה

en: Enroll
he: הירשם

en: Enroll In {course_name}
he: הירשם ל{course_name}

en: Enroll In {course_name} | Choose Your Track
he: הירשם ל{course_name} | בחר מסלול

en: Enroll in StudioX
he: הירשם ל-StudioX

en: Enroll in StudioX: Creating a Course with edX Studio
he: הירשם ל-StudioX: יצירת קורס באמצעות edX Studio

en: Enroll in edX101
he: רישום ל-edX101

en: Enroll in edX101: Overview of Creating an edX Course
he: הירשם ל-edX101: סקירה כללית של יצירת קורס edX

en: Enroll in {course_display_name}
he: הירשם ב-{course_display_name}

en: Enroll in {course_name}
he: הירשם ב-{course_name}

en: Enrolled as:
he: רשום כ:

en: Enrollment
he: הרשמה

en: Enrollment Code
he: קוד הרשמה

en: Enrollment Code Status
he: סטטוס קוד ההרשמה

en: Enrollment Codes
he: קודי הרשמה

en: Enrollment Date
he: תאריך הרשמה

en: Enrollment End Date
he: תאריך סיום ההרשמה

en: Enrollment End Time
he: זמן סיום ההרשמה

en: Enrollment Information
he: מידע על רישום

en: Enrollment Link
he: קישור להרשמה

en: Enrollment Mode
he: מצב הרשמה

en: Enrollment Role
he: תפקיד ההרשמה

en: Enrollment Source
he: מקור הרשמה

en: Enrollment Start Date
he: תאריך תחילת ההרשמה

en: Enrollment Start Time
he: זמן תחילת ההרשמה

en: Enrollment Successful
he: ההרשמה עברה בהצלחה

en: Enrollment Track Groups
he: קבוצות מסלול הרשמה

en: Enrollment action is invalid
he: פעולת הרישום אינה חוקית

en: Enrollment codes for Course: {course_name}
he: קודי הרשמה עבור קורס: {course_name}

en: Enrollment confirmation
he: אישור הרשמה

en: Enrollment data is now available in {dashboard_link}.
he: נתוני ההרשמה זמינים כעת ב-{dashboard_link}.

en: Enrollment in this course is by invitation only
he: הרישום לקורס זה בהזמנה בלבד

en: Enrollment information for all courses
he: מידע על הרשמה לכלל הקורסים

en: Enrollment is Closed
he: ההרשמה סגורה

en: Enrollment is closed
he: ההרשמה סגורה

en: Enrollment mode not supported
he: מצב הרשמה אינו נתמך

en: Enrollment:
he: הרשמה:

en: Enter a Public Display Name:
he: הכנס שם קמפוס:

en: Enter a coupon code.
he: הזן קוד שובר.

en: Enter a description of the third party application. If requesting username and/or email, use this text box to inform users why their username and/or email will be forwarded to a third party application.
he: הזן תיאור של יישום של צד שלישי. אם הנך מבקש שם משתמש ו/או כתובת דואר האלקטרוני, השתמש בתיבת טקסט זו כדי להודיע למשתמשים מדוע שם המשתמש ו/או כתובת הדואר האלקטרוני שלהם תועבר ליישום של גורם צד שלישי.

en: Enter a numeric value for the discount amount. Do not include the percent sign.
he: הזן ערך מספרי עבור מחיר ההנחה. אל תכלול את סימן האחוז.

en: Enter a numeric value for the number of enrollment codes.
he: הזן ערך מספרי עבור מספר קודי ההרשמה.

en: Enter a numeric value for the price per course seat. Do not include currency symbols.
he: הזן ערך מספרי עבור מחיר הקורס לפי מושב. אל תכלול סמלי מטבע.

en: Enter a public username:
he: הכנס שם קמפוס:

en: Enter a username to view catalogs belonging to that user.
he: הזן שם משתמש כדי להציג קטלוגים השייכים לאותו משתמש.

en: Enter a valid email address.
he: הזן כתובת דואר אלקטרוני חוקית.

en: Enter and confirm your new password.
he: הזן ואשר את סיסמתך החדשה.

en: Enter course-specific configuration information here (JSON format)
he: הזן פרטי הגדרת תצורה ספציפיים לקורס כאן (פורמט JSON)

en: Enter course-specific overrides for the Web/HTML template parameters here (JSON format)
he: הזן ביטולים ספציפיים לקורס עבור פרמטרי תבנית אתר אינטרנט/HTML כאן (פורמט JSON)

en: Enter discussion categories in the following format: "CategoryName": {"id": "i4x-InstitutionName-CourseNumber-course-CourseRun"}. For example, one discussion category may be "Lydian Mode": {"id": "i4x-UniversityX-MUS101-course-2015_T1"}. The "id" value for each category must be unique. In "id" values, the only special characters that are supported are underscore, hyphen, and period. You can also specify a category as the default for new posts in the Discussion page by setting its "default" attribute to true. For example, "Lydian Mode": {"id": "i4x-UniversityX-MUS101-course-2015_T1", "default": true}.
he: הכנס/י קטגוריות דיון בתבנית הבאה:  "שם הקטגוריה": {"id": "i4x-InstitutionName-CourseNumber-course-CourseRun"}. לדוגמא אחת קטגוריות דיון יכולה להיות "Lydian Mode": {"id": "i4x-UniversityX-MUS101-course-2015_T1"}. ערך ה "id" עבור כל קטגוריה חייב להיות יחודי. בערך ה "id", התווים היחודים  שניתן להשתמש בהם הם קו תחתון, מקף ונקודה. ניתן גם לציין קטגוריה כברירת מחדל עבור הודעות חדשות בדף הדיון על ידי הגדרת התכונה "ברירת מחדל" לאמת. לדוגמה,  "Lydian Mode": {"id": "i4x-UniversityX-MUS101-course-2015_T1", "default": true}.

en: Enter email addresses and/or usernames separated by new lines or commas.
he: הזן רשימת כתובות דואר אלקטרוני ו/או שמות משתמש מופרדים בשורה חדשה או פסיק.

en: Enter end, early_with_info, or early_no_info. After certificate generation, students who passed see a link to their certificates on the dashboard and students who did not pass see information about the grading configuration. The default is end, which displays this certificate information to all students after the course end date. To display this certificate information to all students as soon as certificates are generated, enter early_with_info. To display only the links to passing students as soon as certificates are generated, enter early_no_info.
he: הזן סיום, early_with_info או early_no_info. לאחר יצירת תעודה, רואים הסטודנטים שעברו את הקורס קישור לתעודותיהם בלוח הבקרה וסטודנטים שלא עברו את הקורס רואים מידע על הגדרת תצורת הדירוג. ברירת המחדל היא סיום, המציג את פרטי התעודה לכל הסטודנטים לאחר תאריך סיום הקורס. הזן early_with_info על מנת להציג את פרטי התעודה לכל הסטודנטים ברגע שנוצרות התעודות. הזן early_no_info על מנת להציג רק את הקישורים לסטודנטים שעברו את הקורס ברגע שנוצרות התעודות.

en: Enter equation
he: הזן משוואה

en: Enter information about the coupon code below.
he: הזן מידע אודות קוד השובר שלהלן.

en: Enter pairs of dates between which students cannot post to discussion forums. Inside the provided brackets, enter an additional set of square brackets surrounding each pair of dates you add. Format each pair of dates as ["YYYY-MM-DD", "YYYY-MM-DD"]. To specify times as well as dates, format each pair as ["YYYY-MM-DDTHH:MM", "YYYY-MM-DDTHH:MM"]. Be sure to include the "T" between the date and time. For example, an entry defining two blackout periods looks like this, including the outer pair of square brackets: [["2015-09-15", "2015-09-21"], ["2015-10-01", "2015-10-08"]]
he: הזן טווח תאריכים שבינם סטודנטים אינם יכולים לכתוב פוסטים בפורום הדיונים. בתוך סוגריים להלן, הזן סט נוסף של סוגריים מרובעים מסביב לכל זוג התאריכים שיתווספו. עצבו כל זוג תאריכים כ-[ "YYYY-MM-DD", "YYYY-MM-DD"]. על מנת לציין זמנים בנוסף לתאריכים, עצב כל זוג כ[ "YYYY-MM-DDThh: MM", "YYYY-MM-DDThh: MM"]. הקפד לכלול "T" בין התאריך והשעה. לדוגמה, הזנת הגדרת שתי תקופות האפלה,כולל הזוג החיצוני של סוגריים מרובעים, נראית כך:[["2015-09-15", "2015-09-21"], ["2015-10-01", "2015-10-08"]]

en: Enter policy keys and values to enable the cohort feature, define automated student assignment to groups, or identify any course-wide discussion topics as private to cohort members.
he: הזן מפתחות מדיניות וערכים על מנת לאפשר את תכונת קבוצת הלימוד, הגדר הקצאה אוטומטית של סטודנטים לקבוצה, או הגדר נושאי דיון כלליים בקורס כפרטיים לחברי קבוצת הלימוד.

en: Enter the API key provided by MathWorks for accessing the MATLAB Hosted Service. This key is granted for exclusive use by this course for the specified duration. Please do not share the API key with other courses and notify MathWorks immediately if you believe the key is exposed or compromised. To obtain a key for your course, or to report an issue, please contact moocsupport@mathworks.com
he: הזן את מפתח ה-API שסופק בידי MathWorks כדי לגשת לשירות המאוחסן של MATLAB. מפתח זה ניתן לשימוש בלעדי על ידי קורס זה לפרק הזמן שצוין. אל תשתף את מפתח ה-API עם קורסים אחרים והודע מיד ל-MathWorks אם אתה חושב שהמפתח נחשף או שנעשה בו שימוש לרעה. כדי להשיג מפתח עבור הקורס שלך או כדי לדווח על בעיה, צור קשר עם moocsupport@mathworks.com

en: Enter the API key provided by MathWorks for accessing the MATLAB Hosted Service. This key is granted for exclusive use in this course for the specified duration. Do not share the API key with other courses. Notify MathWorks immediately if you believe the key is exposed or compromised. To obtain a key for your course, or to report an issue, please contact moocsupport@mathworks.com
he: הזן את מפתח ה-API שסופק על ידי MathWorks על מנת לגשת לשירות המאוחסן של MATLAB. מפתח זה ניתן לשימוש בלעדי בקורס זה לפרק הזמן שצוין. אל תשתף את מפתח ה-API עם קורסים אחרים. הודע מיד ל-MathWorks אם אתה סבור כי המפתח נחשף או שנעשה בו שימוש לרעה. כדי להשיג מפתח עבור הקורס שלך או כדי לדווח על בעיה, צור קשר עם moocsupport@mathworks.com

en: Enter the LTI ID for the external LTI provider.  This value must be the same LTI ID that you entered in the LTI Passports setting on the Advanced Settings page.<br />See {docs_anchor_open}the edX LTI documentation{anchor_close} for more details on this setting.
he: הזן את מזהה ה-LTI לספק ה-LTI החיצוני.  ערך זה חייב להיות זהה למזהה ה-LTI שהזנת בהגדרת סיסמאות ה-LTI בעמוד ההגדרות המתקדמות.<br />ראה {docs_anchor_open}תיעוד ה-LTI של edX{anchor_close} למידע נוסף על הגדרה זו.

en: Enter the URL for the course data GIT repository.
he: הזן את כתובת ה-URL עבור מאגר המידע לקורס של GIT.

en: Enter the URL for the end-of-course survey. If your course does not have a survey, enter null.
he: הזן את כתובת ה-URL עבור סקר סוף הקורס. במידה ואין לקורס סקר, השאר ריק.

en: Enter the URL of the external tool that this component launches. This setting is only used when Hide External Tool is set to False.<br />See {docs_anchor_open}the edX LTI documentation{anchor_close} for more details on this setting.
he: הזן את כתובת ה-URL של הכלי החיצוני שרכיב זה מפעיל. הגדרה זו משמשת רק כאשר 'הסתרת כלי חיצוני' מוגדר ל'לא'.<br />ראה {docs_anchor_open}תיעוד ה-LTI של edX{anchor_close} לקבלת פרטים נוספים על הגדרה זו.

en: Enter the billing address.
he: הזן כתובת לחיוב.

en: Enter the chrome, or navigation tools, to use for the XBlock in the LMS. Valid values are: 
    "chromeless" -- to not use tabs or the accordion; 
    "tabs" -- to use tabs only; 
    "accordion" -- to use the accordion only; or 
    "tabs,accordion" -- to use tabs and the accordion.
he: הזן את דפדפן ה-hrome, או את כלי הניווט על מנת להשתמש בהם עבור XBlock ב-LMS. ערכים חוקיים הם: 
    "chromeless" -- על מנת לא להשתמש בכרטיסיות או באקורדיון; 
    "tabs" -- לשימוש בכרטיסיות בלבד; 
    "accordion" -- לשימוש באקורדיון בלבד; או 
    "tabs,accordion" -- לשימוש בכרטיסיות ובאקורדיון.

en: Enter the company contact name.
he: הזן את שם איש הקשר של החברה שלך.

en: Enter the company name.
he: הזן את שם החברה שלך.

en: Enter the configurations that govern how students are grouped together.
he: הזן את ההגדרות ששולטות בדרך בה סטודנטים מקובצים יחד.

en: Enter the course number that you want to appear in the course. This setting overrides the course number that you entered when you created the course. To use the course number that you entered when you created the course, enter null.
he: הזן את מספר הקורס שאתה רוצה שיופיע בקורס. הגדרה זו מבטלת את מספר הקורס שהזנת בעת יצירת הקורס. כדי להשתמש במספר הקורס שהזנת בעת יצירת הקורס, הזן ביטול.

en: Enter the course organization that you want to appear in the course. This setting overrides the organization that you entered when you created the course. To use the organization that you entered when you created the course, enter null.
he: הזן את הארגון של הקורס שברצונך שיופיע בקורס. הגדרה זו מבטלת את הארגון שהזנת בעת יצירת הקורס. כדי להשתמש בארגון שהזנת בעת יצירת הקורס, הזן ביטול.

en: Enter the date by which problems are due.
he: הזן את תאריך היעד להגשת הבעיות.

en: Enter the date to announce your course.
he: הזן תאריך להכרזה על הקורס.

en: Enter the default date by which problems are due.
he: הזן את תאריך היעד שיהווה ברירת מחדל להגשת הבעיות.

en: Enter the details for Course Instructor
he: הזן את פרטיו של מדריך הקורס

en: Enter the email address for the company contact.
he: הזן את כתובת הדואר האלקטרוני של איש הקשר בחברה שלך.

en: Enter the external login method students can use for the course.
he: הזן שיטת התחברות חיצונית שסטודנטים יכולים להשתמש בה עבור הקורס.

en: Enter the format for due dates. The default is Mon DD, YYYY. Enter "%m-%d-%Y" for MM-DD-YYYY, "%d-%m-%Y" for DD-MM-YYYY, "%Y-%m-%d" for YYYY-MM-DD, or "%Y-%d-%m" for YYYY-DD-MM.
he: הזן את הפורמט עבור תעריכי יעד להגשה. ברירת המחדל הינהMon DD, YYYY. הזן  "%m-%d-%Y" עבור MM-DD-YYYY, "%d-%m-%Y" עבור DD-MM-YYYY, "%Y-%m-%d" עבור YYYY-MM-DD, או  "%Y-%d-%m"  עבור YYYY-DD-MM.

en: Enter the heading that you want students to see above your course handouts on the Course Home page. Your course handouts appear in the right panel of the page.
he: הזן את הכותרת שברצונך שהסטודנטים יראו מעל דפי המידע של הקורס בעמוד הבית של הקורס. דפי המידע של הקורס יופיעו בחלונית הימנית של העמוד.

en: Enter the ids for the content groups this problem belongs to.
he: הזן את המזהים עבור קבוצות התוכן להן בעיה זו שייכת.

en: Enter the location of the annotation storage server. The textannotation, videoannotation, and imageannotation advanced modules require this setting.
he: הזן את המיקום של שרת אחסון ההסברים. המודולים המתקדמים של טקסט ההסבר, קובץ הווידאו של ההסבר ותמונת ההסבר מצריכים הגדרה זו.

en: Enter the maximum number of students that can enroll in the course. To allow an unlimited number of students, enter null.
he: הזן את המספר המרבי של סטודנטים היכולים להירשם לקורס. השאר ריק על מנת לאפשר מספר בלתי מוגבל.

en: Enter the maximum number of times a student can try to answer problems. By default, Maximum Attempts is set to null, meaning that students have an unlimited number of attempts for problems. You can override this course-wide setting for individual problems. However, if the course-wide setting is a specific number, you cannot set the Maximum Attempts for individual problems to unlimited.
he: הזן את המספר המרבי של נסיונות שיכול הסטודנט לענות על בעיות. כברירת מחדל, מספר ניסיונות מרבי מוגדר כ-null, משמעות הדבר שלסטודנטים יש מספר בלתי מוגבל של ניסיונות לענות לבעיות. יש באפשרותך לעקוף הגדרה זו במקרים של בעיות פרטניות. עם זאת, אם ההגדרה כללית היא מספר מסוים, אינך יכול להגדיר את מספר ניסיונות המרבי לבלתי מוגבל.

en: Enter the method by which this course is edited ("XML" or "Studio").
he: הזן את השיטה בה הקורס נערך  ("XML" או "Studio").

en: Enter the name of the course as it should appear in the edX.org course list.
he: הזן את שם הקורס כפי שעליו להופיע ברשימת הקורסים של edx.org

en: Enter the names of the advanced components to use in your library.
he: הזן את שמות הרכיבים המתקדמים לשימוש בספריה שלך.

en: Enter the names of the advanced modules to use in your course.
he: הזן את שמות המודולים המתקדמים שישמשו בקורס.

en: Enter the number of components to display to each student.
he: ערוך את מספר המרכיבים להצגה לכל סטודנט.

en: Enter the number of days before the start date that beta users can access the course.
he: הזן את מספר הימים לפני תאריך התחלת הקורס שמשתמשי בטא יכולים לגשת לקורס.

en: Enter the number of enrollment codes.
he: הזן את מספר קודי ההרשמה.

en: Enter the number of points possible for this component.  The default value is 1.0.  This setting is only used when Scored is set to True.
he: הזן את מספר הנקודות האפשריות עבור רכיב זה. ערך ברירת המחדל הינו 1.0 . שימוש בהגדרה זו אפשרי רק כאשר Scored קבועה כ-כן.

en: Enter the passports for course LTI tools in the following format: "id:client_key:client_secret".
he: הזן את ה-passports עבור כלי LTI בפורמט הבא: "id:client_key:client_secret".

en: Enter the path to use for files on the Files & Uploads page. This value overrides the Studio default, c4x://.
he: הזן את הנתיב שישמש לקבצים בעמוד 'קבצים והעלאות'. ערך זה מבטל את ברירת המחדל של Studio‏, c4x://.

en: Enter the price per course seat.
he: הזן את מחיר הקורס לפי מושב.

en: Enter the reason why the students are to be manually enrolled or unenrolled.
he: הזן את הסיבה שבגללה נרשמו הסטודנטים ידנית או לא נרשמו כלל.

en: Enter the recipient email address.
he: הזן כתובת דואר אלקטרוני של הנמען.

en: Enter the recipient name.
he: הזן את שם הנמען.

en: Enter the remote gradebook mapping. Only use this setting when REMOTE_GRADEBOOK_URL has been specified.
he: הזן את מיפוי יומן הציונים המרוחק. השתמש בהגדרה זו רק כאשר צוין REMOTE_GRADEBOOK_URL .

en: Enter the secret string for annotation storage. The textannotation, videoannotation, and imageannotation advanced modules require this string.
he: הזן מחרוזת סודית לאחסון הסברים. המודולים המתקדמים של טקסט ההסבר, קובץ הווידאו של ההסבר ותמונת ההסבר מצריכים מחרוזת זו.

en: Enter the source file name for LaTeX.
he: הכנס שם קובץ מקור עבור LaTeX

en: Enter the tab that is selected in the XBlock. If not set, the Course tab is selected.
he: הזן את הכרטיסייה שנבחרה ב-XBlock. אם הכרטיסייה אינה מוגדרת, נבחרת הכרטיסייה 'קורס'.

en: Enter the text on the button used to launch the third party application.
he: הזן את הטקסט בלחצן שישמש להפעיל את היישום של הצד השלישי.

en: Enter the text that you want to use as the advertised starting time frame for the course, such as "Winter 2018". If you enter null for this value, the start date that you have set for this course is used.
he: הזן את הטקסט שבו ברצונך להשתמש בתור מסגרת זמן להתחלה שפורסמה עבור הקורס, למשל "חורף 2018". אם תזין null, התאריך יהיה תאריך תחילת הקורס שהגדרת.

en: Enter the unique identifier for your course's video files provided by edX.
he: הזן את המזהה הייחודי עבור קבצי הווידאו שלך כפי שסיפקה EdX.

en: Enter the username of the owner.
he: הכנס שם משתמש של הבעלים.

en: Enter true or false. If this value is true, a Zendesk ticket will be created for suspicious attempts.
he: הזן כן או לא. אם הערך הוא כן, ייווצר כרטיס Zendesk לניסיונות חשודים.

en: Enter true or false. If this value is true, learners can choose to take proctored exams without proctoring. If this value is false, all learners must take the exam with proctoring. This setting only applies if proctored exams are enabled for the course.
he: רשום נכון או לא נכון. אם ערך זה נכון, יוכלו הלומדים לבחור במבחני חוץ ללא השגחה. אם ערך זה לא נכון, כל הלומדים יהיו חייבים להיבחן תחת השגחה. הגדרה זו חלה במידה ומבחני החוץ מותאמים עבור הקורס.

en: Enter true or false. If this value is true, proctored exams are enabled in your course. Note that enabling proctored exams will also enable timed exams.
he: הזן כן או לא. אם הערך הוא כן, מבחנים תחת פיקוח מאופשרים בקורס שלך. שים לב שאיפשור מבחנים תחת פיקוח יאפשר גם מבחנים מתוזמנים.

en: Enter true or false. If this value is true, timed exams are enabled in your course. Regardless of this setting, timed exams are enabled if Enable Proctored Exams is set to true.
he: רשום נכון או לא נכון. אם ערך זה נכון, מבחנים מתוזמנים יותאמו עבור הקורס שלך. ללא קשר להגדרה זו, מבחנים מתוזמנים מותאמים במידה ו'אפשר מבחני חוץ' מוגדר כנכון.

en: Enter true or false. If this value is true, you can hide a subsection until learners earn a minimum score in another, prerequisite subsection.
he: הזן כן או לא. אם הערך הוא 'כן', באפשרותך להסתיר תת-פרק עד שהלומדים יזכו בציון מינימלי בתת-פרק אחר בעל דרישה מוקדמת.

en: Enter true or false. If true, answer submissions for problem modules will be considered in the Entrance Exam scoring/gating algorithm.
he: הזן כן או לא. אם כן, תשובות ההגשה עבור מודולי הבעיות יילקחו בחשבון במסגרת דירוג מבחן הכניסה/אלגוריתם הכניסה.

en: Enter true or false. If true, discussion categories and subcategories are sorted alphabetically. If false, they are sorted chronologically by creation date and time.
he: הזן כן או לא. אם כן, הקטגוריות ותת הקטגוריות של הדיון ממוינות לפי אלף-בית. אם לא, הן ממוינות באופן כרונולוגי לפי התאריך ושעת יצירתן.

en: Enter true or false. If true, edX users can view the course wiki even if they're not enrolled in the course.
he: הזן כן או לא. אם כן, משתמשי edX יכולים לצפות ב-Wiki של הקורס גם אם אינם רשומים לקורס.

en: Enter true or false. If true, problems in the course default to always displaying a 'Reset' button. You can override this in each problem's settings. All existing problems are affected when this course-wide setting is changed.
he: הזן כן או לא. אם כן, בעיות בברירת המחדל של הקורס יציגו תמיד לחצן 'אתחל'. ניתן לעקוף הגדרה זו בכל הגדרה של בעיה. כל הבעיות הקיימות בקורס מושפעות כאשר משתנה הגדרה כלל קורסית זו.

en: Enter true or false. If true, students can create discussion posts that are anonymous to all users.
he: הזן כן או לא. אם כן, סטודנטים יכולים ליצור פוסטים אנונימיים בדיון לכל המשתמשים.

en: Enter true or false. If true, students can create discussion posts that are anonymous to other students. This setting does not make posts anonymous to course staff.
he: הזן כן או לא. אם לא, יכולים הסטודנטים ליצור פוסטים אנונימיים לסטודנטים אחרים. הגדרה זו אינה הופכת את הפוסטים לאנונימיים עבור צוות הקורס.

en: Enter true or false. If true, students can download certificates before the course ends, if they've met certificate requirements.
he: הזן כן או לא. אם כן, סטודנטים יכולים להוריד את התעודות בטרם הסתיים הקורס במידה ועמדו בתנאים לקבלת התעודה.

en: Enter true or false. If true, students can use the Student Notes feature.
he: הזן כן או לא. אם כן, הסטודנטים יכולים להשתמש בתכונת רשימות הסטודנטים.

en: Enter true or false. If true, students cannot view the progress graph.
he: הזן כן או לא. אם כן, סטודנטים אינם יכולים לראות את גרף ההתקדמות.

en: Enter true or false. If true, the course appears in the list of new courses on edx.org, and a New! badge temporarily appears next to the course image.
he: הזן כן או לא. אם כן, הקורס מופיע ברשימה של קורסים חדשים ב-edx.org, ותג חדש יופיע באופן זמני ליד תמונת הקורס.

en: Enter true or false. If true, the course will be available to mobile devices.
he: הזן כן או לא. אם כן, הקורס יהיה זמין למכשירים ניידים.

en: Enter true or false. If true, the course will not be graded.
he: הזן כן או לא. אם כן, הקורס לא יקבל ציון.

en: Enter true or false. If true, video caching will be used for HTML5 videos.
he: הזן כן או לא. אם כן, יתבצע אחסון במטמון וידאו עבור סרטוני וידאו של HTML5.

en: Enter true or false. If true, you can add unsupported problems and tools to your course in Studio. Unsupported problems and tools are not recommended for use in courses due to non-compliance with one or more of the base requirements, such as testing, accessibility, internationalization, and documentation.
he: הזן כן או לא. אם כן, תוכל להוסיף בעיות וכלים לא נתמכים לקורס שלך בסטודיו. בעיות וכלים לא נתמכים אינם מומלצים לשימוש בקורסים בשל אי ציות לאחת או יותר מהדרישות הבסיסיות, כגון בחינה, נגישות, אינטרנציונליזציה ותיעוד.

en: Enter true or false. If true, you can use the LaTeX templates for HTML components and advanced Problem components.
he: הזן כן או לא. כאשר כן, השתמש בתבנית LaTeX  עבור רכיבי  HTML ורכיבי בעיה מתקדמים.

en: Enter true or false. When true, students can see the calculator in the course.
he: הזן כן או לא. כאשר כן, סטודנטים יכולים לראות את המחשבון בקורס.

en: Enter username or email
he: הכנס שם משתמש או כתובת דואר אלקטרוני

en: Enter your YouTube video's ID (along with any restriction parameters)
he: הזן את מזהה סרטון הווידאו של יוטיוב (יחד עם פרמטרים מגבילים כלשהם)

en: Entrance Exam
he: מבחן כניסה

en: Entrance Exam - Subsection
he: מבחן כניסה - תת פרק

en: Entrance Exam Enabled
he: מבחן כניסה מופעל

en: Entrance Exam History
he: הסטוריית מבחן כניסה

en: Entrance Exam ID
he: מזהה של מבחן כניסה

en: Entrance Exam Minimum Score (%)
he: ציון מינימלי למבחן כניסה (%)

en: Entrance exam successfully {action} for student '{student}'
he: {action} מבחן הכניסה בהצלחה עבור הסטודנט '{student}'

en: Error
he: שגיאה

en: Error '{error}' while sending email to new user (user email={email}). Without the email student would not be able to login. Please contact support for further information.
he: שגיאת '{error}' בעת שליחת דואר אלקטרוני למשתמש חדש (הדואר האלקטרוני של המשתמש={email}). ללא הודעת הדואר האלקטרוני לא יוכל הסטודנט להיכנס לחשבון. נא צור קשר עם התמיכה לקבלת מידע נוסף.

en: Error - cannot get course with ID {0}<br/><pre>{1}</pre>
he: שגיאה - לא ניתן לקבל קורס בעל מזהה {0}<br/><pre>{1}</pre>

en: Error Resetting Password
he: אירעה שגיאה באיפוס הסיסמה

en: Error connecting to elasticsearch
he: שגיאה בעת התחברות ל-elasticsearch

en: Error generating example {name} certificate: {error}
he: טעות ביצירה של תעודת {name} לדוגמה: {error}

en: Error in evaluating SchematicResponse. The error was: {error_msg}
he: שגיאה בהערכת SchematicResponse. השגיאה היתה: {error_msg}

en: Error in problem specification! Cannot parse rectangle in {sr_coords}
he: שגיאה בפירוט הבעיה! לא ניתן לנתח מלבן ב{sr_coords}

en: Error in resetting your password. Please try again.
he: שגיאה באתחול סיסמתך. נא נסה שוב.

en: Error running code.
he: שגיאה בהרצת הקוד.

en: Error uploading file. Please contact the site administrator. Thank you.
he: שגיאה בהעלאת קובץ. אנא צור קשר עם מנהל האתר. תודה רבה.

en: Error while rendering preview
he: שגיאה בזמן ביצוע תצוגה מקדימה

en: Error {err} in evaluating hint function {hintfn}.
he: שגיאה {err} בהערכת פונקציית רמז {hintfn}.

en: Error:
he: שגיאה:

en: Error: General system failure. Possible fix: retry the payment after a few minutes.
he: שגיאה: כשל כללי במערכת. תיקון אפשרי: נסה לשלם שוב לאחר מספר דקות.

en: Error: No grader has been set up for this problem.
he: שגיאה: לא הוגדר בודק עבור בעיה זו.

en: Estimated Effort
he: מאמץ מוערך

en: Every course must have an Admin. If you are the Admin and you want to transfer ownership of the course, click <strong>Add admin access</strong> to make another user the Admin, then ask that user to remove you from the Course Team list.
he: לכל קורס חייב להיות מנהל. אם אתה המנהל וברצונך להעביר בעלות על הקורס, לחץ על <strong>הוסף גישת מנהל</strong> על מנת להפוך משתמש אחר למנהל. לאחר מכן בקש מהמשתמש להסיר אותך מרשימת צוות הקורס.

en: Example
he: דוגמה

en: Example Certificates
he: תעודות לדוגמה

en: Examples
he: דוגמאות

en: Executive Summary for {display_name}
he: תקציר מנהלים עבור {display_name}

en: Existing students:
he: סטודנטים קיימים:

en: Expand All Sections
he: הרחב את כל הפרקים

en: Expand or Collapse
he: הרחב או כווץ

en: Expanding and preparing folder/file structure (You can now leave this page safely, but avoid making drastic changes to content until this import is complete)
he: הרחבת מבנה תיקייה/קובץ והכנתו (תוכל כעת לעזוב בבטחה את העמוד אך הימנע מעריכת שינויים דרסטיים לתוכן עד שיסתיים ייבוא זה).

en: Expectations of the students taking this course
he: ציפיות מהסטודנטים הלומדים את הקורס

en: Expected a <choice> or <compoundhint> tag; got {given_tag} instead
he: צפויה לתגית <choice> או <compoundhint>; במקום זאת התקבלה תג {given_tag}

en: Expected a {expected_tag} tag; got {given_tag} instead
he: צפויה תגית {expected_tag}; במקום זאת התקבלה תגית {given_tag}

en: Experiment Group Configurations
he: הגדרות קבוצת ניסוי

en: Expiration Date
he: תאריך תוקף

en: Explanation
he: הסבר

en: Explore Courses
he: גלה קורסים

en: Explore New Courses
he: חקור קורסים חדשים

en: Explore courses
he: גלה קורסים

en: Export
he: ייצא

en: Export Course Content
he: יצא תוכן קורס

en: Export Course to Git
he: יצא קורס למערכת GIT

en: Export Course to Git:
he: יצא קורס למערכת GIT

en: Export Failed
he: יצוא נכשל

en: Export Library Content
he: יצא תוכן ספריה

en: Export My Course Content
he: יצא את תוכן הקורס שלי

en: Export My Library Content
he: יצא את תוכן הספריה שלי

en: Export Succeeded
he: יצוא עבר בהצלחה

en: Export to Git
he: יצא ל-GIT

en: Extended Due Date
he: תאריך יעד לאחר הארכה

en: Extensions
he: הרחבות

en: External Authentication failed
he: אימות חיצוני נכשל

en: External Discussion
he: דיון חיצוני

en: External Grader
he: בודק חיצוני

en: External Login Domain
he: דומיין התחברות חיצוני

en: External resource
he: משאבים חיצוניים

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Factorial function evaluated outside its domain:'{student_answer}'
he: פונקציית עצרת משוערכת מחוץ לדומיין שלה: '{student_answer}'

en: Factorial function not permitted in answer for this problem. Provided answer was: {bad_input}
he: פונקציות עצרת לא חוקיות בתשובה עבור בעיה זו. התשובה שניתנה הייתה: {bad_input}

en: Failed
he: נכשל

en: Failed - email {email_addr} already exists as {external_id}
he: כישלון - כתובת דואר אלקטרוני {email_addr} כבר קיימת כמזהה {external_id}

en: Failed Duplicate
he: ההעתקה נכשלה

en: Failed in authenticating {username}
he: האימות נכשל {username}

en: Failed in authenticating {username}, error {error}
he: נכשל אימות {username}, שגיאה {error}

en: Feedback Form
he: טופס משוב

en: Feedback from user
he: משוב משתמש

en: Feedback on your work from the grader:
he: משוב על עבודתך מהבודק:

en: Female
he: נקבה

en: File Chosen:
he: קובץ שנבחר:

en: File History
he: היסטורית קובץ

en: File history
he: היסטוריית קובץ

en: File is not attached.
he: קובץ אינו מצורף.

en: File upload corrupted. Please try again
he: העלאת הקובץ נפגמה. נסה שוב

en: Files & Uploads
he: קבצים והעלאות

en: Filter Topics
he: סנן נושאים

en: Filter:
he: סנן:

en: Financial Assistance Application
he: בקשה לעזרה כספית

en: Find Courses
he: חפש קורסים

en: Find Enrollment Code
he: חפש קוד הרשמה

en: Finished
he: הושלם

en: First Name
he: שם פרטי

en: First day students can enroll
he: היום הראשון בו סטודנטים יכולים להירשם

en: First day the course begins
he: היום הראשון בו הקורס מתחיל

en: Flagged
he: סומן בדגל

en: Follow {platform_name} on Google+
he: עקוב אחר {platform_name} בגוגל+‎

en: Follow {platform_name} on LinkedIn
he: עקוב אחר {platform_name} בלינקדאין

en: Follow {platform_name} on Twitter
he: עקוב אחר {platform_name} בטוויטר

en: For HTML textbooks that appear as separate tabs in the course, enter the name of the tab (usually the title of the book) as well as the URLs and titles of each chapter in the book.
he: עבור ספרי לימוד ב-HTML המופיעים ככרטיסיות נפרדות בקורס, הזן את שם הכרטיסייה (לרוב כותרת הספר) וכן את כתובות ה-URL והכותרות של כל פרק בספר.

en: For advanced users only. Errors in the grading policy can lead to the course failing to display. This form does not check the validity of the policy before saving.
he: למשתמשים מתקדמים בלבד. טעויות בתקנון ציונים יכולות להוביל לכך שקורס לא יוצג. טופס זה אינו בודק את תקינותו של התקנון לפני השמירה.

en: For affixes, type the number and affix without a space (example: 5c).
he: עבור תווים מיוחדים, הקלד מספר ותווית מיוחדת ללא רווח (לדוגמה: 5c).

en: For analytics about your course, go to {link_start}{analytics_dashboard_name}{link_end}.
he: לקבלת נתוני אנליזה של הקורס, עבור אל {link_start}{analytics_dashboard_name}{link_end}.

en: For anyone, anywhere, anytime
he: לכולם, בכל מקום, בכל זמן

en: For constants, indicate multiplication explicitly (example: 5*c).
he: עבור מספרים קבועים, ציין פעולת כפל באופן מפורש (לדוגמא: 5*C).

en: For content experiments, you can drag components to other groups.
he: עבור ניסויי תוכן, יש באפשרותך לגרור רכיבים לקבוצות אחרות.

en: For detailed information, see {math_link_start}Entering Mathematical and Scientific Expressions{math_link_end} in the {guide_link_start}edX Guide for Students{guide_link_end}.
he: למידע מפורט, ראה  {math_link_start}הזנת ביטויים מתמטיים או מדעיים{math_link_end} בתוך ה{guide_link_start} מדריך EdX לסטודנטים{guide_link_end}.

en: For exceptions
he: לחריגים

en: For functions, type the name of the function, then the expression in parentheses.
he: לפונקציות, הקלד את שם הפונקציה ולאחר מכן את הביטוי בסוגריים.

en: For help, contact {payment_support_link}.
he: לקבלת עזרה, צור קשר עם {payment_support_link}.

en: For large courses, generating some reports can take several hours. When report generation is complete, a link that includes the date and time of generation appears in the table below. These reports are generated in the background, meaning it is OK to navigate away from this page while your report is generating.
he: לקורסים גדולים, יצירת דוחות מסוימים יכולה לארוך מספר שעות. כאשר יצירת הדוח תושלם, קישור הכולל את השעה ותאריך היצירה יופיע בטבלה שלהלן. דוחות אלו נוצרים ברקע, כך שיש באפשרותך לנווט מעמוד זה בזמן שהדוח נמצא בתהליך הכנה.

en: For payment questions, contact {contact_email}
he: לשאלות הקשורות לתשלום, צור קשר {contact_email}

en: For smaller courses, click to list profile information for enrolled students directly on this page:
he: לקורסים קטנים יותר, לחץ על מנת לראות מידע על פרופילי הלומדים הרשומים ישירות בעמוד זה:

en: For the entire entrance exam, permanently and completely delete the learner's answers and scores from the database.
he: עבור מבחן הכניסה כולו, מחק לצמיתות ולחלוטין את תשובות הלומד ואת הציונים ממסד הנתונים.

en: For the specified problem, permanently and completely delete the learner's answers and scores from the database.
he: מחק לצמיתות ולחלוטין את תשובות הלומד ואת הציונים ממסד הנתונים, עבור הבעיה שצוינה.

en: For the specified problem, rescore the learner's responses. The 'Rescore Only If Score Improves' option updates the learner's score only if it improves in the learner's favor.
he: תן ציון מחדש לתשובות הלומד, עבור הבעיה שצוינה. האפשרות 'תן ציון מחדש רק אם הציון משתפר' מעדכנת את ציון הלומד רק אם היא משפרת את הציון לטובתו.

en: For verified certificates, specify between one and four signatories and upload the associated images.
he: לתעודות מאומתות, ציין חתימה אחת עד ארבע חתימות והעלה את התמונות המשויכות.

en: For {strong_start}questions on course lectures, homework, tools, or materials for this course{strong_end}, post in the {link_start}course discussion forum{link_end}.
he: ל{strong_start}שאלות בנוגע למרצי הקורס, שיעורי הבית, הכלים או החומרים של קורס זה{strong_end}, פרסם ב{link_start}פורום הדיון של הקורס{link_end}.

en: Force Off
he: אלץ כבוי

en: Force On
he: אלץ דלוק

en: Force Publish Course
he: אילוץ פרסום הקורס

en: Force publishing course is not supported with old mongo courses.
he: אילוץ פרסום הקורס אינו נתמך בקורסי Mongo קודמים.

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Forum/discussion Data
he: מידע מפורומים ודיונים

en: Found existing group: "{}"
he: נמצאה קבוצה קיימת: "{}"

en: Found existing user: "{}"
he: המשתמש הקיים נמצא: "{}"

en: Fractions
he: שברים

en: Free
he: חינם

en: Frequently Used Coupon Codes
he: קודי שובר שנעשה בהם שימוש תכוף

en: Fulfilled Time:
he: זמן ביצוע:

en: Full Name
he: שם מלא

en: Full Name *
he: שם מלא *

en: Full Name: {realname}
he: שם מלא: {realname}

en: Fully Supported
he: נתמך במלואו

en: GIT URL
he: כתובת URL של GIT

en: GIT_REPO_EXPORT_DIR not set or path {0} doesn't exist, please create it, or configure a different path with GIT_REPO_EXPORT_DIR
he: GIT_REPO_EXPORT_DIR אינו מוגדר או שהנתיב {0} אינו קיים, אנא צרו אותו או הגדירו תצורה של נתיב חלופי באמצעות GIT_REPO_EXPORT_DIR

en: Gating milestone for {usage_key}
he: קבלת אבן דרך עבור {usage_key}

en: Gender
he: מגדר

en: General
he: כללי

en: General Legal Terms
he: תנאים משפטיים כלליים

en: General decline by the processor.  Possible action: retry with another form of payment.
he: המעבד דחה באופן כללי.  פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: General decline by the processor.  Possible fix: retry with another form of payment
he: המעבד דחה באופן כללי.  תיקון אפשרי: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר

en: General indexing error occurred
he: אירעה שגיאת מִפתוח כללית

en: General system failure.
he: כשל כללי במערכת.

en: Generate API client credentials
he: צור אישורים ללקוח API

en: Generate Certificates
he: צור תעודות

en: Generate Example Certificates
he: צור תעודות לדוגמה

en: Generate Grade Report
he: יצר דוח ציונים

en: Generate ORA Data Report
he: צור דוח נתוני ORA.

en: Generate Problem Grade Report
he: צור דוח דירוג בעיות

en: Generate Proctored Exam Results Report
he: צור דוח של תוצאות מבחנים תחת פיקוח.

en: Generate Registration Code Modal
he: צור מודל קוד רישום

en: Generate Survey Results Report
he: צור דוח תוצאות סקר

en: Generate example certificates for the course.
he: צור תעודות לדוגמה עבור קורס.

en: Generating example {name} certificate
he: יוצר תעודת {name} לדוגמה

en: Get Credit
he: קבל נקודות זכות

en: Get Student Anonymized IDs CSV
he: קבל מזהי סטודנטים אנונימיים מ-CSV

en: Get started by making a note in something you just read, like {section_link}.
he: תתחיל ביצירה של סיכום קצר על משהו שקראת עכשיו לדוגמה: {section_link}.

en: Getting Started with {studio_name}
he: כיצד מתחילים לעבוד עם {studio_name}

en: Getting available lists...
he: מקבל רשימות זמינות...

en: Git Action
he: פעילות GIT

en: Git Logs
he: יומן אירועי GIT

en: Give a short reason for your edit, which will be stated in the revision log.
he: אנא רשום הסבר קצר לשינויים שעשית. ההסבר יופיע ביומן הגירסאות.

en: Global
he: גלובלי

en: Go A Week Or A Semester At A Time
he: התקדם כל שבוע או סמסטר

en: Go Back
he: חזור

en: Go back
he: חזור

en: Go back to the {homepage} or let us know about any pages that may have been moved at {email}.
he: חזור אל {homepage} או ספר לנו על עמודים שאינם נמצאו באמצעות {email}

en: Go back to the {link_start}home page{link_end}.
he: חזור ל {link_start}עמוד הבית{link_end}.

en: Go to each individual course's Instructor dashboard to manage course enrollment.
he: היכנס באופן פרטני ללוח הבקרה של כל מדריך קורס על מנת לנהל את ההרשמה לקורס.

en: Goals
he: יעדים

en: Goals in signing up for {platform_name}
he: המטרות להרשמה ל{platform_name}

en: Good
he: טוב

en: Google+
he: גוגל+

en: Got it!
he: הבנתי

en: Grace Period on Deadline:
he: תקופת חסד לתאריך יעד להגשה:

en: Grade
he: ציון

en: Grade Cutoffs:
he: חתכי ציון:

en: Grade Distribution Data
he: מידע על התפלגות הציונים

en: Grade Distribution per Problem
he: חלוקת ציון לפי בעיה

en: Grade Requirements
he: דרישות הציון

en: Grade required for a {cert_name_short}:
he: ציון נדרש ל{cert_name_short}:

en: Grade required to pass this course:
he: הציון הדרוש על מנת לעבור את הקורס:

en: Gradebook
he: יומן הציונים

en: Graded
he: ניתן ציון

en: Grading
he: ציונים

en: Grading Configuration
he: חישוב הציון

en: Grading Policy
he: תקנון ציונים

en: Grading Rules &amp; Policies
he: כללי מתן ציונים ותקנון ציונים

en: Grading Settings
he: הגדרות ציונים

en: Grading policy definition for this class
he: הגדרת מדיניות הדירוג עבור כיתה זו

en: Grant Access to This Library
he: הענק גישה לספריה זו

en: Grant other members of your course team access to this library. New library users must have an active {studio_name} account.
he: הענק גישה לספריה זו לחברים אחרים מצוות הקורס. משתמשים חדשים בספריה חייבים חשבון {studio_name} פעיל.

en: Gross Revenue
he: הכנסות ברוטו

en: Gross Revenue Collected
he: ‏‫הכנסה גולמית שנאספה

en: Gross Revenue Pending
he: ‏‫הכנסה גולמית ממתינה

en: Gross Revenue over the Minimum
he: הכנסות ברוטו מעל המינימום

en: Group Configuration
he: הגדרת קבוצה

en: Group Configurations
he: הגדרות קבוצה

en: Group ID {group_id}
he: מזהה קבוצה {group_id}

en: Guided Discussion
he: דיון מונחה

en: HTML Code Editor
he: עורך קוד HTML

en: HTML Textbooks
he: ספרי לימוד ב-HTML

en: HTML for the additional pages
he: HTML עבור עמודים נוספים

en: HTML link from the attached CSV file
he: קישור HTML מתוך קובץ ה-CVS.

en: Handout Navigation
he: ניווט דפי מידע

en: Handouts
he: דפי מידע

en: Has the course ended?
he: האם הסתיים הקורס?

en: Has the course started?
he: האם החל הקורס?

en: Have a {strong_start}question about something specific{strong_end}? You can contact the {platform_name} general support team directly:
he: יש לך {strong_start}שאלה אודות משהו ספציפי{strong_end}? תוכל ליצור קשר ישירות עם {platform_name} עם צוות התמיכה:

en: Have questions?
he: יש לך שאלות?

en: Have {strong_start}general questions about {platform_name}{strong_end}? You can find lots of helpful information in the {platform_name} {link_start}FAQ{link_end}.
he: יש לך {strong_start}שאלות כלליות על {platform_name}{strong_end}? יש באפשרותך למצוא מידע רב ומועיל ב{platform_name} {link_start}שאלות הנפוצות{link_end}.

en: Heading
he: כותרת עליונה

en: Help
he: עזרה

en: Help Center
he: מרכז עזרה

en: Help your students understand one concept at a time with multimedia, HTML, and exercises.
he: עזור לסטודנטיך להבין מונח אחד כל פעם בעזרת מולטימדיה, HTML ותרגילים.

en: Helpful Information
he: מידע מועיל

en: Here is a list of problems that need to be peer graded for this course.
he: להלן רשימת בעיות בקורס זה המחכות לדירוג עמיתים.

en: Here you can see what extensions have been granted on particular units or for a particular student.
he: כאן תוכל לצפות בהארכות שניתנו ליחידות מסוימות עבור סטודנט מסוים.

en: Hi {full_name},
he: היי  {full_name},

en: Hi {name},
he: היי  {name},

en: Hi,
he: היי,

en: Hide
he: החבא

en: Hide Annotations
he: הסתר ביאור

en: Hide External Tool
he: הסתר כלי חיצוני

en: Hide Page From Learners
he: הסתר את העמוד מהלומדים

en: Hide Progress Tab
he: הסתר כרטיסיית התקדמות

en: Hide Question
he: הסתר שאלה

en: Hide notes
he: הסתר סיכומי שיעור

en: Hide sequence content After Due Date
he: הסתר תוכן Sequence לאחר תאריך היעד

en: Hide {studio_name} Help
he: הסתר עזרה של {studio_name}

en: Highest Level of Education Completed
he: רמת ההשכלה

en: Highest level of education completed
he: רמת ההשכלה

en: Highlight important information to review later in the course or in future courses.
he: הדגש מידע חשוב בכדי לעבור עליו בהמשך הקורס או במהלך קורסים עתידיים.

en: Highlight your new knowledge and skills with a verified certificate. Use this valuable credential to improve your job prospects and advance your career, or highlight your certificate in school applications.
he: הדגש את הידע והכישורים החדשים באמצעות תעודה מאומתת. השתמש בהרשאה יקרת ערך זו על מנת לשפר את סיכוייך למצוא עבודה, לקדם את הקריירה שלך או להדגיש את התעודה בהגשותיך לבתי הספר.

en: Highlights and notes you've made in course content
he: דגשים והערות שרשמת בתוכן הקורס

en: Hint
he: רמז

en: Hint ({hint_num} of {hints_count}):
he: רמז ({hint_num} מתוך {hints_count}):

en: Hints
he: רמזים

en: History
he: היסטוריה

en: Home
he: בית

en: Honor
he: קוד אתי

en: Honor Code
he: קוד אתי

en: Honor Code Enrollment
he: הרשמה על בסיס קוד אתי

en: Hours of Effort per Week
he: מספר השעות שנדרש להקדיש לקורס בשבוע

en: How are these settings used?
he: כיצד משתמשים בהגדרות אלו?

en: How did I do?
he: איך הייתי?

en: How do pages look to students in my course?
he: כיצד מוצגים העמודים לסטודנטים בקורס שלי?

en: How it Works
he: כיצד זה עובד

en: How technically savvy do I need to be to create courses in {studio_name}?
he: איזה ידע טכני עלי לדעת על מנת ליצור קורסים ב-{studio_name}?

en: How {platform_name} Validates Student Certificates
he: כיצד {platform_name} מאמתת את תעודות הסטודנטים

en: Html contents to display for this module
he: תכני HTML להצגה עבור מודול זה

en: Huge Header
he: כותרת ענקית

en: I agree to the {a_start} Terms of Service {a_end}
he: אני מסכים  {a_start}לתנאי השימוש{a_end}

en: I agree to the {link_start}Honor Code{link_end}
he: אני מסכים {link_start}לקוד האתי{link_end}

en: I agree to the {link_start}Terms of Service{link_end}
he: אני מסכים {link_start}לתנאי שימוש{link_end}

en: I agree to the {platform_name} {terms_of_service}
he: אני מסכים ל{terms_of_service} של {platform_name}

en: I allow edX to use the information provided in this application (except for financial information) for edX marketing purposes.
he: אני מתיר ל-edX להשתמש במידע שסופק בבקשה זו (למעט למידע פיננסי) לצורכי שיווק של edX.

en: I completed a course at {platform_name}. Take a look at my certificate.
he: השלמתי את הקורס ב-{platform_name}. בחן את התעודה שלי.

en: I completed the {course_title} course on {platform_name}.
he: השלמתי את הקורס {course_title} ב-{platform_name}.

en: I just enrolled in {number} {title} through {account}: {url}
he: נרשמתי עתה ל-{number} {title} דרך {account}: {url}

en: I just enrolled in {number} {title} through {platform} {url}
he: נרשמתי עתה ל-{number} {title} דרך {platform}: {url}

en: I've never authored a course online before. Is there help?
he: מעולם לא יצרתי קורס אונליין. אפשר לקבל עזרה?

en: I, and my company, accept the {link_start}{platform_name} API Terms of Service{link_end}.
he: אני והחברה שלי, מקבלים את {link_start}{platform_name} תנאי השירות של API{link_end}.

en: ID Verification
he: אימות מזהה

en: ID Verified Ribbon/Badge
he: תג או סרט למזהה מאומת

en: ID is invalid
he: מזהה אינו תקין

en: ID photo is blurry
he: תמונה מזהה מטושטשת

en: ID photo not provided
he: לא סופקה תמונה מזהה

en: ID verification pending
he: ממתין לאימות מזהה

en: IN PARTICULAR, TO THE FULLEST EXTENT PERMITTED BY APPLICABLE LAW, NEITHER {platform_name} NOR ANY OF THE {platform_name} PARTICIPANTS WILL HAVE ANY LIABILITY FOR ANY CONSEQUENTIAL, INDIRECT, PUNITIVE, SPECIAL, EXEMPLARY OR INCIDENTAL DAMAGES, WHETHER FORESEEABLE OR UNFORESEEABLE AND WHETHER OR NOT {platform_name} OR ANY OF THE {platform_name} PARTICIPANTS HAS BEEN NEGLIGENT OR OTHERWISE AT FAULT (INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, CLAIMS FOR DEFAMATION, ERRORS, LOSS OF PROFITS, LOSS OF DATA OR INTERRUPTION IN AVAILABILITY OF DATA).
he: במיוחד, במידה המירבית המותרת על פי החוק, לא {platform_name} ולא אף אחד ממשתתפי {platform_name} יהיו אחראים על נזקים ישירים, עקיפים, עונשיים, מיוחדים, שנועדו לשמש דוגמה או מקריים, בין אם ניתן היה לצפותם או לא ובין אם {platform_name} ‎‏‎‏ ‎‏‎או כל אחד ממשתתפי {platform_name} הזניח או היה אשם בכל דרך אחרת (לרבות, אך ללא הגבלה, לטענות על השמצה, שגיאות, אובדן רווחים, אובדן נתונים או הפרעה לזמינות הנתונים).

en: INVOICE
he: חשבונית

en: IP address
he: כתובת IP

en: Identify a video, 5-10 seconds in length, to play before course videos. Enter the video ID from the Video Uploads page and one or more transcript files in the following format: {format}. For example, an entry for a video with two transcripts looks like this: {example}
he: זהה סרטון וידאו באורך של 10-5 שניות כדי להפעיל לפני סרטוני הווידאו של הקורס. הזן מזהה סרטון וידאו מעמוד העלאות הווידאו וקובץ תעתיק אחד או יותר בפורמט הבא: {format}. לדוגמה, כניסה לסרטון וידאו עם שני תעתיקים נראה ככה: {example}

en: Identity Verification
he: אימות זהות

en: If all of the information is correct and the problem persists, contact technical support.
he: אם כל המידע נכון והבעיה ממשיכה, צור קשר עם התמיכה הטכנית.

en: If dashboard social sharing and custom course URLs are enabled, you can provide a URL (such as the URL to a course About page) that social media sites can link to. URLs must be fully qualified. For example: http://www.edx.org/course/Introduction-to-MOOCs-ITM001
he: אם בלוח הבקרה מופעלות כתובות ה-URL של שיתוף חברתי וקורס מותאם אישית, באפשרותך לספק כתובת אתר (כגון כתובת אתר לעמוד 'אודות הקורס') על מנת שאתרי מדיה חברתית יוכלו לקשר אליה. על כתובות האתר להיות מוסמכות לחלוטין. לדוגמה: http://www.edx.org/course/Introduction-to-MOOCs-ITM001

en: If no additional billing details are populated the payment confirmation will be sent to the user making the purchase.
he: במידה ולא ימסרו פרטי חיוב נוספים, יישלח אישור התשלום למשתמש המבצע את הרכישה.

en: If set, the sequence content is hidden for non-staff users after the due date has passed.
he: אם מוגדר, תוכן ה-Sequence חסוי למשתמשים שאינם צוות לאחר שחלף תאריך היעד.

en: If the problem persists, please email us at {email_link}.
he: אם הבעיה ממשיכה, אנא שלח לנו דוא"ל ב{email_link}.

en: If this error persists, please contact the course staff.
he: אם שגיאה זו ממשיכה, אנא צור קשר עם צוות הקורס.

en: If this option is enabled, users that visit a "TPA hinted" URL for this provider (e.g. a URL ending with `?tpa_hint=[provider_name]`) will be forwarded directly to the login URL of the provider instead of being first prompted with a login dialog.
he: אם אופציה זו מאופשרת, משתמשים המבקרים בכתובת "TPA מרומזת" עבור ספק זה (לדוגמא כתובת הנגמרת עם ?tpa_hint=[provider_name]`) יעוברו ישירות אל כתובת ההתחברות של הספק במקום להגיע קודם אל תופס ההתחברות.

en: If this option is enabled, users will not be asked to confirm their details (name, email, etc.) during the registration process. Only select this option for trusted providers that are known to provide accurate user information.
he: אם אפשרות זו מופעלת, לא יתבקשו המשתמשים לאשר את פרטיהם (שם, דואר אלקטרוני וכו') במהלך תהליך הרישום. בחר באפשרות זו לספקים אמינים הידועים כמספקים פרטי משתמש מדויקים.

en: If this option is left {em_start}unchecked{em_end}, users who have not yet registered for {platform_name} will not be enrolled, but will be allowed to enroll once they make an account.
he: אם אפשרות זו {em_start}לא סומנה{em_end}, משתמשים שטרם נרשמו  ל-{platform_name} לא יירשמו, אך יורשו להירשם ברגע שיפתחו חשבון.

en: If this option is not selected, users will not be presented with the provider as an option to authenticate with on the login screen, but manual authentication using the correct link is still possible.
he: במידה ואפשרות זו אינה נבחרת, לא יציגו המשתמשים לספק במסך הכניסה אפשרות לאימות אלא רק אימות ידני באמצעות הקישור המתאים

en: If this option is selected, users will be directed to the registration page immediately after authenticating with the third party instead of the login page.
he: אם אפשרות זו נבחרה, משתמשים יועברו לדף הרישום מייד לאחר ההזדהות עם צד שלישי במקום דף ההתחברות.

en: If this option is selected, users will not be required to confirm their email, and their account will be activated immediately upon registration.
he: אם אפשרות זו נבחרה, לא יתבקשו המשתמשים לאשר את כתובת הדואר האלקטרוני שלהם וחשבונם יופעל מיד עם הרשמתם.

en: If this option is set, then users logging in using this SSO provider will have their session length limited to no longer than this value. If set to 0 (zero), the session will expire upon the user closing their browser. If left blank, the Django platform session default length will be used.
he: אם אפשרות זו מוגדרת, אז אורך סשן חיבור של משתמשים המתחברים בעזרת ספק SSO זה יהיו מוגבלים ללא יותר מערך זה. אם מוגדר 0 (אפס), אז הסשן יפוג ברגע שהמשתמש יסגור את הדפדפן שלו. אם נשאר ריק, ערך ברירת המחדל של פלטפורמט Django יהיה בשימוש.

en: If this option is {em_start}checked{em_end}, users who have not yet registered for {platform_name} will be automatically enrolled.
he: אם אפשרות זו {em_start}סומנה{em_end}, משתמשים שטרם נרשמו  ל-{platform_name}, יירשמו אוטומטית.

en: If this option is {em_start}checked{em_end}, users will receive an email notification.
he: אם אפשרות זו {em_start}סומנה{em_end}, יקבלו המשתמשים הודעה בדואר אלקטרוני.

en: If true, can be seen only by course staff, regardless of start date.
he: אם כן, רק צוות הקורס יכול לראות, ללא קשר למועד ההתחלה.

en: If true, certificate Web/HTML views are enabled for the course.
he: אם נכון, תצוגות אתר אינטרנט או HTML של תעודה מופעלות עבור הקורס.

en: If using http urls, you must provide the username and password in the url. Similar to https://user:pass@github.com/user/course.
he: אם נעשה שימוש בכתובות URL של HTTP, חובה לספק שם משתמש וסיסמא בתוך כתובת ה-URL. בדומה ל:
    https://user:pass@github.com/user/course.

en: If we do not receive payment, the learner enrollments that use these codes will be canceled and learners will not be able to access course materials. All purchases are final. For more information, see the {site_name} cancellation policy.
he: אם לא נקבל תשלום, הרשמות הלומד שמשתמש בקודים יבוטלו והתלמידים לא יוכלו לגשת לחומרי הקורס. כל הרכישות הן סופיות. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות הביטול של {site_name}.

en: If you are interested in working toward a Verified Certificate, but cannot afford to pay the fee, please apply now. Please note that financial assistance is limited and may not be awarded to all eligible candidates.
he: אם אתה מעוניין לעבוד ולהגיע לתעודה מאומתת, אך לא יכול להרשות לעצמך לשלם את העמלה, הגש בקשה כעת. שים לב שהסיוע הכספי מוגבל וייתכן שלא יוענק לכל המועמדים הכשירים.

en: If you are on a low-resolution display, the left navigation bar can be hidden by clicking on the set of three left arrows next to it.
he: אם אתה צופה בתצוגה ברזולוציה נמוכה, ניתן להסתיר את תפריט הניווט השמאלי באמצעות לחיצה על שלישית החצים שליד התפריט.

en: If you change and import a library that is referenced by randomized content blocks in one or more courses, those courses do not automatically use the updated content. You must manually refresh the randomized content blocks to bring them up to date with the latest library content.
he: במידה ותשנה ותייבא ספריה שההפניה אליה היא דרך חסימות תוכן אקראיות בקורס אחד או יותר, קורסים אלו לא ישתמשו אוטומטית בתוכן שעודכן. עליך לרענן באופן אוטומטי את חסימות התוכן האקראיות על מנת לעדכן אותם בתוכן הספרייה האחרון.

en: If you didn't request this change, you can disregard this email - we have not yet reset your password.
he: אם לא ביקשת שינוי זה, יש באפשרותך להתעלם מהודעת דואר אלקטרוני זו - לא איפסנו עדיין את סיסמתך.

en: If you didn't request this, you don't need to do anything; you won't receive any more email from us. Please do not reply to this e-mail; if you require assistance, check the about section of the {platform_name} Courses web site.
he: אם לא ביקשת זאת, אין צורך לעשות דבר; לא תקבל עוד הודעות מאיתנו. בבקשה אל תגיבו להודעה זו; אם אתם זקוקים לעזרה, בדקו את עמוד העזרה באתר {platform_name}.

en: If you didn't request this, you don't need to do anything; you won't receive any more email from us. Please do not reply to this e-mail; if you require assistance, check the help section of the {platform_name} web site.
he: אם לא ביקשת זאת, אין צורך לעשות דבר; לא תקבל עוד הודעות מאיתנו. נא לא להגיב להודעה זו; אם אתה זקוק לעזרה, בדוק את עמוד העזרה באתר {platform_name}.

en: If you didn't request this, you don't need to do anything; you won't receive any more email from us. Please do not reply to this e-mail; if you require assistance, check the help section of the {studio_name} web site.
he: אם לא ביקשת זאת, אינך צריך לעשות דבר; לא תקבל עוד הודעת דואר אלקטרוני מאיתנו. אל תשיב להודעת דואר אלקטרוני זו; אם תזדקק לסיוע, בדוק את סעיף העזרה של אתר האינטרנט {studio_name}.

en: If you don't have an {platform_name} account yet, click <strong>Register</strong> at the top of the page.
he: אם אין לך עדיין חשבון {platform_name}לחץ על <strong>הירשם</strong> בחלק העליון של העמוד.

en: If you have any questions about this course or this form, you can contact {link_start}{mail_to_link}{link_end}.
he: במידה ויש לך שאלות לגבי הקורס או טופס זה, תוכל ליצור איתנו קשר באמצעות {link_start}{mail_to_link}{link_end}.

en: If you have any questions, you can contact student support at {support_link}.
he: אם יש לך שאלות, תוכל ליצור קשר עם תמיכת הסטודנטים בכתובת {support_link}.

en: If you have billing questions, please contact {billing_email}.
he: אם יש לך שאלות בעניין החיוב, נא צור קשר עם {billing_email}.

en: If you have billing questions, please read the FAQ ({faq_url}) or contact {billing_email}.
he: אם יש לך שאלות בעניין החיוב, נא קרא את השאלות הנפוצות ({faq_url}) או צור קשר עם {billing_email}.

en: If you have cohorts enabled in your course, you can use content groups to create cohort-specific courseware. In other words, you can customize the content that particular cohorts see in your course.
he: אם אפשרת קבוצות לימוד בקורס זה, ניתן להשתמש בקבוצות בכדי ליצור לומדות המיועדות לקבוצות לימוד מסוימות. במילים אחרות, ניתן לבצע התאמה אישית לתוכן שמוצג לקבוצות לימוד מסוימות בקורס.

en: If you haven't verified your identity yet, please start the verification process ({verification_url}).
he: אם טרם אימתת את זהותך, אנא התחל בתהליך האימות ({verification_url}).

en: If you need bigger or smaller fonts, use your browsers settings to scale them up or down. Under Google Chrome, this is done by pressing ctrl-plus, or ctrl-minus at the same time.
he: אם אתה זקוק לגופן גדול או קטן יותר, השתמש בהגדרות הדפדפן שלך להגדיל או להקטין אותו. בדפדפן גוגל כרום, פעולה זו מתבצעת באמצעות לחיצה במקביל על ctrl-plus או ctrl-minus.

en: If you perform an import while your course is running, and you change the URL names (or url_name nodes) of any Problem components, the student data associated with those Problem components may be lost. This data includes students' problem scores.
he: במידה ותבצע יבוא בזמן שהקורס רץ עדיין ותשנה את שם כתובות ה-URL
    (or url_name nodes) של רכיבי בעיה כלשהם, יתכן ותאבד את המידע של הסטודנטים המקושר לרכיבי בעיה אלו. מידע זה כולל את ציוני הבעיה של סטודנטים אלו.

en: If you select this option, only course team members with the Staff or Admin role see this page.
he: אם תבחר באפשרות זו, רק חברי צוות הקורס בתפקיד צוות או מנהל מערכת יראו את העמוד.

en: If you still have issues, contact {platform_name} Support. In the meantime, you can also return to {link_start}the {studio_name} homepage.{link_end}
he: אם אתה נתקל עדיין בבעיות, צור קשר עם צוות התמיכה של {platform_name}. בינתיים, ניתן לחזור ל{link_start}עמוד הבית של {studio_name}{link_end}

en: If you were assigned a Video ID by edX for the video to play in this component, enter the ID here. In this case, do not enter values in the Default Video URL, the Video File URLs, and the YouTube ID fields. If you were not assigned a Video ID, enter values in those other fields and ignore this field.
he: אם edX הקצתה בעבורך מזהה וידאו כדי להפעילו ברכיב זה, הזן את המזהה כאן. במקרה כזה, אל תזין ערכים בשדות 'כתובת ה-URL של סרטון הווידאו המשמש כברירת מחדל', 'כתובות URL קובץ הווידאו' וב'מזהה יוטיוב'. אם לא הוקצה בעבורך מזהה וידאו, הזן ערכים בשדות האחרים והתעלם משדה זה.

en: If you would like to regenerate your API client information, please use the form below.
he: אם ברצונך ליצור מחדש את פרטי לקוח ממשק ה-API, השתמש בטופס שלהלן.

en: If your application is approved, we'll give you instructions for verifying your identity on edx.org so you can start working toward completing your edX course.
he: אם בקשתך תאושר, אנו ניתן לך הוראות לאימות זהותך ב-edx.org כך שתוכל להתחיל לעבוד על השלמת קורסך ב-edX.

en: If your course does not appear on your dashboard, contact {payment_support_link}.
he: אם הקורס אינו מופיע בלוח הבקרה שלך, צור קשר עם {payment_support_link}.

en: If your textbook doesn't have individual chapters, you can upload the entire text as a single chapter and enter a name of your choice in the Chapter Name field.
he: במידה ולספרי הלימוד שלך אין פרקים בודדים, ניתן להעלות את כל המלל כפרק אחד ולהזין את השם שנבחר בשדה שם הפרק.

en: Image Annotation
he: הסבר התמונה

en: Image Mapped Input
he: קלט ממופה תמונה

en: Image Revsion: %d
he: גירסת תמונה: %d

en: Image data is not valid.
he: נתוני תמונה אינם תקינים.

en: Image:
he: תמונה:

en: Image: %s
he: תמונה: %s

en: Images
he: תמונות

en: Import
he: ייבא

en: Import the specified git repository and optional branch into the modulestore and optionally specified directory.
he: יבא את מאגר git שצוין ואת הענף האופציונלי לחנות המודול ולספריה האופציונלית שצוינה.

en: Imported
he: מיובא

en: In Progress
he: בביצוע

en: In order to be eligible for edX Financial Assistance, you must demonstrate that paying the Verified Certificate fee would cause you economic hardship. To apply, you will be asked to answer a few questions about why you are applying and how the Verified Certificate will benefit you.
he: על מנת להיות זכאי לקבלת סיוע כספי מ-edX, עליך להוכיח שתשלום עמלת התעודה המאומתת יקשה עליך מבחינה כלכלית. על מנת להגיש בקשה, תתבקש לענות על מספר שאלות אודות הסיבה שברצונך להגיש בקשה וכיצד תעודה מאומתת תועיל לך.

en: In order to create courses in {studio_name}, you must have course creator privileges to create your own course.
he: על מנת ליצור קורסים ב-{studio_name}, עליך לקבל זכויות של יוצר קורס על מנת ליצור קורס משלך.

en: In order to create courses in {studio_name}, you must {link_start}contact {platform_name} staff to help you create a course{link_end}.
he: על מנת ליצור קורסים ב-{studio_name}, עליך {link_start}ליצור קשר {platform_name} עם הצוות שיעזור לך ליצור קורס{link_end}.

en: In order to sign in, you need to activate your account.<br /><br />We just sent an activation link to <strong>{email}</strong>.  If you do not receive an email, check your spam folders or <a href="{support_url}">contact {platform} Support</a>.
he: בכדי להתחבר, את/ה צריכ/ה להפעיל את החשבון שלך. <br /><br />כרגע שלחנו קישור להפעלה ל<strong>{email}</strong>. אם אינך קיבלת את הדוא"ל, בדק/י את תיקיית דואר הזבל או <a href="{support_url}">צור/י קשר עם התמיכה של {platform}</a>.

en: In the Press
he: בעיתונות

en: In the event that {platform_name} provides you with access to information specific to {platform_name} and/or the APIs that is either marked as "Confidential" or which a reasonable person would assume to be confidential or proprietary given the terms of its disclosure ("Confidential Information"), you agree to use this information only to use and build with the APIs. You may not disclose the Confidential Information to anyone without {platform_name}'s prior written consent, and you agree to protect the Confidential Information from unauthorized use and disclosure in the same way that you would protect your own confidential information. Confidential information does not include information that you independently developed, that was rightfully given to you by a third party without confidentiality obligation, or that becomes public through no fault of your own. You may disclose Confidential Information when compelled to do so by law if you provide {platform_name} with reasonable prior notice, unless a court orders that {platform_name} not receive notice.
he: במידה ו-{platform_name} מספקת לך גישה למידע ספציפי הקשור ל-{platform_name} ו/או לממשקי ה-API המסומנים כ"סודיים" או שאדם סביר יניח שהם סודיים או קניינים בהתחשב בתנאי כתב הוויתור שלהם ("מידע סודי"), הנך מסכים להשתמש במידע זה רק לשימוש ובניית ממשקי API. לא תוכל לחשוף את המידע הסודי לאף אחד ללא הסכמה קודמת בכתב של {platform_name} והנך מסכים להגן על המידע הסודי משימוש וחשיפה לא מורשים באותו אופן בו תגן על המידע הסודי שלך. מידע סודי אינו כולל מידע שפיתחת באופן עצמאי, שניתן לך באופן הוגן על ידי גורם צד שלישי ללא מחויבות לסודיות או מידע שהפך לציבורי ללא קשר אליך. באפשרותך לחשוף מידע סודי כאשר הנך נדרש לעשות כן בכפוף לחוק, אם תספק ל-{platform_name} הודעה מוקדמת סבירה, אלא אם כן בית משפט מורה על כך ש-{platform_name} לא תקבל הודעה.

en: In this section, you have the ability to grant extensions on specific units to individual students. Please note that the latest date is always taken; you cannot use this tool to make an assignment due earlier for a particular student.
he: בחלק זה, יש באפשרותך להעניק הארכות ביחידות ספציפיות לסטודנטים בודדים. יש לשים לב כי התאריך המאוחר יותר הוא הקובע; אינך יכול להשתמש בכלי זה על מנת להקדים את תאריך היעד של משימה לסטודנט מסוים.

en: In-Course Reverification {number}
he: אימות מחדש בתוך הקורס {number}

en: Inactive Groups
he: קבוצות לא פעילות

en: Incoming video data is empty.
he: נתוני סרטון וידאו נכנס ריקים.

en: Incomplete
he: לא הושלם

en: Incorrect
he: לא נכון

en: Incorrect ({progress} point) | Incorrect ({progress} points)
he[0]: (נקודה שגויה {progress})
he[1]: ({progress} נקודות שגויות)

en: Incorrect data received from notes api.
he: התקבלו נתונים שגויים מממשק ה-API של הרשימות.

en: Incorrect format for field '{name}'. {detailed_message}
he: פורמט לא תקין עבור שדה  '{name}'. {detailed_message}

en: Incorrect:
he: לא נכון:

en: Increase
he: הגדל

en: Indicates whether Student Notes are visible in the course. Students can also show or hide their notes in the courseware.
he: מציין אם רשימות הסטודנטים גלויים בקורס. הסטודנטים יכולים להציג או להסתיר את רשימותיהם בתוכנת המחשב של הקורס.

en: Individual Problems
he: בעיות פרטניות

en: Individual due date extensions
he: הארכת תאריך פרטנית

en: Information about all courses
he: מידע על כל הקורסים

en: Information about course credit requirements
he: מידע אודות דרישות קבלת נקודות זכות בקורס

en: Information for prospective students
he: מידע עבור סטודנטים לעתיד

en: Inherit permissions
he: לרשת הרשאות

en: Initial title of the article. May be overridden with revision titles.
he: כותרת ראשונית למאמר. ניתנת לשכתוב באמצעות כותרות של גירסאות אחרות.

en: Input quantity and press enter.
he: הזן כמות ולחץ enter.

en: Inputs
he: הכנסת נתונים

en: Inquiry Type: {inquiry_type}
he: סוג הודעה: {inquiry_type}

en: Insert a dropdown response
he: הזן תגובה עם תפריט נפתח

en: Insert a heading
he: הזן כותרת עליונה

en: Insert a numerical response
he: הזן תגובה מספרית

en: Insert a text response
he: הזן תגובת טקסט

en: Instant Changes
he: שינויים מיידים

en: Instructions
he: הוראות

en: Instructor
he: מדריך

en: Instructor Dashboard
he: לוח בקרה של המדריך

en: Instructor-Paced
he: מלווה במרצה

en: Instructor-paced courses progress at the pace that the course author sets. You can configure release dates for course content and due dates for assignments.
he: ההתקדמות בקורסים מלווים במרצה היא בקצב שמגדיר הכותב. ניתן להגדיר תאריכי הפצה של תוכן הקורס ותאריכי יעד להקצאות.

en: Instructors
he: מדריכים

en: Insufficient funds in the account. Possible action: retry with another form of payment.
he: אין מספיק כסף בחשבון. אנא נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: Insufficient funds in the account. Possible fix: retry with another form of payment
he: אין מספיק כסף בחשבון. אנא נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר

en: Insufficient permissions
he: הרשאות לא מספיקות

en: Integers
he: מספרים שלמים

en: Integrating your imported content into this course. This process might take longer with larger courses.
he: אינטגרציה של תוכן קורס מיובא לתוך קורס זה. תהליך זה עלול לקחת זמן רב יותר בקורסים גדולים.

en: Integrating your imported content into this library. This process might take longer with larger libraries.
he: מבצע אינטגרציה לתוכן המיובא שלך. תהליך זה עלול לקחת זמן רב יותר בספריות גדולות.

en: Internal API URL
he: כתובת URL ל-API פנימי

en: Internal Server Error
he: שגיאת שרת פנימית

en: Internal Service URL
he: כתובת URL לשירות פנימי

en: Internal reference code for this invoice.
he: קוד סימוכין פנימי עבור חשבונית זו.

en: Internal reference information for the sale
he: מספר פנייה פנימי למכירה

en: Intro
he: מבוא

en: Introducing Your Course
he: הצגת הקורס שלך

en: Introductions, prerequisites, FAQs that are used on {a_link_start}your course summary page{a_link_end} (formatted in HTML)
he: הקדמות ומבואות, דרישות קדם ושאלות נפוצות בהם נעשה שימוש ב{a_link_start}עמוד סיכום הקורס שלךe{a_link_end} (מפורמט ב-HTML)

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Invalid Certificate
he: תעודה לא חוקית

en: Invalid Certificate Configuration.
he: הגדרת תצורה של התעודה אינה חוקית.

en: Invalid JSON response received from notes api.
he: התקבלה תשובת JSON לא חוקית מממשק ה-API של הרשימות.

en: Invalid Length ({0})
he: אורך לא תקין ({0})

en: Invalid Library
he: ספריה לא חוקית

en: Invalid Password Reset Link
he: קישור לא חוקי לאיפוס סיסמה

en: Invalid Token
he: סימן לא תקף

en: Invalid `role` specified.
he: צויין 'תפקיד' לא חוקי

en: Invalid account number. Possible action: retry with another form of payment.
he: מספר חשבון אינו חוקי. פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: Invalid account number. Possible fix: retry with another form of payment
he: מספר חשבון לא חוקי. תיקון אפשרי: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר

en: Invalid amount selected.
he: נבחרה כמות שאינה חוקית.

en: Invalid card verification number (CVN). Possible action: retry with another form of payment.
he: מספר אימות הכרטיס אינו חוקי (CVN). פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: Invalid card verification number. Possible fix: retry with another form of payment
he: מספר אימות הכרטיס אינו חוקי. תיקון אפשרי: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר

en: Invalid course id
he: מזהה הקורס אינו תקין

en: Invalid course key
he: מפתח קורס אינו חוקי

en: Invalid course key.
he: מפתח הקורס אינו חוקי.

en: Invalid course update id.
he: זהות עדכון קורס אינה תקפה

en: Invalid data
he: נתונים לא חוקיים

en: Invalid data ({details})
he: נתונים לא חוקיים ({details})

en: Invalid data, generate_for must be "new" or "all".
he: מידע לא חוקי, generate_for חייב להיות "new" או "all".

en: Invalid email change key
he: מפתח לשינוי כתובת דואר אלקטרוני לא תקין

en: Invalid email {email_address}.
he: כתובת דואר אלקטרוני {email_address} אינה תקינה.

en: Invalid encoding type, transcripts should be UTF-8 encoded.
he: סוג הקידוד אינו חוקי, על התמליל להיות מקודד ב-UTF-8

en: Invalid grader reply. Please contact the course staff.
he: תשובת בודק אינה חוקית. נא צור קשר עם צוות הקורס.

en: Invalid group name: "{group_name}". {messages}
he: שם קבוצה אינו חוקי: {group_name}". {messages}"

en: Invalid input: Could not parse '{bad_input}' as a formula
he: הזנת נתונים לא חוקיים: לא ניתן לנתח  '{bad_input}' כנוסחה.

en: Invalid input: Could not parse '{bad_input}' as a formula.
he: הזנת נתונים לא חוקים: לא ניתן לנתח '{bad_input}' כנוסחה.

en: Invalid input: {bad_input} not permitted in answer.
he: הזנת נתונים לא חוקיים: {bad_input} לא מאושר בתשובה.

en: Invalid location.
he: מיקום לא חוקי.

en: Invalid math syntax: '{student_answer}'
he: תחביר מתמטי לא תקין: '{student_answer}'

en: Invalid permission codename: "{codename}".  No such permission exists for the model {module}.{model_name}.
he: שם קוד להרשאה אינו חוקי: "{codename}". לא קיימת הרשאה כזאת עבור הדגם {module}.{model_name}.

en: Invalid permission option: "{}". Please specify permissions using the format: app_label:model_name:permission_codename.
he: אפשרות הרשאה אינה חוקית: "{}". נא ציין הרשאות באמצעות התבנית: app_label:model_name:permission_codename.

en: Invalid prerequisite course key
he: מפתח דרישות קדם לא חוקי

en: Invalid task_output information found for instructor_task {0}: {1}
he: נמצא מידע task_output לא חוקי עבור instructor_task {0}: {1}

en: Invalid usage_id: {usage_id}.
he: usage_id לא חוקי: {usage_id}.

en: Invalid user preference key '{preference_key}'.
he: מפתח העדפות משתמש אינו חוקי '{preference_key}'.

en: Invalidate Certificates
he: פסילת תעודות

en: Invitation Only
he: בהזמנה בלבד

en: Invite your students
he: הזמן את הסטודנטים שלך

en: Invoice
he: חשבונית

en: Invoice No: {invoice_number}
he: חשבונית מספר:  {invoice_number}

en: Invoice Number
he: מספר חשבונית

en: Invoice Recipient
he: נמען החשבונית

en: Invoice number '{num}' does not exist.
he: חשבונית מספר '{num}' אינה קיימת.

en: Invoice number {0} has been invalidated.
he: חשבונית מספר {0} בוטלה.

en: Is Active
he: הוא פעיל

en: Is Entrance Exam
he: היא בחינת כניסה

en: Is Practice Exam
he: זהו מבחן תרגול

en: Is Proctoring Enabled
he: הפיקוח מופעל

en: Is Time Limited
he: מוגבל בזמן

en: Issue Open Badges
he: תגים פתוחים לבעיה

en: Issue Open Badges badges for this course. Badges are generated when certificates are created.
he: תגים פתוחים לבעיה עבור קורס זה. התגים נוצרים בעת יצירת התעודות.

en: Issued On:
he: הונפק בתאריך:

en: Issuing Certificates to Learners
he: הנפקת תעודות ללומדים

en: Issuing bank unavailable. Possible action: retry again after a few minutes.
he: הבנק המנפיק אינו זמין. פעולה אפשרית: נסה שוב לאחר כמה דקות.

en: Issuing bank unavailable. Possible fix: retry again after a few minutes
he: הבנק המנפיק אינו זמין. תיקון אפשרי: נסה שוב לאחר מספר דקות

en: It is recommended that you change your password.
he: מומלץ כי תשנה את סיסמתך.

en: It looks like {email_address} belongs to an existing account. Try again with a different email address.
he: נראה כי {email_address} שייך לחשבון קיים. נסה שוב עם כתובת דואר אלקטרוני אחרת.

en: It looks like {email} belongs to an existing account. Try again with a different email address.
he: נראה ש-{email} שייך לחשבון קיים. נסה שוב עם כתובת דואר אלקטרוני אחרת.

en: It looks like {username} belongs to an existing account. Try again with a different username.
he: נראה כי {username} שייך לחשבון קיים. נסה שוב עם שם משתמש אחר.

en: It works! This is the default homepage for this Open edX instance.
he: זה עובד! זוהי ברירת המחדל לעמוד הבית של מערכת Open edX.

en: It's more than just multiple choice. {studio_name} supports more than a dozen types of problems to challenge your learners.
he: זה יותר משאלות רב ברירה. {studio_name} תומך ביותר מתריסר סוגי בעיות על מנת לאתגר את הלומדים שלך.

en: It's official. It's easily shareable. It's a proven motivator to complete the course. {line_break}{link_start}Learn more about the verified {cert_name_long}{link_end}.
he: זה רשמי. וקל לשיתוף. זה מניע מוכח להשלמת הקורס. {line_break}{link_start}לקבלת מידע נוסף על {cert_name_long}{link_end} המאומת.

en: Jane Q. Learner
he: ג'יין קיו. לרנר

en: Jane_Q_Learner
he: ג'יין_קיו_לרנר

en: Jobs
he: משרות

en: Junior secondary/junior high/middle school
he: חטיבת ביניים

en: Keep Flag
he: השאר דגל

en: Keeping Your Course Organized
he: שמירה על ארגון הקורס שלך

en: Kosovo
he: קוסובו

en: LEARN MORE
he: למד עוד

en: LTI Application Information
he: מידע על יישומי LTI

en: LTI ID
he: מזהה LTI

en: LTI Passports
he: סיסמאות LTI

en: LTI URL
he: כתובת URL של LTI

en: LaTeX Source File Name
he: שם קובץ מקור LaTeX

en: Label
he: תווית

en: Language
he: שפה

en: Language preference
he: העדפת שפה

en: Last Change
he: שינוי אחרון

en: Last Editor
he: עורך אחרון

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Last day students can enroll.
he: היום האחרון שבו הסטודנטים יכולים להירשם.

en: Last day your course is active
he: היום האחרון בו הקורס פעיל

en: Last modified:
he: עדכון אחרון:

en: Last submission time
he: זמן הגשה אחרונה

en: Launch Latex Source Compiler
he: הפעלת מהדר מקור LaTeX

en: Learn More
he: למד עוד

en: Learn more
he: למידע נוסף

en: Learn more about Course Re-runs
he: למד עוד אודות מחזורי לימודים חדשים

en: Learn more about certificates
he: למידע נוסף על תעודות

en: Learn more about component containers
he: למידע נוסף על מאגרי רכיבים

en: Learn more about content libraries
he: למידע נוסף על ספריות תוכן

en: Learn more about content visibility settings
he: למידע נוסף על הגדרות הנראוּת של התוכן

en: Learn more about exporting a course
he: למידע נוסף אודות יצוא קורס

en: Learn more about exporting a library
he: למידע נוסף אודות יצוא ספריה

en: Learn more about grading policy settings
he: למידע נוסף על הגדרות תקנון הציונים

en: Learn more about importing a course
he: למידע נוסף אודות יבוא קורס

en: Learn more about importing a library
he: למידע נוסף אודות יבוא ספריה

en: Learn more about managing files
he: למד עוד אודות ניהול קבצים

en: Learn more about textbooks
he: למידע נוסף על הספרי לימוד

en: Learn more about the course outline
he: למידע נוסף אודות מתאר הקורס

en: Learn more about {platform_name}
he: למד עוד אודות {platform_name}

en: Learn with {platform_name}
he: למד עם {platform_name}

en: Learner email address or username
he: כתובת הדואר האלקטרוני או שם המשתמש של הלומד

en: Learner photo is blurry
he: תמונת הלומד מטושטשת

en: Learner photo not provided
he: תמונת הלומד לא סופקה

en: Learners in the {track_name} Track
he: לומדים הנמצאים במסלול {track_name}

en: Learning Outcomes
he: תוצאות הלמידה

en: Learning is More than Just Lectures
he: למידה היא יותר מהרצאות בלבד

en: Learning to Grade
he: ללמוד כיצד לתת ציונים

en: Learning to grade
he: ללמוד כיצד לתת ציונים

en: Leeway on due dates
he: מרחב תמרון בתאריכי היעד

en: Legal
he: משפטי

en: Less
he: פחות

en: Let Learner Skip Entrance Exam
he: אפשר ללומד לדלג על מבחן הכניסה

en: Level of Education
he: רמת השכלה

en: Libraries
he: ספריות

en: Libraries hold a pool of components that can be re-used across multiple courses. Create your first library with the click of a button!
he: ספריות מחזיקות מאגר רכיבים שניתן לעשות בהם שימוש חוזר על פני מספר רב של קורסים. צור את הספריה הראשונה שלך בלחיצת כפתור!

en: Library
he: ספריה

en: Library Access Roles
he: תפקידים עם גישה לספריה

en: Library Admins have full editing privileges and can also add and remove other team members. There must be at least one user with the Admin role in a library.
he: למנהלי ספריה יש זכויות עריכה מלאות והם יכולים גם להוסיף ולהסיר חברי צוות אחרים. בספריה חייב להיות לפחות משתמש אחד בתפקיד מנהל.

en: Library Code
he: קוד ספריה

en: Library Display Name
he: שם תצוגה לספריה

en: Library Export
he: יצֵא ספריה

en: Library Import
he: יבוא ספריה

en: Library Import Status
he: מצב יבוא ספריה

en: Library Name
he: שם ספריה

en: Library Staff are content co-authors. They have full editing privileges on the contents of a library.
he: צוות הספריה הוא הכותב השותף של התוכן. יש להם זכויות עריכה מלאות בתוכן הספריה.

en: Library User Access
he: גישת משתמש לספריה

en: Library Users can view library content and can reference or use library components in their courses, but they cannot edit the contents of a library.
he: משתמשים בספריה יכולים לצפות בתוכן הספריה ויכולים להפנות לרכיבי הספרייה או להשתמש בהם בקורסים שלהם, אך אינם יכולים לערוך את תכני הספריה.

en: Library Version
he: גרסת ספריה

en: Library is invalid, corrupt, or has been deleted.
he: הספרייה אינה חוקית, מושחתת או נמחקה.

en: License
he: רישיון

en: Like in a UNIX file system, permissions can be given to a user according to group membership. Groups are handled through the Django auth system.
he: בדומה למערכת הפעלה UNIX, ניתן לתת הרשאות למשתמש לפי שיוכו לקבוצת משתמשים. קבוצות משתמשים מנוהלות על ידי מערכת הרשאות של Django.

en: Like {platform_name} on Facebook
he: לחץ 'אהבתי' בפייסבוק ל-{platform_name}

en: LinkedIn
he: לינקדאין

en: Links
he: קישורים

en: List
he: רשימה

en: List Price
he: מחיר מחירון

en: List Price
    per item
he: מחיר מחירון
    לפריט

en: List all students with due date extensions
he: הכן רשימה של כל הסטודנטים בעלי הארכות לתאריכי יעד

en: List date extensions for student
he: הכן רשימה של כל ההארכות עבור סטודנט

en: List enrolled students' profile information
he: צור רשימת פרטי הפרופיל של סטודנטים שנרשמו

en: List of Courses
he: רשימת הקורסים

en: List of Textbook objects with (title, url) for textbooks used in this course
he: רשימת אובייקטים של ספר לימוד בעלי (כותרת, כתובת אתר) עבור ספרי הלימוד המשמשים בקורס זה

en: List of course update items
he: רשימת פריטים שעודכנו בקורס

en: List of dictionaries containing pdf_textbook configuration
he: רשימת מילונים המכילים הגדרת pdf_textbook

en: List of domains that are allowed to make cross-domain requests to this site.  Please list each domain on its own line.
he: רשימת שמות דומיין המורשים לבצע בקשות חוצות דומיין עבור אתר זה. נא רשום כל דומיין בשורה נפרדת.

en: List of urls of children that are references to external modules
he: רשימת כתובות מִשנה של URL שהן אזכורים למודלים חיצוניים

en: Load new course from GitHub
he: טען קורס חדש מ-GitHub

en: Loading
he: טוען

en: Loading Order Data...
he: טוען נתוני הזמנה...

en: Loading video player
he: טוען נגן סרטוני וידאו

en: Location
he: מיקום

en: Location ID
he: מזהה מיקום

en: Location in Course Outline
he: מיקום במתווה הקורס

en: Location of Annotation backend
he: מיקום אחורי של הסבר

en: Lock article
he: נעל מאמר

en: Log In
he: התחבר

en: Log in
he: התחבר

en: Log into My {platform_name} Account
he: התחבר לחשבון {platform_name} שלי

en: Log into your {platform_name} Account
he: התחבר לחשבונך ב-{platform_name}

en: Login via OpenID
he: התחבר באמצעות OpenID

en: Login.
he: התחברות

en: Looking for help signing in or with your {platform_name} account?
he: זקוק לעזרה בהרשמה או ב{platform_name}  חשבונך?

en: Looking for help with {studio_name}?
he: זקוק לעזרה עם {studio_name}?

en: Lost and found
he: מחלקת אבידות

en: Lower-case ISO currency codes
he: סימוני מטבע לפי תקן ISO, באותיות קטנות

en: Mailing Address
he: כתובת למשלוח דואר

en: Mailing address
he: כתובת למשלוח דואר

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Maintenance Dashboard
he: לוח הבקרה של התחזוקה

en: Make a Suggestion
he: הצע הצעה

en: Make a suggestion
he: הצע הצעה

en: Make payment
he: בצע תשלום

en: Make sure that the file you upload is in CSV format with no extraneous characters or rows.
he: ודא כי הקובץ הועלה בפורמט CSV ללא תווים ושורות מיותרות.

en: Make sure your information is correct, or try again with a different card or another form of payment.
he: ודא שהמידע נכון או נסה שוב עם כרטיס אשראי אחר או אמצעי תשלום אחר.

en: Male
he: זכר

en: Manage content groups
he: נהל קבוצות תוכן

en: Manage course staff and instructors
he: נהל את צוות הקורס והמדריכים

en: Manage student accounts
he: נהל חשבונות סטודנט

en: Manage your data: {permission}
he: נהל את נתוניך: {permission}

en: Manual (Un)Enrollment Reason
he: סיבה ל(אי) רישום ידני

en: Manual Policy Definition
he: הגדרת מדיניות ידנית

en: Manual Refund
he: החזר ידני

en: Manually Enrolled
he: נרשם באופן ידני

en: Mark a passage or concept so that it's easy to find later.
he: סמן פסקה או רעיון בכדי שיהיה קל למצוא אותו בהמשך.

en: Markdown source of this module
he: סמן מקור של מודול זה

en: Markdown tag
he: תגית שפת Markdown

en: Markdown: Basics
he: שפת Markdown: בסיס

en: Master's or professional degree
he: תואר שני

en: Math Expression
he: ביטוי מתמטי

en: Math Expression Input
he: שדה נוסחה מתמטית

en: Matlab API key
he: מפתח Matlab API

en: Max per-file size: {max_filesize}MB
he: גודל מקסימלי לכל קובץ:  {max_filesize}MB

en: Maximum Attempts
he: מספר ניסיונות מרבי

en: Maximum Words
he: מספר מילים מרבי

en: Maximum number of records in paginated response of a single request to catalog service.
he: המספר המקסימלי של רשומות בתגובה מחולקת לדפים עבור בקשה אחת לשירות הקטלוג.

en: Maximum upload file size is {file_size} bytes.
he: גודל מרבי של הקובץ הוא {file_size} בתים.

en: Media Kit
he: ערכת מדיה

en: Meetup
he: מיטאפ

en: Membership
he: חברות

en: Merge Revision
he: מזג עדכון

en: Merge between Revision #%(r1)d and Revision #%(r2)d
he: מיזוג בין גירסה #%(r1)d וגירסה #%(r2)d

en: Merge selected with current...
he: מזג גרסה שנבחרה עם נוכחית....

en: Merge with current
he: מזג עם הנוכחי

en: Message failed to be {action} for any of {attempted} recipients
he: {action} ההודעה נכשלה עבור כל אחד מהנמענים {attempted}

en: Message successfully {action} for {attempted} recipients
he: {action} ההודעה הצליחה עבור הנמענים {attempted}

en: Message {action} for {succeeded} of {attempted} recipients
he: {action} ההודעה {succeeded} עבור הנמענים {attempted}

en: Message:
he: הודעה:

en: Message: {message}
he: הודעה: {message}

en: Metrics
he: מדדים

en: Miniature Markdown Guide
he: מדריך שפת Markdown מיניאטורי

en: Minimum Credit-Eligible Grade:
he: דירוג מינימלי לזכאות לקבלת נקודות זכות:

en: Minimum Grade
he: דירוג מינימלי

en: Minimum Grade for Credit
he: דירוג מינימלי לקבלת נקודות זכות

en: Missed Verification Deadline
he: החמיץ את המועד האחרון לאימות

en: Missing branch on fresh clone
he: חסר ענף בשכפול חדש

en: Missing required parameter face_image
he: הפרמטר הנדרש face_image חסר

en: Mobile Course Available
he: קורס זמין בנייד

en: Mode
he: מצב

en: Mode for Annotation Tool
he: מצב עבור כלי הסברים

en: Mode {mode} does not exist for {course_id}
he: המצב {mode} אינו קיים עבור {course_id}

en: Moderator
he: מנחה

en: Module Fields
he: שדות מודולרים

en: Module does not exist.
he: מודול אינו קיים

en: More Information About {user_name}'s Certificate:
he: מידע נוסף אודות התעודה של {user_name}:

en: More about {fullname}'s accomplishment
he: מידע נוסף אודות ההישג של {fullname}

en: More options
he: אפשרויות נוספות

en: More than Just Lectures
he: יותר מהרצאות בלבד

en: Most coaches should not need to make changes to the grading policy.
he: רוב המדריכים אינם צריכים לבצע שינויים בתקנון ציונים.

en: Multiple Choice
he: בחירה מרובה

en: Must be greater than or equal to the course passing grade
he: חייב להיות גדול יותר או שווה לציון העובר של הקורס

en: Must be more complex ({0})
he: חייב להיות מסובך יותר ({0})

en: Must provide full name
he: חובה לספק שם מלא

en: Must provide username
he: חובה לספק שם משתמש

en: My Courses
he: הקורסים שלי

en: My Notes
he: ההערות שלי

en: Myself
he: לעצמי

en: N/A
he: לא זמין

en: Name
he: שם

en: Name missing from ID photo
he: חסר שם בתמונה מזהה

en: Name must be at least {min_length} characters long.
he: על השם להיות לפחות באורך של {min_length} אותיות.

en: Name of SurveyForm to display as a pre-course survey to the user.
he: שם קובץ סקר להצגה כסקר טרום-קורס למשתמש.

en: Name of template.
he: שם התבנית.

en: Name of the UTM cookie
he: שם קובץ ה-cookie של UTM

en: Name of the affiliate cookie
he: שם קובץ ה-cookie הקשור

en: Name of the credit provider displayed to users
he: השם של ספק נקודות הזכות מוצג למשתמשים

en: Name of the enrollment attribute
he: שם מאפיין ההרשמה

en: Name of this user attribute.
he: השם של מאפיין משתמש זה.

en: Name on ID does not match name on account
he: השם בתעודה המזהה אינו תואם את השם בחשבון

en: Name your CCX
he: קרא בשם את ה-CCX שלך

en: Name:
he: שם:

en: Namespace of enrollment attribute
he: מרווח שם מאפיין ההרשמה

en: Need Help?
he: זקוק לעזרה?

en: Need help in registering with {platform_name}?
he: צריך עזרה ברישום ל{platform_name}?

en: Need help registering with {platform_name}?
he: צריך עזרה ברישום ל{platform_name}?

en: Need help?
he: זקוק לעזרה?

en: Never
he: לעולם לא

en: New Assignment Type
he: סוג מטלה חדש

en: New Course
he: קורס חדש

en: New Library
he: ספריה חדשה

en: New Page
he: עמוד חדש

en: New Password
he: סיסמה חדשה

en: New Section
he: פרק חדש

en: New Team Member
he: חבר צוות חדש

en: New Team Member Information
he: מידע על חבר צוות חדש

en: New Textbook
he: ספר לימוד חדש

en: New Update
he: עדכון חדש

en: New article '%s' created.
he: מאמר חדש '%s' נוצר.

en: New article created: %s
he: מאמר חדש נוצר: %s

en: New image %s was successfully uploaded. You can use it by selecting it from the list of available images.
he: תמונה חדשה %s הועלתה בהצלחה. תוכל להשתמש בה באמצעות בחירתה מרשימת תמונות זמינות.

en: New students added:
he: סטודנטים חדשים הוספו:

en: New title
he: כותרת חדשה

en: New to {studio_name}?
he: משתמש חדש ב{studio_name}?

en: New topic form
he: פורום בנושא חדש

en: News
he: חדשות

en: News - MITx 6.002x
he: חדשות - MITx 6.002x

en: Next
he: הבא

en: Next Hint
he: הרמז הבא

en: Next Steps
he: הצעדים הבאים

en: Next page
he: העמוד הבא

en: No
he: לא

en: No Expiration Date
he: אין תאריך תפוגה

en: No Library Selected
he: לא נבחרה ספריה

en: No `role` specified.
he: לא צויין 'תפקיד'.

en: No answer entered!
he: לא הוכנסה תשובה!

en: No answer provided.
he: לא סופקה תשובה.

en: No changes made. Nothing to save.
he: לא נעשו שינויים. אין שום דבר לשמור.

en: No content has been added to this course
he: לא נוסף תוכן לקורס זה

en: No course content is currently visible, and no learners are enrolled. Be sure to review and reset all dates, including the Course Start Date; set up the course team; review course updates and other assets for dated material; and seed the discussions and wiki.
he: אין תוכן קורס גלוי כעת ואין סטודנטים רשומים. בדוק וקבע מחדש את כל התאריכים כולל תאריך התחלת הקורס; הגדר  את צוות הקורס; בחן את עדכוני הקורס ונכסים אחרים עבור חומרים עם תאריכי שחרור; התחל את הדיונים ואת Wiki.

en: No data provided for user preference update
he: אין נתונים הניתנים לעדכון העדפות משתמש

en: No data provided.
he: לא סופקו נתונים.

en: No due date
he: אין תאריך יעד

en: No due date extension is set for that student and unit.
he: לא נקבעה הארכה לתאריך היעד להגשה עבור סטודנט ויחידה זו

en: No email address found.
he: לא נמצאה כתובת דואר אלקטרוני.

en: No email address provided.
he: לא סופקה כתובת דואר אלקטרוני.

en: No end date set
he: לא הוגדר תאריך סיום

en: No endpoint was provided for EdxNotes.
he: לא סופקה נקודת קצה עבור EdxNotes.

en: No file provided for profile image
he: לא סופק קובץ עבור תמונת פרופיל

en: No formal education
he: אין השכלה רשמית

en: No formula specified.
he: לא פורטה נוסחה.

en: No git import logs have been recorded for this course.
he: לא נמצאו יבוא יומן אירועי GIT לקורס זה.

en: No git import logs have been recorded.
he: לא נמצא יבוא יומן אירועי GIT.

en: No inactive user with this e-mail exists
he: לא קיים משתמש לא-פעיל עבור כתובת דואר אלקטרוני זו

en: No matching course found.
he: לא נמצא קורס מתאים.

en: No message provided
he: לא סופקה הודעה

en: No order found for {user} in course {course_id}
he: לא נמצאה הזמנה עבור {user} בקורס {course_id}

en: No parsable status information available
he: אין מידע סטטוס הניתן לפיצול זמין

en: No parsable task_input information found for instructor_task {0}: {1}
he: לא נמצא מידע הניתן לפיצול של task_input עבור instructor_task {0}: {1}

en: No parsable task_output information found for instructor_task {0}: {1}
he: לא נמצא מידע הניתן לפיצול task_output עבור instructor_task {0}: {1}

en: No playable video sources found.
he: לא נמצא מקור וידאו שניתן לצפות בו.

en: No problem scores in this section
he: אין ציוני בעיות בפרק זה

en: No profile found for user
he: לא נמצא פרופיל למשתמש

en: No progress status information available
he: אין דוח סטטוס זמין על התקדמות

en: No response from Xqueue within {xqueue_timeout} seconds. Aborted.
he: לא התקבלה תשובה מ- Xqueue במשך {xqueue_timeout} שניות. בוטל.

en: No selected price or selected price is below minimum.
he: לא נבחר מחיר או נבחר מחיר מתחת למינימום.

en: No selected price or selected price is too low.
he: המחיר אינו נבחר או שנבחר מחיר נמוך מדי.

en: No status information available
he: אין מידע זמין בנוגע לדוח סטטוס

en: No task_output information found for instructor_task {0}
he: לא נמצא מידע task_output עבור instructor_task {0}

en: No user with that username
he: לא קיים משתמש בעל שם משתמש זה

en: Non usable git url provided. Expecting something like: git@github.com:mitocw/edx4edx_lite.git
he: כתובת git url שסופקה, אינה ניתנת לשימוש. אנו מצפים לכתובת אתר כזו: git@github.com:mitocw/edx4edx_lite.git

en: Non writable git url provided. Expecting something like: git@github.com:mitocw/edx4edx_lite.git
he: סופק git url שלא ניתן לכתיבה. אנו מצפים לכתובת אתר של git כגון: git@github.com:mitocw/edx4edx_lite.git

en: None
he: ללא

en: Not Enrolled?
he: לא נרשמת עדיין?

en: Not Selected
he: לא נבחר

en: Not all problems in entrance exam support re-scoring.
he: לא כל הבעיות בכניסה לבחינה תומכות באפשרות לתת ציון חדש.

en: Not yet answered.
he: לא ניתנה עדיין תשובה.

en: Note: Library content is not automatically updated in courses
he: הערה: תוכן הספריה אינו מעודכן אוטומטית בקורסים.

en: Note: No spaces or special characters are allowed.
he: הערה: לא ניתן להשתמש ברווחים או בתווים מיוחדים.

en: Note: Pages are publicly visible. If users know the URL of a page, they can view the page even if they are not registered for or logged in to your course.
he: לתשומת לבך: העמודים גלויים לכל. אם משתמשים יודעים את כתובת ה-URL של עמוד, הם יכולים לצפות בעמוד גם אם הם אינם רשומים או מחוברים לקורס.

en: Note: This feature is available only to courses with a small number of enrolled learners.
he: הערה: תכונה זו זמינה רק לקורסים בעלי מספר קטן של לומדים  רשומים.

en: Note: Together, the organization, course number, and course run must uniquely identify this new course instance.
he: הערה: הארגון, מספר הקורס והרצת הקורס יחד חייבים לזהות באופן ייחודי את המקרה של קורס חדש זה.

en: Note: Users must have an activated {platform_name} account before they can be enrolled as beta testers.
he: הערה: למשתמשים חייב להיות חשבון {platform_name} מופעל לפני שיוכלו להירשם כבודקי בטא.

en: Note: items with strikethough like <del>this</del> have been refunded.
he: שים לב: התשלום עבור פריטים עם קו חוצה כגון <del>זה</del> הוחזר.

en: Note: only instructors may annotate.
he: יש לשים לב: רק מדריכים יכולים לכתוב הערות

en: Noted by
he: צויין בידי

en: Notes
he: סיכומי שיעור

en: Notifications
he: התראות

en: Notify users by email
he: הודע למשתמשים באמצעות דואר אלקטרוני

en: Number Redeemed
he: מספר שמומש

en: Number of Enrollment Codes
he: מספר קודי הרשמה

en: Number of Enrollment Refunds
he: מספר ההחזרים הכספיים להרשמה

en: Number of Enrollments
he: מספר ההרשמות

en: Number of Refunds
he: מספר ההחזרים הכספיים

en: Number of Seats
he: מספר המושבים

en: Number of Successful Refunds
he: מספר ההחזרים הכספיים שעברו בהצלחה

en: Number of Transactions
he: מספר העסקאות

en: Number of Verified Students Contributing More than the Minimum
he: מספר הסטודנטים המאומתים התורמים מעל המינימום

en: Number of attempts taken by the student on this problem
he: מספר ניסיונות שניצל הסטודנט בבעיה זו

en: Number of enrollees (admins, staff, and students) by track
he: מספר הנרשמים (מנהלים, צוות וסטודנטים) לפי מסלול

en: Number of seats purchased in bulk
he: מספר המושבים שנרכשו בקבוצה

en: Number of seats purchased individually
he: מספר המושבים שנרכשו בנפרד

en: Number of seats purchased using coupon codes
he: מספר המושבים שנקנו באמצעות קודי שובר

en: Number of seats purchased with invoices
he: מספר המושבים שנרכשו באמצעות חשבוניות

en: Number of seconds to cache course content retrieved from Sailthru.
he: מספר השניות להטמנת תוכן קורס שאוחזר מ-Sailthru.

en: Number of sections:
he: מספר הפרקים:

en: Numbers
he: מספרים

en: Numerical Input
he: קלט מספרי

en: OPTIONAL: After this date/time, users will no longer be able to enroll in this mode. Leave this blank if users can enroll in this mode until enrollment closes for the course.
he: אופציונלי: לאחר תאריך/שעה אלו, לא יוכלו יותר המשתמשים להירשם במצב זה. השאר שדה זה ריק אם המשתמשים יכולים להירשם במצב זה עד סגירת ההרשמה לקורס.

en: OPTIONAL: After this date/time, users will no longer be able to submit photos for verification.  This appies ONLY to modes that require verification.
he: אופציונלי: לאחר תאריך/שעה אלו, לא יוכלו יותר המשתמשים לשלוח תמונות לאימות.  אפשרות זו חלה אך ורק על מצבים הדורשים אימות.

en: OPTIONAL: This is the SKU (stock keeping unit) of this mode in the external ecommerce service.  Leave this blank if the course has not yet been migrated to the ecommerce service.
he: אופציונלי: זוהי יחידת אחזקת מלאי (SKU) של מצב זה בשירות המסחר האלקטרוני החיצוני.  השאר שדה זה ריק אם הקורס  לא עבר עדיין לשירות מסחר אלקטרוני.

en: Old email is the same as the new email.
he: כתובת דואר אלקטרוני ישן זהה לכתובת דואר אלקטרוני חדשה.

en: On Reset
he: באתחול

en: On each line, put the number of completed courses to award a badge for, a comma, and the slug of a badge class you have created that has the issuing component 'openedx__course'. For example: 3,enrolled_3_courses
he: בכל שורה, מקם את מספר הקורסים שהושלמו כדי לזכות בתג, פסיק ובסלאג של סיווג תג שיצרת, שיש בו את רכיב הפרסום 'openedx__course'. לדוגמה: 3,enrolled_3_courses

en: On each line, put the number of enrolled courses to award a badge for, a comma, and the slug of a badge class you have created that has the issuing component 'openedx__course'. For example: 3,enrolled_3_courses
he: בכל שורה, מקם מספר קורסים שנרשמו אליהם כדי לזכות בתג, בפסיק ובסלאג של סיווג תג שיצרת, שיש בו את רכיב הפרסום 'openedx__course'. לדוגמה: 3,enrolled_3_courses

en: On/Off switch.
he: מתג כיבוי/הפעלה.

en: Once registered, most questions can be answered in the course specific discussion forums or through the FAQs.
he: לאחר הרישום, ניתן למצוא תשובות לרוב השאלות בפורומים או בעמוד "שאלות נפוצות".

en: Once you can score the essays similarly to an instructor, you will be ready to grade your peers.
he: כאשר תיתן ציון בדומה לזה שנתן המדריך, תהיה מוכן לדרג את עמיתיך.

en: Once you have approved this request, go to {catalog_admin_url} to set up a catalog for this user.
he: לאחר שאישרת בקשה זו, עבור אל {catalog_admin_url} על מנת להגדיר קטלוג עבור משתמש זה.

en: Once you have registered and activated your account, visit {course_about_url} to join the course.
he: ברגע שנרשמת והפעלת את חשבונך, בקר ב-{course_about_url} על מנת להצטרף לקורס.

en: Once you have registered and activated your account, you will see {course_name} listed on your dashboard.
he: ברגע שנרשמת והפעלת את חשבונך, תוכל לראות כי {course_name} מופיע בלוח הבקרה שלך.

en: One or more fields in the request contains invalid data.
he: שדה אחד או יותר בבקשתך מכיל נתונים לא חוקיים.

en: Only XBlocks listed in a course's Advanced Module List can be flagged as deprecated. Remember to update XBlockStudioConfiguration support state accordingly, as deprecated does not impact whether or not new XBlock instances can be created in Studio.
he: ניתן לסמן רק את XBlocks הרשומים ברשימת הרכיבים המתקדמת של הקורס כמיושנים. זכור לעדכן את מצב התמיכה XBlockStudioConfiguration בהתאם, מאחר שרכיבים מיושנים אינם משפיעים על העובדה שמקרי XBlock חדשים יכולים להיווצר או לא להיווצר בסטודיו.

en: Only a partial amount was approved.
he: רק כמות חלקית אושרה.

en: Only localhost... muahahaha
he: ניסיון 1,2,3

en: Only one coupon redemption is allowed against an order
he: מותר רק מימוש שובר אחד מול הזמנה

en: Only the course content and structure (including sections, subsections, and units) are imported. Other data, including student data, grading information, discussion forum data, course settings, and course team information, remains the same as it was in the existing course.
he: רק תוכן ומבנה הקורס מיובאים (כולל פרקים, תתי-פרקים ויחידות). מידע אחר, כולל מידע אישי של הסטודנט, מידע על תקנון ציונים, מידע על פורום הדיונים, הגדרות קורס וצוות הקורס נשאר כפי שהיה בקורס הקיים.

en: Oops, failed to create user {user}, {error}
he: אופס, נכשל ביצירת משתמש {user}, {error}

en: Open Calculator
he: פתח מחשבון

en: Open Responses
he: תגובות פתוחות

en: Open edX Portal
he: פתח Edx פורטל

en: Open in New Page
he: פתח בעמוד חדש

en: Open the courseware in the LMS
he: פתח לומדה במערכת LMS

en: Opened by this number of students
he: נפתח על ידי מספר זה של סטודנטים

en: Opening the downloaded file
he: פותח את הקובץ שהורד

en: Opens in a new browser window
he:  נפתח בחלון דפדפן חדש.

en: Operators
he: פעולות חשבון

en: Optional for citing source of any material used. Automatic citation can be done using <a href="http://easybib.com">EasyBib</a>
he: אופציונלי למקורות ציטוט של כל חומר שבו השתמשו. ניתן לבצע ציטוט אוטומטי באמצעות <a href="http://easybib.com">EasyBib</a>

en: Optional language the team uses as ISO 639-1 code.
he: השפה האופציונלית שבה משתמש הצוות בקוד ISO 639-1.

en: Optional lms url scheme + host used to construct urls for content library, e.g. https://courses.edx.org.
he: אפשרות לתרשים כתובת URL ל-LMS  + מארח המשמש לבניית כתובות URL עבור ספריית תוכן, לדוגמה https://courses.edx.org.

en: Optional notes about this user (for example, why course creation access was denied)
he: הערות אופציונליות אודות משתמש זה (לדוגמה, מדוע נשללה גישה ליצירת קורס)

en: Optional tag (eg "done" or "broken"):
he: תגית בחירה (לדוגמא: "בוצע" או "שבור"):

en: Optional, for older browsers: the YouTube ID for the .75x speed video.
he: זוהי אפשרות עבור דפדפנים ישנים יותר: מזהה יוטיוב לסרטונים בעלי מהירות ‎.75x

en: Optional, for older browsers: the YouTube ID for the 1.25x speed video.
he: זוהי אפשרות עבור דפדפנים ישנים יותר: מזהה יוטיוב לסרטונים בעלי מהירות ‎1.25x.

en: Optional, for older browsers: the YouTube ID for the 1.5x speed video.
he: זוהי אפשרות עבור דפדפנים ישנים יותר: מזהה יוטיוב לסרטונים בעלי מהירות ‎1.5x.

en: Optional, for older browsers: the YouTube ID for the normal speed video.
he: זוהי אפשרות עבור דפדפנים ישנים יותר: מזהה יוטיוב לסרטונים בעלי מהירות רגילה.

en: Optional: provide additional information for this transaction
he: אופציונלי: נא ספק מידע נוסף לעסקה זו

en: Order
he: סדר

en: Order History
he: היסטוריית הזמנות

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Order Id:
he: מזהה הזמנה:

en: Order Number
he: מספר הזמנה

en: Order Number: {order_number}
he: מספר הזמנה: {order_number}

en: Order Payment Confirmation
he: אישור תשלום הזמנה

en: Order Status:
he: מצב הזמנה:

en: Ordered
he: מסודר

en: Organization
he: ארגון

en: Organization Billing Address
he: כתובת לחיוב הארגון

en: Organization Contact
he: איש קשר בארגון

en: Organization Contact Name
he: שם איש קשר בארגון

en: Organization Name
he: שם הארגון

en: Organization of template.
he: ארגון התבנית.

en: Organization:
he: ארגון

en: Other Course Settings
he: הגדרות קורס נוספות

en: Other education
he: השכלה מסוג אחר

en: Other information from this page appears on the About page for your course. This information includes the course overview, course image, introduction video, and estimated time requirements. Students use About pages to choose new courses to take.
he: מידע נוסף מעמוד זה מופיע בעמוד ה'אודות' של הקורס שלך. המידע הזה כולל את סקירה הכללית של הקורס, תמונת הקורס, סרטון המבוא, דרישות הזמן המוערכות מהסטודנט. סטודנטים משתמשים בדפי אודות לבחור אילו קורסים חדשים ברצונם ללמוד.

en: Other/Prefer Not to Say
he: אחר/לא רוצה לשתף

en: Our staff is currently working to get the site back up as soon as possible. Please email us at {tech_support_email} to report any problems or downtime.
he: הצוות שלנו פועל כעת להחזיר את הגיבוי של האתר בהקדם האפשרי. נא שלח לנו הודעת דואר אלקטרוני {tech_support_email} על מנת לדווח על בעיות או השבתה.

en: Our system indicates that you are trying to access this {platform_name} course from a country or region currently subject to U.S. economic and trade sanctions.Unfortunately, because {platform_name} is required to comply with export controls,we cannot allow you to access this course at this time.
he: המערכת שלנו מראה על כך שאתה מנסה לגשת לקורס {platform_name} זה מאזור או ממדינה הכפופים כיום לסנקציות כלכליות ומסחריות מארה"ב. למרבה הצער, מכיוון ש-{platform_name} חייב לציית לחוקים ולתקנות הנוגעים לפיקוח על יצוא, אנחנו לא יכולים לאפשר לך לגשת לקורס זה.

en: Our system indicates that you are trying to access this {platform_name} course from a country or region in which it is not currently available.
he: המערכת שלנו מראה כי אתה מנסה להיכנס לקורס {platform_name} זה ממדינה או אזור בו שירות זה אינו זמין כעת.

en: Our system indicates that you are trying to enroll in this {platform_name} course from a country or region in which it is not currently available.
he: המערכת שלנו מראה כי אתה מנסה להירשם לקורס {platform_name} זה ממדינה או אזור בו שירות זה אינו זמין כעת.

en: Outline
he: מתווה

en: Outlining Your Course
he: התוויה של הקורס שלך

en: Overall Grade Range
he: טווח ציון כללי

en: Owner
he: בעלים

en: Ownership
he: בעלות

en: PDF Textbooks
he: ספרי לימוד ב-PDF

en: Page
he: עמוד

en: Page Actions
he: פעולות עמוד

en: Page Footer
he: כותרת תחתונה של העמוד

en: Page Not Found
he: העמוד לא נמצא

en: Page Size
he: גודל העמוד

en: Page not found
he: העמוד לא נמצא

en: Page {current_page} of {total_pages}
he: עמוד {current_page}  מתוך {total_pages}

en: Page {page_number} of {page_count}
he: עמוד {page_number} מתוך {page_count}

en: Pages
he: עמודים

en: Pages appear in your course's top navigation bar. The default pages (Home, Course, Discussion, Wiki, and Progress) are followed by textbooks and custom pages.
he: העמודים מופיעים בסרגל הניווט בחלק העליון של הקורס. עמודי ברירת המחדל (עמוד הבית, קורס, דיון, Wiki והתקדמות) מלווים בספרי לימוד ובדפים מותאמים אישית.

en: Pages are listed horizontally at the top of your course. Default pages (Home, Course, Discussion, Wiki, and Progress) are followed by textbooks and custom pages that you create.
he: העמודים רשומים באופן אופקי בחלק העליון של הקורס. עמודי ברירת המחדל (עמוד הבית, קורס, דיון, Wiki והתקדמות) מלווים בספרי לימוד ובדפים מותאמים אישית שיצרת.

en: Pages in Your Course
he: עמודים בקורס שלך

en: Parameter usage_id not provided.
he: הפרמטר usage_id לא סופק.

en: Partially Correct
he: נכון חלקית

en: Partially correct ({progress} point) | Partially correct ({progress} points)
he[0]: נקודה נכונה חלקית ({progress})
he[1]:  ({progress} נקודות נכונות חלקית)

en: Partition for segmenting users by enrollment track
he: חלוקה לקבוצות משתמשים לפי מסלול הרשמה

en: Password
he: סיסמה

en: Password Reset
he: איפוס סיסמה

en: Password Reset Complete
he: איפוס סיסמה הושלם

en: Password must be supplied if not using certificates
he: חובה לספק סיסמה אם לא נעשה שימוש בתעודות

en: Password reset successful
he: איפוס סיסמה עבר בהצלחה

en: Password reset unsuccessful
he: איפוס סיסמה נכשל

en: Password:
he: סיסמה:

en: Past Due
he: תאריך היעד להגשה עבר

en: Path to order receipt page.
he: נתיב לעמוד הקבלה להזמנה.

en: Path to single course checkout page hosted by the E-Commerce service.
he: נתיב לקורס יחיד בעמוד היציאה המאוחסן בשירות מסחר אלקטרוני.

en: Path used to construct URLs to programs marketing pages (e.g., "/foo").
he: נתיב המשמש לבניית כתובות URL לדפי שיווק תכניות (לדוגמה,  "/foo").

en: Path {0} doesn't exist, please create it, or configure a different path with GIT_REPO_DIR
he: הנתיב {0} אינו קיים, צור אותו או הגדר נתיב אחר באמצעות GIT_REPO_DIR

en: Payer authentication could not be authenticated
he: לא ניתן לאמת את אימות משלם.

en: Payment
he: תשלום

en: Payment Amount
he: סכום לתשלום

en: Payment Error
he: שגיאת תשלום

en: Payment Failed
he: התשלום נכשל

en: Payment Instructions
he: הוראות תשלום

en: Payment Received
he: תשלום התקבל

en: Payment Status
he: סטטוס תשלום

en: Payment confirmation
he: אימות התשלום

en: Payment processing occurs on a separate secure site.
he: עיבוד התשלומים מתרחש באתר מאובטח נפרד.

en: Peer Grading
he: דירוג עמיתים

en: Pending
he: בהמתנה

en: Pending Tasks
he: משימות בהמתנה

en: Per Student
he: לסטודנט

en: Percent
he: אחוז

en: Percent Discount
he: אחוז הנחה

en: Percent of Students
he: אחוז מהסטודנטים

en: Percent sign (%) and metric affixes (d, c, m, u, n, p, k, M, G, T)
he: סימן האחוזים (%) ותווים מיוחדים (d, c, m, u, n, p, k, M, G, T)

en: Percentage Discount
he: אחוז הנחה

en: Percentage of seats purchased in bulk
he: אחוז המושבים שנרכשו בקבוצה

en: Percentage of seats purchased individually
he: אחוז המושבים שנרכשו בנפרד

en: Percentage of seats purchased with invoices
he: אחוז המושבים שנרכשו באמצעות חשבוניות

en: Permissible Use
he: שימוש מותר

en: Permission denied
he: ההרשאה נדחתה

en: Permission settings for the article were updated.
he: הרשאות עבור מאמר זה עודכנו.

en: PermissionDenied: Failed in authenticating {user}
he: גישה נדחתה: האימות נכשל {user}

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permissions are inherited from this article
he: אישורים ניתנים בירושה ממאמר זה.

en: Photo ID image is required if the user does not have an initial verification attempt.
he: תמונת מזהה התמונה היא שדה חובה אם למשתמש אין ניסיון אימות ראשוני.

en: Photos are mismatched
he: התמונות אינן תואמות

en: Plain text or html content for displaying custom message inside credit eligibility email content which is sent when user has met all credit eligibility requirements.
he: טקסט פשוט או תוכן html להצגת הודעה מותאמת אישית בתוכן דואר אלקטרוני לכשירות לנקודות זכות, שנשלח כאשר משתמש עמד בכל דרישות הכשירות לנקודות זכות.

en: Plain text or html content for displaying custom message inside credit receipt email content which is sent *after* paying to get credit for a credit course.
he: טקסט פשוט או תוכן html להצגת הודעה מותאמת אישית בתוך תוכן הדואר האלקטרוני לקבלת נקודות זכות *לאחר* ביצוע תשלום על מנת לקבל נקודות זכות עבור קורס המזוכה בנקודות.

en: Plain text or html content for displaying further steps on receipt page *after* paying for the credit to get credit for a credit course against a credit provider.
he: טקסט פשוט או תוכן html להצגת שלבים נוספים בעמוד הקבלה *לאחר* התשלום על נקודות הזכות על מנת לקבל נקודות זכות על קורס אל מול ספק נקודות הזכות.

en: Platform Version
he: גרסת פלטפורמה

en: Play
he: נגן

en: Play video
he: נגן סרטון וידאו

en: Please Enter the Coupon Discount Value Less than or Equal to 100
he: אנא הזן ערך הנחת קופון הקטן או שווה ל100

en: Please Enter the Integer Value for Coupon Discount
he: אנא הזן ערך במספר שלם עבור הנחת קופון

en: Please Enter the numeric value for the course price
he: אנא הזן את הערך המספרי של מחיר הקורס

en: Please Wait
he: נא המתן

en: Please be patient and do not click these buttons multiple times. Clicking these buttons multiple times will significantly slow the generation process.
he: נא היה סבלני ואל תלחץ על לחצנים אלה פעמים רבות. לחיצה עליהם פעמים רבות יגרום להאטה משמעותית בתהליך.

en: Please change either the organization or course number so that it is unique.
he: אנא שנו את הארגון או את מספר הקורס כך שיהיה יחודי.

en: Please check the syntax of your entry.
he: בדוק את תחביר הערך שלך.

en: Please check your Junk or Spam folders in case our email isn't in your INBOX. Still can't find the verification email? Request help via the link below.
he: בדוק את תיקיית דואר הזבל במקרה שהודעת הדואר האלקטרוני שלנו אינה בתיבת הדואר הנכנס. לא מצליח עדיין למצוא את הודעת הדואר האלקטרוני לאימות? בקש עזרה באמצעות הקישור שלהלן.

en: Please choose an option
he: נא בחר אפשרות

en: Please choose your preferred language
he: נא בחר את השפה המועדפת

en: Please click the 'Allow' button to grant these permissions to the above application. Otherwise, to withhold these permissions, please click the 'Cancel' button.
he: כדי להעניק את ההרשאות האלו לאפליקציה שלעיל, אנא לחץ על לחצן 'אפשר'. כדי לעכב את ההרשאות האלה, אנא לחץ על לחצן 'ביטול'.

en: Please complete the following fields to register for an account.
he: כדי ליצור חשבון חדש, נא מלא את השדות הבאים.

en: Please contact your course team if you have any questions.
he: לשאלות, נא צור קשר עם קבוצתך.

en: Please correct the highlighted fields below.
he: נא תקן את השדות המודגשים מטה

en: Please enter Course Mode detail below
he: אנא הזן את פרטי מצב הקורס מטה

en: Please enter a username
he: נא הקלד את שם המשתמש

en: Please enter a valid CCX name.
he: הזן שם CCX חוקי.

en: Please enter the date in this format i-e month/day/year
he: אנא הזן את התאריך בפורמט הבא, לדוגמה: חודש/יום/שנה

en: Please enter your e-mail address below, and we will e-mail instructions for setting a new password.
he: נא הקלד מטה את כתובת דואר האלקטרוני שלך ואנו נשלח לך הנחיות להגדרת סיסמה חדשה.

en: Please go to the following page and choose a new password:
he: נא עבור לעמוד הבא ובחר סיסמה חדשה:

en: Please include some written feedback as well.
he: אנא כלול גם משוב כתוב.

en: Please log in
he: התחבר בבקשה

en: Please make sure your browser is updated to the {strong_start}{a_start}most recent version possible{a_end}{strong_end}. Also, please make sure your {strong_start}webcam is plugged in, turned on, and allowed to function in your web browser (commonly adjustable in your browser settings).{strong_end}
he: ודא שהדפדפן שלך עודכן {strong_start}{a_start}לגרסה העדכנית ביותר האפשרית{a_end}{strong_end}. בנוסף, ודא {strong_start}שמצלמת הרשת שלך מחוברת, פועלת וניתן לעבוד איתה באמצעות דפדפן האינטרנט שלך (לרוב, ניתן להתאמה בהגדרות הדפדפן).{strong_end}

en: Please note: The {platform_name} support team is English speaking. While we will do our best to address your inquiry in any language, our responses will be in English.
he: יש לשים לב: צוות התמיכה של {platform_name}  דובר אנגלית. למרות מאמצינו לתת מענה בכל שפה לשאלותיך, תשובותינו יהיו באנגלית.

en: Please provide a valid path and name to your banner image (Note: only JPEG or PNG format supported)
he: נא ספק נתיב ושם חוקי עבור תמונת הבאנר (לתשומת לבך: נתמכים רק קבצי JPEG או PNG)

en: Please provide a valid path and name to your course image (Note: only JPEG or PNG format supported)
he: נא ספק נתיב ושם חוקי עבור תמונת הקורס (לתשומת לבך: נתמכים רק קבצי JPEG או PNG)

en: Please provide a valid path and name to your video thumbnail image (Note: only JPEG or PNG format supported)
he: נא ספק נתיב ושם חוקי עבור תמונת הווידאו הממוזערת (שים לב:  נתמכים רק קבצי JPEG או PNG)

en: Please provide course id.
he: נא ספקו את זהות הקורס.

en: Please provide launch_url. Click "Edit", and fill in the required fields.
he: נא ספק launch_url. לחץ על "עריכה" ומלא את השדות הדרושים.

en: Please provide the following information to log into your {platform_name} account. Required fields are noted by <strong class="indicator">bold text and an asterisk (*)</strong>.
he: נא ספק את המידע הבא על מנת שתוכל להיכנס לחשבון {platform_name} . שדות חובה מסומנים על ידי <strong class="indicator">טקסט מודגש וכוכבית (*)</strong>.

en: Please read {a_start}our FAQs to view common questions about our certificates{a_end}.
he: נא קרא את {a_start}פרק ה'שאלות הנפוצות' לתשובות על שאלות בנוגע לתעודותינו{a_end}.

en: Please select certificate statuses from the list only.
he: בחר סטטוסים של תעודה מהרשימה בלבד.

en: Please select one or more certificate statuses that require certificate regeneration.
he: בחר סטטוס תעודה אחד או יותר הדורש יצירה מחדש של התעודה.

en: Please send each professional one of these unique registration codes to enroll into the course. The confirmation/receipt email you will receive has an example email template with directions for the individuals enrolling.
he: נא שלח לכל איש מקצוע אחד מקודי רישום הייחודיים האלה על מנת שיוכל להירשם לקורס. הודעת האישור/קבלה שתקבל תכיל תבנית הודעת דואר אלקטרוני לדוגמה עם הנחיות להרשמה פרטנית.

en: Please share with us your reasons for registering with {platform_name}
he: נא שתף אותנו בסיבות לרישום ל{platform_name}

en: Please try again later.
he: אנא נסה שוב מאוחר יותר

en: Please visit your {link_start}dashboard{link_end} to see your new course.
he: בקר ב{link_start}לוח הבקרה{link_end} על מנת לראות את הקורס החדש שלך.

en: Please wait
he: נא המתן

en: Please wait a few minutes and then try again.
he: המתן כמה דקות ונסה שוב.

en: Please wait a few seconds and then reload the page. If the problem persists, please email us at {email}.
he: המתן מספר שניות ולאחר מכן רענן את העמוד. במידה והבעיה עדיין קיימת, נא צור איתנו קשר ב-{email}.

en: Please wait while we retrieve your order details.
he: המתן בזמן שאנו מנסים לאחזר את פרטי הזמנתך.

en: Please {link_start}send us e-mail{link_end}.
he: נא {link_start}שלח לנו הודעת דואר אלקטרוני{link_end}.

en: Poll answers from all students
he: תשובות כל הסטודנטים על הסקר

en: Poll answers from xml
he: תשובות לסקר מקובץ xml

en: Poll question
he: שאלה בסקר

en: Post a Facebook message to say you've enrolled in this course
he: פרסם בפייסבוק הודעה על הרשמתךלקורס זה

en: Post on Facebook
he: פרסם בפייסבוק

en: Poster Image URL
he: כתובת URL של פוסטר

en: Poster URL
he: כתובת URL של פוסטר

en: Posts I'm Following
he: פוסטים שאני עוקב אחריהם

en: Powered by Open edX
he: מופעל על ידי Open edX

en: Practice Scores:
he: ציוני תרגול:

en: Pre-Course Survey
he: סקר לפני תחילת הקורס

en: Pre-Course Survey Name
he: שם סקר טרום-קורס

en: Pre-Course Survey Required
he: דרוש סקר טרום קורס

en: Pre-Requisite Course key if this course has a pre-requisite course
he: מפתח דרישות קדם לקורס אם ישנן דרישות קדם לקורס זה.

en: Pre-Requisite Courses
he: קורסי קדם

en: Preference '{preference_key}' cannot be set to an empty value.
he: לא ניתן לקבוע ערך ריק להעדפה '{preference_key}'.

en: Preferences for {platform_name}
he: העדפות ל{platform_name}

en: Preferred Language
he: שפה מועדפת

en: Preferred language for transcript
he: שפה מועדפת עבור תמליל

en: Preferred language for transcript.
he: שפה מועדפת עבור תמליל.

en: Prerequisite Course
he: קורס שמהווה דרישת קדם

en: Prerequisites
he: דרישות קדם

en: Press ESC then TAB or click outside of the code editor to exit
he: כדי לצאת, הקש ESC ולאחר מכן TAB או לחץ מחוץ לעורך הקוד.

en: Press to Launch
he: לחץ על מנת להפעיל

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview Language Setting
he: תצוגה מקדימה של הגדרות שפה

en: Preview of Pages in your course
he: תצוגה מקדימה של עמודים בקורס שלך

en: Preview the courseware in the LMS
he: תצוגה מקדימה של הלומדה במערכת LMS

en: Preview this revision
he: תצוגה מקדימה לעדכון זה

en: Previewing a merge between two revisions:
he: תצוגה מקדימה למיזוג של שני עדכונים:

en: Previewing revision:
he: תצוגה מקדימה לעדכון:

en: Previous
he: הקודם

en: Previous page
he: העמוד הקודם

en: Price
he: מחיר

en: Price per student:
he: מחיר לסטודנט

en: Price:        {currency_symbol}{course_price}  Quantity:      {quantity}  Sub-Total:    {currency_symbol}{sub_total}  Discount:  {currency_symbol}{discount}
he: מחיר:  {currency_symbol}{course_price} כמות: {quantity} סה"כ: {currency_symbol}{sub_total} הנחה: {currency_symbol}{discount}

en: Print Certificate
he: הדפס תעודה

en: Print Receipt
he: הדפס קבלה

en: Print or share your certificate:
he: הדפס או שתף את תעודתך:

en: Privacy
he: פרטיות

en: Privacy Policy
he: מדיניות פרטיות

en: Problem
he: בעיה

en: Problem History
he: הסטוריית בעיות

en: Problem Name
he: שם בעיה

en: Problem Scores:
he: ציוני בעיות:

en: Problem Type
he: סוג בעיה

en: Problem Weight
he: משקל הבעיה

en: Problem failed to be {action} for any of {attempted} students
he: {action} הבעיה נכשלה עבור כל הסטודנטים {attempted}

en: Problem failed to be {action} for student '{student}'
he: {action} הבעיה נכשלה עבור הסטודנט '{student}'

en: Problem is closed.
he: הבעיה סגורה.

en: Problem location
he: מיקום הבעיה

en: Problem location:
he: מיקום בעיה:

en: Problem must be answered before it can be graded again.
he: עליך לענות על התשובה לפני שניתן יהיה לבדוק אותה שוב.

en: Problem must be reset before it can be submitted again.
he: על הבעיה להיות מאותחלת בטרם ניתן יהיה לשלוח אותה שוב.

en: Problem needs to be reset prior to save.
he: יש לאתחל בעיה לפני שניתן יהיה לשמור.

en: Problem successfully {action} for student '{student}'
he: {action} הבעיה הצליחה עבור הסטודנט '{student}'

en: Problem successfully {action} for {attempted} students
he: {action} הבעיה הצליחה עבור הסטודנטים {attempted}

en: Problem {action} for {succeeded} of {attempted} students
he: {action} הבעיה {succeeded} עבור הסטודנטים {attempted}

en: Problem's definition does not support rescoring.
he: הגדרות הבעיה לא תומכות במתן ציון מחדש.

en: Processing your account information
he: מעבד את מידע החשבון שלך

en: Processor Failure.  Possible action: retry the payment
he: כשל במעבד.  פעולה אפשרית: נסה שוב לשלם

en: Processor Failure.  Possible fix: retry the payment
he: כשל במעבד.  תיקון אפשרי: נסה לשלם שוב

en: Proctored Exam Review: {review_status}
he: סקירת מבחן תחת פיקוח:  {review_status}

en: Proctored Exam {number}
he: מבחן תחת פיקוח {number}

en: Professional
he: מקצועי

en: Professional Ed
he: חינוך מקצועי

en: Professional education modes are not allowed to have expiration_datetime set.
he: לא ניתן להגדיר expiration_datetime במצבי חינוך מקצועי.

en: Profile
he: פרופיל

en: Profile:
he: פרופיל:

en: Program Details
he: פרטי תכנית

en: Programs
he: תכניות

en: Progress
he: התקדמות

en: Progress: {action} {succeeded} of {attempted} so far
he: התקדמות: {action} {succeeded} מתוך {attempted} עד כה.

en: Prohibited Uses and Activities
he: שימושים ופעילויות אסורים

en: Promoting Your Course with {platform_name}
he: קידום הקורסים שלך ב-{platform_name}

en: Provide identifying information for this re-run of the course. The original course is not affected in any way by a re-run.
he: ספק מידע מזהה עבור מחזור לימודים חדש של הקורס. הקורס המקורי לא יושפע ממחזור הלימודים החדש.

en: Provide the email address of the user you want to add
he: ספק את כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש שברצונך להוסיף.

en: Provide the email address of the user you want to add as Staff
he: ספק כתובת דואר אלקטרוני של המשתמש שברצונך להוסיף כצוות

en: Provide useful information about your course
he: ספק מידע שימושי על הקורס שלך

en: Provisionally Supported
he: נתמך באופן זמני

en: Public Display Name
he: שם קמפוס

en: Public Service URL
he: כתובת URL לשירות ציבורי

en: Public Username
he: שם משתמש

en: Publishing on Date
he: מפורסם בתאריך

en: Purchase Order Number
he: מספר הזמנת רכש

en: Purchase Order Number:
he: מספר הזמנת רכש:

en: Purchase Time
he: זמן רכישה

en: Purchase order number (if any)
he: מספר הזמנת רכש (אם יש)

en: Purchasing Organizational Details
he: פרטי הארגון הרוכש

en: Purchasing organization
he: ארגון רוכש

en: Purge
he: מחיקה לצמיתות

en: Purge the article: Completely remove it (and all its contents) with no undo. Purging is a good idea if you want to free the slug such that users can create new articles in its place.
he: מחיקה לצמיתות של המאמר: הסר לחלוטין את המאמר (וכל תכולתו) ללא אפשרות לביטול הפעולה. מחיקה לצמיתות היא רעיון טוב במידה ותרצה לפנות את השם המקוצר של המאמר כך שמשתמשים אחרים יוכלו ליצור מאמרים חדשים במקומו.

en: Pursue Academic Credit with a Verified Certificate
he: השג נקודות זכות אקדמיות עם תעודה מאומתת

en: Pursue a Verified Certificate
he: המשך לתעודה מאומתת

en: Pursue a {cert_name_long} to highlight the knowledge and skills you gain in this course.
he: בצע את {cert_name_long} על מנת להדגיש את הידע והכישורים שהינך מרוויח בקורס זה.

en: Put your Copyright Text here!
he: מקם כאן את טקסט זכויות היוצרים שלך!

en: Put your Honor Code here!
he: מקם כאן את הקוד האתי שלך!

en: Put your Privacy Policy here!
he: מקם כאן את מדיניות הפרטיות שלך!

en: Put your Terms of Service here!
he: מקם כאן את תנאי השירות שלך!

en: Quantity
he: כמות

en: Quantity - Description - Price
he: כמות - תיאור - מחיר

en: Question {index}
he: שאלה  {index}

en: Quick Markdown Syntax Guide
he: מדריך מהיר לתחביר שפת Markdown

en: Quickly create videos, text snippets, inline discussions, and a variety of problem types.
he: צור בקלות סרטוני וידאו , קטעי טקסט, דיונים מובנים ומגוון של סוגי בעיות.

en: Quotes
he: ציטוטים

en: Random seed for this student
he: מקור אקראי עבור סטודנט זה

en: Randomization
he: הצג באופן אקראי

en: Rank
he: דרג

en: Raw
he: גולמי

en: Raw data:
he: נתונים גולמיים:

en: Re-Verification
he: אימות מחדש

en: Re-Verify for {course_name}
he: אמת את {course_name} מחדש

en: Re-subscribe Successful!
he: הרישום מחדש הצליח!

en: Read the list of courses in which you are a staff member.
he: קרא את רשימת הקורסים שבה אתה חבר צוות.

en: Read the list of courses in which you are an instructor.
he: קרא את רשימת הקורסים שבה אתה המדריך.

en: Read your email address
he: קרא את כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: Read your user ID
he: קרא את מזהה המשתמש שלך

en: Read your user profile
he: קרא את פרופיל המשתמש שלך

en: Ready
he: מוכן

en: Ready to grade!
he: מוכן לתת ציונים!

en: Ready to start creating online courses? Sign up below and start creating your first {platform_name} course today.
he: מוכן להתחיל ליצור קורסים אונליין? הירשם כבר היום והתחל ביצירת הקורס הראשון שלך ב-{platform_name}.

en: Reason
he: סיבה

en: Receipt
he: קבלה

en: Receipt For {course_name}
he: קבלה עבור {course_name}

en: Receive course emails
he: קבל דואר מהקורס

en: Recent git load activity for {course_id}
he: טעינת קורס אחרונה מ-GIT ל-{course_id}

en: Recipient Email
he: נמען הדואר האלקטרוני

en: Recipient Email:
he: כתובת דואר אלקטרוני של הנמען:

en: Recipient Name
he: שם הנמען

en: Recipient Name:
he: שם הנמען:

en: Record thoughts about a specific passage or concept.
he: שמור רעיונות בנוגע לפסקה מסוימת או רעיון מסוים.

en: Reddit
he: רדאיט

en: Redirect URLs
he: הפניה מחדש לכתובות URL

en: Reenable Account
he: הפעל מחדש חשבון

en: Refine Your Search
he: מקד את חיפושך

en: Refresh Status
he: רענן סטטוס

en: Refund Request Time:
he: זמן בקשת החזר כספי:

en: Refunded {cost} for order id {order_id}
he: הוחזר תשלום של {cost} עבור מזהה הזמנה {order_id}.

en: Regenerate Certificates
he: צור תעודות מחדש

en: Regenerate for learners in an error state. ({count})
he: יצירה מחדש ללומדים במצב שגיאה. ({count})

en: Regenerate for learners who have already received certificates. ({count})
he: יצירה מחדש ללומדים שקיבלו כבר תעודות. ({count})

en: Regenerate for learners who have not received certificates. ({count})
he: יצירה מחדש ללומדים שלא קיבלו תעודות. ({count})

en: Regenerate for learners with audit not passing state. ({count})
he: יצירה מחדש ללומדים במעמד שומע חופשי, שלא עברו.({count})

en: Regenerate for learners with audit passing state. ({count})
he: יצירה מחדש ללומדים במעמד שומע חופשי, שעברו. ({count})

en: Register
he: הירשם

en: Register below to create your {platform_name} account
he: הירשם ל{platform_name} על מנת ליצור חשבון חדש

en: Register for {platform_name}
he: הירשם ל{platform_name}

en: Register/Enroll Students
he: רשום סטודנטים

en: Registering with {platform_name} gives you access to all of our current and future free courses. Not ready to take a course just yet? Registering puts you on our mailing list - we will update you as courses are added.
he: רישום ל{platform_name} מאפשר לך גישה לכל הקורסים הניתנים בחינם עתה ובעתיד. לא מוכן עדיין ללמוד קורס? רישום למערכת יצרף אותך לרשימת התפוצה ויאפשר לנו לעדכן אותך כאשר קורסים חדשים עולים לאוויר.

en: Registration Code Used
he: קוד רישום שנעשה בו שימוש

en: Registration Help
he: עזרה בתהליך הרישום

en: Registration for Course: {course_name}
he: רישום לקורס: {course_name}

en: Registration for:
he: רישום עבור:

en: Registration using {provider} has timed out.
he: תם פרק הזמן להרשמה באמצעות {provider}.

en: Reindex
he: אנדקס מחדש

en: Reindex current course
he: אנדקס מחדש קורס נוכחי

en: Related Programs
he: תכניות קשורות

en: Release-On Date Publishing
he: פרסום בתאריכי יעד מוגדרים מראש

en: Reload Graphs
he: רענן גרפים

en: Remember me
he: זכור אותי

en: Remote Gradebook
he: יומן ציונים מרוחק

en: Remove
he: הסר

en: Remove Flag
he: מחק דגל

en: Remove Profile Image
he: הסר תמונת פרופיל

en: Remove beta testers
he: הסר בודקי בטא

en: Removed group: "{}"
he: קבוצה שהוסרה: "{}"

en: Removing user "{username}" from groups {group_names}
he: הסרת המשתמש "{username}" מהקבוצות {group_names}

en: Removing user: "{}"
he: הסרת משתמש: "{}"

en: Removing {codenames} permissions from group "{group}"
he: הסרת הרשאות {codenames} מהקבוצה "{group}"

en: Reorganizing components
he: ארגון רכיבים מחדש

en: Reorganizing your course
he: סדר מחדש את הקורס שלך

en: Repair Results
he: תקן תוצאות

en: Replace
he: החלף

en: Replace my course with the selected file
he: החלף את הקורס שלי בקובץ שנבחר

en: Replace my library with the selected file
he: החלף את הספריה שלי בקובץ שנבחר

en: Repo Branch (optional)
he: Repo Branch (רשות)

en: Repo Location
he: מיקום Repo

en: Report Creation Date
he: תאריך יצירת הדוח

en: Report a Problem
he: דווח על בעיה

en: Report a problem
he: דווח על בעיה

en: Reports
he: דוחות

en: Reports Available for Download
he: דוחות זמינים להורדה

en: Request API Access
he: בקש גישה ל-API

en: Request Certificate
he: בקש תעודה

en: Request Credit
he: בקש נקודות זכות

en: Request the Ability to Create Courses
he: בקש את היכולת ליצור קורסים

en: Request to change {platform_name} account e-mail
he: בקש לשנות את כתובת הדואר האקטרוני המקושרת לחשבון  {platform_name}

en: Request user's email
he: בקש את הדואר האלקטרוני של המשתמש

en: Request user's username
he: בקש מהמשתמש את שם המשתמש

en: Require students to pass an exam before beginning the course.
he: בקש מסטודנטים לעבור בחינה בטרם יחלו את הקורס

en: Required
he: חובה

en: Required Information
he: מידע דרוש

en: Required Information to Create a New Course
he: מידע חובה הדרוש על מנת ליצור קורס חדש

en: Required Information to Create a New Library
he: מידע חובה הדרוש על מנת ליצור ספריה חדשה

en: Required Information to Create a re-run of a course
he: מידע הדרוש ליצירת מחזור לימודים חדש לקורס

en: Required Information to Sign In to {studio_name}
he: מידע חובה הדרוש להתחברות ל{studio_name}

en: Required Information to Sign Up for {studio_name}
he: מידע חובה הנדרש על מנת להירשם ל{studio_name}

en: Required data to force publish course.
he: נתונים נחוצים לאילוץ פרסום הקורס.

en: Required fields are noted by <strong class="indicator">bold text and an asterisk (*)</strong>.
he: שדות חובה מסומנים באמצעות<strong class="indicator">טקסט מודגש וכוכבית (*)</strong>.

en: Requirements
he: דרישות

en: Requirements for Course Credit
he: דרישות לנקודות זכות בקורס

en: Requires instructor access.
he: בקש גישה כמדריך

en: Rescore
he: תן ציון מחדש

en: Rescore All Learners' Submissions
he: חשב מחדש את ציון כל הלומדים

en: Rescore All Problems
he: תן ציון מחדש לכל הבעיות

en: Rescore All Problems Only If Score Improves
he: תן ציון מחדש לכל הבעיות רק אם הציון משתפר

en: Rescore Learner's Submission
he: תן ציון מחדש להגשות הלומד

en: Rescore Only If Score Improves
he: תן ציון מחדש רק אם הציון משתפר

en: Rescore Only If Scores Improve
he: חשב ציון מחדש רק אם הציון משתפר

en: Rescore any responses that have been submitted. The 'Rescore All Problems Only If Score Improves' option updates the learner's scores only if it improves in the learner's favor.
he: תן ציון מחדש לכל תשובה שהוגשה. האפשרות 'תן ציון מחדש רק אם הציון משתפר' מעדכנת את ציון הלומד רק אם היא משפרת את ציונו  לטובתו.

en: Rescore submitted responses. The 'Rescore Only If Scores Improve' option updates a learner's score only if it improves in the learner's favor.
he: תן ציון מחדש לתשובות שנשלחו. האפשרות 'תן ציון מחדש רק אם הציון משתפר' מעדכנת את ציון הלומד רק אם היא משפרת את הציון לטובתו.

en: Reset
he: אתחל

en: Reset Attempts to Zero
he: אפס ניסיונות

en: Reset Learner's Attempts to Zero
he: אפס את ניסיונות הלומד

en: Reset My Password
he: אפס סיסמה

en: Reset Your Password
he: אפס את סיסמתך

en: Reset Your {platform_name} Password
he: אפס את סיסמתך ב-{platform_name}

en: Reset due date for student
he: קבע מחדש תאריך יעד עבור סטודנט

en: Reset values
he: אפס ערכים

en: Reset your answer
he: אפס את תשובתך

en: Resetting a problem's due date rescinds a due date extension for a student on a particular unit. This will revert the due date for the student back to the problem's original due date.
he: איפוס תאריך היעד של בעיה יבטל הארכת תאריך יעד לסטודנט ביחידה מסוימת. פעולה זו תשיב את תאריך היעד של הסטודנט לתאריך היעד המקורי של הבעיה.

en: Resetting extensions
he: קבע מחדש הארכות

en: Restore
he: שחזר

en: Restoring article
he: משחזר מאמר

en: Restoring to this revision will mark the article as deleted.
he: שחזור לעדכון זה ימחק את המאמר.

en: Resubmit Invoice
he: הגש מחדש חשבונית

en: Resubmit Verification
he: הגש מחדש אימות

en: Result
he: תוצאה

en: Results:
he: תוצאות:

en: Resume Course
he: המשך בקורס

en: Retry Verification
he: נסה אימות מחדש

en: Return To %s
he: חזור אל %s

en: Return to Your Dashboard
he: חזור ללוח הבקרה שלך

en: Return to the {link_start}home page{link_end}.
he: חזור ל {link_start}עמוד הבית{link_end}.

en: Review
he: סקירה

en: Review the Honor Code
he: סקור את הקוד האתי

en: Review the Terms of Service
he: סקור את תנאי השימוש

en: Review the Terms of Service and Honor Code
he: סקור את תנאי השימוש והקוד האתי

en: Review your info
he: בדוק את המידע שלך

en: Reviewing semantics, syntax, and required data
he: סקירת סמנטיקה, תחביר ונתונים נדרשים

en: Revoke access
he: שלול גישה

en: Right to Charge
he: אישור לחיוב

en: SET CERTIFICATE EXCEPTIONS
he: הגדר חריגים לתעודה

en: Sailthru connection retry interval (secs).
he: מרווח ניסיון נוסף לחיבור ל-Sailthru (שניות).

en: Sailthru list name to add new users to.
he: שם הרשימה של Sailthru על מנת להוסיף משתמשים חדשים אליה.

en: Sailthru maximum retries.
he: מספר ניסיונות חוזרים מרבי ל-Sailthru.

en: Sailthru minutes to wait before sending abandoned cart message. Deprecated.
he: דקות Sailthru להמתנה לפני שליחת הודעה על עגלת קניות שנשכחה. מיושן.

en: Sailthru send template to use on enrolling for audit.
he: Sailthru שולחת תבנית לשימוש ברישום לביקורת.

en: Sailthru send template to use on purchasing a course seat. Deprecated
he: Sailthru שולחת תבנית לשימוש ברכישת מושב בקורס. מיושן

en: Sailthru send template to use on upgrading a course. Deprecated
he: Sailthru שולחת תבנית לשימוש בעדכון קורס. מיושן

en: Sailthru template to use on abandoned cart reminder. Deprecated.
he: תבנית Sailthru לשימוש בתזכורת לעגלה שנשכחה. מיושן.

en: Save
he: שמור

en: Save Grading Policy
he: שמור תקנון ציונים

en: Save Language Settings
he: שמור הגדרות שפה

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: Save failed for user preference '{key}' with value '{value}'.
he: השמירה נכשלה עבור העדפת משתמש '{key}' בערך '{value}'.

en: Save your answer
he: שמור את תשובתך

en: Schedule
he: קבע תאריך

en: Schedule & Details
he: לוח זמנים ופרטי קורס

en: Schedule & Details Settings
he: הגדרות לוח זמנים ופרטי קורס

en: Schedule a Unit
he: קבע יחידה

en: Schools
he: בתי ספר

en: Schools & Partners
he: מוסדות ושותפים

en: Scientific notation
he: רישום מדעי

en: Score
he: תוצאה

en: Scored
he: ניתן ציון

en: Search
he: חיפוש

en: Search Your Courses
he: חפש את קורסיך

en: Search and add file
he: חפש והוסף קובץ

en: Search files and articles
he: חיפוש קבצים ומאמרים

en: Search for a course
he: חפש קורס

en: Search notes for...
he: חפש בסיכומי שיעור את...

en: Search notes for:
he: חפש בסיכומי שיעור את:

en: Search students
he: חפש סטודנטים

en: Secondary providers are displayed less prominently, in a separate list of "Institution" login providers.
he: ספקים משניים מוצגים באופן פחות בולט, ברשימה נפרדת לספקי כניסה של "מוסד".

en: Secondary/high school
he: תיכון

en: Seconds a student must wait between submissions for a problem with multiple attempts.
he: מספר השניות שעל סטודנט להמתין בין מועדי הגשה עבור בעיה עם ניסיונות הגשה מרובים.

en: Secret Token String for Annotation
he: מחרוזת סימנים סודיים להסברים

en: Secret string for annotation storage
he: מחרוזת סודית עבור אחסון הסברים

en: Section
he: פרק

en: See XML source line {sourcenum}.
he: ראה שורת XML מקור {sourcenum}.

en: See all children
he: הראה את כל מאמרי המשנה

en: See an example
he: ראה דוגמה

en: Select True if this component will receive a numerical score from the external LTI system.
he: בחר 'כן' אם רכיב זה יקבל ציון מספרי ממערכת LTI חיצונית.

en: Select True if you want students to click a link that opens the LTI tool in a new window. Select False if you want the LTI content to open in an IFrame in the current page. This setting is only used when Hide External Tool is set to False.
he: בחר 'כן' אם ברצונך שהסטודנטים ילחצו על קישור שפותח את כלי ה-LTI בחלון חדש. בחר 'לא' אם ברצונך שתוכן ה-LTI ייפתח ב-IFrame בעמוד הנוכחי. הגדרה זו משמשת רק כאשר 'הסתר כלי חיצוני' מוגדר ל'לא'.

en: Select True if you want to use this component as a placeholder for syncing with an external grading  system rather than launch an external tool.  This setting hides the Launch button and any IFrames for this component.
he: בחר 'כן' אם ברצונך להשתמש ברכיב זה כמראה מקום לסנכרון עם מערכת דירוג חיצונית במקום להפעיל כלי חיצוני.  הגדרה זו מסתירה את לחצן ההפעלה וכל IFrame שברכיב זה.

en: Select True to allow third party systems to post grades past the deadline.
he: בחר כן לאפשר למערכות צד שלישי לשלוח ציונים לאחר תאריך היעד.

en: Select True to request the user's email address.
he: בחר 'כן' כדי לבקש כתובת דואר אלקטרוני של המשתמש.

en: Select True to request the user's username.
he: בחר 'כן' כדי לבקש שם משתמש של המשתמש.

en: Select Visual to enter content and have the editor automatically create the HTML. Select Raw to edit HTML directly. If you change this setting, you must save the component and then re-open it for editing.
he: בחר תמונה אליה יש להזין תוכן והעורך יבצע באופן אוטומטי את ה-HTML. בחר RAW לעריכת HTML ישירות. אם הגדרה זו משתנה, עליך לשמור את הרכיב ולפתוח אותו מחדש לעריכה.

en: Select a .tar.gz File to Replace Your Course Content
he: בחר קובץ  .tar.gz להחלפת תוכן הקורס שלך

en: Select a .tar.gz File to Replace Your Library Content
he: בחר קובץ .tar.gz להחלפת תוכן הספריה שלך

en: Select a Group Configuration
he: בחר הגדרת קבוצה

en: Select a Library.
he: בחר ספריה.

en: Select a component type under {strong_start}Add New Component{strong_end}. Then select a template.
he: בחר סוג רכיב ב{strong_start}הוסף רכיב נוסף{strong_end}. לאחר מכן בחר תבנית.

en: Select a course team role:
he: בחר תפקיד צוות בקורס:

en: Select a currency.
he: בחר מטבע.

en: Select an option
he: בחר אפשרות

en: Select another problem type.
he: בחר סוג בעיה אחר.

en: Select the Configure icon for a section or subsection to set its release date. When you configure a subsection, you can also set the grading policy and due date.
he: בחר את אייקון ההגדרות של פרק או תת-פרק על מנת להגדיר תאריך שחרור. כאשר אתה מגדיר תת-פרק, יש באפשרותך לקבוע תקנון ציונים ותאריך יעד להגשה.

en: Select the course for which you want to earn a verified certificate. If the course does not appear in the list, make sure that you have enrolled in the audit track for the course.
he: בחר את הקורס שברצונך לקבל בו תעודה מאומתת. אם הקורס אינו מופיע ברשימה, ודא שנרשמת במסלול השומע החופשי לקורס זה.

en: Select the default license for course content
he: בחר ברישיון ברירת המחדל לתוכן הקורס

en: Select the library from which you want to draw content.
he: בחר ספריה שממנה אתה רוצה לשלוף את התוכן.

en: Select which tab will be the default in the annotations table: myNotes, Instructor, or Public.
he: בחר איזו כרטיסייה תהיה ברירת המחדל לטבלת ההסברים: myNotes, 'מדריך' או 'ציבורי'.

en: Selected price is not valid number.
he: המחיר שנבחר אינו מספר חוקי.

en: Self Paced
he: קצב אישי

en: Self-Paced
he: קצב אישי

en: Self-paced courses do not have release dates for course content or due dates for assignments. Learners can complete course material at any time before the course end date.
he: בקורסים בקצב אישי אין תאריכי הפצה של תוכן הקורס או תאריכי יעד להקצאות. התלמידים יכולים להשלים את חומר הקורס בכל עת לפני תאריך הסיום של הקורס.

en: Send Email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Send a note to students via email
he: שלח הערה לסטודנטים באמצעות הדואר האלקטרוני

en: Send an email to {email}
he: שלח הודעת דואר אלקטרוני ל-{email}

en: Send me a copy of the invoice
he: שלח לי עותק של החשבונית

en: Send to:
he: שלח אל:

en: Sequence
he: רצף

en: Service Fees (if any)
he: עמלות שירות (אם קיימות)

en: Set Course Mode Price
he: קבע מצב מחיר הקורס

en: Set Price
he: קבע מחיר

en: Set date
he: קבע תאריך

en: Set exceptions to generate certificates for learners who did not qualify for a certificate but have been given an exception by the course team. After you add learners to the exception list, click Generate Exception Certificates below.
he: הגדר חריגים ליצירת תעודות עבור לומדים שאינם זכאים לקבלת תעודה אך קיבלו חריגה מצוות הקורס. לאחר שתוסיף לומדים לרשימת החריגים, לחץ על 'צור תעודות חריגות' להלן.

en: Set preview mode
he: הגדר מצב תצוגה מקדימה

en: Set the pacing for this course
he: הגדר את הקצב לקורס זה

en: Set this to "true" to mark this course as self-paced. Self-paced courses do not have due dates for assignments, and students can progress through the course at any rate before the course ends.
he: הגדר זאת ל"כן" כדי לסמן את הקורס כקצב אישי. בקורסים בקצב אישי אין תאריכי יעד למטלות והסטודנטים יכולים להתקדם בקורס בכל קצב לפני סיום הקורס.

en: Set this value to True if you want this image to be the default image for any course modes that do not have a specified badge image. You can have only one default image.
he: הגדר ערך זה ל'כן' אם ברצונך שתמונה זו תהיה תמונת ברירת המחדל עבור כל מצב קורס שאין בו תמונת תג ספציפית. ניתן לקבל רק תמונה אחת כברירת מחדל.

en: Setting release dates and grading policies
he: קביעת תאריכי שחרור ותקנון ציונים

en: Setting unusable password for user "{}"
he: הגדרת סיסמה שאינה שמישה עבור המשתמש "{}"

en: Setting {attribute} for user "{username}" to "{new_value}"
he: הגדרת {attribute} עבור המשתמש "{username}" ל-"{new_value}"

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings for course credit eligibility
he: הגדרות עבור כשירות לקבלת נקודות זכות בקורס

en: Settings for plugin
he: הגדרות עבור plugin

en: Share on Facebook
he: שתף בפייסבוק

en: Share on LinkedIn
he: שתף ב-LinkedIn

en: Share on Twitter
he: שתף בטוויטר

en: Share with friends and family!
he: שתף עם חברים ובני משפחה!

en: Shopping Cart
he: עגלת קניות

en: Shopping cart
he: עגלת קניות

en: Short identifier for the LinkedIn partner used in the tracking code.  (Example: 'edx')  If no value is provided, tracking codes will not be sent to LinkedIn.
he: מזהה קצר בקוד מעקב עבור שותף  לינקדאין (דוגמה: 'edX'). אם לא יסופק ערך, לא ישלח קוד מעקב ללינקדאין.

en: Show
he: הצג

en: Show Answer
he: הצג תשובה

en: Show Calculator
he: הראה מחשבון

en: Show Deprecated Settings
he: הצג הגדרות מיושנות

en: Show Discussion
he: הראה דיון

en: Show Earlier Course Updates
he: הצג עדכונים מוקדמים יותר של הקורס

en: Show Email Task History
he: הראה היסטורית משימות דואר אלקטרוני

en: Show Percents
he: הראה אחוזים

en: Show Reset Button
he: הצג לחצן 'איפוס'

en: Show Reset Button for Problems
he: הצג לחצן אתחול עבור בעיות

en: Show Results
he: הצג תוצאות

en: Show Sent Email History
he: הצג היסטוריה של דואר אלקטרוני שנשלח

en: Show Task Status
he: הצג סטטוס משימה

en: Show Transcript
he: הצג תמליל

en: Show all posts
he: הראה את כל הפוסטים

en: Show notes
he: הראה סיכומי שיעור

en: Show the status for the rescoring tasks that you submitted for this learner and entrance exam.
he: הצג את סטטוס המשימות שניתן להן ציון מחדש ושהגשת עבור הלומד ומבחן הכניסה.

en: Show the status for the rescoring tasks that you submitted for this learner and problem.
he: הצג את סטטוס המשימות שניתן להן ציון מחדש ושהגשת עבור הלומד והבעיה.

en: Show the status for the tasks that you submitted for this problem.
he: הצג את סטטוס המשימות שהגשת לגבי בעיה זו.

en: Show this page
he: הראה עמוד זה

en: Show/hide page
he: הראה/הסתר עמוד

en: Showing all matching content eligible to be added into {display_name}. Each student will be assigned {max_count} component drawn randomly from this list. | Showing all matching content eligible to be added into {display_name}. Each student will be assigned {max_count} components drawn randomly from this list.
he[0]: מציג את כל התוכן התואם ושניתן להוסיף ל-{display_name}. לכל סטודנט יוקצה רכיב {max_count} שנשלף באופן אקראי מרשימה זו.
he[1]: מציג את כל התוכן התואם ושניתן להוסיף ל{display_name}. לכל סטודנט יוקצו {max_count} רכיבים שנשלפו באופן אקראי מרשימה זו.

en: Sign In
he: כניסה

en: Sign In to {studio_name}
he: התחבר ל{studio_name}

en: Sign Out
he: התנתק

en: Sign Up
he: הרשמה

en: Sign Up & Start Making Your {platform_name} Course
he: הירשם והתחל בקורס {platform_name} שלך

en: Sign Up for {platform_name}
he: הירשם ל{platform_name}

en: Sign Up for {studio_name}
he: הירשם ל{studio_name}

en: Sign Up for {studio_name} Today!
he: הירשם ל{studio_name} עוד היום!

en: Sign in
he: כניסה

en: Sign in or Register
he: היכנס או הירשם

en: Sign in with {provider_name}
he: התחבר באמצעות {provider_name}

en: Sign into {studio_name}
he: התחבר ל{studio_name}

en: Sign up for {platform_name} today!
he: הירשם ל{platform_name} היום!

en: Sign up with {provider_name}
he: הירשם עם {provider_name}

en: Signed Out
he: התנתקת

en: Simple Organization For Content
he: ארגון פשוט לתוכן

en: Simple two-level outline to organize your course. Drag and drop, and see your course at a glance.
he: מתווה פשוט בן שתי רמות לארגון הקורס שלך. גרור ושחרר וצפה בקורס שלך במבט מהיר.

en: Simple, Fast, and Incremental Publishing. With Friends.
he: פרסום פשוט, מהיר והדרגתי. עם חברים.

en: Simply set the date of a section or subsection, and {studio_name} will publish it to your students for you.
he: קבע את תאריך פרק או תת-פרק ו-{studio_name} יפרסם אותו עבור הסטודנטים שלך.

en: Since we did not have a valid set of verification photos from you when your {cert_name_long} was generated, we could not grant you a verified {cert_name_short}. An honor code {cert_name_short} has been granted instead.
he: היות ואין בידינו סדרה תקפה של תמונות מאומתות ממועד הכנת {cert_name_long}, לא יכולנו להעניק לך תעודה מאומתת של {cert_name_short}. במקום זאת, הוכנה תעודה {cert_name_short} על בסיס קוד אתי.

en: Sincerely yours,The {course_name} Team
he: בברכה, צוות {course_name}

en: Sincerely,
    [[Your Signature]]
he: בכבוד רב, 
    [[החתימה שלך]]

en: Sincerely, Anant
he: בברכה, Anant

en: Site statistics
he: נתוני סטטיסטיקת אתר

en: Sitemap
he: מפת אתר

en: Size
he: גודל

en: Skip to main content
he: דלג לתוכן ראשי

en: Skipping user "{}" because the specified and existing email addresses do not match.
he: מדלג על משתמש "{}" מאחר וכתובות הדואר האלקטרוני שצוינו והקיימות אינן תואמות.

en: Slug
he: שם קצר למאמר

en: Slug that points to the wiki for this course
he: גרור את הנקודות הללו ל-Wiki עבור קורס זה

en: Smaller Header
he: כותרת קטנה יותר

en: Social Media Sharing URL
he: כתובת URL לשיתוף במדיה חברתית

en: Software Secure Review Rules
he: כללי הסקירה המאובטחים של התוכנה

en: Some problems have options such as save, reset, hints, or show answer. These options follow the Submit button.
he: כדי לפתור חלק מהבעיות אפשר להשתמש באפשרויות כמו שמירה, איפוס, רמזים או 'הצג תשובה'. אפשרויות אלו מופיעות לאחר לחיצה על כפתור 'הגש'.

en: Something went wrong. Email programs sometimes split URLs into two lines, so make sure the URL you're using is formatted correctly. If you still have issues, send us an email message at {email_start}{email}{email_end}.
he: אירעה תקלה. לפעמים תכניות דואר אלקטרוני מפצלות כתובות URL לשתי שורות, לכן ודא שכתובת ה-URL שבה אתה משתמש מעוצבת כהלכה. אם אתה עדיין נתקל בבעיות, שלח לנו הודעת דואר אלקטרוני לכתובת {email_start}{email}{email_end}.

en: Something wrong with SubRip transcripts file during parsing.
he: אירע שיבוש בקובץ התעתיקים SubRip במהלך הפיצול.

en: Something wrong with SubRip transcripts file during parsing. Inner message is {error_message}
he: אירע שיבוש בקובץ התעתיקים SubRip במהלך הפיצול. ההודעה הפנימית היא {error_message}

en: Sometimes the draft and published branches of a course can get out of sync. Force publish course command resets the published branch of a course to point to the draft branch, effectively force publishing the course. This view dry runs the force publish command
he: ענפי הטיוטה ופרסום הקורס יוצאים לפעמים מכלל סינכרון. פקודת פרסום קורס מאולץ מאתחלת את ענף פרסום הקורס עד לענף הטיוטה ובכך מאלצת באופן יעיל את פרסום הקורס. כך מופעלת פקודת הפרסום המאולץ.

en: Sorry but you cannot have a root article with a slug.
he: צר לנו אך אינך יכול ליצור מאמר בסיס בעל שם קצר למאמר.

en: Sorry! Due to an error your purchase was charged for a different amount than the order total! The specific error message is: {error_message}. Your credit card has probably been charged. Contact us with payment-specific questions at {email}.
he: מצטערים! בשל שגיאה, הרכישה שלך חויבה בסכום שונה מסך ההזמנה! הודעת השגיאה הספציפית היא: {error_message}. ככל הנראה כרטיס האשראי שלך חויב. לשאלות הקשורות ספציפית לתשלום צור איתנו קשר בכתובת {email}.

en: Sorry! Due to an error your purchase was charged for a different amount than the order total! The specific error message is: {msg}. Your credit card has probably been charged. Contact us with payment-specific questions at {email}.
he: מצטערים, בשל שגיאה, רכישתך חויבה בסכום שונה מסך ההזמנה! הודעת השגיאה הספציפית היא: {msg}. ככל הנראה, כרטיס האשראי שלך חויב. לשאלות הקשורות לתשלום, צור איתנו קשר בכתובת {email}.

en: Sorry! Our payment processor did not accept your payment.  The decision they returned was {decision}, and the reason was {reason}.  You were not charged. Please try a different form of payment.  Contact us with payment-related questions at {email}.
he: מצטערים, מעבד התשלום שלנו לא קיבל את התשלום. ההחלטה שבגללה חזר התשלום היתה {decision}, והסיבה היתה {reason}.  לא חויבת. אנא נסה אמצעי תשלום אחר. לשאלות הקשורות לתשלום, צור איתנו קשר בכתובת {email}.

en: Sorry! Our payment processor did not accept your payment. The decision they returned was {decision_text}, and the reason was {reason_text}. You were not charged. Please try a different form of payment. Contact us with payment-related questions at {email}.
he: מצטערים, מעבד התשלומים שלנו לא קיבל את תשלומך. ההחלטה שהוחזרה הייתה {decision_text}, והסיבה לכך הייתה {reason_text}. לא חויבת. אנא נסה אמצעי תשלום אחר. לשאלות הקשורות לתשלום, צור איתנו קשר בכתובת {email}.

en: Sorry! Our payment processor sent us back a corrupted message regarding your charge, so we are unable to validate that the message actually came from the payment processor. The specific error message is: {error_message}. We apologize that we cannot verify whether the charge went through and take further action on your order. Your credit card may possibly have been charged. Contact us with payment-specific questions at {email}.
he: מצטערים, מעבד התשלום שלנו שלח לנו חזרה הודעה פגומה בנוגע לחיובך, לכן אין אנו יכולים לאמת שההודעה אכן הגיעה ממעבד התשלום. הודעת השגיאה הספציפית היא: {error_message}. אנו מתנצלים שאין ביכולתנו לאמת אם החיוב עבר ולנקוט פעולה נוספת בנוגע להזמנתך. ייתכן שכרטיס האשראי שלך חויב. לשאלות הקשורות  לתשלום, צור איתנו קשר בכתובת {email}.

en: Sorry! Our payment processor sent us back a corrupted message regarding your charge, so we are unable to validate that the message actually came from the payment processor. The specific error message is: {msg}. We apologize that we cannot verify whether the charge went through and take further action on your order. Your credit card may possibly have been charged. Contact us with payment-specific questions at {email}.
he: מצטערים, מעבד התשלום שלנו שלח לנו חזרה הודעה פגומה בנוגע לחיובך, לכן אין אנו יכולים לאמת שההודעה אכן הגיעה ממעבד התשלום. הודעת השגיאה הספציפית היא: {msg}. אנו מתנצלים שאין ביכולתנו לאמת אם החיוב עבר ולנקוט פעולה נוספת בנוגע להזמנתך. ייתכן שכרטיס האשראי שלך חויב. לשאלות הקשורות לתשלום, צור איתנו קשר בכתובת {email}.

en: Sorry! Our payment processor sent us back a message saying that you have cancelled this transaction. The items in your shopping cart will exist for future purchase. If you feel that this is in error, please contact us with payment-specific questions at {email}.
he: מצטערים, מעבד התשלום שלנו שלח לנו חזרה הודעה ובה כתוב שביטלת עסקה זו. הפריטים בעגלת הקניות שלך ימשיכו להופיע גם ברכישה עתידית. אם לדעתך נעשה הדבר בשוגג, צור איתנו קשר בנגוע לשאלות ספציפיות לתשלום בכתובת {email}.

en: Sorry! Our payment processor sent us back a payment confirmation that had inconsistent data! We apologize that we cannot verify whether the charge went through and take further action on your order. The specific error message is: {msg} Your credit card may possibly have been charged.  Contact us with payment-specific questions at {email}.
he: מצטערים, מעבד התשלום שלנו שלח לנו חזרה אישור תשלום שיש בו נתונים לא עקביים! אנו מתנצלים שאין ביכולתנו לאמת אם החיוב עבר ולנקוט פעולה נוספת בנוגע להזמנתך. הודעת השגיאה הספציפית היא: {msg}ייתכן שכרטיס האשראי שלך חויב.  לשאלות הקשורות לתשלום, צור איתנו קשר בכתובת {email}.

en: Sorry! Our payment processor sent us back a payment confirmation that had inconsistent data!We apologize that we cannot verify whether the charge went through and take further action on your order.The specific error message is: {error_message}. Your credit card may possibly have been charged. Contact us with payment-specific questions at {email}.
he: מצטערים, מעבד התשלום שלנו שלח לנו חזרה אישור תשלום בעל נתונים לא עקביים! אנו מתנצלים שלא יכולנו לאמת אם התשלום עבר ולנקוט פעולה בנוגע להזמנתך. הודעת השגיאה הספציפית היא: {error_message}. ייתכן שכרטיס האשראי שלך חויב. לשאלות הקשורות לתשלום, צור איתנו קשר בכתובת {email}.

en: Sorry! Your payment could not be processed because an unexpected exception occurred. Please contact us at {email} for assistance.
he: מצטערים, אין אפשרות לבצע תשלום, התרחשה שגיאת תוכנה לא צפויה. אנא צור איתנו קשר בדואר אלקטרוני {email} לקבלת סיוע.

en: Sorry, couldn't parse formula
he: מצטערים, לא ניתן לנתח נוסחה

en: Sorry, there was an error when trying to enroll you
he: מצטערים, אירעה שגיאה בתהליך ההרשמה

en: Sort:
he: מיין:

en: Source Components
he: רכיבי מקור

en: Source URL
he: כתובת URL של מקור

en: Source code for LaTeX and Word problems. This feature is not well-supported.
he: קוד מקור עבור בעיות מלל ו-LaTeX. תכונה זו אינה נתמכת היטב.

en: Source code for LaTeX documents. This feature is not well-supported.
he: קוד מקור עבור מסמכי LaTeX. תכונה זו אינה נתמכת היטב.

en: Source/Citation
he: מקור/ציטוט

en: Source:
he: מקור:

en: Special Exams
he: מבחנים מיוחדים

en: Special characters not allowed in organization, course number, and course run.
he: לא ניתן להשתמש בתווים מיוחדים בשם הארגון, מספר קורס, ומחזור הרצה.

en: Specified in seconds. Enable caching by setting this to a value greater than 0.
he: מצוין בשניות. אפשר אחסון במטמון על ידי הגדרת הערך לגדול מ-0.

en: Specified in seconds. Enable caching of API responses by setting this to a value greater than 0.
he: מצוין בשניות. אפשר אחסון במטמון של תגובות API על ידי הגדרתו לערך גדול מ-0.

en: Specify a course title to use on the certificate if the course's official title is too long to be displayed well.
he: ציין כותרת קורס שתשמש בתעודה אם הכותרת הרשמית של הקורס ארוכה מדי ולא ניתן להציגה כהלכה.

en: Specify a minimum percentage score for an entrance exam before students can view your course content. Note, you must enable Entrance Exams for this course setting to take effect.
he: קבע אחוז ציוני מינימלי לבחינת כניסה, לפני שסטודנטים יוכלו לצפות בתוכן הקורס. שים לב, יש לאפשר מבחני כניסה על מנת שהגדרה זו תיכנס לתוקף.

en: Specify a student to see all of that student's extensions.
he: ציין סטודנט על מנת לראות את כל ההארכות שקיבל

en: Specify the default for how often variable values in a problem are randomized. This setting should be set to "never" unless you plan to provide a Python script to identify and randomize values in most of the problems in your course. Valid values are "always", "onreset", "never", and "per_student".
he: ציין את ברירת המחדל עבור מספר הפעמים שערכים משתנים בבעיה מוצגים אקראית. הגדרה זו צריכה להיות מוגדרת ל-"never" אלא אם כן הנך מתכנן לספק תסריט Python כדי לזהות ערכים אקראיים ברוב הבעיות שבקורס שלך. ערכים חוקיים הם "always", "onreset", "never", and "per_student".

en: Specify the extension due date and time (in UTC; please specify {format_string}).
he: ציין את תאריך ושעת היעד של ההארכה (ב-UTC; נא ציין {format_string}).

en: Specify the language of your course.
he: ציין את שפת הקורס.

en: Specify the maximum team size and topics for teams inside the provided set of curly braces. Make sure that you enclose all of the sets of topic values within a set of square brackets, with a comma after the closing curly brace for each topic, and another comma after the closing square brackets. For example, to specify that teams should have a maximum of 5 participants and provide a list of 2 topics, enter the configuration in this format: {example_format}. In "id" values, the only supported special characters are underscore, hyphen, and period.
he: ציין את גודל הצוות המרבי ואת הנושאים עבור הצוותים שבמסגרת הסוגריים המסולסלים. ודא שהנך מצרף את כל הערכות של ערכי הנושא בתוך סוגריים מרובעים, עם פסיק לאחר סגירת הסוגריים המסולסלים עבור כל נושא ופסיק נוסף לאחר סגירת הסוגריים המרובעים. לדוגמה, כדי לציין שלצוותים צריך להיות 5 משתתפים לפחות ולספק רשימה של שני נושאים, הזן את הגדרת התצורה בפורמט זה: {example_format}. בערכי "id", התווים המיוחדים היחידים הם קו תחתון, מקף ונקודה.

en: Specify the {platform_name} email address or username of a student here:
he: פרט את כתובת הדואר האלקטרוני או את שם משתמש {platform_name} של הסטודנט כאן:

en: Specify what student can learn from the course.
he: ציין איזה סטודנט יכול ללמוד מהקורס.

en: Specify when the Show Answer button appears for each problem. Valid values are "always", "answered", "attempted", "closed", "finished", "past_due", "correct_or_past_due", and "never".
he: ציין מתי הלחצן 'הצג תשובה' מופיע עבור כל בעיה. ערכים חוקיים הם "always", "answered", "attempted", "closed", "finished", "past_due", "correct_or_past_due", וכן "never".

en: Specify when to show answer correctness and score to learners. Valid values are "always", "never", and "past_due".
he: מציין מתי להראת ללומד תשובה נכונה וציון. ערכים תקינים הם: "תמיד", "אף פעם" ו "הזמן עבר".

en: Specify whether YouTube is available for the user.
he: ציין אם יוטיוב זמין למשתמש.

en: Specify whether access to this video is limited to browsers only, or if it can be accessed from other applications including mobile apps.
he: ציין אם הגישה לסרטון הווידאו הזה מוגבלת לדפדפנים בלבד או שניתן לגשת אליה מאפליקציות אחרות כולל אפליקציות לנייד.

en: Specify whether students must complete a survey before they can view your course content. If you set this value to true, you must add a name for the survey to the Course Survey Name setting above.
he: פרט אם סטודנטים חייבים להשלים את הסקר לפני שיוכלו לצפות בתוכן הקורס שלך. אם הנך קובע ערך זה כ-כן, חובה להוסיף שם בהגדרת שם סקר הקורס מעלה.

en: Specify whether students must complete an entrance exam before they can view your course content. Note, you must enable Entrance Exams for this course setting to take effect.
he: ציין אם סטודנטים חייבים להשלים בחינת כניסה לפני שיוכלו לצפות בתוכן הקורס. שים לב, עליך לאפשר בחינות כניסה לקורס זה על מנת שההגדרות ייכנסו לתוקף.

en: Specify whether the transcripts appear with the video by default.
he: ציין אם התעתיקים מופיעים עם סרטון הווידאו כברירת מחדל.

en: Specify your annual household income in US Dollars.
he: ציין את הכנסת בית האב השנתית שלך בדולרים אמריקניים.

en: Staff
he: צוות

en: Staff Debug Info
he: מידע לצוות איתור באגים

en: Staff and Administrators
he: צוות ומנהלי מערכת

en: Staff cannot modify these lists. To manage course team membership, a course Admin must give you the Admin role to add Staff or Beta Testers, or the Discussion Admin role to add discussion moderators and TAs.
he: הצוות אינו יכול לשנות את הרשימות הללו. על מנת לנהל את חברות הצוות של הקורס, מנהל קורס צריך להעניק לך את תפקיד המנהל כדי להוסיף צוות או בודקי בטא, או את תפקיד מנהל הדיונים כדי להוסיף מנחים לדיונים ועוזרי הוראה.

en: Staffing and Enrollment
he: ציוות והרשמה

en: Stand-alone credits are not allowed.
he: לא ניתן לשלם בכרטיסי אשראי חוץ-בנקאיים.

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Start Date:
he: תאריך התחלה:

en: Start Grading!
he: החל לתת ציונים!

en: Start Letter:
he: החל מכתב:

en: Start learning to grade
he: התחל ללמוד כיצד לתת ציונים

en: Start time format two digit hours colon two digit minutes
he: פורמט שעת ההתחלה שתי ספרות לשעות נקודותיים שתי ספרות לדקות

en: Start time when this module is visible
he: שעת ההתחלה כאשר מודול זה גלוי

en: Started - {date}
he: התחיל - {date}

en: Starts
he: מתחיל

en: Starts - {date}
he: מתחיל -  {date}

en: Starts: {date}
he: מתחיל: {date}

en: State
he: מדינה

en: State/Province
he: מדינה/מחוז

en: State/Province/Region
he: ארץ/מחוז/אזור

en: Static Asset Path
he: נתיב נכסים סטטי

en: Statistic
he: סטטיסטיקה

en: Statistics are shown for entered words near that word.
he: נתוני סטטיסטיקה, המוצגים עבור מילים, מוזנים ליד המילה.

en: Status
he: סטטוס

en: Status of this API access request
he: סטטוס בקשת גישה לממשק API זה

en: Status:
he: סטטוס:

en: Status: {action} {succeeded} of {attempted}
he: סטטוס: {action} {succeeded} של {attempted}

en: Steps required to earn course credit
he: השלבים הדרושים לזכיה בנקודות זכות של הקורס

en: Stolen or lost card.
he: כרטיס שנגנב או אבד.

en: Student
he: סטודנט

en: Student (username/email={user}) already in certificate exception list.
he: סטודנט (שם משתמש/דואר אלקטרוני={user}) נמצא כבר ברשימת החריגים לתעודה.

en: Student Admin
he: ניהול סטודנטים

en: Student Email or Username
he: כתובת דואר אלקטרוני או שם משתמש של הסטודנט

en: Student Enrollment Form
he: טופס רישום סטודנט

en: Student Grades
he: ציוני סטודנט

en: Student List Management
he: ניהול רשימת הסטודנטים

en: Student Notes
he: סיכומי הסטודנט

en: Student Response
he: תגובת הסטודנט

en: Student Special Exam Attempts
he: נסיונות לקבלת מבחן מיוחד לסטודנט

en: Student Support
he: תמיכה בסטודנט

en: Student Support: Certificates
he: תמיכת סטודנט: תעודות

en: Student Support: Enrollment
he: תמיכת סטודנט: הרשמה

en: Student answer
he: תשובת הסטודנט

en: Student answer.
he: תשובת הסטודנט.

en: Student username/email field is required and can not be empty. Kindly fill in username/email and then press "Add to Exception List" button.
he: שדה שם המשתמש/דואר אלקטרוני של הסטודנט הוא שדה חובה ולא ניתן להשאירו ריק. אנא מלא את שם המשתמש/הדואר האלקטרוני ולאחר מכן לחץ על הלחצן "הוסף לרשימת חריגים".

en: Student username/email field is required and can not be empty. Kindly fill in username/email and then press "Invalidate Certificate" button.
he: שדה שם המשתמש/דואר אלקטרוני של הסטודנט הוא שדה חובה ולא ניתן להשאירו ריק. אנא מלא את שם המשתמש/דואר אלקטרוני ולאחר מכן לחץ על הלחצן "פסילת תעודה".

en: Student-Generated Certificates
he: תעודות שנוצרו בידי הסטודנט

en: Students
he: סטודנטים

en: Students must score {score}{pct_sign} or higher to access course materials.
he: סטודנטים חייבים לקבל ציון {score}{pct_sign} או יותר על מנת לגשת לחומרי הקורס.

en: Students rejected:
he: סטודנטים נדחו:

en: Students see the default and custom pages at the top of your course and use these links to navigate.
he: הסטודנטים רואים את עמודי ברירת המחדל ואת העמודים המותאמים אישית בחלק העליון של הקורס ומשתמשים בקישורים אלו לנווט.

en: Students whose accounts have been disabled
he: סטודנטים שחשבונם בוטל

en: Students will not be able to access this component. Re-edit your component to fix the error.
he: סטודנטים לא יוכלו לגשת לרכיב זה. ערוך מחדש את הרכיב ותקן את השגיאה.

en: Students:
he: סטודנטים:

en: Studio user
he: משתמש סטודיו

en: Sub Item 1
he: תת פריט 1

en: Sub Item 2
he: תת פריט 2

en: SubRip (.srt) file
he: קובץ SubRip (.srt)

en: Subcategory
he: תת קטגוריה

en: Subject:
he: נושא:

en: Submission History Viewer
he: הגשת היסטוריית צופה

en: Submission history
he: היסטוריית הגשות

en: Submit
he: הגש

en: Submitted. As soon as a response is returned, this message will be replaced by that feedback.
he: התקבל. ברגע שתתקבל תגובה, תוחלף הודעה זו במשוב.

en: Submitting
he: מגיש

en: Subscribe to the {platform_name} YouTube channel
he: הירשם כמנוי של {platform_name} בערוץ יוטיוב

en: Subscribe to the {platform_name} subreddit
he: הירשם כמנוי ל-subreddit של {platform_name}

en: Subsection
he: תת פרק

en: Subsection Data
he: נתוני תת פרק

en: Success
he: הצלחה

en: Successful Proctored Exam
he: מבחן תחת פיקוח מוצלח

en: Successful transaction.
he: העסקה עברה בהצלחה.

en: Successfully changed due date for student {0} for {1} to {2}
he: תאריך יעד שונה בהצלחה עבור סטודנט {0} מ {1} ל{2}

en: Successfully disabled {}'s account
he: חשבון {}'s בוטל בהצלחה

en: Successfully reenabled {}'s account
he: חשבון {}'s הופעל מחדש בהצלחה.

en: Successfully removed invalid due date extension (unit has no due date).
he: הוסרה בהצלחה הארכה לא חוקית לתאריך היעד (ליחידה אין תאריך יעד)

en: Successfully reset due date for student {0} for {1} to {2}
he: תאריך יעד עבור סטודנט {0} אותחל בהצלחה מ{1} ל{2}

en: Summary
he: סיכום

en: Support
he: תמיכה

en: Supported by the following organizations
he: נתמך בידי הארגונים הבאים

en: Switch to selected version
he: החלף לגרסה שנבחרה

en: Switch to this version
he: החלף לגרסה זו

en: Syllabus
he: סילבוס

en: Symbolic Math Input
he: קלט סמלים מתמטיים

en: Sysadmin
he: מנהל מערכת

en: Sysadmin Dashboard
he: לוח בקרה של מנהל המערכת

en: System defined milestone
he: אבן דרך שהוגדרה בידי המערכת

en: TBD
he: יקבע בהמשך

en: TERMS AND CONDITIONS
he: תנאים והתניות

en: THE APIS AND ANY INFORMATION, API CONTENT OR SERVICES MADE AVAILABLE ON OR THROUGH THE APIS ARE PROVIDED "AS IS" AND "AS AVAILABLE" WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND (EXPRESS, IMPLIED OR OTHERWISE), INCLUDING, WITHOUT LIMITATION, ANY IMPLIED WARRANTIES OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE AND NON-INFRINGEMENT, EXCEPT INSOFAR AS ANY SUCH IMPLIED WARRANTIES MAY NOT BE DISCLAIMED UNDER APPLICABLE LAW.
he: ממשקי ה-API וכל מידע, תוכן API או שירותים, שהפכו לזמינים בממשקי ה-API או באמצעותם, מסופקים "כפי שהם" ו"בכפוף לזמינותם" ללא אחריות מכל סוג (מפורשת, מרומזת או אחרת), לרבות, אך ללא הגבלה לכל אחריות מרומזת בנוגע למסחריות, התאמה למטרות מסוימות ואי הפרה, למעט כל עוד לא יהיה ויתור על אחריות מרומזת כלשהי בכפוף לדין החל.

en: TO THE FULLEST EXTENT PERMITTED BY APPLICABLE LAW, YOU AGREE THAT NEITHER {platform_name} NOR ANY OF THE {platform_name} PARTICIPANTS WILL BE LIABLE TO YOU FOR ANY LOSS OR DAMAGES, EITHER ACTUAL OR CONSEQUENTIAL, ARISING OUT OF OR RELATING TO THESE TERMS, OR YOUR (OR ANY THIRD PARTY'S) USE OF OR INABILITY TO USE THE APIS OR ANY API CONTENT, OR YOUR RELIANCE UPON INFORMATION OBTAINED FROM OR THROUGH THE APIS, WHETHER YOUR CLAIM IS BASED IN CONTRACT, TORT, STATUTORY OR OTHER LAW.
he: במידה המירבית המותרת על פי החוק, הינך מסכים שלא {platform_name} ולא אף אחד ממשתתפי {platform_name} יהיו אחראים על אובדן או נזקים, בין אם בפועל או כתוצאה, אשר נובעים או  קשורים לתנאים אלו או על השימוש שתעשה (או של גורם שלישי כלשהו) או חוסר יכולת להשתמש בממשקי API או בכל תוכן API או הסתמכותך על המידע שהושג בממשקי API או דרכם, בין אם טענתך מבוססת על פי דיני חוזים, נזיקין, מעוגנת בחוק או כל חוק אחר.

en: TOTAL:
he: סה"כ:

en: Tabs Exception
he: חריגה בכרטיסיות

en: Tag
he: תגית

en: Tag this course module as an Entrance Exam. Note, you must enable Entrance Exams for this course setting to take effect.
he: תייג את מודול הקורס כמבחן כניסה. שים לב, עליך לאפשר מבחני כניסה כדי שהגדרת קורס זה תיכנס לתוקף.

en: Tag this module as part of an Entrance Exam section
he: תייג מודול זה כחלק מפרק בחינת הכניסה.

en: Tags for Assignments
he: תגיות עבור מטלות

en: Tags: {tags}
he: תגיות: {tags}

en: Take a course with {platform} online
he: למד קורס זה באופן מקוון עם {platform}

en: Take a photo of your ID
he: צלם תמונה של התעודה המזהה שלך

en: Take free online courses at edX.org
he: הרשמו לקורסים מקוונים בחינם ב edX.org

en: Take photo
he: צלם תמונה

en: Take the specified course and attempt to export it to a git repository
    . Course directory must already be a git repository. Usage:  git_export <course_loc> <git_url>
he: עברו את הקורס שצוין ונסו לייצא אותו למאגר git. ספריית הקורס חייבת כבר  להיות מאגר git. שימוש: git_export <course_loc> <git_url>

en: Tar file not found
he: קובץ Tar לא נמצא

en: Task Status
he: מצב המשימה

en: Task name
he: שם המשימה

en: Team
he: צוות

en: Team id is required.
he: מזהה הצוות הוא שדה חובה.

en: Teams
he: צוותים

en: Teams Configuration
he: הגדרת תצורה של הצוותים

en: Technical Requirements
he: דרישות טכניות

en: Tell us about your current financial situation. Why do you need assistance?
he: ספר לנו על מצבך הכספי הנוכחי. מדוע אתה זקוק לסיוע?

en: Tell us about your learning or professional goals. How will a Verified Certificate in this course help you achieve these goals?
he: ספר לנו אודות יעדיך הלימודיים או המקצועיים. כיצד תעודה מאומתת בקורס זה תעזור לך להשיג את היעדים הללו?

en: Tell us about your plans for this course. What steps will you take to help you complete the course work and receive a certificate?
he: ספר לנו על תכניותיך עבור קורס זה. אילו צעדים תנקוט שיעזרו לך להשלים את עבודות הקורס ולקבל תעודה?

en: Tell us the details
he: שתף אותנו בפרטים:

en: Tell us why you're interested in {platform_name}
he: ספר לנו מדוע אתה מתעניין ב{platform_name}

en: Termination
he: סיום

en: Terms of Service
he: תנאי השימוש

en: Terms of Service & Honor Code
he: תנאי השירות וקוד אתי

en: Terms of Service &amp; Honor Code
he: תנאי שימוש וקוד אתי

en: Terms of Service and Honor Code
he: תנאי שימוש וקוד אתי

en: Terms of Service for {platform_name} APIs
he: תנאי השירות עבור ממשקי API {platform_name}

en: Terms: Due Upon Receipt
he: תנאים: תשלום בגין קבלה

en: Text
he: טקסט

en: Text (.txt) file
he: קובץ Text (.txt)

en: Text Annotation
he: טקסט הסבר

en: Text Input
he: שדה הכנסת הט

en: Textbook Navigation
he: ניווט בספר הלימוד

en: Textbooks
he: ספרי לימוד

en: Thank You!
he: תודה רבה!

en: Thank you for activating your account. You may now sign in and start using {studio_name} to author courses.
he: תודה על הפעלת חשבונך. אתה יכול כעת להיכנס לאתר ולהתחיל ליצור קורסים ב{studio_name} .

en: Thank you for purchasing enrollments in {course_name}.
he: תודה שרכשת הרשמות ב-{course_name}.

en: Thank you for signing up for {platform_name}.
he: תודה רבה על שנרשמת ל{platform_name}.

en: Thank you for signing up for {studio_name}! To activate your account, please copy and paste this address into your web browser's address bar:
he: תודה שנרשמת ל{studio_name}! על מנת להפעיל את חשבונך, העתק והדבק את כתובת זו בשורת הכתובת של דפדפן האינטרנט שלך:

en: Thank you for your inquiry or feedback.  We typically respond to a request within one business day, Monday to Friday.  In the meantime, please review our {link_start}detailed FAQs{link_end} where most questions have already been answered.
he: תודה על ההודעה או המשוב שלך. בדרך כלל אנו מגיבים לבקשה תוך יום עסקים אחד, מיום שני עד יום שישי. בינתיים,  אנא בדוק את  {link_start}detailed FAQs{link_end} שלנו, שם רוב השאלות כבר נענו.

en: Thank you for your payment. To receive course credit, you must now request credit at the {link_to_provider_site} website. Select <b>Request Credit</b> to get started.
he: תודה על התשלום. כדי לקבל את נקודות הזכות של הקורס, עליך לבקש כעת נקודות זכות גם באתר האינטרנט {link_to_provider_site}. בחר <b>קבל נקודות זכות</b> על מנת להתחיל.

en: Thank you for your purchase of
he: תודה על רכישתך את

en: Thank you for your purchase!
he: תודה על הרכישה!

en: Thank you,
he: תודה רבה,

en: Thanks for activating your account.
he: תודה שהפעלת את חשבונך

en: Thanks for signing up, {name}!
he: {name}, תודה שנרשמת!

en: Thanks for submitting your photos!
he: תודה שהגשת את תמונותיך!

en: Thanks for using our site!
he: תודה על שימוש באתר שלנו!

en: Thanks,
he: תודה,

en: Thanks,
    The {platform_name} Team
he: תודה, 
    צוות {platform_name}

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
he: לכתובת דואר אלקטרוני זו אין חשבון משתמש משויך. האם אתה בטוח שנרשמת?

en: The %(platform_name)s Team
he: צוות %(platform_name)s

en: The '{field_name}' field cannot be edited.
he: לא ניתן לערוך שדה '{field_name}'

en: The APIs and API Content may include hyperlinks to sites maintained or controlled by others. {platform_name} and the {platform_name} Participants are not responsible for and do not routinely screen, approve, review or endorse the contents of or use of any of the products or services that may be offered at these sites. If you decide to access linked third-party websites, you do so at your own risk.
he: ממשקי API ותוכן API עשויים לכלול היפר קישורים לאתרים המתוחזקים או מבוקרים בידי אחרים. {platform_name} ומשתתפי {platform_name} אינם אחראים לכך ואינם מסננים, מאשרים, סוקרים או תומכים בתוכן או בשימוש של כל אחד מהמוצרים או השירותים שייתכן שהוצעו בידי אתרים אלה. במידה ותחליט לגשת לאתרי אינטרנט מקושרים של גורמי צד שלישי, הנך עושה זאת על אחריותך בלבד.

en: The Content-Type header for this file does not match the file data. The file may be corrupted.
he: כותרת סוג התוכן עבור קובץ זה אינה תואמת לנתוני הקובץ. ייתכן שהקובץ פגום.

en: The ISO 639-1 language code for this language.
he: קוד שפה בפורמט ISO 639-1 לשפה זו.

en: The Invoice Number field cannot be empty.
he: השדה 'מספר חשבונית' אינו יכול להיות ריק.

en: The Page You Requested Page Cannot be Found
he: לא ניתן לאתר את העמוד שביקשת

en: The Server Encountered an Error
he: אירעה שגיאה בשרת

en: The Site that this SAML configuration belongs to.
he: האתר שתצורת SAML זו שייכת אליו.

en: The Site that this provider configuration belongs to.
he: האתר שתצורת ספק זו שייכת אליו.

en: The Staff answer could not be interpreted as a number.
he: לא ניתן לפרש את תשובת הצוות כמספר.

en: The Terms constitute the entire agreement between you and {platform_name} with respect to your use of the APIs and API Content, superseding any prior agreements between you and {platform_name} regarding your use of the APIs and API Content. The failure of {platform_name} to exercise or enforce any right or provision of the Terms shall not constitute a waiver of such right or provision. If any provision of the Terms is found by a court of competent jurisdiction to be invalid, the parties nevertheless agree that the court should endeavor to give effect to the parties' intentions as reflected in the provision and the other provisions of the Terms shall remain in full force and effect. The Terms do not create any third party beneficiary rights or any agency, partnership, or joint venture. For any notice provided to you by {platform_name} under these Terms, {platform_name} may notify you via the email address associated with your {platform_name} account.
he: התנאים כוללים את ההסכם המלא בינך לבין {platform_name} בכל הקשור לשימוש בממשקי API ובתוכן API, ומבטלים כל הסכם קודם בינך לבין {platform_name} בנוגע לשימושך בממשקי API ובתוכן API. אם {platform_name} תיכשל במימוש או באכיפת כל זכות או תנאי מן התנאים,  לא יגרום הדבר לוויתור זכות או תנאי אלה. במקרה שבית משפט, אשר מתוקף סמכותו לפסוק בנושא זה, יקבע שתנאי כלשהו בהסכם זה אינו חוקי, מסכימים הצדדים שעל בית המשפט להתאמץ ולתת תוקף לכוונות הצדדים כפי המשתקף בתנאי ובתנאים אחרים והתנאים יישארו בתוקף. התנאים אינם יוצרים זכויות מוטבים של צד שלישי כלשהו או כל סוכנות, שותפות או שותפות עסקית. עבור כל הודעה שסופקה לך בידי {platform_name} בתנאים אלה, {platform_name} עשויה להודיע לך באמצעות כתובת דואר אלקטרוני המשויכת לחשבונך ב-{platform_name}.

en: The URL for your video. This can be a YouTube URL or a link to an .mp4, .ogg, or .webm video file hosted elsewhere on the Internet.
he: כתובת ה-URL של סרטונך. זו יכולה להיות כתובת URL ביוטיוב או קישור לקובץ mp4 , .ogg. או webm. המתארחים במקום אחר באינטרנט.

en: The URL of the website associated with this API user.
he: כתובת ה-URL של אתר האינטרנט המשויך למשתמש API זה.

en: The URL of your company's website.
he: כתובת ה-URL של אתר האינטרנט של החברה שלך.

en: The URL or URLs where you've posted non-YouTube versions of the video. Each URL must end in .mpeg, .mp4, .ogg, or .webm and cannot be a YouTube URL. (For browser compatibility, we strongly recommend .mp4 and .webm format.) Students will be able to view the first listed video that's compatible with the student's computer. To allow students to download these videos, set Video Download Allowed to True.
he: כתובת ה-URL או כתובות האתרים שבהם פרסמת גרסאות של סרטון הווידאו שאינן יוטיוב. כל כתובת אתר חייבת להסתיים בסיומת ‎.mpeg‏, ‎.mp4‏, ‎.ogg‏ או ‎.webm‏ ואינה יכולה להיות כתובת אתר של יוטיוב. (עבור תאימות דפדפן, אנו ממליצים בחום על פורמט ‎.mp4 ו-‎.webm) הסטודנטים יוכלו להציג את סרטון הווידאו הראשון שברשימה והתואם למחשב הסטודנט. כדי לאפשר לסטודנטים להוריד את סרטוני הווידאו הללו, הגדר את 'הורדת סרטון וידאו מותרת' ל'כן'.

en: The above application requests the following permissions from your account:
he: האפליקציה שלעיל מבקשת את ההרשאות הבאות מחשבונך:

en: The amount charged by the processor {0} {1} is different than the total cost of the order {2} {3}.
he: הסכום שהמעבד חייב {0} {1} שונה מסך עלות ההזמנה {2} {3}.

en: The amount charged by the processor {charged_amount} {charged_amount_currency} is different than the total cost of the order {total_cost} {total_cost_currency}.
he: הסכום שהמעבד חייב {charged_amount} {charged_amount_currency} שונה מסך עלות ההזמנה {total_cost} {total_cost_currency}.

en: The amount of the transaction.  Use positive amounts for payments and negative amounts for refunds.
he: סכום העסקה.  השתמש בסכומים חיוביים לתשלומים וסכומים שליליים להחזרים כספיים.

en: The answer distribution report listed below is generated periodically by an automated background process. The report is cumulative, so answers submitted after the process starts are included in a subsequent report. The report is generated several times per day.
he: דו"ח הפצת התשובה המפורט להלן נוצר מעת לעת באמצעות תהליך רקע אוטומטי. הדו"ח הינו מצטבר, כך שתשובות שהוגשו לאחר תחילת התהליך כלולים בדו"ח שלאחר מכן. הדו"ח מופק מספר פעמים ביום.

en: The article "%s" and its children are now restored.
he: מאמר "%s" ומאמריו המשנייים שוחזרו.

en: The article "%s" is now marked as deleted! Thanks for keeping the site free from unwanted material!
he: מאמר"%s" מסומן עתה כמחוק! תודה על שמירת האתר נקי מתוכן לא רצוי!

en: The article %(title)s is now set to display revision #%(revision_number)d
he: המאמר %(title)s מוגדר כרגע להציג עדכון מספר%(revision_number)d

en: The attribute of the source components that determines whether a learner is shown the content of this conditional module.
he: המאפיין של רכיבי המקור הקובע אם בפני לומד הוצג התוכן של מודול מותנה זה.

en: The authorization has already been captured
he: ההרשאה כבר נקלטה.

en: The authorization has already been captured.
he: ההרשאה כבר נקלטה.

en: The authorization has already been reversed.
he: ההרשאה כבר בוטלה.

en: The backbone of your course is how it is organized. {studio_name} offers an {strong_start}Outline{strong_end} editor, providing a simple hierarchy and easy drag and drop to help you and your students stay organized.
he: הבסיס של הקורס הוא הארגון שלו. {studio_name} מציע עורך {strong_start}מתווה{strong_end} המספק היררכיה פשוטה וממשק גרירה ושחרור פשוט הנועד לסייע לך ולסטודנטים שלך להיות מאורגנים.

en: The badge image file size must be less than 250KB.
he: על גודל קובץ תמונת התג להיות פחות מ-250KB.

en: The badge image must be square.
he: על תמונת התג להיות מרובעת.

en: The card has reached the credit limit. Possible action: retry with another form of payment.
he: הכרטיס הגיע למגבלת האשראי. פעולה אפשרית: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר.

en: The card has reached the credit limit. Possible fix: retry with another form of payment
he: הכרטיס הגיע למגבלת האשראי. תיקון אפשרי: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר

en: The cardholder is enrolled for payer authentication
he: בעל הכרטיס רשום עבור אימות משלם.

en: The code ({code}) that you have tried to define is already in use as a registration code
he: הקוד ({code}) שניסית להגדיר נמצא כבר בשימוש כקוד הרשמה

en: The company contact name cannot be a number.
he: שם איש הקשר של החברה אינו יכול להיות מספר.

en: The company identifier for the LinkedIn Add-to-Profile button e.g 0_0dPSPyS070e0HsE9HNz_13_d11_
he: מזהה החברה עבור לחצן 'הוסף לפרופיל' בלינקדאין  לדוגמה 0_0dPSPyS070e0HsE9HNz_13_d11_

en: The company name cannot be a number.
he: שם החברה אינו יכול להיות מספר.

en: The component location IDs of all source components that are used to determine whether a learner is shown the content of this conditional module. Copy the component location ID of a component from its Settings dialog in Studio.
he: מזהי מיקום הרכיב של כל רכיבי המקור הקובעים אם בפני הלומד הוצג התוכן של מודול מותנה זה. העתק את מזהה מיקום הרכיב של רכיב מתיבת הדו-שיח  שלו 'הגדרות' ב'סטודיו'.

en: The configuration defines how users are grouped for this content experiment. Caution: Changing the group configuration of a student-visible experiment will impact the experiment data.
he: הגדרה זו מגדירה את הדרך בה משתמשים מקובצים עבור ניסוי תוכן זה. זהירות: שינוי הגדרת הקבוצה עבור הניסוי הגלוי לסטודנט ישפיע על המידע של הניסוי.

en: The contact address of your company.
he: כתובת איש הקשר של החברה שלך.

en: The contact who should receive the invoice
he: איש הקשר שצריך לקבל את החשבונית

en: The cost displayed to students for enrolling in the course. If a paid course registration price is set by an administrator in the database, that price will be displayed instead of this one.
he: העלות המוצגת לסטודנטים עבור הרשמה לקורס. אם עלות הרשמה לקורס נקבעת על ידי מנהל במאגר הנתונים, המחיר ההוא יוצג במקום זה.

en: The country to which this rule applies.
he: מדינה שעבורה חל כלל זה.

en: The course "{course_display_name}", provided by {platform_name}, is open for enrollment. Please navigate to this course at {link_for_about_page} to enroll.
he: הקורס "{course_display_name}", שמספקת {platform_name}, פתוח להרשמה. נווט לקורס זה בכתובת {link_for_about_page} על מנת להירשם.

en: The course content and structure (including sections, subsections, and units) are exported. Values from Advanced Settings, including MATLAB API keys and LTI passports, are also exported. Other data, including student data, grading information, discussion forum data, course settings, and course team information, is not exported.
he: תוכן ומבנה הקורס (כולל פרקים, תתי-פרקים ויחידות). ערכים אחרים מהגדרות מתקדמות כולל מפתחות MATLAB API ו-passports LTI מיוצאים גם כן. מידע אחר כולל מידע אישי של הסטודנט, מידע על תקנון ציונים, מידע על פורום הדיונים, הגדרות קורס וצוות הקורס אינו מיוצא.

en: The course creator must give you access to the course. Contact the course creator or administrator for the course you are helping to author.
he: יוצר הקורס חייב להעניק לך גישה לקורס. צור קשר עם יוצר הקורס או המנהל בנוגע לקורס שהינך עוזר לכתוב.

en: The course does not exist against the given key '{course_key}'
he: הקורס אינו קיים אל מול המפתח הנתון '{course_key}'

en: The course for which this deadline applies
he: הקורס שעליו חל תאריך היעד

en: The course has ended.
he: הקורס הסתיים

en: The course image, textbook chapters, and files that appear on your Course Handouts sidebar also appear in this list.
he: תמונת הקורס, פרקי ספר הלימוד והקבצים, המופיעים בתפריט הצד של דפי המידע של הקורס, מופיעים גם ברשימה זו.

en: The course information in the Course Administration tool.
he: פרטי הקורס בכלי מינהל הקורס.

en: The course is full: the limit is {max_student_enrollments_allowed}
he: הקורס מלא: המגבלה היא {max_student_enrollments_allowed}

en: The course key for the course we would like to be auto-cohorted.
he: מפתח הקורס עבור הקורס שברצוננו להפוך לקבוצת לימוד אוטומטית.

en: The course key for the restricted course.
he: מפתח קורס עבור קורס מוגבל.

en: The course mode for this badge image. For example, "verified" or "honor".
he: מצב הקורס עבור תמונת תג זו. לדוגמה, "מאומת" או "אתי".

en: The course mode for this template.
he: מצב הקורס עבור תבנית זו.

en: The course that you import must be in a .tar.gz file (that is, a .tar file compressed with GNU Zip). This .tar.gz file must contain a course.xml file. It may also contain other files.
he: הקורס המיובא חייב להיות בקובץ  .tar.gz (זהו קובץ .tar דחוס באמצעותGNU Zip). קובץ .tar.gz זה חייב להכיל קובץ course.xml.  הוא יכול להכיל בנוסף קבצים אחרים.

en: The course to which this rule applies.
he: קורס שעבורו חל כלל זה.

en: The course you are enrolling for is closed.
he: הקורס, שאליו אתה נרשם, סגור.

en: The course you are enrolling for is full.
he: הקורס, שאליו אתה נרשם, מלא.

en: The course you are looking for does not start until {date}.
he: הקורס שאתה מחפש לא מתחיל עד {date}.

en: The course you are looking for is closed for enrollment as of {date}.
he: הקורס שאתה מחפש סגור להרשמה החל מ-{date}.

en: The course you requested does not exist.
he: הקורס שביקשת אינו קיים.

en: The course {course_id} is already in your cart.
he: הקורס {course_id} כבר בעגלת הקניות שלך.

en: The course {course_key} does not exist
he: הקורס {course_key} אינו קיים

en: The currently logged-in user account does not have permission to enroll in this course. You may need to {start_logout_tag}log out{end_tag} then try the enroll button again. Please visit the {start_help_tag}help page{end_tag} for a possible solution.
he: לחשבון המשתמש הרשום כרגע אין הרשאה להירשם לקורס זה. ייתכן ותצטרך {start_logout_tag}לצאת מהחשבון{end_tag} ולאחר מכן לנסות את לחצן הרישום שוב. נא בקר ב{start_help_tag}עמוד העזרה{end_tag}לקבלת פתרון אפשרי.

en: The customer matched an entry on the processors negative file.
he: הלקוח התאים כניסה בקובץ השלילי של המעבדים.

en: The date when state was last updated
he: התאריך שבו עודכן לאחרונה המצב

en: The datetime after which users are no longer allowed to submit photos for verification.
he: התאריך והשעה שלאחריהם לא ניתן לשלוח תמונות לאימות.

en: The deadline to upgrade to a verified certificate for this course has passed.
he: תאריך היעד לשדרוג לתעודה מאומתת עבור קורס זה חלף.

en: The default speed for the video.
he: מהירות ברירת המחדל עבור סרטו הווידאו.

en: The default transcript for the video, from the Default Timed Transcript field on the Basic tab. This transcript should be in English. You don't have to change this setting.
he: תעתיק ברירת המחדל לסרטון הווידאו, מהשדה 'תעתיק מתוזמן כברירת מחדל' בכרטיסייה 'בסיסי'. תעתיק זה צריך להיות באנגלית. אינך צריך לשנות הגדרה זו.

en: The discount percentage must be less than or equal to 100.
he: אחוז ההנחה חייב להיות נמוך יותר או שווה ערך ל-100.

en: The discussions are currently undergoing maintenance. We'll have them back up shortly!
he: הדיונים נמצאים כרגע בפעולות תחזוקה. נעלה אותם חזרה בקרוב!

en: The display name for this component.
he: שם התצוגה עבור רכיב זה

en: The display name for this component. (Not shown to learners)
he: שם הרכיב שמופיע בתצוגה. (לא מופיע לתלמידים)

en: The display name for this component. Analytics reports may also use the display name to identify this component.
he: שם הרכיב שמוצג. דוחות הניתוח יכולים להשתמש גם בשם התצוגה לזיהוי מרכיב זה.

en: The download URL for the generated certificate.
he: כתובת URL לתעודה המופקת

en: The due date for this assignment has passed.
he: תאריך היעד למשימה זו עבר.

en: The due date has passed, and peer grading for this problem is closed at this time.
he: תאריך היעד עבר, מערכת דירוג העמיתים לבעיה זו סגורה כעת.

en: The due date has passed, and peer grading is closed at this time.
he: תאריך היעד עבר, מערכת דירוג העמיתים סגורה כעת.

en: The email address you used to register with {platform_name}
he: כתובת דואר אלקטרוני שהשתמשת בזמן רישום ל{platform_name}

en: The email addresses do not match.
he: כתובת הדוא"ל אינה תואמת.

en: The enrollment code ({code}) was not found for the {course_name} course.
he: קוד ההרשמה ({code}) לא נמצא עבור הקורס {course_name}.

en: The enrollment code has been restored.
he: קוד הרשמה זה שוחזר.

en: The experiment does not contain all of the groups in the configuration.
he: הניסוי אינו כולל את כל הקבוצות שבתצורה.

en: The experiment has an inactive group. Move content into active groups, then delete the inactive group.
he: ישנה קבוצה לא פעילה בניסוי. העבר תוכן לקבוצות פעילות, לאחר מכן מחק את הקבוצה הלא פעילה.

en: The experiment is not associated with a group configuration.
he: הניסוי אינו מקושר להגדרת קבוצה.

en: The experiment uses a deleted group configuration. Select a valid group configuration or delete this experiment.
he: הניסוי משתמש בתצורת קבוצה שנמחקה. בחר תצורת קבוצה חוקית או מחק ניסוי זה.

en: The experiment uses a group configuration that is not supported for experiments. Select a valid group configuration or delete this experiment.
he: הניסוי משתמש בתצורת קבוצה שאינה נתמכת בניסויים. בחר תצורת קבוצה חוקית או מחק ניסוי זה.

en: The external URL to download the video.
he: כתובת URL חיצונית להורדת סרטון הווידאו.

en: The external source URL for the video.
he: כתובת URL חיצונית עבור סרטון הווידאו.

en: The file %s was deleted.
he: קובץ %s נמחק.

en: The file must be at least {image_min_size} in size.
he: על גודל הקובץ להיות לפחות {image_min_size}.

en: The file must be one of the following types: {valid_file_types}.
he: הקובץ חייב להיות אחד מהסוגים הבאים: {valid_file_types}.

en: The file must be smaller than {image_max_size} in size.
he: על גודל הקובץ להיות קטן יותר מ-{image_max_size}.

en: The file must contain a 'cohort' column containing cohort names.
he: על הקובץ להכיל טור 'קבוצת לימוד' המכיל את שמות קבוצות הלימוד.

en: The file must contain a 'username' column, an 'email' column, or both.
he: על הקובץ להכיל טור 'שם משתמש', טור 'כתובת דואר אלקטרוני' או שניהם.

en: The file must end with the extension '{file_types}'. | The file must end with one of the following extensions: '{file_types}'.
he[0]: הקובץ חייב להסתיים עם התוסף '{file_types}'.
he[1]: הקובץ חייב להסתיים באחד מהתוספים הבאים: '{file_types}'.

en: The file name extension for this file does not match the file data. The file may be corrupted.
he: תוסף שם הקובץ עבור קובץ זה אינו תואם לנתוני הקובץ. ייתכן שהקובץ פגום.

en: The following activities are not acceptable when using the APIs (this is not an exhaustive list):
he: הפעילויות הבאות אינן מקובלות בעת שימוש בממשקי API (זו אינה רשימה ממצה):

en: The following errors occurred while processing your registration:
he: הטעויות הבאות התרחשו בתהליך הרשמתך:

en: The following files are available for this article. Copy the markdown tag to directly refer to a file from the article text.
he: להלן קבצים הזמינים למאמר זה. העתק את תגית שפת markdown על מנת להתייחס ישירות לקובץ מטקסט המאמר.

en: The following receipt has been emailed to {receipient_emails}
he: הקבלה הבאה נשלחה ל{receipient_emails}

en: The following reports are available for download. Reports are not deleted. A link to every report remains available on this page, identified by the date and time (in UTC) that the report was generated.
he: הדוחות הבאים זמינים להורדה. הדוחות אינם נמחקים. קישור לכל דוח יישאר זמין בדף זה, יזוהה לפי תאריך ושעה (ב-UTC) שנוצר הדוח.

en: The following users do not exist: {usernames}.
he: המשתמשים הבאים אינם קיימים: {usernames}.

en: The full name that will appear on the certificate.
he: השם המלא שיופיע בתעודת הסיום שלך

en: The git repo location should end with '.git', and be a valid url
he: על נתיב git repo להסתיים ב- 'git.' ועליו להיות כתובת URL חוקית.

en: The import process has five stages. During the first two stages, you must stay on this page. You can leave this page after the Unpacking stage has completed. We recommend, however, that you don't make important changes to your course until the import operation has completed.
he: לתהליך הייבוא חמישה שלבים. במהלך שני השלבים הראשונים, עליך להישאר בעמוד. ניתן לעזוב את העמוד לאחר השלמת שלב חילוץ הקובץ. יחד עם זאת, אנו ממליצים כי לא תבצע שינויים חשובים בקורס שלך עד להשלמת פעולת הייבוא.

en: The import process has five stages. During the first two stages, you must stay on this page. You can leave this page after the Unpacking stage has completed. We recommend, however, that you don't make important changes to your library until the import operation has completed.
he: לתהליך הייבוא חמישה שלבים. במהלך שני השלבים הראשונים, עליך להישאר בעמוד. ניתן לעזוב את העמוד לאחר השלמת שלב חילוץ הקובץ. יחד עם זאת, אנו ממליצים כי לא תבצע שינויים חשובים בספרייתך עד להשלמת פעולת הייבוא.

en: The institution that is linked to the course.
he: המוסד המקושר לקורס.

en: The institution&#39;s logo.
he: סמל לוגו &#39;המוסד.

en: The issuing bank has questions about the request. Possible fix: retry with another form of payment
he: לבנק המנפיק יש שאלות בנוגע לבקשה. תיקון אפשרי: נסה שוב עם אמצעי תשלום אחר

en: The items in your order are:
he: הפריטים בהזמנתך הם:

en: The keys are valid for a limited amount of time. Has the key expired?
he: המפתחות תקפים לפרק זמן מוגבל. האם פג תוקפו של המפתח?

en: The last speed that the user specified for the video.
he: המהירות האחרונה שפירט המשתמש עבור סרטון הווידאו.

en: The library creator must give you access to the library. Contact the library creator or administrator for the library you are helping to author.
he: על יוצר הספריה לתת לך גישה לספריה. צור קשר עם יוצר הספריה או מנהלה על מנת לקבל הרשאות עריכה.

en: The library that you import must be in a .tar.gz file (that is, a .tar file compressed with GNU Zip). This .tar.gz file must contain a library.xml file. It may also contain other files.
he: הספריה שאתה מייבא חייבת להיות בקובץ ‎.tar.gz (כלומר קובץ ‎.tar דחוס באמצעות GNU Zip). קובץ ‎.tar.gz חייב לכלול קובץ library.xml. ייתכן שהוא יכלול  גם קבצים אחרים.

en: The list of group configurations for partitioning students in content experiments.
he: רשימת הגדרות קבוצה לחלוקת סטודנטים לקבוצות תוכן.

en: The maximum number of words displayed in the generated word cloud.
he: מספר המילים המרבי המוצג בענן מחולל המילים.

en: The message that is shown to learners when not all conditions are met to show the content of this conditional module. Include {link} in the text of your message to give learners a direct link to required units. For example, 'You must complete {link} before you can access this unit'.
he: ההודעה המוצגת ללומדים כאשר לא כל התנאים מולאו להצגת תוכן מודול מותנה זה. כלול {link} בטקסט ההודעה כדי שהתלמידים יקבלו קישור ישיר ליחידות הדרושות. לדוגמה, 'עליך להשלים את {link} לפני שתוכל לגשת ליחידה זו'.

en: The message to show when a user is blocked from accessing a course.
he: הודעה שתוצג בזמן שמשתמש נחסם לכניסה לקורס.

en: The message to show when a user is blocked from enrollment.
he: הודעה שיש להציג כאשר המשתמש חסום להרשמה לקורס.

en: The minimum grade that a learner must earn to receive credit in the course, as a decimal between 0.0 and 1.0. For example, for 75%, enter 0.75.
he: הציון המינימלי שתלמיד חייב להשיג הוא קבלת נקודת זכות בקורס, כמספר דצימלי בין 0.0 ל-1.0. לדוגמה, עבור 75% הזן 0.75.

en: The name of the organization sponsoring the course. {strong_start}Note: The organization name is part of the course URL.{strong_end} This cannot be changed, but you can set a different display name in Advanced Settings later.
he: שם הארגון שמממן את הקורס. {strong_start}הערה: שם הארגון הוא חלק מכתובת האתר של הקורס.{strong_end} לא ניתן לשנות זאת, אך תוכל מאוחר יותר להגדיר שם תצוגה שונה בהגדרות המתקדמות.

en: The name of the organization sponsoring the new course. (This name is often the same as the original organization name.)
he: שם הארגון של הארגון במסגרתו מתקיים הקורס החדש (לעיתים קרובות, שם זה יהיה זהה לשם של הארגון המקורי).

en: The name of your company.
he: שם החברה שלך.

en: The name that will identify you in your courses. It cannot be changed later.
he: שם משתמש באנגלית וללא רווחים, שיזהה אותך בקורסים. אינו ניתן לשינוי מאוחר יותר.

en: The new component is added at the bottom of the page or group. You can then edit and move the component.
he: הרכיב החדש יתווסף בתחתית העמוד או הקבוצה. לאחר מכן, ניתן לערוך או להזיז את הרכיב.

en: The new course has the same course outline and content as the original course. All problems, videos, announcements, and other files are duplicated to the new course.
he: לקורס החדש יש את אותו המתווה והתוכן כמו לקורס המקורי. כל הבעיות, סרטונים, הודעות ושאר הקבצים שוכפלו לקורס החדש.

en: The new course is set to start on January 1, 2030 at midnight (UTC).
he: הוגדר כי מועד תחילת הקורס החדש הינו 1 בינואר 2030 בחצות (UTC).

en: The new course will be added to your course list in 5-10 minutes. Return to this page or {link_start}refresh it{link_end} to update the course list. The new course will need some manual configuration.
he: הקורס החדש יתווסף לרשימת הקורסים שלך תוך 5-10 דקות. חזור לעמוד זה או {link_start}רענן אותו{link_end}על מנת לעדכן את רשימת הקורסים. יהיה צורך במספר תצורות ידניות בקורס החדש.

en: The number of items sold.
he: מספר הפריטים שנמכרו.

en: The number of minutes available to students for viewing or interacting with this courseware component.
he: מספר הדקות הזמין לסטודנטים לצפייה או ליצירת אינטרקציה עם רכיב זה של תוכנת המחשב של הקורס.

en: The number of seconds to delay/timeout wait to get cookie values from sailthru.
he: מספר השניות להשהייה/פסק הזמן להמתנה עד קבלת ערכי עוגיה מ-sailthru

en: The number of text boxes available for learners to add words and sentences.
he: מספר תיבות הטקסט הזמינות עבור לומדים להוספת מילים ומשפטים.

en: The nuts and bolts of your course
he: הפרטים החיוניים של הקורס שלך

en: The ordering {ordering} is not supported
he: ההזמנה {ordering} אינה נתמכת

en: The organization that purchased enrollments in the course
he: הארגון שרכש את קודי ההרשמה לקורס

en: The owner of the article, usually the creator. The owner always has both read and write access.
he: בעליו של המאמר, בדרך כלל יוצרו של המאמר. לבעלים יש תמיד הרשאות קריאה וכתיבה.

en: The page that you were looking for was not found.
he: העמוד המבוקש אינו נמצא

en: The page that you were looking for was not found. Go back to the {link_start}homepage{link_end} or let us know about any pages that may have been moved at {email}.
he: העמוד שחיפשת לא נמצא. חזור ל{link_start}דף הבית{link_end} או הודע לנו על עמודים שמיקומם שונה ב-{email}.

en: The payment processor accepted an order whose number is not in our system.
he: מעבד התשלום קיבל הזמנה שמספרה אינו במערכת שלנו.

en: The payment processor did not return a required parameter: {0}
he: מעבד התשלום לא החזיר פרמטר רצוי: {0}

en: The payment processor did not return a required parameter: {parameter}
he: מעבד התשלום לא החזיר פרמטר רצוי: {parameter}

en: The payment processor returned a badly-typed value {0} for param {1}.
he: מעבד התשלום החזיר ערך שהוקלד באופן לא תקין {0} עבור פרמטר {1}.

en: The payment processor returned a badly-typed value {value} for parameter {parameter}.
he: מעבד התשלום החזיר ערך שהוקלד באופן לא תקין {value} עבור פרמטר {parameter}.

en: The price per enrollment purchased
he: המחיר עבור כל הרשמה שנרכשה

en: The price per item sold, including discounts.
he: המחיר לפריט שנמכר, כולל הנחות

en: The primary contact at the organization
he: איש קשר ראשי בארגון

en: The problem's state was corrupted by an invalid submission. The submission consisted of:
he: מצב בעיה זו הושחת באמצעות הגשה לא חוקית. ההגשה הכילה:

en: The provided access_token is already associated with another user.
he: ה-access_token שסופק, מקושר כבר עם משתמש אחר.

en: The provided access_token is not valid.
he: ה-access_token  שסופק אינו חוקי.

en: The public display name for the new course. (This name is often the same as the original course name.)
he: שם הקמפוס החדש עבור הקורס החדש (שם זה יהיה לעיתים קרובות זהה לשם המקורי של הקורס)

en: The public display name for your course. This cannot be changed, but you can set a different display name in Advanced Settings later.
he: זהו שם התצוגה הציבורי עבור הקורס שלך. לא ניתן לשנות אותו אולם ניתן לקבוע שם תצוגה אחר תחת הגדרות מתקדמות.

en: The public display name for your library.
he: שם התצוגה הציבורי עבור הספריה שלך

en: The public organization name for your library.
he: שם הארגון הציבורי עבור הספריה שלך

en: The reason an error occurred during certificate generation.
he: הסיבה שאירעה שגיאה  בזמן יצירת תעודה.

en: The reason this user wants to access the API.
he: הסיבה שמשתמש זה רוצה לגשת ל-API.

en: The recipient name cannot be a number.
he: שם הנמען אינו יכול להיות מספר.

en: The record is not in the correct format. Please add a valid username or email address.
he: הרשומה אינה בתבנית הנכונה. הוסף שם משתמש או כתובות דואר אלקטרוני חוקיים.

en: The redemption does not exist against enrollment code ({code}).
he: המימוש אינו קיים אל מול קוד ההרשמה ({code}).

en: The registration codes for invoice {0} have been re-activated.
he: קודי ההפעלה עבור חשבונית {0}  הופעלו מחדש.

en: The reports listed below are available for download. A link to every report remains available on this page, identified by the UTC date and time of generation. Reports are not deleted, so you will always be able to access previously generated reports from this page.
he: הדוחות המפורטים להלן זמינים להורדה. קישור לכל דוח נשאר זמין בעמוד זה, מזוהה באמצעות תאריך בפורמט UTC ושעת יצירה. דוחות אינם נמחקים, כך שתוכל תמיד לגשת לדוחות שנוצרו בעבר מעמוד זה.

en: The request ID is invalid.
he: מזהה הבקשה אינו חוקי.

en: The request is missing one or more required fields.
he: הבקשה חסרה אחד או יותר שדות חובה.

en: The request was received, but a service did not finish running in time.
he: הבקשה התקבלה אך השירות לא סיים את ההרצה בזמן.

en: The request was received, but there was a timeout at the payment processor.
he: הבקשה התקבלה אך מעבד התשלום היה מושבת.

en: The requested amount exceeds the originally authorized amount.
he: הסכום המבוקש חורג מהסכום שקיבל הרשאה במקור.

en: The requested capture amount exceeds the originally authorized amount.
he: סכום הצילום המבוקש חורג מהסכום שקיבל הרשאה במקור.

en: The requested transaction amount must match the previous transaction amount.
he: סכום העסקה המבוקשת חייב להתאים לסכום העסקה הקודמת.

en: The revision being displayed for this article. If you need to do a roll-back, simply change the value of this field.
he: גירסה המוצגת למאמר זה. במידה ויש צורך בשחזור לגרסה קודמת, אנא שנה את הערך בשדה זה.

en: The revision being displayed for this plugin.If you need to do a roll-back, simply change the value of this field.
he: עדכון לתוסף זה מוצג כעת. במידה ואתה צריך לבצע שחזור לגרסה קודמת, שנה את ערך שדה זה.

en: The revision of this attachment currently in use (on all articles using the attachment)
he: גירסה של הקובץ המצורף נמצאת בשימוש כעת (לכל המאמרים העושים שימוש בקובץ המצורף)

en: The sale associated with this invoice has already been invalidated.
he: בוטלה המכירה המקושרת לחשבונית זו.

en: The score kept in the xblock KVS -- duplicate of the published score in django DB
he: הציון נשמר ב-xblock KVS -- שכפל את הציון שפורסם ב-django DB

en: The score student must meet in order to successfully complete the entrance exam.
he: הציון שעל הסטודנט להגיע אליו על מנת להשלים בהצלחה את מבחן הכניסה.

en: The specified library is configured to fetch {count} problem,  | The specified library is configured to fetch {count} problems,
he[0]: הספריה שצוינה מוגדרת למשיכת בעיה {count},
he[1]: הספרייה שצוינה מוגדרת למשיכת {count}בעיות,

en: The specified remote branch is not available.
he: הענף המרוחק הספציפי אינו זמין.

en: The state of this problem has changed since you loaded this page. Please refresh your page.
he: מצב הבעיה השתנה מאז שטענת עמוד זה. נא רענן את העמוד שלך.

en: The status for any active tasks appears in a table below.
he: דוח מצב למשימות פעילות יופיע בטבלה למטה.

en: The status of the example certificate.
he: מצב דוחות לדוגמה.

en: The status of the payment or refund. 'started' means that payment is expected, but money has not yet been transferred. 'completed' means that the payment or refund was received. 'cancelled' means that payment or refund was expected, but was cancelled before money was transferred.
he: מצב התשלום או ההחזר הכספי. 'התחיל' משמעות הדבר היא כי תשלום צפוי, אך טרם הועבר כסף. 'הושלם' פירושו שהתשלום או ההחזר הכספי התקבל. 'בוטל' משמעות הדבר היא שתשלום או החזר כספי היה צפוי, אך בוטל לפני שהועבר הכסף.

en: The student {student} does not have certificate for the course {course}. Kindly verify student username/email and the selected course are correct and try again.
he: לסטודנט {student} אין תעודה עבור הקורס {course}. אנא אמת ששם המשתמש/דואר אלקטרוני של הסטודנט והקורס הנבחר הינם נכונים ונסה שוב.

en: The supplied course id {course_id} is not valid.
he: מזהה הקורס שסופק {course_id}אינו חוקי.

en: The supplied course_id {course_id} is not valid.
he: מזהה הקורס שסופק {course_id}אינו חוקי.

en: The supplied topic id {topic_id} is not valid
he: מזהה הנושא שסופק {topic_id} אינו חוקי

en: The template file to use when generating the certificate.
he: קובץ התבנית לשימוש בזמן יצירת התעודה

en: The term in which the new course will run. (This value is often different than the original course run value.)
he: הסמסטר בו יועבר הקורס החדש. (לרוב, ערך זה יהיה שונה מהערך של הקורס המקורי)

en: The term in which your course will run. {strong_start}Note: This is part of your course URL, so no spaces or special characters are allowed and it cannot be changed.{strong_end}
he: המושג שלפיו הקורס יופעל. {strong_start}הערה: מספר זה הוא חלק מכתובת האתר של הקורס, לכן לא ניתן להוסיף רווחים או תווים מיוחדים ולא ניתן לשנותו.{strong_end}

en: The text in both password fields must match.
he: הטקסט בשני שדות הסיסמה חייב להיות זהה.

en: The time period before a course ends in which a course mode will expire
he: פרק הזמן לפני תום הקורס שבו יפוג תוקפו של מצב קורס

en: The total number of enrollment codes to create
he: סך כל קודי הרשמה ליצירה

en: The transaction has already been settled or reversed.
he: העסקה כבר הוסדרה או הוחזרה.

en: The underlying module store does not support import.
he: חנות המודול הנסתר אינו תומך בייבוא.

en: The unique code that identifies this library. {strong_start}Note: This is part of your library URL, so no spaces or special characters are allowed.{strong_end} This cannot be changed.
he: הקוד הייחודי המזהה ספריה זו. {strong_start}הערה: מספר זה הוא חלק מכתובת האתר של הספריה, לכן לא ניתן להוסיף רווחים או תווים מיוחדים.{strong_end} לא ניתן לשנות זאת.

en: The unique number that identifies the new course within the organization.  (This number will be the same as the original course number and cannot be changed.)
he: המספר הייחודי המזהה את הקורס החדש בתוך הארגון. (מספר זה יהיה זהה למספר הקורס המקורי ולא ישתנה).

en: The unique number that identifies your course within your organization. {strong_start}Note: This is part of your course URL, so no spaces or special characters are allowed and it cannot be changed.{strong_end}
he: המספר הייחודי המזהה את הקורס שלך בתוך הארגון. {strong_start}הערה: מספר זה הוא חלק מכתובת האתר של הקורס, לכן לא ניתן להוסיף רווחים או תווים מיוחדים ולא ניתן לשנותו.{strong_end}

en: The user account associated with this e-mail address cannot reset the password.
he: לא ניתן לאפס את סיסמת חשבון המשתמש המשויך לכתובת דואר אלקטרוני זו.

en: The user {username} is already a member of a team in this course.
he: המשתמש {username} כבר חבר של צוות בקורס זה.

en: The user {username} is not enrolled in the course associated with this team.
he: המשתמש {username} אינו רשום בקורס המשויך לצוות זה.

en: The value that the conditional attribute of the source components must match before a learner is shown the content of this conditional module.
he: הערך שהמאפיין המותנה של רכיבי המקור חייב להתאים אליו לפני הצגת תוכן מודול מותנה זה ללומד

en: The verification deadline for {course_name} was {{date}}. Verification is no longer available.
he: תאריך היעד לאימות עבור {course_name} היה {{date}}. האימות אינו זמין יותר.

en: The window of time after enrolling during which users can be granted a refund, represented in microseconds. The default is 14 days.
he: חלון הזמן לאחר ההרשמה שבו יכולים המשתמשים לקבל החזר כספי, מיוצג במיליונית השנייה. ברירת המחדל היא 14 יום.

en: The {em_start}{studio_name}{em_end} servers encountered an error
he: שרתי {em_start}{studio_name}{em_end} נתקלו בשגיאה

en: The {platform_name} Team
he: צוות {platform_name}

en: The {platform_name} team
he: צוות {platform_name}

en: The {provider_name} account you selected is already linked to another {platform_name} account.
he: חשבון ה{provider_name} שבחרת מקושר כבר לחשבון {platform_name} אחר.

en: There are no attachments for this article.
he: לא קיימים קבצים מצורפים למאמר זה.

en: There are no matching problem types in the specified libraries.
he: אין סוגי בעיות תואמים בספריות שצוינו.

en: There are no problems in this section.
he: אין בעיות בפרק זה

en: There are three access roles for libraries: User, Staff, and Admin.
he: ישנם שלושה תפקידי גישה לספריות: משתמש, צוות ומנהל.

en: There can be only one default image.
he: ניתן לקבל רק תמונה אחת כברירת מחדל.

en: There has been a 500 error on the {platform_name} servers
he: אירעה שגיאת 500 בשרתי {platform_name}

en: There has been an error on the {platform_name} servers
he: אירעה שגיאה בשרתי {platform_name}

en: There is a problem with our CyberSource merchant configuration.  Please let us know at {0}
he: קיימת בעיה בתצורת המסחר CyberSource.  אנא דווח לנו על כך ב-{0}

en: There is a problem with the information in your CyberSource account.  Please let us know at {0}
he: קיימת בעיה עם המידע שבחשבון ה-CyberSource.  אנא דווח לנו על כך ב-{0}

en: There is a problem with this certificate.
he: אירעה בעיה עם תעודה זו.

en: There is already a course defined with the same organization and course number. Please change either organization or course number to be unique.
he: קיים כבר קורס מוגדר בעל אותו ארגון ומספר קורס. אנא שנו את הארגון או את מספר הקורס על מנת שיהיה יחודי.

en: There is already a library defined with the same organization and library code. Please change your library code so that it is unique within your organization.
he: הוגדרה כבר ספריה בעלת אותו קוד ארגון וספריה. אנא שנה את קוד הספריה על מנת שיהיה ייחודי בארגונך.

en: There is already a root node on %s
he: קיים צומת ראשי עבור %s

en: There is no data available to display at this time.
he: אין מידע זמין להצגה בשלב זה

en: There is no transcript file associated with the {lang} language. | There are no transcript files associated with the {lang} languages.
he[0]: אין קובצי תמלול המשויכים לשפה {lang}.
he[1]: אין קבצי תמלול המשוייכים ל- {lang} שפות.

en: There is no user with the username or email address {user_name} enrolled in this course.
he: אין משתמש בעל שם משתמש או כתובת דואר אלקטרוני {user_name} הרשום בקורס זה.

en: There must be one cohort to which students can automatically be assigned.
he: חייבת להיות קבוצת לימוד אחת שאליה ניתן לשייך סטודנטים באופן אוטומטי.

en: There was a problem with the staff answer to this problem.
he: חלה בעיה בתשובת הצוות עבור בעיה זו.

en: There was a problem with the staff answer to this problem: complex boundary.
he: חלה בעיה בתשובת הצוות עבור בעיה זו: גבול מורכב.

en: There was a problem with the staff answer to this problem: empty boundary.
he: חלה בעיה בתשובת הצוות עבור בעיה זו: גבול ריק.

en: There was a problem with this transaction. You have not been charged.
he: אירעה בעיה עם עסקה זו. לא חויבת.

en: There was an error creating this article.
he: אירעה שגיאה בזמן יצירת מאמר זה.

en: There was an error creating this article: %s
he: אירעה שגיאה בזמן יצירת המאמר: %s

en: There was an error in your date input.  It should be formatted as YYYY-MM-DD
he: אירעה שגיאה בקליטת התאריך שלך. על התאריך להיות בפורמט 
    YYYY-MM-DD

en: There was an error processing your order!
he: אירעה שגיאה בעיבוד הזמנתך!

en: There was an error processing your redeem code.
he: אירעה שגיאה בעיבוד קוד המימוש שלך.

en: There was an error receiving your login information. Please email us.
he: אירעה שגיאה בזמן קבלת מידע התחברות. אנא צרו איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני.

en: There was an error saving changes.
he: התרחשה שגיאה בעת שמירת השינויים.

en: There was an error saving your information. Please see below.
he: אירעה שגיאה בשמירת המידע שלך. להלן ההסבר.

en: There's just one more step: Before you enroll in a course, you need to activate your account. We've sent an email message to {email_start}{email}{email_end} with instructions for activating your account. If you don't receive this message, check your spam folder.
he: רק עוד צעד אחד: לפני שתירשם לקורס, עליך להפעיל את חשבונך. שלחנו הודעת דואר אלקטרוני אל  {email_start}{email}{email_end} עם הוראות להפעלת החשבון. אם אינך מקבל הודעה זו, בדוק את תיקיית דואר הזבל שלך.

en: Therefore, please give enough detail to account for this action.
he: לכן, פרט כמה שיותר על פעולה זו.

en: These Dates Are Not Used When Promoting Your Course
he: תאריכים אלה אינם משמשים בעת קידום הקורס

en: These dates impact {strong_start}when your courseware can be viewed{strong_end}, but they are {strong_start}not the dates shown on your course summary page{strong_end}. To provide the course start and registration dates as shown on your course summary page, follow the instructions provided by your Program Manager.
he: תאריכים אלה משפיעים {strong_start}כאשר ניתן לצפות בלומדה שלך{strong_end}, אך הם {strong_start}אינם התאריכים המוצגים בעמוד סיכום הקורס שלך{strong_end}. על מנת לספק את תאריכי ההתחלה והרישום של הקורס כפי שמוצג בעמוד סיכום הקורס, בצע את ההוראות שסיפק מנהל התכנית.

en: These reports are delimited alphabetically by university name.  i.e., generating a report with 'Start Letter' A and 'End Letter' C will generate reports for all universities starting with A, B, and C.
he: דוחות אלה מופרדים בסדר אלפביתי על פי שם האוניברסיטה. כלומר, הפקת דו"ח כאשר מסומן 'התחל באות' א'  ו-'סיים באות' ג', תפיק דוחות לכל האוניברסיטאות ששמם מתחיל באותיות א', ב' ו-ג'.

en: These reports are delimited by start and end dates.
he: דוחות אלו נקבעים באמצעות תאריכי התחלה וסיום.

en: This Course Unavailable In Your Country
he: קורס זה אינו זמין במדינתך

en: This account has already been activated.
he: חשבון זה כבר הופעל

en: This account has been temporarily locked due to excessive login failures. Try again later.
he: חשבון זה ננעל כתוצאה ממספר רב של נסיונות התחברות. אנא נסה מאוחר יותר.

en: This account, set up using {email}, has already been activated. Please sign in to start working within {studio_name}.
he: חשבון זה,שהוגדר עם {email}, כבר הופעל. אנא התחבר כדי להתחיל לעבוד עם {studio_name}.

en: This answer is being processed.
he: התשובה נמצאת בתהליך עיבוד.

en: This answer is correct.
he: התשובה נכונה.

en: This answer is incorrect.
he: התשובה שגויה.

en: This answer is partially correct.
he: התשובה נכונה בחלקה.

en: This article cannot be deleted because it has children or is a root article.
he: מאמר זה אינו יכול להימחק מכיוון שיש לו מאמרי משנה או שהינו מאמר בסיס.

en: This article is no longer related to the file %s.
he: מאמר זה אינו קשור יותר לקובץ %s.

en: This article together with all its contents are now completely gone! Thanks!
he: מאמר זה יחד עם כל תוכנו המקושר נמחק לחלוטין! תודה!

en: This article was last modified:
he: מאמר זה שונה לאחרונה:

en: This block contains multiple components.
he: בלוק זה מכיל רכיבים רבים

en: This cannot be changed.
he: לא ניתן לשנות זאת.

en: This cannot be left blank and will be recorded and presented in Enrollment Reports.
he: לא ניתן להשאיר שדה זה ריק והדבר יוקלט ויוצג בדוחות ההרשמה.

en: This component cannot be rescored.
he: למרכיב זה לא ניתן לתת ציון מחדש.

en: This component has no source components configured yet.
he: לרכיב זה אין עדיין רכיבי מקור מוגדרים.

en: This component is out of date. The library has new content.
he: מרכיב זה מיושן. ישנו תוכן חדש בספריה.

en: This component's access settings refer to deleted or invalid group configurations.
he: הגדרות גישת ברכיב זה מתייחסות לקבוצת הגדרות מחוקה או לא תקינה.

en: This component's access settings refer to deleted or invalid groups.
he: הגדרות גישה ברכיב זה מתיחסות לקבוצה מחוקה או לא תקינה.

en: This content experiment has issues that affect content visibility.
he: קיימות בעיות בניסוי תוכן זה המשפיעות על הצגת התוכן.

en: This content experiment uses group configuration '{group_configuration_name}'.
he: ניסוי תוכן זה עושה שימוש בתצורת קבוצת '{group_configuration_name}'.

en: This content group is in use and cannot be deleted.
he: קבוצת תוכן זו נמצאת בשימוש ולא ניתנת למחיקה.

en: This content is graded
he: תוכן זה מקבל דירוג

en: This course does not support content libraries. Contact your system administrator for more information.
he: קורס זה אינו תומך בספריות תוכן. למידע נוסף, צור קשר עם מנהל המערכת.

en: This course does not use a mode that offers certificates.
he: קורס זה אינו משתמש במצב המאפשר תעודות.

en: This course doesn't support paid certificates
he: קורס זה אינו תומך בתעודות בתשלום.

en: This course is archived, which means you can review course content but it is no longer active.
he: קורס זה אוחסן בארכיון, כלומר באפשרותך לסקור את תוכן הקורס אך הוא אינו פעיל יותר.

en: This course is in your <a href="{cart_link}">cart</a>.
he: קורס זה נמצא ב<a href="{cart_link}">עגלת הקניות</a> שלך.

en: This course run is currently being created.
he: מחזור לימודים זה נוצר כעת.

en: This course uses features that are no longer supported.
he: קורס זה משתמש בתכונות שאינן נתמכות יותר.

en: This course was created as a re-run. Some manual configuration is needed.
he: קורס זה נוצר כמחזור לימודים חדש. דרושות תצורה ידנית מסוימת.

en: This e-mail key is not valid. Please check:
he: הודעת דואר אלקטרוני זו אינה תקינה. אנא בדוק:

en: This email was automatically sent from {site_name} to {email_address}
he: הודעת מייל זו נשלחה באופן אוטומטי מ-{site_name} ל-{email_address}

en: This email was automatically sent from {site_name} to {full_name}
he: הודעה זו נשלחה באופן אוטומטי מ{site_name} ל{full_name}

en: This enrollment code ({enrollment_code}) is no longer valid.
he: קוד הרשמה זה ({enrollment_code}) כבר אינו תקף.

en: This enrollment code ({enrollment_code}) is not valid.
he: קוד הרשמה זה ({enrollment_code}) אינו תקף.

en: This enrollment code has been canceled. It can no longer be used.
he: קוד הרשמה זה בוטל. לא ניתן להשתמש בו יותר.

en: This enrollment code has been marked as unused.
he: קוד הרשמה זה סומן כלא בשימוש.

en: This exam is hidden from the learner.
he: מבחן זה חסוי ללומד.

en: This field is disabled: this information cannot be changed.
he: שדה זה אינו פעיל: לא ניתן לשנות את המידע.

en: This field is not editable
he: שדה זה אינו ניתן לעריכה

en: This group configuration is in use and cannot be deleted.
he: הגדרת קבוצה זו נמצאת בשימוש ולא ניתנת למחיקה.

en: This invoice is already active.
he: חשבונית זו פעילה כבר.

en: This is a partial list, to view all students download as a csv.
he: זוהי רשימה חלקית, לצפייה בכל הסטודנטים, הורד כקובץ CSV.

en: This is a valid {platform_name} certificate for {user_name}, who participated in {partner_short_name} {course_number}
he: זו תעודה חוקית של {platform_name} עבור {user_name}, שהשתתף ב-{partner_short_name} {course_number}

en: This is just the initial contents of your article. After creating it, you can use more complex features like adding plugins, meta data, related articles etc...
he: זהו רק תוכן התחלתי למאמר. לאחר יצירתו, תוכל לעשות שימוש באפשרויות מורכבות יותר כדוגמת הוספת תוספים, מטא-דאטה, מאמרים קשורים ועוד...

en: This is the bulk SKU (stock keeping unit) of this mode in the external ecommerce service.
he: זוהי ה-SKU (יחידת אחזקת מלאי) של מצב זה בשירות המסחר האלקטרוני החיצוני.

en: This is the e-mail address you used to register with {platform}
he: זו כתובת הדואר האלקטרוני איתה נרשמת ל{platform}

en: This is the wiki for **{organization}**'s _{course_name}_.
he: זהו wiki עבור **{organization}** לקורס _{course_name}_.

en: This is to confirm that you changed the e-mail associated with {platform_name} from {old_email} to {new_email}. If you did not make this request, please contact us at
he: זוהי הודעה לאשר כי החלפת את כתובת הדואר האלקטרוני המקושרת לחשבון {platform_name} מ-{old_email} ל-{new_email}. אם לא ביקשת את השינוי הנ"ל אנא צור עמנו קשר ב-

en: This is to confirm that you changed the e-mail associated with {platform_name} from {old_email} to {new_email}. If you did not make this request, please contact us immediately. Contact information is listed at:
he: זוהי הודעה לאשר כי החלפת את כתובת הדואר האלקטרוני המקושרת לחשבון {platform_name} מ-{old_email} ל-{new_email}. אם לא ביקשת את השינוי הנ"ל, נא צור עמנו קשר באופן מיידי. דרכי קשר רשומות ב:

en: This is what you will use to login.
he: זה מה שתשתמש/י בו על מנת להתחבר.

en: This link will open the certificate web view
he: קישור זה יפתח תצוגת אינטרנט של התעודה

en: This link will open/download a PDF document
he: קישור זה יפתח/יוריד קובץ PDF

en: This link will open/download a PDF document of your verified {cert_name_long}.
he: קישור זה יפתח/יוריד קובץ PDF של התעודה המאומתת {cert_name_long}.

en: This module is disabled at the moment.
he: מודול זה מושבת כעת

en: This module is not enabled.
he: מודול זה אינו מופעל.

en: This name will be used on any certificates that you earn.
he: השם הזה ישמש עבור כל תעודה שתקבל/י.

en: This page cannot be reordered
he: לא ניתן לסדר מחדש עמוד זה

en: This page left intentionally blank. Feel free to add your own content.
he: עמוד זה ריק באופן מכוון. אל תהסס להוסיף את התוכן שלך.

en: This re-run processing status:
he: סטטוס עיבוד שידור חוזר זה:

en: This revision has been deleted.
he: הגרסה נמחקה.

en: This setting indicates what rules the proctoring team should follow when viewing the videos.
he: הגדרה זו מציינת לפי אילו כללים צריך צוות הפיקוח לפעול בעת צפייה בסרטוני הווידאו.

en: This setting indicates whether students have a limited time to view or interact with this courseware component.
he: הגדרה זו מציינת אם לסטודנטים יש זמן מוגבל לצפייה או ליצירת אינטרקציה עם רכיב זה של תוכנת מחשב הקורס.

en: This setting indicates whether this exam is a proctored exam.
he: הגדרה זו מציינת אם מבחן זה הוא מבחן תחת פיקוח.

en: This setting indicates whether this exam is for testing purposes only. Practice exams are not verified.
he: הגדרה זו מציינת אם מבחן זה הוא מבחן למטרות בחינה בלבד. מבחני תרגול אינם מאומתים

en: This setting is not currently supported.
he: הגדרה זו אינה נתמכת כעת.

en: This student (%s) is already allowed to skip the entrance exam.
he: סטודנט זה (%s) מורשה כבר לדלג על מבחן הכניסה.

en: This student (%s) will skip the entrance exam.
he: סטודנט זה  (%s) ידלג על מבחן הכניסה.

en: This submission has explicit, offensive, or (I suspect) plagiarized content.
he: (אני חושש ש)הגשה זו כוללת תוכן בעל אופי מפורש, פוגעני או מועתק.

en: This subsection is unlocked for learners when they meet the prerequisite requirements.
he: תת-קטע זה אינו נעול ללומדים כאשר הם עומדים בדרישות הקדם.

en: This team is already full.
he: הצוות הזה כבר מלא.

en: This type of component cannot be shown while viewing the course as a specific student.
he: לא ניתן להציג סוג זה של רכיב בעת צפייה בקורס כסטודנט ספציפי.

en: This value is invalid.
he: ערך זה אינו חוקי.

en: This value must be all lowercase.
he: ערך זה חייב להיות כולו באותיות קטנות.

en: This wiki uses <strong>Markdown</strong> for styling. There are several useful guides online. See any of the links below for in-depth details:
he: ויקי משתמשת ב-<strong>Markdown</strong> לעיצוב. ניתן למצוא מדריכים שימושיים באינטרנט. ראה כל אחד מהקישורים הבאים לקבלת פרטים לעומק:

en: This will be the address where your article can be found. Use only alphanumeric characters and - or _. Note that you cannot change the slug after creating the article.
he: זו הכתובת בה יהיה ניתן למצוא את המאמר. השתמש רק בתווים אלפאנומריים, כלומר אותיות ומספרים, - או _. 
    לתשומת לבך: אינך יכול לשנות את שמו הקצר של המאמר לאחר יצירתו.

en: This will be used in public discussions with your courses and in our edX101 support forums
he: מידע זה ישמש בדיונים ציבוריים בקורסים שלך ובפורומי התמיכה edX101 שלנו

en: This will then trigger an automatic update of the main LMS site and update the contents of your course visible there to students if automatic git imports are configured.
he: אפשרות זו תפעיל עדכון אוטומטי של אתר ה-LMS העיקרי ותעדכן את תצוגת תכני הקורס לסטודנטים במידה והוגדר יבוא אוטומטי של git.

en: Thumbnail image url of the credit provider.
he: כתובת URL של תמונה ממוזערת של ספק נקודות הזכות.

en: Time
he: זמן

en: Time Limit in Minutes
he: הגבלת זמן בדקות

en: Time format two digit hours colon two digit minutes
he: פורמט השעה הוא שתי ספרות לשעות נקודותיים שתי ספרות לדקות

en: Time spent on all course work
he: הזמן המוקדש לכל היבטי הקורס

en: Time you want the video to start if you don't want the entire video to play. Not supported in the native mobile app: the full video file will play. Formatted as HH:MM:SS. The maximum value is 23:59:59.
he: במידה ואינך רוצה שסרטון הווידאו יוצג במלואו, הכנס זמן התחלה בפורמט HH:MM:SS שממנו יתחיל הסרטון לנגן. אפשרות זו אינה נתמכת באפליקציה לסמארטפונים, לכן הסרטון ינגן במלואו. ערך זמן  מרבי הוא  23:59:59.

en: Time you want the video to stop if you don't want the entire video to play. Not supported in the native mobile app: the full video file will play. Formatted as HH:MM:SS. The maximum value is 23:59:59.
he: במידה ואינך רוצה שסרטון הווידאו יוצג במלואו, הכנס זמן סיום בפורמט HH:MM:SS שבו יסיים הסרטון לנגן. אפשרות זו אינה נתמכת באפליקציה לסמארטפונים, לכן הסרטון ינגן במלואו. ערך זמן מירבי הוא 23:59:59.

en: Timer Between Attempts
he: זמן בין ניסיונות

en: Times Used
he: השעות שנעשה בהן שימוש

en: Tips
he: עצות

en: Title
he: כותרת

en: Title can't be empty
he: כותרת אינה יכולה להיות ריקה

en: To Use
he: לשימוש

en: To access course materials, you must score {required_score}% or higher on this                     exam. Your current score is {current_score}%.
he: כדי לגשת לחומרי הקורס, עליך להשיג ציון של {required_score}% ומעלה במבחן. הציון הנוכחי שלך הוא {current_score}%.

en: To access the APIs, you will need to create an {platform_name} user account for your application (not for personal use). This account will provide you with access to our API request page at {request_url}. On that page, you must complete the API request form including a description of your proposed uses for the APIs. Any account and registration information that you provide to {platform_name} must be accurate and up to date, and you agree to inform us promptly of any changes. {platform_name} will review your API request form and, upon approval in {platform_name}'s sole discretion, will provide you with instructions for obtaining your API shared secret and client ID.
he: על מנת לגשת לממשקי ה-API, תצטרך ליצור חשבון משתמש של {platform_name} עבור האפליקציה שלך (לא לשימוש פרטי). חשבון זה יספק לך גישה לדף בקשת ה-API שלנו בכתובת {request_url}. בדף זה, עליך להשלים את טופס בקשת ה-API, כולל תיאור של השימושים המוצעים לממשקי API אלה. כל מידע על חשבון ורישום שתספק ל-{platform_name} חייב להיות מדויק ומעודכן והינך מסכים להודיע לנו מיידית על כל שינוי. {platform_name} תסקור את טופס בקשתך לממשק ה-API ובהתאם לאישור, על פי שיקול דעתה הבלעדי של {platform_name}, תקבל הוראות לקבלת ממשק ה-API המשותף הנסתר ומזהה הלקוח שלך.

en: To access the course visit {course_about_url} and register for the course.
he: כדי לגשת לקורס, נא בקר ב-{course_about_url} והירשם לקורס.

en: To access the course visit {course_url} and login.
he: כדי לגשת לקורס, נא בקר ב-{course_url} והתחבר.

en: To add files to use in your course, click {em_start}Upload New File{em_end}. Then follow the prompts to upload a file from your computer.
he: להוספת קבצים לשימוש בקורס שלך, לחץ {em_start}העלה קובץ חדש{em_end}. לאחר מכן, עקוב אחר ההנחיות להעלות קובץ ממחשבך.

en: To avoid errors, {platform_name} strongly recommends that you remove unsupported features from the course advanced settings. To do this, go to the {link_start}Advanced Settings page{link_end}, locate the "Advanced Module List" setting, and then delete the following modules from the list.
he: על מנת להימנע משגיאות, {platform_name} ממליצה בחום שתסיר תכונות לא נתמכות מההגדרות המתקדמות של הקורס. כדי לבצע זאת, עבור אל {link_start}עמוד ההגדרות המתקדמות{link_end}, אתר את ההגדרה "רשימת מודול מתקדם" ולאחר מכן מחק את המודולים הבאים מהרשימה.

en: To begin issuing course certificates, a course team member with either the Staff or Admin role selects {em_start}Activate{em_end}. Only course team members with these roles can edit or delete an activated certificate.
he: על מנת להתחיל בהנפקת תעודות הקורס, בוחר חבר בצוות הקורס המשמש בתפקיד איש סגל או מנהל ב{em_start}הפעל{em_end}. רק חברי צוות הקורס בעלי תפקידים אלה יכולים לערוך או למחוק תעודה מופעלת.

en: To cancel or resubmit an invoice, enter the invoice number below.
he: על מנת לבטל או להגיש מחדש חשבונית, נא הזן את מספר החשבונית להלן.

en: To copy a URL, double click the value in the URL column, then copy the selected text.
he: לצורך העתקת כתובת ה-URL, לחץ פעמיים על ערך כתובת ה-URL ולאחר מכן העתק את הטקסט הנבחר.

en: To create a link to this unit from an HTML component in this course, enter "/jump_to_id/<location ID>" as the URL value.
he: על מנת ליצור קישור ליחידה זו מרכיב HTML בקורס זה, הכנס "/jump_to_id/<location ID>"  כערך URL.

en: To create a new wiki article, create a link to it. Clicking the link gives you the creation page.
he: כדי ליצור מאמר Wiki חדש, צור קישור אליו. לחיצה על הקישור מעבירה אותך לעמוד היצירה.

en: To disable the XBlock and prevent rendering in the LMS, leave "Enabled" deselected; for clarity, update XBlockStudioConfiguration support state accordingly.
he: על מנת להשבית את XBlock ולמנוע שגיאה ב-LMS, אין לסמן את "מופעל"; להבהרה, עדכן את מצב התמיכה של
    XBlockStudioConfiguration בהתאם.

en: To earn a certificate, you must complete all requirements before this date.
he: כדי לזכות בתעודה, עליך להשלים את כל הדרישות לפני תאריך זה.

en: To edit or delete a certificate before it is activated, hover over the top right corner of the form and select {em_start}Edit{em_end} or the delete icon.
he: על מנת לערוך תעודה לפני הפעלתה, רחף מעל הפינה הימנית העליונה של הטופס ובחר בסמל {em_start}ערוך{em_end} או בסמל 'מחק'.

en: To enroll in {course_names} we have provided a registration URL for you.  Please follow the instructions below to claim your access.
he: לצורך ההרשמה לקורסים {course_names} אנו מספקים לך כתובת הרשמה. נא עקוב אחר ההוראות הבאות על מנת לקבל את גישתך.

en: To enroll, you must follow the honor code.
he: על מנת להירשם, עליך לפעול בהתאם לקוד האתי.

en: To finish your registration, please visit {registration_url} and fill out the registration form making sure to use {email_address} in the E-mail field.
he: כדי להשלים את הרשמתך, נא בקר ב-{registration_url} ומלא את טופס ההרשמה. וודא כי אתה משתמש ב-{email_address} בשדה כתובת הדואר האלקטרוני.

en: To gain insights into student enrollment and participation {link_start}visit {analytics_dashboard_name}, our new course analytics product{link_end}.
he: על מנת לקבל תובנות אודות רישום והשתתפות סטודנטים {link_start}בקר ב{analytics_dashboard_name}, מוצר הניתוח המידע של הקורס{link_end}.

en: To generate a CSV file that lists all student answers to a given problem, enter the location of the problem (from its Staff Debug Info).
he: על מנת ליצור קובץ CSV המציין את כל תשובות הסטודנט לבעיה נתונה, הזן את מיקום הבעיה (ממידע אודות תיקון הבאגים של הצוות).

en: To get course credit, simply go to your {link_start}{platform_name} dashboard{link_end} and click the <b>Get Credit</b> button. After you receive your credit, you will also have an official academic transcript at the institution that granted the credit.
he: כדי לקבל נקודות זכות בקורס, עבור אל {link_start}{platform_name} מרכז השליטה{link_end} ולחץ על הלחצן <b>קבל נקודות זכות</b>. לאחר קבלת נקודות הזכות, תקבל גם תעתיק אקדמי רשמי במוסד שהעניק לך את נקודות הזכות.

en: To get started, please visit https://{site_name}. The login information for your account follows.
he: כדי להתחיל, אנא בקר ב-https://{site_name}. המידע הדרוש להתחברות מצורף לעיל.

en: To go to the courseware, select the following link:
he: כדי לעבור לתוכנת המחשב של הקורס, בחר בקישור הבא:

en: To grant or deny this request, use the course creator admin table.
he: על מנת להעניק או לדחות בקשה זו, השתמש בטבלת המנהל של יוצר הקורס.

en: To hide the content of a subsection from learners after the subsection due date has passed, select the Configure icon for a subsection, then select {em_start}Hide content after due date{em_end}. Grades for the subsection remain included in grade calculations.
he: על מנת להסתיר את תוכנו של תת-פרק מלומדים לאחר שתאריך היעד  עבר, בחר את האייקון 'הגדר' עבור תת-הפרק, לאחר מכן בחר {em_start}'הסתר' תוכן לאחר תאריך היעד{em_end}. הציונים לתת-הפרק יכללו עדיין בחישובי הציון.

en: To learn more about the {platform_name} Course Catalog API, visit {link_start}our API documentation page{link_end}. For questions about using this API, contact {api_support_email_link}.
he: כדי ללמוד עוד אודות {platform_name} ממשק API של קטלוג הקורס, בקר {link_start}בדף תיעוד ממשק ה-API שלנו{link_end}. לשאלות בנוגע לשימוש בממשק API זה, צור קשר עם {api_support_email_link}.

en: To make a section, subsection, or unit unavailable to learners, select the Configure icon for that level, then select the appropriate {em_start}Hide{em_end} option. Grades for hidden sections, subsections, and units are not included in grade calculations.
he: על מנת להפוך פרק, תת-פרק או יחידה ללא זמינים ללומדים, בחר באייקון 'הגדר' עבור אותה רמה. לאחר מכן בחר באפשרות {em_start}הסתר{em_end} המתאימה. ציונים לפרקים, תתי-פרקים ויחידות נסתרות אינם נכללים בחישובי הציון.

en: To publish draft content, select the Publish icon for a section, subsection, or unit.
he: על מנת לפרסם תוכן שהינו טיוטה, לחץ על אייקון 'פרסם' לפרק, תת-פרק או יחידה.

en: To read a sent email message, click its subject.
he: כדי לקרוא הודעת דואר אלקטרוני שנשלחה, לחץ על שורת הנושא.

en: To regenerate certificates for your course, choose the learners who will receive regenerated certificates and click Regenerate Certificates.
he: כדי ליצור מחדש תעודות עבור הקורס שלך, בחר את הלומדים שיקבלו תעודות שנוצרו מחדש ולחץ על 'צור תעודות מחדש'.

en: To register and enroll a list of users in this course, choose a CSV file that contains the following columns in this exact order: email, username, name, and country. Please include one student per row and do not include any headers, footers, or blank lines.
he: על מנת לרשום רשימת סטודנטים לקורס זה, בחר קובץ CSV המכיל את הטורים הבאים בסדר הבא בדיוק: כתובת דואר אלקטרוני, שם משתמש, מדינה. נא רשום סטודנט אחד לכל שורה ואל תוסיף כותרות עליונות, כותרות תחתונות או שורות ריקות.

en: To resolve the problem, your partner manager should verify that the following information is correct.
he: כדי לפתור את הבעיה, על מנהלך השותף לאמת את נכונות המידע הבא.

en: To see if you are a global staff user
he: לראות אם אתה משתמש צוות גלובלי

en: To see the content of previously sent emails, click this button:
he: כדי לצפות בתוכן כל הודעות הדואר אלקטרוני שנשלחו, לחץ על לחצן זה:

en: To see the status for all email tasks submitted for this course, click this button:
he: כדי לצפות בדוח מצב לכל משימות דאר אלקטרוני שהוגשו לקורס זה, לחץ על לחצן זה:

en: To start accessing course materials, please visit {course_url}
he: כדי לצפות בחומרי הקורס יש להיכנס ל: {course_url}

en: To the extent that you submit any content to {platform_name} in connection with your use of the APIs or any API Content, you hereby grant to {platform_name} a worldwide, non-exclusive, transferable, assignable, sub licensable, fully paid-up, royalty-free, perpetual, irrevocable right and license to host, transfer, display, perform, reproduce, modify, distribute, re-distribute, relicense and otherwise use, make available and exploit such content, in whole or in part, in any form and in any media formats and through any media channels (now known or hereafter developed).
he: במידה ותגיש תוכן כלשהו ל-{platform_name} בכל הקשור לשימושך בממשקי ה-API או בתוכן API כלשהו, הנך מעניק ל-{platform_name} זכות ורישיון עולמיים, לא בלעדיים, הניתנים להעברה, להקצאה, לרישיון משנה, המשולמים במלואם, ללא תמלוגים, נצחיים ושאינם ניתנים לביטול על מנת לארח, להעביר, להציג, לבצע, להפיק, לשנות, להפיץ, להפיץ מחדש, לתת רישיון מחדש וכן להשתמש, להפוך לזמין ולנצל תוכן שכזה, במלואו או בחלקו, בכל דרך ובכל פורמט מדיה ובאמצעות כל ערוץ מדיה (המוכר כעת או שיפותח בעתיד).

en: To the maximum extent permitted by applicable law, you agree to defend, hold harmless and indemnify {platform_name} and the {platform_name} Participants, and their respective subsidiaries, affiliates, officers, faculty, students, fellows, governing board members, agents and employees from and against any third-party claims, actions or demands arising out of, resulting from or in any way related to your use of the APIs and any API Content, including any liability or expense arising from any and all claims, losses, damages (actual and consequential), suits, judgments, litigation costs and attorneys' fees, of every kind and nature. In such a case, {platform_name} or one of the {platform_name} Participants will provide you with written notice of such claim, suit or action.
he: במידה המירבית המותרת על פי החוק, הינך מסכים בזאת להגן, לפצות ולשפות את {platform_name}, את משתתפי {platform_name} ואת חברות הבת, החברות המסונפות, הפקידים, הפקולטה, הסטודנטים, חברי הסגל, חברי הוועד המכהן, הסוכנים והעובדים כנגד כל טענות, פעולות או תביעות של צד שלישי או בכל דרך הקשורה לשימושך בממשקי ה-API ובתוכן כלשהו של ה-API, לרבות כל חבות או הוצאה הנובעת מתביעות, אובדנים, נזקים (בפועל או כתוצאה), תביעות, הליכים משפטים, עלויות משפטיות ושכר טרחה של עורכי דין מכל סוג וטיב. במקרה כזה, {platform_name} או אחד ממשתתפי {platform_name} יספק לך הודעה בכתב של טענה, תביעה או פעולה מסוג זה.

en: To try to verify your identity again, select the following link:
he: על מנת לנסות ולאמת את זהותך שוב, בחר בקישור הבא:

en: To view a sample certificate, choose a course mode and select {em_start}Preview Certificate{em_end}.
he: על מנת להציג תעודה לדוגמה, בחר מצב קורס ובחר {em_start} תצוגה מקדימה של תעודה{em_end}.

en: To view live discussions, click Preview or View Live in Unit Settings.
he: כדי לצפות בדיון בזמן אמת, לחץ תצוגה מקדימה או צפה בזמן אמת בהגדרות היחידה.

en: Toggle Cheatsheet
he: החלף דף עזר

en: Too many failed login attempts. Try again later.
he: מספר נסיונות חיבור רב מדי. אנא נסה מאוחר יותר.

en: Too similar to a restricted dictionary word.
he: דומה מדי למילה אסורה במילון.

en: Tools
he: כלים

en: Top num_top_words words for word cloud.
he: מילות num_top_words מובילות עבור ענן המילים.

en: Topic doesn't exist
he: נושא אינו קיים

en: Topic:
he: נושא:

en: Total
he: סה"כ

en: Total Amount of Refunds
he: סה"כ כמות החזרים

en: Total Certificates Issued
he: סך כל התעודות שהונפקו

en: Total Cost
he: סה"כ לתשלום

en: Total Credit Card Purchases:
he: סה"כ רכישות בכרטיס אשראי:

en: Total Discounted Amount
he: סך כל הסכום שהנחה

en: Total Discounted Seats
he: סך כל המושבים בהנחה

en: Total Enrolled
he: סה"כ נרשמים

en: Total Payments Collected
he: סה"כ תשלומים שנאספו

en: Total billed to credit/debit card: {currency_symbol}{total_cost}
he: סה"כ חויב בכרטיס אשראי/חיוב: {currency_symbol}{total_cost}

en: Total number of users
he: מספר כלל המשתמשים

en: Total:      {currency_symbol}{sale_price}
he: סך הכל: {currency_symbol}{sale_price}

en: Track refunds issued directly through CyberSource.
he: עקוב אחר החזרים כספיים שנופקו ישירות דרך CyberSource.

en: Tracking Log
he: יומן אירועי מעקב

en: Transaction Reference Number
he: מספר סימוכין לעסקה

en: Transcript Languages
he: שפות התמליל

en: Transcript file format to download by user.
he: פורמט קובץ תמליל להורדה על ידי משתמש.

en: Transcripts
he: תמלולים

en: Transcripts are supported only for "video" modules.
he: תמלילים נתמכים רק במודולים מסוג "וידאו".

en: Transferring Ownership
he: העברת בעלות

en: Transferring your file to our servers
he: מעביר את הקובץ שלך לשרתים שלנו

en: Trigonometric functions
he: פונקציות טריגונומטיות

en: True if timezones should be shown on dates in the course. Deprecated in favor of due_date_display_format.
he: 'נכון' אם יש להציג את אזורי הזמן בתאריכי הקורס. מתיישן עבור due_date_display_format.

en: True/False Choice
he: בחירה נכון/לא נכון

en: Trying to add a different currency into the cart
he: מנסה להוסיף מטבע זר אחר לעגלת הקניות

en: Tumblr
he: טאמבלר

en: Tweet that you've enrolled in this course
he: צייץ על הרשמתך לקורס זה

en: Tweet this Accomplishment. Pop up window.
he: צייץ את ההישג הזה. חלון קופץ.

en: Twitter
he: טוויטר

en: Two character ISO country code.
he: מספר מדינה בפורמט ISO המורכב משני תווים.

en: Type
he: סוג

en: Type in number corresponding to following modes:  'instructor' or 'everyone'
he: הקלד מספר המקושר למצבים הבאים: 'מדריך' או 'כולם'

en: Type in some contents
he: הקלד תוכן כלשהו

en: UNKNOWN REASON
he: סיבה לא ידועה

en: URL for Annotation Storage
he: כתובת URL לאחסון הערות

en: URL for CCX Connector application for managing creation of CCXs. (optional). Ignored unless 'Enable CCX' is set to 'true'.
he: כתובת URL לאפליקצית CCX Connector לניהול יצירת CCXs. (אופציונלי). יש להתעלם אלא אם כן 'הפעל CCX' מוגדר כ'כן'.

en: URL from the credit provider where the user can check the status of his or her request for credit.  This is displayed to students *after* they have requested credit.
he: כתובת URL מספק נקודות הזכות שבה המשתמש יכול לבדוק את סטטוס בקשתו לנקודות זכות.  אפשרות זו מוצגת לסטודנטים *לאחר* שביקשו נקודות זכות.

en: URL of the credit provider.  If automatic integration is enabled, this will the the end-point that we POST to to notify the provider of a credit request.  Otherwise, the user will be shown a link to this URL, so the user can request credit from the provider directly.
he: כתובת ה-URL של ספק נקודות הזכות.  אם מופעלת אינטגרציה אוטומטית, פעולה זו תהיה נקודת הקצה שבה אנו מפרסמים כדי להודיע לספק על בקשה לנקודות זכות.  אחרת, יוצג למשתמש קישור לכתובת URL זו, כך שהמשתמש יוכל לבקש נקודות זכות ישירות מהספק.

en: URL path
he: נתיב כתובת URL

en: URL paths
he: נתיבי כתובות URL

en: URL:
he: כתובת URL

en: USE OF THE APIS, AND THE API CONTENT AND ANY SERVICES OBTAINED FROM OR THROUGH THE APIS, IS AT YOUR OWN RISK. YOUR ACCESS TO OR DOWNLOAD OF INFORMATION, MATERIALS OR DATA THROUGH THE APIS IS AT YOUR OWN DISCRETION AND RISK, AND YOU WILL BE SOLELY RESPONSIBLE FOR ANY DAMAGE TO YOUR PROPERTY (INCLUDING YOUR COMPUTER SYSTEM) OR LOSS OF DATA THAT RESULTS FROM THE DOWNLOAD OR USE OF SUCH MATERIAL OR DATA, UNLESS OTHERWISE EXPRESSLY PROVIDED FOR IN THE {platform_name} PRIVACY POLICY.
he: שימוש בממשקי API ותוכן API וכל שירות שהושג מממשקי ה-API או דרכם, הוא על אחריותך בלבד. גישתך למידע, לחומרים או לנתונים או הורדתם דרך ממשקי ה-API היא על שיקול דעתך הבלעדי ואחריותך בלבד, ואתה תהיה אחראי בלעדית לכל נזק לרכושך (לרבות מערכת המחשב שלך) או לכל אובדן נתונים הנובע מהורדה או שימוש בחומרים או נתונים אלה, אלא אם כן סופק במפורש במדיניות הפרטיות של {platform_name}.

en: Unable to commit changes. This is usually because there are no changes to be committed
he: לא ניתן לבצע שינויים. לרוב, זה משום שלא בוצעו שינויים.

en: Unable to configure git username and password
he: לא ניתן להגדיר תצורה של שם משתמש וסיסמה של git

en: Unable to create course '{name}'.
    
    {err}
he: לא ניתן ליצור קורס '{name}'.
    
    {err}

en: Unable to create library '{name}'.
    
    {err}
he: לא ניתן ליצור ספריה '{name}'.
    
     {err}

en: Unable to create library - missing required field '{field}'
he: לא ניתן ליצור ספריה - חסרים שדות חובה '{field}'

en: Unable to deliver your submission to grader (Reason: {error_msg}). Please try again later.
he: לא ניתן להעביר את הגשתך לבודק (סיבה: {error_msg}). אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Unable to determine branch, repo in detached HEAD mode
he: לא ניתן לקבוע ענף, מאגר במצב HEAD נפרד

en: Unable to export course to xml.
he: לא ניתן לייצא קורס ל-XML.

en: Unable to find any recipients to be {action}
he: לא ניתן למצוא אף נמען ש{action}

en: Unable to find any students with submissions to be {action}
he: לא ניתן למצוא סטודנט עם הגשות ש{action}

en: Unable to find entrance exam submission to be {action} for student '{student}'
he: לא ניתן למצוא הגשת מבחן כניסה ש{action} עבור הסטודנט '{student}'

en: Unable to find submission to be {action} for student '{student}'
he: לא ניתן למצוא הגשה ש{action} עבור הסטודנט '{student}'

en: Unable to generate redeem codes because of course misconfiguration.
he: לא ניתן ליצור קודי מימוש בשל אי הגדרת התצורה של הקורס.

en: Unable to get git log
he: לא ניתן לקבל git log

en: Unable to parse date:
he: לא ניתן לנתח תאריך:

en: Unable to push changes.  This is usually because the remote repository cannot be contacted
he: לא ניתן לדחוף שינויים.  הסיבה לרוב היא משום שלא ניתן להתחבר למאגר המרוחק

en: Unable to run import command.
he: לא ניתן להריץ פקודת יבוא.

en: Unable to send email activation link. Please try again later.
he: לא ניתן לשלוח את קישור ההפעלה לתיבת הדואר אלקטרוני. אנא נסה מאוחר יותר.

en: Unable to send reactivation email
he: אין אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני הפעלה

en: Unable to switch to specified branch. Please check your branch name.
he: אין אפשרות להחליף לענף מסוים. אנא בדוק את שם הענף.

en: Unable to update or clone git repository.
he: לא ניתן לעדכן או לשכפל מאגר git.

en: Unanswered posts
he: פוסטים שלא נענו

en: Unauthorized email address.
he: כתובת דואר אלקטרוני אינה מאושרת.

en: Unenroll
he: בטל הרשמה

en: Unenrolled {user} from {course_id}
he: בטל הרשמת {user} בקורס {course_id}

en: Unexpected account status
he: מצב חשבון לא צפוי

en: Unfortunately you missed this course's deadline for a successful verification.
he: לצערנו, החמצת את המועד האחרון לאימות מוצלח של קורס זה.

en: Unique identifier for this credit provider. Only alphanumeric characters and hyphens (-) are allowed. The identifier is case-sensitive.
he: מזהה ייחודי עבור ספק נקודות זכות זה. מותרים רק תווים אלפאנומריים ומקפים (-). המזהה נרשם באותיות קטנות.

en: Unit
he: יחידה

en: Unit Cost
he: מחיר יחידה

en: Unit Location
he: מיקום יחידה

en: Unit Price
he: מחיר יחידה

en: Unit {0} has no due date to extend.
he: ליחידה {0} אין תאריך יעד להארכה.

en: University
he: אוניברסיטה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown User ID: {0}
he: מזהה משתמש לא ידוע: {0}

en: Unknown reason
he: סיבה לא ידועה.

en: Unordered List
he: רשימה לא מסודרת

en: Unpacking
he: חילוץ קובץ

en: Unread posts
he: פוסטים שלא נקראו

en: Unsafe tar file. Aborting import.
he: קובץ ה-Tar אינו בטוח. פעולת הייבוא מופסקת.

en: Unscheduled
he: לא נקבע

en: Unsubscribe Successful!
he: ביטול ההרשמה עבר בהצלחה!

en: Unsupported
he: לא נתמך

en: Unsupported Advance Modules
he: מודולים מתקדמים שאינם נתמכים

en: Unsupported Components
he: רכיבים שאינם נתמכים

en: Unused bulk purchase seats (revenue at risk)
he: מושבים שנרכשו בקבוצה ולא נעשה בהם שימוש (הכנסה בסיכון)

en: Upcoming
he: בקרוב

en: Update Catalog
he: עדכן קטלוג

en: Update Coupon Code
he: עדכן את קוד השובר

en: Update My Account
he: עדכן את החשבון שלי

en: Update my {platform_name} Account
he: עדכן את חשבון {platform_name} שלי

en: Updates to Discussion Posts You Follow
he: עדכונים לדיונים שאתה עוקב אחריהם

en: Updating Course
he: מעדכן קורס

en: Updating Library
he: מעדכן ספריה

en: Upgrade Deadline
he: מועד שדרוג

en: Upgrade Deadline Has Passed
he: תאריך היעד לשדרוג חלף

en: Upgrade Your Enrollment For {course_name}.
he: שדרג את הרשמתך ל{course_name}.

en: Upgrade to Verified
he: שדרג לתעודה מאומתת

en: Upgrade to Verified Certificate
he: שדרג לתעודה מאומתת

en: Upload CSV
he: העלה קובץ CSV

en: Upload Course Banner Image
he: העלה את תמונת הבאנר של הקורס

en: Upload Course Card Image
he: העלה את תמונת כרטיס הקורס

en: Upload File
he: העלה קובץ

en: Upload Handout
he: העלה דף מידע

en: Upload New File
he: העלה קובץ חדש

en: Upload Video Thumbnail Image
he: העלה את תמונת הווידאו הממוזערת

en: Upload a CSV for bulk enrollment
he: העלה קובץ CSV עבור הרשמה קבוצתית

en: Upload a handout to accompany this video. Students can download the handout by clicking Download Handout under the video.
he: העלה דף מידע המלווה סרטון זה. סטודנטים יכולים להוריד את דף המידע באמצעות לחיצה 'הורד דף מידע' בתחתית סרטון הווידאו.

en: Upload completed
he: העלאה הושלמה

en: Upload file
he: העלה קובץ

en: Upload new file
he: העלה קובץ חדש

en: Uploaded
he: הועלה

en: Uploaded by
he: הועלה על ידי

en: Uploading
he: מעלה

en: Upon any termination of the Terms or discontinuation of your access to an API for any reason, your right to use any API and API Content will immediately cease. You will immediately stop using the APIs and delete any cached or stored API Content. All provisions of the Terms that by their nature should survive termination shall survive termination, including, without limitation, ownership provisions, warranty disclaimers, and limitation of liability. Termination of your access to and use of the APIs and API Content shall not relieve you of any obligations arising or accrusing prior to such termination or limit any liability that you otherwise may have to {platform_name}, including without limitation any indemnification obligations contained herein.
he: בעת סיום התנאים או הפסקת גישתך לממשק ה-API בשל כל סיבה, זכותך לשימוש בממשק ה-API ובתוכן API תיפסק מיידית. יהא עליך להפסיק להשתמש באופן מיידי בממשקי ה-API ולמחוק כל תוכן API שהוטמן או אוחסן. כל הוראות התנאים וההתניות שמטבעם עליהם להימשך לאחר הסיום, ימשיכו לאחר הסיום, לרבות, אך ללא הגבלה לתנאי בעלות, כתבי אחריות והגבלת חבות. סיום הגישה ושימושך לממשקי ה-API ותוכן API לא ישחרר אותך מכל מחויבות העולה או הצטברה טרם סיום זה או הגבלה על כל חבות אחרת שייתכן ותהא לך ל-{platform_name}, לרבות, אך ללא הגבלה על מחויבות לשיפוי הכלולה בזאת.

en: Url for Annotation Storage
he: כתובת URL עבור אחסון הסברים

en: Usage and Quotas
he: שימוש ומכסה

en: Use Reload Graphs to refresh the graphs.
he: השתמש ב-"רענן גרפים" על מנת לטעון את הגרפים מחדש.

en: Use an archive program to extract the data from the .tar.gz file. Extracted data includes the course.xml file, as well as subfolders that contain course content.
he: ניתן להשתמש בתוכנת ארכיון להוציא את המידע מקובץ .tar.gz. 
    מידע שהוצא כולל את קובץ  course.xml כמו גם את תיקיות המשנה המכילות את תוכן הקורס.

en: Use an archive program to extract the data from the .tar.gz file. Extracted data includes the library.xml file, as well as subfolders that contain library content.
he: ניתן להשתמש בתוכנת ארכיון על מנת להוציא את המידע מקובץ .tar.gz. 
    מידע שהוצא כולל את קובץ  library.xml כמו גם את תיקיות המשנה המכילות את תוכן הספריה.

en: Use between 250 and 500 words or so in your response.
he: הזן בין 250 ל-500 מילים בערך בתשובתך.

en: Use course updates to notify students of important dates or exams, highlight particular discussions in the forums, announce schedule changes, and respond to student questions. You add or edit updates in HTML.
he: השתמש בעדכונים על מנת להודיע לסטודנטים על תאריכים חשובים של בחינות, דיונים מסוימים בפורומים, להכריז על שינויים בלוח הזמנים ועל מנת להגיב לשאלות סטודנטים. ניתן להוסיף או לערוך עדכונים ב-HTML.

en: Use library content in courses by adding the {em_start}library_content{em_end} policy key to the Advanced Module List in the course's Advanced Settings, then adding a Randomized Content Block to your courseware. In the settings for each Randomized Content Block, select this library as the source library, and specify the number of problems to be randomly selected and displayed to each student.
he: השתמש בתוכן הספריה בקורסים באמצעות הוספת מפתח מדיניות {em_start}library_content{em_end} לרשימת המודול המתקדמת בהגדרות המתקדמות של הקורס. לאחר מכן הוסף חוסם תוכן אקראי לתוכנת המחשב של הקורס. בהגדרות של כל חוסם תוכן אקראי, בחר בספריה זו כספריית מקור וציין את מספר הבעיות שיש לבחור באופן אקראי ולהציג לכל סטודנט.

en: Use parentheses () to make expressions clear. You can use parentheses inside other parentheses.
he: השתמש בסוגריים ( ) על מנת להבהיר את הביטויים. יש באפשרותך להשתמש בסוגריים בתוך סוגריים.

en: Use the Sailthru content API to fetch course tags.
he: השתמש בממשק API של תוכן Sailthru על מנת להביא תגיות קורס.

en: Use the arrow keys to navigate the tips or use the tab key to return to the calculator
he: השתמש במקשי החיצים על מנת לנווט בעצות או השתמש במקש ה-tab על מנת לחזור למחשבון

en: Use the checkout page hosted by the E-Commerce service.
he: השתמש בעמוד היציאה המאוחסן בשירות מסחר אלקטרוני.

en: Use the {em_start}Web URL{em_end} value to reference the file or image only from outside of your course. {em_start}Note:{em_end} If you lock a file, the Web URL no longer works for external access to a file.
he: השתמש בערך {em_start}כתובת ה-URL של האתר{em_end} על מנת להפנות לקובץ ולתמונה רק מחוץ לקורס שלך. {em_start}לתשומת לבך:{em_end} אם תנעל את הקובץ, כתובת ה-URL לא יפעל יותר עבור גישה חיצונית לקובץ.

en: Use the {em_start}{studio_name} URL{em_end} value to link to the file or image from a component, a course update, or a course handout.
he: שימוש בערך {em_start}כתובת URL של {studio_name} {em_end} על מנת לקשר לקובץ או לתמונה מתוך רכיב, עדכון קורס או דף מידע.

en: Use this setting only when generating PDF certificates. Between quotation marks, enter the long name of the type of certificate that students receive when they complete the course. For instance, "Certificate of Achievement".
he: השתמש בהגדרה זו בעת יצירת תעודות PDF. בין מרכאות, הזן את השם הארוך של סוג התעודה שמקבלים הסטודנטים בעת השלמת הקורס. למשל, "תעודת הצטיינות".

en: Use this setting only when generating PDF certificates. Between quotation marks, enter the short name of the type of certificate that students receive when they complete the course. For instance, "Certificate".
he: השתמש בהגדרה זו בעת יצירת תעודות PDF. בין מרכאות, הזן את השם הקצר של סוג התעודה שמקבלים הסטודנטים בעת השלמת הקורס. למשל, "תעודה".

en: Use this to export your course to its git repository.
he: השתמש באפשרות זו על מנת לייצא את הקורס למאגר git.

en: Use your {platform_name} username and password to log into {platform_name} below, and then link your {platform_name} account with {provider_name} from your dashboard.
he: השתמש בשם המשתמש והסיסמה של {platform_name}  על מנת להתחבר ל{platform_name} להלן. לאחר מכן, קשר את חשבון {platform_name} עם {provider_name} בלוח הבקרה.

en: Used
he: משומש

en: Used Registration Code
he: קוד רישום בשימוש

en: Useful examples:
he: דוגמאות שימושיות:

en: User '{user}' with e-mail {email} has requested {studio_name} course creator privileges on edge.
he: משתמש '{user}' בעל דואר אלקטרוני {email} ביקש {studio_name} זכויות של יוצר קורס ב-edge.

en: User Access
he: גישת משתמשים

en: User Data
he: מידע משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: User Management
he: ניהול משתמשים

en: User Survey
he: סקר משתמשים

en: User does not exist.
he: משתמש אינו קיים.

en: User not found
he: משתמש לא נמצא

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: User with username {} does not exist
he: שם משתמש {} אינו קיים

en: User {email} has registered but has not yet activated his/her account.
he: משתמש {email} נרשם אך טרם הפעיל את החשבון.

en: User {username} does not exist
he: המשתמש {username} אינו קיים

en: User {username} has never accessed problem {location}
he: משתמש {username}  מעולם לא ניגש לבעיה {location}

en: User {username} is not enrolled in the course {course_key}
he: המשתמש {username} אינו רשום בקורס {course_key}

en: User {user} created successfully!
he: משתמש, {user} נוצר בהצלחה!

en: User's Email Address
he: כתובת דואר אלקטרוני של המשתמש

en: User:
he: משתמש:

en: Usermenu
he: תפריט למשתמש

en: Usermenu dropdown
he: רשימה נפתחת של תפריט המשתמש

en: Username
he: שם משתמש

en: Username and password fields cannot match
he: שם משתמש וסיסמה אינם יכולים להיות זהים

en: Username created for Course Catalog Integration, e.g. lms_catalog_service_user.
he: שם המשתמש שנוצר לשילוב קטלוג הקורסים, למשל lms_catalog_service_user.

en: Username is required.
he: שם המשתמש הוא שדה חובה.

en: Username or email:
he: שם משתמש או דואר אלקטרוני:

en: Username {user} already exists.
he: שם משתמש {user} קיים כבר.

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Users
he: משתמשים

en: Users with due date extensions for {0}
he: משתמשים בעלי הארכות תאריך יעד עבור {0}

en: Using File URLs
he: שימוש בכתובת URL של קבצים

en: Using library content in courses
he: שימוש בתכני ספריה בקורסים

en: Using the system
he: משתמש במערכת

en: Valid e-mail address required.
he: כתובת דואר אלקטרוני תקינה היא שדה חובה

en: Validate this certificate for yourself
he: אמת תעודה זו עבור עצמך

en: Value
he: ערך

en: Value '{preference_value}' is not a valid time zone selection.
he: ערך '{preference_value}' אינו בחירת אזור זמן חוקית.

en: Value '{preference_value}' is not valid for user preference '{preference_key}'.
he: ערך '{preference_value}' אינו תקף עבור העדפת משתמש '{preference_key}'.

en: Value '{preference_value}' not valid for preference '{preference_key}': Not in timezone set.
he: ערך '{preference_value}' אינו תקף עבור העדפת  '{preference_key}': אינו תקף בהגדרת אזור הזמן.

en: Value of the enrollment attribute
he: ערך מאפיין ההרשמה

en: Value of this user attribute.
he: ערך מאפיין משתמש זה.

en: Values from Advanced Settings, including MATLAB API keys and LTI passports
he: ערכים מהגדרות מתקדמות, כולל מפתחות API MATLAB ו-passports LTI.

en: Verification Deadline
he: מועד אחרון לאימות

en: Verification Deadline Has Passed
he: המועד האחרון לאימות עבר.

en: Verification Declined
he: האימות נדחה

en: Verification Failed
he: האימות נכשל

en: Verification Status
he: מצב אימות

en: Verification Submitted
he: האימות נשלח

en: Verification Upgrade Deadline
he: תאריך יעד לשדרוג האימות

en: Verification not yet complete.
he: אימות טרם הושלם

en: Verification photos received
he: התקבלו תמונות אימות

en: Verified
he: מאומת

en: Verified Enrollment
he: הרשמה מאומתת

en: Verified modes cannot be free.
he: מצבים מאומתים אינם יכולים להיות בחינם.

en: Verified: Pending Verification
he: מאומת: ממתין לאימות

en: Verify For {course_name}
he: אמת עבור {course_name}

en: Verify My Identity
he: אמת את זהותי

en: Verify Now
he: אמת את זהותך עכשיו

en: Verify your identity now.
he: אמת את זהותך כעת.

en: Verifying
he: מאמת

en: Vertical
he: אנכי

en: Video
he: סרטוני וידאו

en: Video Annotation
he: הערות לסרטון הווידאו

en: Video Available on Web Only
he: סרטון הווידאו זמין באינטרנט בלבד

en: Video Download Allowed
he: אפשר הורדת סרטון וידאו

en: Video File URLs
he: כתובות URL לקבצי וידאו

en: Video ID
he: מזהה סרטון וידאו

en: Video Pre-Roll
he: מודעה לפני סרטון וידאו

en: Video Start Time
he: זמן התחלת סרטון הווידאו

en: Video Stop Time
he: זמן עצירת סרטון הווידאו

en: Video Thumbnail Image
he: תמונת הווידאו הממוזערת

en: Video Upload Credentials
he: אישורי העלאת סרטון וידאו

en: Video Uploads
he: העלאות סרטונים

en: View
he: הצג

en: View About Page in studio
he: ראה עמוד "אודות" בסטודיו

en: View Archived Course
he: צפה בארכיון הקורס

en: View Certificate
he: הצג תעודה

en: View Certificates Issued
he: הצג את התעודות שהונפקו

en: View Course
he: צפה בקורס

en: View Course in Studio
he: צפה בקורס בסטודיו

en: View Courses
he: הצג קורסים

en: View Credit
he: צפה בנקודות זכות

en: View Dashboard
he: צפה בלוח הבקרה

en: View Details
he: צפה בפרטים

en: View Gradebook
he: צפה בספר הציונים

en: View Grading in studio
he: צפה בתהליך מתן הציונים בסטודיו

en: View History
he: צפה בהיסטוריה

en: View Live
he: תצוגה בזמן אמת

en: View Live Version
he: צפה בתצוגה בזמן אמת

en: View Profile
he: צפה בפרופיל

en: View Progress Page
he: הצג עמוד התקדמות

en: View Unit in Studio
he: צפה ביחידה בסטודיו

en: View Updated Library
he: צפה בספריה מעודכנת

en: View Updated Outline
he: צפה במתווה מעודכן

en: View Updates in Studio
he: ראה עדכונים בסטודיו

en: View a specific learner's grades and progress
he: הצג ציונים והתקדמות של לומד ספציפי

en: View all Courses
he: הצג את כל הקורסים

en: View and regenerate certificates.
he: הצג תעודות וצור אותן מחדש.

en: View and update learner enrollments.
he: הצג ועדכן את הרשמות הלומד.

en: View detailed Git import logs for this course {link_start}by clicking here{link_end}.
he: צפה ביבוא יומני אירועים מפורטים מ-GIT {link_start} בלחיצה כאן{link_end}.

en: View gradebook
he: הצג ספר הציונים

en: View gradebook for enrolled learners
he: הצג את יומן הציונים ללומדים שנרשמו

en: View notes by:
he: צפה בסיכומי שיעור של:

en: View our FAQs for answers to commonly asked questions.
he: לתשובות, פנה לרשימת ה'שאלות הנפוצות' שלנו.

en: View our help section for answers to commonly asked questions.
he: עבור לעמוד השאלות הנפוצות.

en: View resource in a new window
he: ראה משאבים בחלון חדש

en: View this course as:
he: צפה בקורס כ:

en: View {cert_name_short}
he: הצג {cert_name_short}

en: View {name} certificate
he: ראה תעודת {name}

en: Viewing granted extensions
he: צפה בהארכות שניתנו

en: Visit a course wiki to add an article.
he: בקר ב-wiki של הקורס על מנת להוסיף מאמר.

en: Visit your {link_start}dashboard{link_end} to see your courses.
he: פתח את {link_start}לוח הבקרה{link_end} על מנת לראות את הקורסים שלך.

en: Visit {course_about_url} to join the course and begin the beta test.
he: בקר ב-{course_about_url} על מנת להצטרף לקורס ולהתחיל את מבחן הבטא.

en: Visit {site_name} to enroll in the course and begin the beta test.
he: בקר ב-{site_name} על מנת להצטרף לקורס ולהתחיל את מבחן הבטא.

en: Visual
he: חזותי

en: WARNING
he: אזהרה

en: Waive the requirement for the learner to take the exam.
he: ותר על הדרישה מהלומד לענות על המבחן.

en: Warm regards,
he: בברכה,

en: Warm regards,<br>The {platform_name} Team
he: בברכה,  <br>צוות {platform_name}

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning: Importing while a course is running
he: אזהרה: יבוא בזמן שקורס עדיין מועבר

en: Warning: The problem has been reset to its initial state!
he: אזהרה: הבעיה אותחלה למצבה הראשוני!

en: Was this key already used? Check whether the e-mail change has already happened.
he: האם כבר נעשה שימוש במפתח זה? בדוק אם השינוי של הדואר האלקטרוני כבר בוצע.

en: We are sorry. Our course staff did not approve your request to change your name from {old_name} to {new_name}. If you need further assistance, please e-mail the course staff at {email}.
he: מצטערים, צוות הקורס שלנו לא אישר את בקשתך לשינוי שמך מ-{old_name} ל-{new_name}. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, נא שלח הודעת דואר אלקטרוני לצוות הקורס ב-{email}

en: We are sorry. Our course staff did not approve your request to change your name from {old_name} to {new_name}. If you need further assistance, please e-mail the tech support at {email}
he: אנחנו מתנצלים, צוות הקורס שלנו לא אישר את בקשתך לשינוי שמך מ-{old_name} ל-{new_name}. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אנא שלח הודעת דואר אלקטרוני לסיוע  הטכני ב-{email}

en: We cannot find a certificate with this URL or ID number. If you are trying to validate a certificate, make sure that the URL or ID number is correct. If you are sure that the URL or ID number is correct, contact support.
he: לא ניתן למצוא תעודה עם כתובת URL זו או מספר מזהה זה. אם אתה מנסה לאמת תעודה, ודא שכתובת האתר או המספר המזהה נכונים. אם אתה בטוח שכתובת האתר או מספר המזהה נכונים, צור קשר עם התמיכה.

en: We could not verify your identity for the {assessment} assessment in the {course_name} course. You have used {used_attempts} out of {allowed_attempts} attempts to verify your identity, and verification is no longer possible.
he: לא הצלחנו לאמת את זהותך עבור ההערכה {assessment} בקורס {course_name}. השתמשת ב-{used_attempts} ניסיונות מתוך {allowed_attempts} על מנת לאמת את זהותך והאימות אינו אפשרי יותר.

en: We could not verify your identity for the {assessment} assessment in the {course_name} course. You have used {used_attempts} out of {allowed_attempts} attempts to verify your identity.
he: לא הצלחנו לאמת את זהותך עבור ההערכה {assessment} בקורס {course_name}. השתמשת ב-{used_attempts} ניסיונות מתוך {allowed_attempts} על מנת לאמת את זהותך.

en: We couldn't log you in.
he: לא הצלחנו לחבר אותך

en: We greatly appreciate this generous contribution and your support of the {platform_name} mission.  This receipt was prepared to support charitable contributions for tax purposes.  We confirm that neither goods nor services were provided in exchange for this gift.
he: אנו מעריכים את התרומה הנדיבה הזו ואת תמיכתך במשימת {platform_name}. קבלה זו הוכנה כדי לתמוך במיזמי צדקה למטרות מס. אנו מאשרים שלא סופקו טובין או שירותים בתמורה למתנה זו.

en: We have provided a course enrollment code for you in {course_name}. To enroll in the course, click the following link:
he: אנחנו מספקים לך קוד רישום לקורס {course_name}. על מנת להירשם לקורס, לחץ על הקישור המצורף:

en: We have successfully verified your identity for the {assessment} assessment in the {course_name} course.
he: אימתנו בהצלחה את הערכתך {assessment} בקורס {course_name}.

en: We hope you enjoyed the course, and we hope to see you in future {platform_name} courses!
he: אנו מקווים שנהנית מהקורס ומקווים לראותך בקורסים עתידיים של {platform_name}!

en: We just need a little more information before you start learning with {platform_name}.
he: אנו זקוקים למידע נוסף לפני שתתחיל ללמוד עם {platform_name}.

en: We keep a log of old e-mails, so if this request was unintentional, we can investigate.
he: אנו מתעדים הודעות דואר אלקטרוני, כך שאם בקשה זו אינה מכוונת, נוכל לחקור את הנושא.

en: We need to verify your email address
he: עלינו לאמת את כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: We only support uploading a .tar.gz file.
he: אנו תומכים בהעלאת קובץ .tar.gz בלבד.

en: We received a request to change the e-mail associated with your {platform_name} account from {old_email} to {new_email}. If this is correct, please confirm your new e-mail address by visiting:
he: התקבלה בקשה לשנות את כתובת הדואר האלקטרוני המקושרת לחשבון {platform_name} שלך מ-{old_email} ל-{new_email}. אם זה אכן נכון, נא אשר את כתובת הדואר האלקטרוני החדשה שלך באמצעות ביקור ב:

en: We recommend sending learners no more than one email message per week. Before you send your email, review the text carefully and send it to yourself first, so that you can preview the formatting and make sure embedded images and links work correctly.
he: אנו ממליצים לא לשלוח ללומדים יותר מהודעת דואר אלקטרוני אחת בשבוע. לפני שתשלח את ההודעה, בדוק את הטקסט בקפידה ושלח אותה קודם כל  לעצמך, כך שתוכל לראות את העיצוב בתצוגה מוקדמת ולוודא שהתמונות המוטבעות והקישורים עובדים כהלכה.

en: We support only SubRip (*.srt) transcripts format.
he: אנו תומכים רק בפורמט תמליל SubRip (*.srt)

en: We use the information you provide to improve our course for both current and future students. The more we know about your specific needs, the better we can make your course experience.
he: אנו משתמשים במידע שאתה מספק על מנת לשפר את הקורס שלנו לתלמידים בהווה ולתלמידים בעתיד. ככל שנדע יותר על הצרכים הספציפיים שלך, כך נוכל לשפר את חווית הלימוד שלך.

en: We were unable to send a confirmation email to {email}
he: לא הצלחנו לשלוח הודעת דואר אלקטרוני לאישור ל- {email}

en: We're Sorry, {platform_name} accounts are unavailable currently
he: מצטערים, חשבונות {platform_name} אינם זמינים כעת

en: We're creating your certificate. You can keep working in your courses and a link to it will appear here and on your Dashboard when it is ready.
he: אנו יוצרים את התעודה שלך. תוכל להמשיך לעבוד על הקורסים שלך. קישור לתעודה יופיע כאן ובלוח הבקרה שלך כשהתעודה תהיה מוכנה.

en: We're having trouble rendering your component
he: נתקלנו בבעיה בעת ביצוע הרכיב

en: We're sorry, but this payment was declined. The items in your shopping cart have been saved. If you have any questions about this transaction, please contact us at {email}.
he: מצטערים, אך תשלום זה סורב. הפריטים בעגלת הקניות נשמרו. אנא צרו עמנו קשר {email} במידה וישנן שאלות כלשהן בנוגע לעסקה.

en: We're sorry, but this version of your browser is not supported. Try again using a different browser or a newer version of your browser.
he: מצטערים, אך גרסת דפדפן זו אינה נתמכת. נסה שוב באמצעות דפדפן אחר או גרסה חדשה יותר של הדפדפן שלך.

en: We're sorry, there was an error with processing your request. Please try reloading your page and trying again.
he: מצטערים, אירעה שגיאה בעיבוד בקשתך. אנא נסה לטעון מחדש את העמוד שלך ונסה שוב.

en: We're sorry, this module is temporarily unavailable. Our staff is working to fix it as soon as possible. Please email us at {tech_support_email} to report any problems or downtime.
he: מצטערים, המודל הזה אינו זמין באופן זמני. הצוות שלנו עובד על תיקון הבעיה בהקדם האפשרי. אנא שלח לנו הודעת דואר אלקטרוני לכתובת {tech_support_email} על מנת לדווח על בעיות או השבתת השירותים.

en: We're sorry. Something went wrong with your activation. Check to make sure the URL you went to was correct, as e-mail programs will sometimes split it into two lines.
he: מצטערים, חל שיבוש בהפעלה שלך. ודא כי כתובת ה-URL שנשלחה לך נכונה היות וקורה לעיתים שתוכנות דואר אלקטרוני מפצלות את כתובת ה-URL לשתי שורות נפרדות.

en: We're sorry. There was a problem with the server while trying to process your last request. You may want to return to the {studio_name} Dashboard or try this request again. If you are still having problems accessing things, please feel free to {link_start}contact {studio_name} support{link_end} for further help.
he: מצטערים, אירעה בעיה עם השרת בעת הניסיון לעבד את בקשתך האחרונה. באפשרותך לחזור ללוח הבקרה של {studio_name} או לנסות לשלוח בקשה זו שוב. אם אתה נתקל עדיין בבעיות בעת גישה לדברים, אל תהסס  {link_start}ליצור קשר עם {studio_name} צוות התמיכה{link_end} לקבלת עזרה נוספת.

en: We're sorry. We couldn't find the {studio_name} page you're looking for. You may want to return to the {studio_name} Dashboard and try again. If you are still having problems accessing things, please feel free to {link_start}contact {studio_name} support{link_end} for further help.
he: מצטערים, לא מצאנו את העמוד{studio_name} המבוקש. באפשרותך לחזור ללוח הבקרה של {studio_name} ולנסות שוב. אם אתה נתקל עדיין בבעיות בעת גישה לדברים, אל תהסס  {link_start}ליצור קשר עם {studio_name} צוות התמיכה{link_end} לקבלת עזרה נוספת.

en: We're working on it...
he: אנחנו עובדים על זה...

en: We've e-mailed you instructions for setting your password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
he: שלחנו את ההוראות לקביעת סיסמה לכתובת דואר האלקטרוני שסיפקת.
    הינך אמור לקבל את ההודעה בזמן הקרוב.

en: We've logged the error and our staff is currently working to resolve this error as soon as possible.
he: רשמנו את השגיאה והצוות שלנו פועל כעת על מנת לפתור שגיאה זו מהר ככל שניתן.

en: We've received your information and the verification process has begun. You can check the status of the verification process on your dashboard.
he: קיבלנו את המידע שלך ותהליך האימות החל. יש באפשרותך לבדוק את התקדמות תהליך האימות בלוח הבקרה שלך.

en: We've sent an email message to {email} with instructions for activating your account.
he: שלחנו הודעת דואר אלקטרוני אל {email} עם הוראות להפעלת החשבון.

en: Week 1
he: שבוע 1

en: Weibo
he: וויבו

en: Weight
he: משקל

en: Welcome
he: ברוכים הבאים!

en: Welcome to the Open edX{registered_trademark} platform!
he: ברוכים הבאים לפלטפורמת {registered_trademark} Open edX!

en: Welcome to the {platform_name} Wiki
he: ברוכים הבאים ל-wiki של  {platform_name}

en: Welcome to {course_name}
he: ברוכים הבאים ל{course_name}

en: Welcome to {org}'s {course_name}!
he: ברוכים הבאים אל הקורס {course_name} של {org}!

en: Welcome to {platform_name}
he: ברוכים הבאים ל{platform_name}

en: Welcome to {platform_name}.
he: ברוכ/ה הבא/ה ל {platform_name}.

en: Welcome to {platform_name}. Thank you for using {platform_name}'s Course Discovery API and any additional APIs that we may offer from time to time (collectively, the "APIs"). Please read these Terms of Service prior to accessing or using the APIs. These Terms of Service, any additional terms within accompanying API documentation, and any applicable policies and guidelines that {platform_name} makes available and/or updates from time to time are agreements (collectively, the "Terms") between you and {platform_name}. By accessing or using the APIs, you accept and agree to be legally bound by the Terms, whether or not you are a registered user. If you do not understand or do not wish to be bound by the Terms, you should not use the APIs.
he: ברוכים הבאים אל {platform_name}. תודה על השימוש בממשק גילוי הקורס של {platform_name} ובכל ממשק API נוסף שייתכן שנציע מעת לעת (הנקראים יחד להלן "ממשקי API"). קרא את תנאי השירות טרם קבלת גישה או שימוש בממשקי ה-API. תנאי שירות אלה, כל תנאי נוסף בתיעוד ה-API הנלווה וכל מדיניות והנחיה ישימה ש-{platform_name} תהפוך לזמינה ו/או עדכונים מעת לעת הם הסכמים (ייקראו יחד להלן "תנאים") בינך לבין {platform_name}. בקבלת גישה או שימוש בממשקי API, הינך מקבל ומסכים להיות כפוף משפטית לתנאים, בין אם אתה משתמש רשום או לא. אם אינך מבין או שאין ברצונך להיות כפוף לתנאים, אינך יכול להשתמש בממשקי ה-API.

en: Welcome to {studio_name}
he: ברוכים הבאים ל{studio_name}

en: Welcome {username}
he: ברוך הבא {username}

en: Welcome {username}!  Please set your preferences below
he: ברוכים הבאים {username}! נא הגדר למטה את העדפותיך

en: Welcome!
he: ברוכים הבאים!

en: Were you expecting to see a particular library here?
he: האם ציפית למצוא ספריה מסוימת כאן?

en: What You'll Learn
he: מה תלמד

en: What are pages?
he: מה הם עמודים?

en: What can I do on this page?
he: מה ניתן לעשות בעמוד זה?

en: What content is exported?
he: איזה תוכן מיוצא?

en: What content is imported?
he: איזה תוכן מיובא?

en: What do advanced settings do?
he: מה מבצעות ההגדרות המתקדמות?

en: What does not transfer from the original course?
he: מה אינו עובר מהקורס המקורי?

en: What format this module is in (used for deciding which grader to apply, and what to show in the TOC)
he: מה הפורמט של מודול זה (משמש כדי להחליט איזה מדרג להחיל ומה להציג בתוכן העניינים)

en: What if my book isn't divided into chapters?
he: מה אם הספר שלי לא מחולק לפרקים?

en: What transfers from the original course?
he: מה עובר מהקורס המקורי?

en: When this article is edited
he: כאשר המאמר במצב עריכה

en: When true, automatically notify the credit provider when a user requests credit. In order for this to work, a shared secret key MUST be configured for the credit provider in secure auth settings.
he: אם 'כן', תישלח הודעה אוטמטית לספק נקודות הזכות כאשר משתמש מבקש נקודות זכות. על מנת שפעולה זו תעבוד, מפתח סודי משותף חייב להיות מוגדר עבור ספק נקודות הזכות בהגדרות הרשאה מאובטחות.

en: When will my course re-run start?
he: מתי יתחיל מחזור הלימודים החדש של הקורס שלי?

en: When you are ready to generate certificates for your course, click Generate Certificates. You do not need to do this if you have set the certificate mode to on-demand generation.
he: כאשר אתה מוכן ליצור תעודות לקורס שלך, לחץ על 'צור תעודות'. אינך צריך לעשות זאת אם הגדרת את מצב התעודה ליצירה לפי דרישה.

en: When you merge a revision with the current, all data will be retained from both versions and merged at its approximate location from each revision.
he: כאשר ממזגים עדכון עם גרסה נוכחית, כל המידע משתי הגרסאות ישמר וימוזג במיקומו המוערך בשתי הגרסאות.

en: When you select Send Email, your email message is added to the queue for sending, and cannot be cancelled.
he: בעת הבחירה ב'שלח הודעת דואר אלקטרוני', הודעת הדואר אלקטרוני נוספת לתור לשליחה ולא ניתן לבטלה.

en: When you've finished a {strong_start}section{strong_end}, pick when you want it to go live and {studio_name} takes care of the rest. Build your course incrementally.
he: כאשר תסיים {strong_start}פרק{strong_end}, הגדר את מועד השחרור והפרסום לסטודנטים ו-{studio_name} כבר ידאג לשאר. בנה את הקורס באופן הדרגתי.

en: Whether or not the answers have been saved since last submit
he: בין אם התשובות נשמרו או לא נשמרו מאז ההגשה האחרונה

en: Whether the credit provider is currently enabled.
he: בין אם ספק נקודות הזכות מופעל כרגע.

en: Whether the student has answered the problem
he: האם הסטודנט ענה על הבעיה.

en: Whether this learner has posted words to the cloud.
he: האם העלה לומד זה מילים לענן.

en: Whether this student has voted on the poll
he: האם סטודנט זה השתתף בסקר

en: Whether to display this module in the table of contents
he: אם להציג מודול זה בתוכן העניינים

en: Whether to drop an existing session when accessing a view decorated with third_party_auth.decorators.tpa_hint_ends_existing_session when a tpa_hint URL query parameter mapping to this provider is included in the request.
he: האם למחוק את נתוני הסשן כאשר ניגשים לתצוגה מעוצבת עם third_party_auth.decorators.tpa_hint_ends_existing_session כאשר שאילתת UR  tpa_hint המתמפה לספק זה כלולה בבקשה.

en: Whether to force the save button to appear on the page
he: האם לחייב הופעת לחצן 'שמירה' בעמוד

en: Whether to include or exclude the given course. If whitelist countries are specified, then ONLY users from whitelisted countries will be able to access the course.  If blacklist countries are specified, then users from blacklisted countries will NOT be able to access the course.
he: האם לכלול או לא לכלול את הקורס נתון. אם צוינו מדינות שנמצאות ברשימה לבנה, אז רק משתמשים ממדינות מרשימה הלבנה יוכלו לגשת לקורס. אם צוינו מדינות הנמצאות ברשימה שחורה, אז המשתמשים ממדינות ברשימה שחורה לא יוכלו לגשת לקורס.

en: Whether to restrict enrollment to invitation by the course staff.
he: האם להגביל את ההרשמה לנרשמים שהוזמנו על ידי צוות הקורס.

en: Which child module students in a particular group_id should see
he: איזה מודול מִשנֶה צריכים לראות הסטודנטים ב-group_id מסוים

en: While you tried to delete this article, it was modified. TAKE CARE!
he: המאמר עבר עריכה בזמן נסיון מחיקתו. אנא בדוק ונסה שוב!

en: While you were editing, someone else changed the revision. Your contents have been automatically merged with the new contents. Please review the text below.
he: בזמן עריכתך, מישהו אחר שינה את העריכה. תכניך מוזגו באופן אוטומטי עם התכנים החדשים. לצורך בקרה, אנא עבור על הטקסט למטה.

en: Whitelist {country} for {course}
he: רשימה לבנה {country} עבור {course}

en: Who can I contact if I have questions?
he: עם מי ניתן ליצור קשר במידה ויש לי שאלות?

en: Who is {studio_name} for?
he: למי מיועד {studio_name} ?

en: Why do I need to complete this information?
he: מדוע עלי להשלים מידע זה?

en: Why export a course?
he: מדוע לייצא קורס?

en: Why export a library?
he: מדוע לייצא ספריה?

en: Why import a course?
he: מדוע לייבא קורס?

en: Why import a library?
he: מדוע לייבא ספריה?

en: Why should I break my textbook into chapters?
he: מדוע עלי לחלק את ספר הקורס לפרקים?

en: Wiki Cheatsheet
he: דף עזר של Wiki

en: Wiki Preview
he: תצוגה מקדימה של Wiki

en: Wiki Revision Preview
he: תצוגה מקדימה לעדכון Wiki

en: Wiki Syntax Help
he: עזרה בתחביר Wiki

en: Wikipedia
he: ויקיפדיה

en: Will be shown in any discussions or forums you participate in
he: יוצג בכל הדיונים או פורומים שבהם אתה משתתף

en: Work Visually, Organize Quickly
he: עבוד חזותית, ארגן במהירות

en: Work at {platform_name}
he: עבוד ב{platform_name}

en: Work in Teams
he: עבודה בצוותים

en: Work visually and see exactly what your students will see. Reorganize all your content with drag and drop.
he: עבוד באופן חזותי וראה בדיוק מה שהסטודנטים שלך יראו. ארגן מחדש את כל התוכן שלך באמצעות גרירה ושחרור.

en: Working with Certificates
he: עבודה עם תעודות

en: Working with content experiments
he: עבודה עם ניסויי תוכן

en: Write a brief message for the article's history log.
he: כתוב הודעה קצרה ליומן ההיסטוריה של מאמר.

en: Written Feedback
he: משוב כתוב

en: XBlock/template combinations that are disabled cannot be edited in Studio, regardless of support level. Remember to also check if all instances of the XBlock are disabled in XBlockConfiguration.
he: לא ניתן לערוך בסטודיו שילובי XBlock/תבנית שמושבתים, ללא קשר לרמת התמיכה. זכור לסמן גם אם כל המקרים של XBlock מושבתים ב-XBlockConfiguration.

en: XML attributes
he: תכונות XML

en: XML data for the annotation
he: מידע XML עבור הסברים

en: XML data for the problem
he: מידע XML עבור בעיה

en: XQA Key
he: מפתח XQA

en: Year of Birth
he: שנת לידה

en: Year of birth
he: שנת לידה

en: Yes
he: כן

en: Yes I am sure...
he: כן, אני בטוח...

en: Yes, I am sure
he: כן, אני בטוח

en: You acknowledge and agree that the APIs and all API Content contain valuable intellectual property of {platform_name} and its partners. The APIs and all API Content are protected by United States and foreign copyright, trademark, and other laws. All rights in the APIs and the API Content, if not expressly granted, are reserved. By using the APIs or any API Content, you do not acquire ownership of any rights in the APIs or API Content. You must not claim or attempt to claim ownership in the APIs or any API Content or misrepresent yourself or your company or your Application as being the source of any API Content. You may not modify, create derivative works of, or attempt to use, license, or in any way exploit any API Content in whole or in part on your own behalf or on behalf of any third party. You may not distribute or modify the APIs or any API Content (including adaptation, editing, excerpting, or creating derivative works).
he: הנך מכיר ומסכים שממשקי ה-API וכל תוכן ה-API מכילים קניין רוחני יקר ערך של {platform_name} ושותפיה. ממשקי ה-API וכל תוכן ה-API מוגנים בכפוף לחוקי זכויות היוצרים, הסימנים המסחריים וחוקים אחרים של ארצות הברית וארצות אחרות. כל הזכויות שבממשקי ה-API ובתוכן ה-API, אם לא הוענקו במפורש, שמורות. בעת שימוש בממשקי ה-API ובתוכן API כלשהו, אינך רוכש בעלות על זכות כלשהי בממשקי ה-API או בתוכן ה-API. אינך יכול לטעון או לנסות לטעון לבעלות בממשקי ה-API או בתוכן API כלשהו או לייצג שלא נאמנה את החברה או האפליקציה שלך כמקור של תוכן API כלשהו. אינך יכול לשנות, ליצור עבודות נגזרות  או לנסות להשתמש, להעניק רישיון או לנצל בכל דרך תוכן API כלשהו במלואו או בחלקו מטעמך או מטעם צד שלישי. לא ניתן להפיץ או לשנות את ממשקי ה-API או כל תוכן API (לרבות עיבוד, עריכה, עריכת מובאה או יצירת עבודות נגזרות).

en: You add sections, subsections, and units directly in the outline.
he: הוספת פרקים, תתי-פרקים ויחידות ישירות לתוך המתווה.

en: You agree that the Terms, the APIs, and any claim or dispute arising out of or relating to the Terms or the APIs will be governed by the laws of the Commonwealth of Massachusetts, excluding its conflicts of law provisions. You agree that all such claims and disputes will be heard and resolved exclusively in the federal or state courts located in and serving Cambridge, Massachusetts, U.S.A. You consent to the personal jurisdiction of those courts over you for this purpose, and you waive and agree not to assert any objection to such proceedings in those courts (including any defense or objection of lack of proper jurisdiction or venue or inconvenience of forum). Notwithstanding the foregoing, you agree that {platform_name} shall still be allowed to apply to injunctive remedies (or an equivalent type of urgent legal relief) in any jursdiction.
he: הנך מסכים שהתנאים, ממשקי ה-API וכל טענה או ערעור העולה מהתנאים או הקשור אליהם או לממשקי ה-API ינוהל על פי חוקי הקהילייה של מסצ'וסטס, למעט הניגודים בתנאי החוק. הנך מסכים בזאת להישמע לסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט הממוקמים בקיימברידג', מסצ'וסטס, ארה"ב. הנך מסכים לסמכות שיפוט אישי של בתי משפט אלו לגביך עבור מטרה זו והינך מוותר ומסכים שלא להביע התנגדות להליכים אלו בבתי משפט אלו (כולל כל הגנה או התנגדות להיעדר סמכות שיפוט מתאים או מקום או אי נוחות בשל מקום ההתכנסות).  על אף הנאמר, הינך מסכים של {platform_name} תישמר עדיין הזכות לתבוע שיפוי משפטי (או כל סוג שקול של שיפוי משפטי דחוף) בכל סמכות שיפוט.

en: You agree to comply with all applicable law, regulation, and third party rights (including without limitation laws regarding the import or export of data or software, privacy, copyright, and local laws). You will not use the APIs to encourage or promote illegal activity or violation of third party rights. You will not violate any other terms of service with {platform_name}. You will only access (or attempt to access) an API by the means described in the documentation of that API. You will not misrepresent or mask either your identity or yourApplication's identity when using the APIs.
he: הנך מסכים לציית לכל החוקים, התקנות וזכויות צד שלישי (לרבות אך לא מוגבל לחוקים בנוגע ליבוא או יצוא נתונים או תוכנה, פרטיות, זכויות יוצרים וחוקים מקומיים); לא תעשה שימוש בממשקי ה-API על מנת לעודד או לקדם פעילות לא חוקית או הפרת זכויות צד שלישי; לא תפר אף תנאי שירות אחר עם {platform_name}; תקבל גישה (או תנסה לקבל גישה) אך ורק ל-API בכפוף לאמצעים שתוארו בתיעוד של אותו API; לא תסלף או תסתיר את זהותך או את זהות האפליקציה שלך בעת השימוש בממשקי ה-API.

en: You agree to comply with all applicable privacy laws and regulations and to be transparent with respect to any collection and use of end user data. You will provide and adhere to a privacy policy for your Application that clearly and accurately describes to your end users what user information you collect and how you may use and share such information (including for advertising) with {platform_name} and other third parties.
he: הנך מסכים לציית לכל חוקי הפרטיות והתקנות הקיימים ולהיות שקוף בכל הנוגע לאיסוף ושימוש במידע של משתמש הקצה; לספק ולפעול על פי מדיניות פרטיות עבור האפליקציה שלך המתארת בבירור ובדיוק למשתמשי הקצה שלך מהם פרטי המשתמש שאתה אוסף וכיצד תשתמש במידע כזה ותשתף אותו (לרבות לפרסום) באמצעות {platform_name} וגורמי צד שלישי אחרים.

en: You agree to use the APIs solely for the purpose of delivering content that is accessed through the APIs (the "API Content") to your own website, mobile site, app, blog, email distribution list, or social media property or for another commercial use that you described in your request for access and that {platform_name} has approved on a case-by-case basis. {platform_name} may monitor your use of the APIs for compliance with the Terms and may deny your access or shut down your integration if you try to go around or exceed the requirements and limitations set by {platform_name}. Your Application or other approved use of the API or the API Content must not prompt your end users to provide their {platform_name} username, password or other {platform_name} user credentials anywhere other than the {platform_name} website at {platform_url}.
he: הנך מסכים להשתמש בממשקי ה-API למטרות העברת תוכן שניתן לגשת אליה דרך ממשקי ה-API בלבד (להלן "תוכן API") לאתר האינטרנט, אתר מותאם לנייד, אפליקציה, בלוג, רשימת תפוצה בדואר אלקטרוני או נכס של המדיה החברתית או לשימוש מסחרי אחר שתיארת בבקשה לקבלת גישה וש- {platform_name} אישרה על בסיס כל מקרה לגופו. {platform_name} עשויה לנטר את שימושך בממשקי ה-API לתאימות עם התנאים ועלולה לדחות את גישתך או לסגור את האינטרגרציה שלך באם תנסה לעקוף או לחרוג מהדרישות והמגבלות שהוגדרו בידי {platform_name}. האפליקציה שלך או כל שימוש מאושר אחר בממשק ה-API או בתוכן ה-API אינו יכול לגרום למשתמשי הקצה לספק את שם המשתמש של {platform_name}, הסיסמה או כל  הרשאת משתמש אחרת של {platform_name} בכל מקום אחר למעט באתר האיטרנט של {platform_name} בכתובת {platform_url}.

en: You are about to flag a submission. You should only flag a submission that contains explicit, offensive, or  (suspected) plagiarized content. If the submission is not addressed to the question or is incorrect, you should give it a score of zero and accompanying feedback instead of flagging it.
he: אתה עומד לסמן הגשה. עליך לוודא כי אתה מסמן רק הגשה הכוללת תוכן בעל אופי מפורש, פוגעני או (אם נחשד) תוכן מועתק. אם ההגשה הזו אינה עונה לשאלה או אינה נכונה, עליך לתת לה ציון אפס וללוות אותה במשוב במקום לסמן אותה בדגל.

en: You are already in a team in this course.
he: אתה שייך כבר לצוות בקורס זה.

en: You are already registered in course {course_id}.
he: הנך רשום כבר לקורס {course_id}.

en: You are creating a re-run from:
he: אתה יוצר מחזור לימודים חדש עבור:

en: You are deleting an article. Please confirm.
he: אתה עומד למחוק את המאמר. נא אשר.

en: You are deleting an article. This means that its children will be deleted as well. If you choose to purge, children will also be purged!
he: הנך עומד למחוק את המאמר. משמעות דבר היא כי כל מאמרי המשנה יימחקו גם כן. אם תבחר למחוק, מאמרי המשנה של המאמר יימחקו גם הם!

en: You are eligible for credit from {providers_string}
he: אתה כשיר לקבלת נקודות זכות מ-{providers_string}

en: You are enrolled in the audit track for this course. The audit track does not include a certificate.
he: נרשמת למסלול שומע חופשי לקורס זה. מסלול זה אינו כולל תעודה.

en: You are enrolled in this course
he: אתה רשום לקורס זה

en: You are missing one or more required fields
he: שכחת למלא אחד משדות החובה

en: You are missing the following required fields:
he: שדות החובה הבאים לא מולאו:

en: You are no longer logged in. Bye bye!
he: אינך מחובר יותר למערכת.
    להתראות!

en: You are not enrolled in any courses yet.
he: אינך רשום עדיין באף קורס.

en: You are not enrolled in this course
he: אינך רשום לקורס זה

en: You are not enrolled yet
he:  אינך רשום עדיין

en: You are not sure enough!
he: אינך בטוח מספיק!

en: You are now eligible for credit from {provider}. Congratulations!
he: אתה זכאי כעת לקבלת נקודות זכות מ-{provider}. ברכות!

en: You are now logged in! Have fun!
he: אתה מחובר כעת! תהנה!

en: You are now sign up... and now you can sign in!
he: אתה רשום כעת למערכת ויכול להיכנס.

en: You are now viewing the course as {i_start}{user_name}{i_end}.
he: אתה צופה כעת בקורס כ-{i_start}{user_name}{i_end}.

en: You are re-using a password that you have used recently. You must have {num} distinct password before reusing a previous password. | You are re-using a password that you have used recently. You must have {num} distinct passwords before reusing a previous password.
he[0]: אתה ממחזר סיסמה שהשתמשת בה לאחרונה. עליך ליצור סיסמה ייחודית {num} לפני שתמחזר סיסמה קודמת.
he[1]: הינך ממחזר סיסמה שהשתמשת בה לאחרונה. עליך ליצור {num} סיסמאות ייחודיות בטרם תמחזר סיסמה קודמת.

en: You are resetting passwords too frequently. Due to security policies, {num} day must elapse between password resets. | You are resetting passwords too frequently. Due to security policies, {num} days must elapse between password resets.
he[0]: אתה מאפס סיסמאות לעיתים קרובות מדי. בשל מדיניות אבטחה, חייב לעבור יום {num} בין איפוסי הסיסמה.
he[1]: אתה מאפס סיסמאות לעיתים קרובות מדי. בשל מדיניות אבטחה, חייבים לעבור {num} ימים בין איפוסי הסיסמה.

en: You are still eligible to upgrade to a Verified Certificate! Pursue it to highlight the knowledge and skills you gain in this course.
he: אתה כשיר עדיין לשדרג לתעודה מאומתת! בצע זאת על מנת להדגיש את הידע והכישורים שאתה מרוויח בקורס זה.

en: You are the only member of the new course's staff. No students are enrolled in the course, and there is no student data. There is no content in the discussion topics or wiki.
he: אתה החבר היחיד בצוות הקורס החדש. אין סטודנטים הרשומים לקורס ואין מידע אודות הסטודנטים. אין תוכן בדיונים או ב-Wiki.

en: You can add additional custom pages to your course.
he: ניתן להוסיף לקורס שלך עמודים נוספים המותאמים אישית.

en: You can also create assignment types, such as homework, labs, quizzes, and exams, and specify how much of a student's grade each assignment type is worth.
he: יש באפשרותך ליצור סוגי מטלות כגון: שיעורי בית, מעבדות, בחנים ומבחנים ולפרט את משקל כל סוג מטלה בציון.

en: You can also download this data as a CSV file.
he: תוכל להוריד את המידע גם כקובץ CSV.

en: You can begin your course as soon as you complete the following form. Required fields are marked with an asterisk (*). This information is for the use of {platform_name} only. It will not be linked to your public profile in any way.
he: תוכל להתחיל את הקורס ברגע שתשלים את הטופס הבא. שדות החובה מסומנים בכוכבית (*). מידע זה נועד לשימוש {platform_name} בלבד. הוא לא יקושר לפרופיל הציבורי שלך בשום צורה.

en: You can click on any of the bars to list the students that attempted the problem, along with the grades they received.
he: יש באפשרותך ללחוץ על כל אחד מהטורים על מנת לקבל רשימת סטודנטים שניסו לפתור את הבעיה יחד עם הציון שקיבלו.

en: You can click on any of the bars to list the students that opened the subsection.
he: יש באפשרותך ללחוץ על כל אחד מהטורים על מנת לקבל רשימה של סטודנטים שפתחו את תת הפרק.

en: You can create and edit custom pages to provide students with additional course content. For example, you can create pages for the grading policy, course slides, and a course calendar.
he: אתה יכול ליצור ולערוך עמודים מותאמים אישית המספקים לסטודנטים תוכן קורס נוסף. לדוגמה, יש באפשרותך ליצור עמודים לתקנון ציונים, מצגות של הקורס, ולוח שנה של קורס.

en: You can create up to {max_num_bookmarks_per_course} bookmarks. You must remove some bookmarks before you can add new ones.
he: באפשרותך ליצור עד {max_num_bookmarks_per_course} סימניות. עליך להסיר מספר סימניות לפני שתוכל להוסיף חדשות.

en: You can export courses and edit them outside of {studio_name}. The exported file is a .tar.gz file (that is, a .tar file compressed with GNU Zip) that contains the course structure and content. You can also re-import courses that you've exported.
he: ניתן לייצא קורסים ולערוך אותם מחוץ ל{studio_name}. הקובץ המיוצא הינו קובץ .tar.gz (זהו קובץ .tar דחוס עם GNU Zip) המכיל את תוכן ומבנה הקורס. ניתן גם לייבא מחדש קורסים שיוצאו.

en: You can export libraries and edit them outside of {studio_name}. The exported file is a .tar.gz file (that is, a .tar file compressed with GNU Zip) that contains the library structure and content. You can also re-import libraries that you've exported.
he: באפשרותך לייצא ספריות ולערוך אותן מחוץ ל-{studio_name}. הקובץ המיוצא הוא קובץ ‎.tar.gz (כלומר קובץ ‎.tar דחוס באמצעות GNU Zip) המכיל את מבנה ותוכן הספריה. באפשרותך לייבא מחדש ספריות שייצאת.

en: You can find the answers to most of your questions in our list of FAQs. After you enroll in a course, you can also find answers in the course discussions.
he: תוכל למצוא תשובות לרוב השאלות ברשימת ה'שאלות הנפוצות' שלנו. לאחר שתירשם לקורס, תוכל למצוא גם תשובות בדיוני הקורס.

en: You can manage this image along with all of your other {a_link_start}files and uploads{a_link_end}
he: יש באפשרותך לנהל תמונה זו יחד עם שאר {a_link_start}הקבצים וההעלאות{a_link_end}

en: You can no longer access this course because payment has not yet been received. You can {contact_link_start}contact the account holder{contact_link_end} to request payment, or you can {unenroll_link_start}unenroll{unenroll_link_end} from this course
he: אינך יכול יותר לגשת לקורס זה היות ולא התקבל תשלום. יש באפשרותך{contact_link_start}ליצור קשר עם בעל החשבון{contact_link_end} על מנת לבקש את התשלום או באפשרותך{unenroll_link_start}לבטל את ההרשמה{unenroll_link_end} בקורס זה.

en: You can now start learning with {platform_name} by logging in with your <a rel="external" href="http://openid.net/">OpenID account</a>.
he: ניתן להתחבר כעת באמצעות <a rel="external" href="http://openid.net/">חשבון OpenID</a> ולהתחיל ללמוד עם {platform_name}.

en: You can now view and author your course entrance exam from the {link_start}Course Outline{link_end}.
he: יש באפשרותך כעת לצפות ולחבר את בחינת הכניסה שלך מתוך {link_start}מתאר הקורס{link_end}.

en: You can now {link_start}sign in{link_end}.
he: אתה יכול עכשיו  {link_start}להתחבר{link_end}.

en: You can proceed to payment at any point in time. Any additional information you provide will be included in your receipt.
he: יש באפשרותך להמשיך לתשלום בכל עת. כל מידע נוסף שתספק ייכלל בקבלה שלך.

en: You can reuse files from other articles. These files are subject to updates on other articles which may or may not be a good thing.
he: אתה יכול לעשות שימוש חוזר בקבצים ממאמרים אחרים. קבצים אלה כפופים לעדכונים של מאמרים אחרים העשויים או לא עשויים להיות טובים.

en: You can specify whether your course offers students a grace period for late assignments.
he: ניתן להגדיר אם הקורס מציע לסטודנטים תקופת חסד בהגשה מאוחרת של מטלות.

en: You can then enroll in {course_name}.
he: אחר כך תוכל להירשם ל{course_name}.

en: You can unenroll in the course and receive a full refund for 14 days after the course start date.
he: באפשרות לבטל הרשמה בקורס ולקבל החזר כספי מלא במשך 14 יום לאחר תאריך תחילת הקורס.

en: You can unenroll in the course and receive a full refund for 2 days after the course start date.
he: באפשרותך לבטל הרשמה בקורס ולקבל החזר כספי מלא במשך יומיים לאחר תאריך תחילת הקורס.

en: You can use the slider under Overall Grade Range to specify whether your course is pass/fail or graded by letter, and to establish the thresholds for each grade.
he: ניתן להשתמש בסליידר שמתחת לטווח הציון הכללי להגדיר אם הקורס שלך הוא עובר/לא עובר או עם ציון על פי טווחים, ולקבוע את הסף עבור כל ציון.

en: You cannot create a CCX from a course using a deprecated id. Please create a rerun of this course in the studio to allow this action.
he: לא ניתן ליצור CCX מקורס באמצעות מזהה מיושן. צור הרצה חוזרת של קורס זה ב-Studio על מנת לאפשר פעולה זו.

en: You cannot create two cohorts with the same name
he: אין אפשרות ליצור שתי קבוצות למידה בעלות אותו שם.

en: You cannot delete a root article.
he: אין אפשרות למחוק מאמר ראשי.

en: You cannot delete this article because you do not have permission to delete articles with children. Try to remove the children manually one-by-one.
he: אינך יכול למחוק את המאמר הזה כיוון שאין לך הרשאה למחוק מאמרים בעלי מאמרי משנה. נסה להסיר את מאמרי המשנה באופן ידני אחד-אחד.

en: You cannot select Reset for a problem that is closed.
he: לא ניתן לבחור 'אתחול' לבעיה סגורה.

en: You cannot verify your identity at this time.
he: אינך יכול לאמת את זהותך כרגע.

en: You do not have access to this course
he: אין לך גישה לקורס זה

en: You do not have access to this course on a mobile device
he: אין לך גישה לקורס זה דרך המכשיר הנייד

en: You do not have access to this dependency module.
he: אין לך גישה ליחידת תפקוד תלויה זו.

en: You do not have any notes.
he: אין לך הערות.

en: You do not have permission to view this page.
he: אין לך הרשאה לצפות בעמוד זה.

en: You have already created an account using an external login like WebAuth or Shibboleth. Please contact {tech_support_email} for support.
he:  יצרת כבר חשבון באמצעות התחברות חיצונית כגון WebAuth או Shibboleth. נא צור קשר עם {tech_support_email}לקבלת תמיכה.

en: You have already submitted your verification information. You will see a message on your dashboard when the verification process is complete (usually within 1-2 days).
he: כבר שלחת את פרטי האימות. תוכל לראות הודעה בלוח הבקרה כאשר יושלם תהליך האימות (לרוב תוך יום או יומיים).

en: You have been enrolled in {course_name}
he: נרשמת לקורס {course_name}

en: You have been enrolled in {course_name} at {site_name} by a member of the course staff. The course should now appear on your {site_name} dashboard.
he: חבר בסגל הקורס  {course_name} ב- {site_name} רשם אותך לקורס. הקורס אמור להופיע בלוח הבקרה שלך ב-{site_name}.

en: You have been invited to a beta test for {course_name}
he: הוזמנת למבחן בטא של  {course_name}

en: You have been invited to be a beta tester for {course_name} at {site_name} by a member of the course staff.
he: הוזמנת בידי חבר בצוות הקורס להיות משתמש בטא עבור {course_name} ב-{site_name} .

en: You have been invited to join {course_name} at {site_name} by a member of the course staff.
he: הוזמנת להצטרף ל{course_name} ב{site_name} על ידי חבר בסגל הקורס.

en: You have been invited to register for {course_name}
he: הוזמנת להירשם ל{course_name}

en: You have been removed as a beta tester for {course_name} at {site_name} by a member of the course staff. The course will remain on your dashboard, but you will no longer be part of the beta testing group.
he: הוסרת ממבחן הבטא של {course_name} ב-{site_name}  בידי חבר בסגל הקורס. הקורס יישאר בלוח הבקרה שלך אך לא תהיה יותר חלק מקבוצת הבחינה.

en: You have been removed from a beta test for {course_name}
he: הוסרת ממבחן הבטא עבור קורס {course_name}

en: You have been un-enrolled from course {course_name} by a member of the course staff. Please disregard the invitation previously sent.
he: בוטלה הרשמתך בקורס {course_name} בידי חבר בסגל הקורס. נא התעלם מההזמנות קודמות שנשלחו.

en: You have been un-enrolled from {course_name}
he: בוטלה הרשמתך מ{course_name}

en: You have been un-enrolled in {course_name} at {site_name} by a member of the course staff. The course will no longer appear on your {site_name} dashboard.
he: בוטלה הרשמתך לקורס {course_name} ב-{site_name} בידי חבר בסגל הקורס. הקורס לא יופיע עוד בלוח הבקרה שלך ב{site_name}.

en: You have completed this course and are eligible to purchase course credit. Select <strong>Get Credit</strong> to get started.
he: השלמת קורס זה והינך זכאי לרכוש נקודות זכות עבור קורס זה. בחר <strong>קבל נקודות זכות</strong> על מנת להתחיל.

en: You have finished learning to grade, which means that you are now ready to start grading.
he: סיימת ללמוד כיצד לתת ציונים, המשמעות היא שאתה  מוכן עכשיו להתחיל לתת ציונים.

en: You have not made any notes in this course yet. Other students in this course are using notes to:
he: לא יצרת עדיין סיכומי שיעור לקורס זה. סטודנטים אחרים בקורס זה משתמשים בסיכומי שיעור על מנת:

en: You have not received a certificate because you do not have a current {platform_name} verified identity.
he: לא קיבלת תעודה כיוון שאין ברשותך זהות מאומתת של {platform_name}

en: You have not yet finished learning to grade this problem.
he: לא סיימת עדיין ללמוד כיצד לתת ציון לבעיה זו.

en: You have re-enabled forum notification emails from {platform_name}. You may {dashboard_link_start}return to your dashboard{link_end}.
he: הפעלת מחדש את הודעות הדואר האלקטרוני של הפורום מ-{platform_name}. באפשרותך {dashboard_link_start}לחזור למרכז השליטה{link_end}.

en: You have signed out.
he: התנתקת.

en: You have submitted your reverification information. You will see a message on your dashboard when the verification process is complete (usually within 1-2 days).
he: הגשת את פרטי האימות מחדש. הודעה תופיע לוח הבקרה כאשר תהליך האימות יושלם (בדרך כלל בתוך יום או יומיים).

en: You have submitted your verification information.
he: הגשת את פרטי האימות.

en: You have successfully been enrolled for {course_names}. The following receipt has been emailed to {receipient_emails}
he: נרשמת בהצלחה ל{course_names}. הקבלה הבאה נשלחה ל-{receipient_emails}

en: You have successfully enrolled in {course_name}. This course has now been added to your dashboard.
he: נרשמת בהצלחה ל{course_name}. קורס זה הוסף כעת ללוח הבקרה שלך.

en: You have successfully purchased <b>{number} course registration code</b> for {course_names}. | You have successfully purchased <b>{number} course registration codes</b> for {course_names}.
he[0]: רכשת בהצלחה את <b>{number} קוד הרשמה לקורס</b> עבור {course_names}.
he[1]: רכשת בהצלחה את <b>{number} קודי ההרשמה לקורס</b> עבור {course_names}.

en: You have successfully verified your ID with edX
he: כבר אימתת  בהצלחה את זהותך עם edX

en: You have unfulfilled milestones
he: יש ברשותך אבני דרך שלא הושלמו

en: You have unsaved changes.
he: ישנם שינויים שלא נשמרו.

en: You have used {num_used} of {num_total} attempt | You have used {num_used} of {num_total} attempts
he[0]: השתמשת בניסיון {num_used} מתוך {num_total}
he[1]: השתמשת ב-{num_used} מתוך {num_total} ניסיונות

en: You may not remove the last Admin. Add another Admin first.
he: לא ניתן להסיר את המנהל האחרון. הוסיפו מנהל אחר לפני כן.

en: You may not use complex numbers in range tolerance problems
he: אין להשתמש במספרים מורכבים בבעיות טווח

en: You may not use variables ({bad_variables}) in numerical problems.
he: אין להשתמש במשתנים ({bad_variables}) בבעיות מספריות.

en: You may stop using the APIs at any time. You agree that {platform_name}, in its sole discretion and at any time, may terminate your use of the APIs or any API Content for any reason or no reason, without prior notice or liabiliy.
he: באפשרותך להפסיק להשתמש בממשקי ה-API בכל עת. הנך מסכים ש-{platform_name}, על פי שיקול דעתה הבלעדי ובכל עת עשויה לסיים את שימושך ב-API או בכל תוכן API בשל כל סיבה או ללא סיבה, ללא הודעה מוקדמת או חבות.

en: You may want to edit the XML in your course directly, outside of {studio_name}. You may want to create a backup copy of your course. Or, you may want to create a copy of your course that you can later import into another course instance and customize.
he: ניתן לערוך ישירות את ה-XML של הקורס, מחוץ ל{studio_name}. ניתן לייצא גיבוי של הקורס או ניתן ליצור עותק של הקורס שייובא במועד מאוחר יותר לקורס אחר ויעבור התאמה.

en: You may want to edit the XML in your library directly, outside of {studio_name}. You may want to create a backup copy of your library. Or, you may want to create a copy of your library that you can later import into another library instance and customize.
he: ניתן לערוך את ה-XML ישירות בספרייתך, מחוץ ל- {studio_name}. ניתן ליצור עותק גיבוי של הספרייה או ניתן ליצור עותק של הספרייה על מנת שתוכל לייבא אותה לאחר מכן למופע ספריה אחר ולהתאימה אישית.

en: You may want to run a new version of an existing course, or replace an existing course altogether. Or, you may have developed a course outside {studio_name}.
he: יתכן ותרצה להריץ גרסה חדשה של קורס קיים או להחליף לגמרי קורס קיים. יתכן ופיתחת קורס מחוץ ל{studio_name}.

en: You might want to update an existing library to a new version, or replace an existing library entirely. You might also have developed a library outside of {studio_name}.
he: ייתכן שתרצה לעדכן ספריה קיימת בגרסה חדשה או להחליף לגמרי ספריה קיימת. ייתכן שתרצה גם לפתח ספריה מחוץ ל-{studio_name}.

en: You must accept the terms of service.
he: חובה לקבל את תנאי שימוש.

en: You must agree to the {platform_name} {terms_of_service}
he: עליך להסכים ל{terms_of_service} של {platform_name}

en: You must be a CCX Coach to access this view.
he: עליך להיות מאמן CCX על מנת לגשת לתצוגה זו.

en: You must be logged-in to add to a shopping cart
he: עליך להיות מחובר למערכת כדי להוסיף לעגלת הקניות

en: You must be signed in to {platform_name} to create a certificate.
he: עליך להיות מחובר ל{platform_name} כדי ליצור תעודה.

en: You must be the coach for this ccx to access this view
he: עליך להיות מאמן CCX על מנת לגשת לתצוגה זו

en: You must complete {link} before you can access this unit.
he: עליך להשלים את {link} לפני שתוכל לגשת ליחידה זו.

en: You must delete or replace the following components.
he: עליך למחוק או להחליף את הרכיבים הבאים.

en: You must enter and confirm your new password.
he: עליך להזין ולאשר את סיסמתך החדשה.

en: You must link this course to an organization in order to continue. Organization you selected does not exist in the system, you will need to add it to the system
he: עליך לקשר קורס זה לארגון על מנת להמשיך. הארגון שבחרת אינו קיים במערכת, עליך להוסיף אותו למערכת

en: You must submit an answer before you can select Reset.
he: עליך לשלוח תשובה בטרם תוכל לבחור 'אתחול'.

en: You must successfully complete verification before this date to qualify for a Verified Certificate.
he: עליך להשלים את האימות בהצלחה לפני תאריך זה על מנת להיות כשיר לקבלת תעודה מאומתת.

en: You must successfully complete {link_start}{prc_display}{link_end} before you begin this course.
he: עליך להשלים בהצלחה {link_start}{prc_display}{link_end} בטרם התחלת קורס זה.

en: You must successfully generate example certificates before you enable student-generated certificates.
he: עליך ליצור בהצלחה תעודות לדוגמה בטרם תוכל לאפשר יצירת תעודות על ידי הסטודנטים.

en: You must verify your identity before the assessment closes on {due_date}.
he: עליך לאמת את זהותך לפני שנסגרת ההערכה בתאריך {due_date}.

en: You must wait at least {wait_secs} between submissions. {remaining_secs} remaining.
he: עליך להמתין לפחות {wait_secs} בין הגשות. נותרו {remaining_secs} .

en: You must wait at least {wait} seconds between submissions.
he: עליך להמתין לפחות {wait} שניות בין הגשות.

en: You need to log in or sign up to use this function.
he: עלייך להתחבר או להירשם על מנת להשתמש בפונקציה זו.

en: You only have {days} day left to verify for this course. | You only have {days} days left to verify for this course.
he[0]: יש לך יום {days} לאימות קורס זה.
he[1]: נשארו לך רק {days} ימים לאימות קורס זה.

en: You requested a credit for a capture that was previously voided
he: ביקשת אשראי לצילום שבוטל קודם לכן

en: You requested a credit for a capture that was previously voided.
he: ביקשת אשראי לצילום שבוטל קודם לכן.

en: You should Register before trying to access the Unit
he: עליך להירשם לפני שתוכל לגשת ליחידה

en: You should see your new email in your {link_start}dashboard{link_end}.
he: תוכל לראות את כתובת הדואר האלקטרוני החדשה שלך  ב{link_start}לוח הבקרה{link_end} שלך.

en: You still need to verify for this course.
he: אתה צריך לאמת עדיין את זהותך בקורס זה.

en: You were most recently in {section_link}.  If you're done with that, choose another section on the left.
he: לאחרונה היית ב{section_link}. אם סיימת אותו, בחר פרק אחר בתפריט משמאל.

en: You will no longer receive forum notification emails from {platform_name}. You may {dashboard_link_start}return to your dashboard{link_end}. If you did not mean to do this, {undo_link_start}you can re-subscribe{link_end}.
he: לא תקבל יותר הודעות דואר אלקטרוני מהפורום {platform_name}. יש באפשרותך {dashboard_link_start}לחזור ללוח הבקרה{link_end}. אם לא התכוונת לעשות זאת, {undo_link_start}באפשרותך לבטל את המנוי{link_end}.

en: You will not get notification for emails that bounce, so please double-check spelling.
he: לא תקבל התראות על הודעות דואר אלקטרוני שלא יגיעו ליעדם, אז אנא בדוק את האיות.

en: You will now be shown a series of instructor-scored essays, and will be asked to score them yourself.
he: כעת יוצגו בפניך סדרה של חיבורים שכבר ניתן להם ציון בידי המדריך, אתה תתבקש לתת להם ציון בעצמך.

en: You will receive an activation email.  You must click on the activation link to complete the process.  Don't see the email?  Check your spam folder and mark emails from class.stanford.edu as 'not spam', since you'll want to be able to receive email from your courses.
he: לאחר הרישום תישלח אלייך הודעת דואר אלקטרוני שתכלול את קישור ההפעלה של החשבון. עלייך ללחוץ על הקישור על מנת לסיים את תהליך ההרשמה. לא קיבלת את ההודעה? אנא בדוק את תיקיית דואר הזבל בתיבת הדואר האלקטרוני שלך ואשר קבלת הודעות מ-class.stanford.edu, אחרת לא תוכל לקבל הודעות דואר אלקטרוני מהקורסים.

en: You will see a message on your dashboard when the verification process is complete (usually within 1-2 days).
he: הודעה תופיע בלוח הבקרה כאשר תהליך האימות יושלם (בדרך כלל תוך יום או יומיים).

en: You're about to activate an enrollment code for {course_name} by {site_name}. This code can only be used one time, so you should only activate this code if you're its intended recipient.
he: הינך עומד להפעיל קוד רישום עבור {course_name} של {site_name}. ניתן להשתמש בקוד זה פעם אחת בלבד, לכן עליך להפעיל את הקוד רק במידה ואתה הנמען המיועד שלו.

en: You're almost there!
he: אתה כמעט שם!

en: You're already enrolled for this course. Visit your {link_start}dashboard{link_end} to see the course.
he: אתה כבר רשום לקורס זה. בקר ב-{link_start}לוח הבקרה{link_end} בכדי לצפות בקורס.

en: You're enrolled as a professional education student
he: אתה רשום כסטודנט בהכשרה מקצועית

en: You're enrolled as a verified student
he: הינך רשום כסטודנט מאומת

en: You're enrolled as an honor code student
he: אתה רשום במסלול קוד אתי

en: You've clicked a link for an enrollment code that has already been used. Check your {link_start}course dashboard{link_end} to see if you're enrolled in the course, or contact your company's administrator.
he: לחצת על קישור לקוד הרשמה שנעשה בו שימוש. בדוק את {link_start}לוח הבקרה של הקורס{link_end} על מנת לבדוק אם אתה לומד בקורס או פנה למנהלן של החברה שלך.

en: You've successfully logged into your {provider_name} account, but this account isn't linked with an {platform_name} account yet.
he: התחברת בהצלחה לחשבונך {provider_name} , אך חשבון זה עדיין אינו מקושר עם חשבון {platform_name}.

en: You've successfully signed in with {selected_provider}.
he: נרשמת בהצלחה עם {selected_provider}.

en: YouTube Duplicate
he: כפילות ב-YouTube

en: YouTube ID
he: מזהה יוטיוב

en: YouTube ID for .75x speed
he: מזהה יוטיוב למהירות של ‎.75x

en: YouTube ID for 1.25x speed
he: מזהה יוטיוב למהירות של ‎1.25x

en: YouTube ID for 1.5x speed
he: מזהה יוטיוב למהירות של ‎1.5x

en: Your Course Creator Request Status
he: מצב בקשתך להיות יוצר קורסים

en: Your Course Creator Request Status:
he: מצב בקשת יוצר הקורס:

en: Your Course Creator request is:
he: בקשת הרשאות יצירת קורסים שלך:

en: Your E-mail Address
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: Your Location
he: מיקום גיאוגרפי

en: Your Password Reset is Complete
he: איפוס סיסמתך הושלם

en: Your Shopping cart is currently empty.
he: עגלת הקניות שלך ריקה כעת

en: Your account activation is complete!
he: הפעלת חשבונך הושלמה!

en: Your account activation is invalid
he: הפעלת חשבונך אינה חוקית

en: Your account for {studio_name}
he: חשבונך עבור {studio_name}

en: Your account has been disabled. If you believe this was done in error, please contact us at {support_email}
he: חשבונך בוטל. אם לדעתך זה קרה בטעות, נא צור איתנו קשר ב-{support_email}

en: Your account is already active
he: חשבונך פעיל כבר

en: Your answer has been submitted. As soon as your submission is graded, this message will be replaced with the grader's feedback.
he: תשובתך התקבלה. מיד לאחר קבלת ציון, תוחלף הודעה זו בהערותיו של הבודק.

en: Your answers have been saved but not graded. Click '{button_name}' to grade them.
he: תשובותיך נשמרו אך לא נבדקו. נא ללחוץ על '{button_name}' על מנת לבדוק ולתת להן ציון.

en: Your answers have been saved.
he: תשובתך נשמרה.

en: Your answers were previously saved. Click '{button_name}' to grade them.
he: תשובותיך נשמרו קודם. לחץ על  '{button_name}' כדי לתת להן ציון.

en: Your banner image URL
he: כתובת URL לתמונת הבאנר

en: Your certificate has been invalidated
he: בוטלה זכאות תעודתך

en: Your certificate is available
he: התעודה שלך זמינה

en: Your certificate prevents you from unenrolling from this course
he: תעודתך מונעת ממך לבטל את ההרשמה לקורס זה

en: Your certificate was not issued because you do not have a current verified identity with {platform_name}.
he: תעודתך לא הונפקה מאחר ואין לך זהות קיימת מאומתת ב{platform_name}.

en: Your certificate will be available when you pass the course.
he: התעודה שלך תהיה זמינה כאשר תעבור את הקורס.

en: Your changes were saved.
he: השינויים שביצעתם נשמרו.

en: Your course creation rights to {studio_name} have been revoked. If you believe this was in error, please contact {email}
he: זכויות יצירת הקורס שלך ב-{studio_name} בוטלו. אם לדעתך בקשתך נדחתה בשוגג, צור קשר עם {email}

en: Your course creator status for {studio_name}
he: סטטוס יוצר הקורס עבור {studio_name}

en: Your course currently does not have a video thumbnail image. Please upload one (JPEG or PNG format, and minimum suggested dimensions are 375px wide by 200px tall)
he: לקורס שלך אין תמונה כעת. נא העלה תמונה אחת (פורמט JPEG או PNG, גודל מינימלי מומלץ הינו 375px רוחב על 200px אורך)

en: Your course currently does not have an image. Please upload one (JPEG or PNG format, and minimum suggested dimensions are 1440px wide by 400px tall)
he: לקורס שלך אין תמונה כעת. נא העלה תמונה אחת (פורמט JPEG או PNG, גודל מינימלי מומלץ הינו 1440px רוחב על 400px אורך)

en: Your course currently does not have an image. Please upload one (JPEG or PNG format, and minimum suggested dimensions are 375px wide by 200px tall)
he: לקורס שלך אין תמונה כעת. אנא העלה תמונה אחת (פורמט JPEG או PNG, גודל מינימלי מומלץ הינו 375px רוחב על 200px אורך)

en: Your course image URL
he: כתובת URL לתמונת קורס

en: Your course summary page will not be viewable until your course has been announced. To provide content for the page and preview it, follow the instructions provided by your Program Manager.
he: עמוד סקירת הקורס לא יהיה גלוי עד למועד הכרזת הקורס. על מנת לספק תוכן עבור עמוד זה וכדי לצפות בעמוד בתצוגה מקדימה, עקוב אחר ההוראות שיספק לך מנהל התכנית שלך.

en: Your course's schedule determines when students can enroll in and begin a course.
he: לוח הזמנים של הקורס שלך קובע מתי סטודנטים יכולים להירשם ומתי הקורס מתחיל.

en: Your course:
he: הקורס שלך:

en: Your credentials (such as client secret and IDs) are intended to be used solely by you. You will keep your credentials confidential and discourage others from using your credentials. Your credentials may not be embedded in open source projects.
he: הרשאותיך (כגון לקוח נסתר ומזהים) נועדו לשימושך הבלעדי. תוכל לשמור על הרשאותיך בסודיות ולמנוע מאחרים שימוש בהן. ייתכן שהרשאותיך אינן מוטבעות בפרויקטים של מקור פתוח.

en: Your current verification is effective until {date}.
he: האימות הנוכחי שלך תקף עד {date}.

en: Your current verification will expire in {days} days. {start_link}Re-verify your identity now{end_link} using a webcam and a government-issued photo ID.
he: האימות הנוכחי שלך יפוג בעוד {days} ימים. {start_link}אמת מחדש את זהותך כעת{end_link} באמצעות מצלמת רשת ותעודה מזהה בעלת תמונה שהונפקה בידי הממשלה.

en: Your current verification will expire soon!
he: בקרוב יפוג תוקפו של האימות הנוכחי שלך!

en: Your current verification will expire soon.
he: בקרוב יפוג תוקפו של האימות הנוכחי שלך.

en: Your edX ID verification is pending. Your verification information has been submitted and will be reviewed shortly.
he: האימות שלך ב-edX נמצא בהמתנה. פרטי האימות שלך הוגשו והם יבדקו בקרוב.

en: Your edX verification has been approved. Your verification is effective for one year after submission.
he: האימות שלך ב-edX אושר. האימות שלך תקף לשנה אחת לאחר הגשתו.

en: Your email or password is incorrect
he: כתובת הדואר האלקטרוני או הסיסמה שהקלדת שגויות

en: Your enrollment: Audit track
he: הרשמתך: מסלול שומע חופשי

en: Your file could not be saved, probably because of a permission error on the web server.
he: הקובץ לא נשמר, ככל הנראה בשל שגיאות בהרשאות של שרת האינטרנט.

en: Your file could not be saved: %s
he: הקובץ לא נשמר: %s

en: Your file has been deleted.
he: הקובץ שלך נמחק

en: Your files have been submitted. As soon as your submission is graded, this message will be replaced with the grader's feedback.
he: הקבצים התקבלו. ברגע שתיבדק הגשתך, תוחלף הודעה זו במשוב מהבודק.

en: Your final grade:
he: ציונך הסופי:

en: Your gender is required
he: מגדר הוא שדה חובה

en: Your imported content has now been integrated into this course
he: התוכן המיובא שלך עבר אינטגרציה לתוך קורס זה

en: Your imported content has now been integrated into this library
he: לא בוצעה אינטגרציה של התוכן המיובא שלך לתוך ספריה זו.

en: Your legal name must be a minimum of two characters long
he: שמך צריך להכיל לפחות שני תווים

en: Your legal name, used for any certificates you earn.
he: שמך החוקי ישמש בכל תעודה שתונפק עבורך

en: Your mailing address is required
he:  דואר אלקטרוני הוא שדה חובה

en: Your new course is just a click away!
he: הקורס החדש שלך במרחק לחיצה!

en: Your new file will automatically be renamed to match the file already present. Files with different extensions are not allowed.
he: הקובץ החדש יקבל שם חדש באופן אוטומטי כך שיתאים לשם הקובץ הקיים כעת. קבצים בעלי סיומות שונות לא יאושרו.

en: Your notification settings were unchanged, so nothing saved.
he: הגדרות הודעותיך לא שונו, כך שדבר לא נשמר.

en: Your notification settings were updated.
he: הגדרות הודעותך עודכנו

en: Your order number is: {order_number}
he: מספר הזמנתך הוא: {order_number}

en: Your other courses have not been affected.
he: הקורסים האחרים שלך לא הושפעו

en: Your overall grading scale for student final grades
he: קנה מידה כללי לציונים הסופיים של סטודנטים

en: Your password has been reset. {start_link}Sign-in to your account.{end_link}
he: סיסמתך אופסה. {start_link}היכנס לחשבונך.{end_link}

en: Your password has expired due to password policy on this account. You must reset your password before you can log in again. Please click the "Forgot Password" link on this page to reset your password before logging in again.
he: בשל מדיניות ניהול סיסמאות בחשבון זה, תוקף סיסמתך פג. עליך לאפס את סיסמתך בטרם תוכל להתחבר שוב. נא לחץ על קישור  "שכחתי סיסמה"  בעמוד זה על מנת לאפס את סיסמתך בטרם תתחבר שוב למערכת.

en: Your payment was successful.
he: התשלום עבר בהצלחה

en: Your payment was successful. You will see the charge below on your next credit or debit card statement under the company name {merchant_name}.
he: התשלום עבר בהצלחה. תוכל לראות את החיוב מטה בכרטיס האשראי/חיוב שלך תחת השם {merchant_name}.

en: Your permission settings were unchanged, so nothing saved.
he: לא היו שינויים בהרשאות, לכן דבר לא נשמר.

en: Your policy changes have been saved.
he: שינויי מדיניותך נשמרו.

en: Your redeem url is: [[Enter Redeem URL here from the attached CSV]]
he: כתובת ה-URL שלך היא: [[Enter Redeem URL here from the attached CSV]]

en: Your request did not meet the criteria/guidelines specified by {platform_name} Staff.
he: הבקשה שלך לא עמדה בקריטריונים/הנחיות של צוות {platform_name}.

en: Your request for course creation rights to {studio_name} have been denied. If you believe this was in error, please contact {email}
he: בקשתך לגשת לקבלת זכויות יצירת קורס ב-{studio_name} נדחתה. אם לדעתך בקשתך נדחתה בשוגג, צור קשר עם {email}

en: Your request for course creation rights to {studio_name} have been granted. To create your first course, visit
    
    {url}
he: בקשתך לגשת לקבלת זכויות יצירת קורס ב-{studio_name} התקבלה. צור את הקורס הראשון שלך
    
    {url}

en: Your request is currently being reviewed by {platform_name} staff and should be updated shortly.
he: בקשתך נבחנת כרגע על-ידי צוות {platform_name} ותעודכן בקרוב.

en: Your request to access the {platform_name} Course Catalog API has been approved.
he: בקשתך לגשת ל-{platform_name} ממשק ה-API של קטלוג הקורס אושרה.

en: Your request to access the {platform_name} Course Catalog API has been denied. If you think this is an error, or for other questions about using this API, contact {api_support_email_link}.
he: בקשתך לגשת ל{platform_name} ממשק ה-API של קטלוג הקורס נדחתה. אם לדעתך זו שגיאה, או יש לך שאלות נוספות אודות ממשק API זה, צור קשר עם {api_support_email_link}.

en: Your request to access the {platform_name} Course Catalog API is being processed. You will receive a message at the email address in your profile when processing is complete. You can also return to this page to see the status of your API access request.
he: בקשתך לקבל גישה ל{platform_name} ממשק ה-API של קטלוג הקורס נמצאת בעיבוד. תקבל הודעה בדואר אלקטרוני המופיע בפרופיל שלך, כשיושלם העיבוד. בנוסף, תוכל לחזור לעמוד זה על מנת לראות את סטטוס בקשת הגישה לממשק ה-API.

en: Your request to author courses in {studio_name} has been denied. Please {link_start}contact {platform_name} Staff with further questions{link_end}.
he: בקשתך לכתוב קורסים ב-{studio_name} נדחתה. לשאלות נוספות, {link_start}צור קשר {platform_name} עם הצוות{link_end}.

en: Your score is {current_score}%. You have passed the entrance exam.
he: ציונך הוא {current_score}%. עברת את מבחן הכניסה.

en: Your transaction has been cancelled. If you feel an error has occurred, contact {email}.
he: עסקתך בוטלה. אם לדעתך אירעה שגיאה, צור קשר {email}.

en: Your username, email, and full name will be sent to {destination}, where the collection and use of this information will be governed by their terms of service and privacy policy.
he: שם המשתמש, כתובת הדואר האלקטרוני ושמך המלא ישלחו ל-{destination} היכן שהאיסוף והשימוש במידע ינוהלו על פי תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של יעד המשלוח.

en: Your verification has expired. To receive a verified certificate, you must submit a new photo of yourself and your government-issued photo ID before the verification deadline for your course.
he: תוקף האימות שלך ב-edX פג. כדי לקבל תעודה מאומתת, עליך להגיש תמונה חדשה שלך ותעודה מזהה בעלת תמונה, שהונפקה בידי הממשלה, לפני מועד סיום האימות של הקורס.

en: Your verification is pending
he: אימותך נמצא בהמתנה

en: Your verified {cert_name_long} is being held pending confirmation that the issuance of your {cert_name_short} is in compliance with strict U.S. embargoes on Iran, Cuba, Syria and Sudan. If you think our system has mistakenly identified you as being connected with one of those countries, please let us know by contacting {email}. If you would like a refund on your {cert_name_long}, please contact our billing address {billing_email}
he: תעודתך המאומתת {cert_name_long} מוחזקת בכפוף לביטחונות ש-{cert_name_short} עומדת בכללי האמברגו המחמירים של ארה"ב על איראן, קובה, סוריה וסודן. אם לדעתך המערכת שלנו טעתה בזיהוייך כקשור למדינות אלו, נא הודע לנו באמצעות הודעת דואר אלקטרוני {email}. אם הינך מעוניין בהחזר עבור {cert_name_long},  א צור עמנו קשר בכתובת הבאה {billing_email}.

en: Your video thumbnail image URL
he: כתובת ה-URL של תמונת הווידאו הממוזערת

en: Your words were:
he: המילים שלך היו:

en: Your year of birth is required
he: שנת לידה הוא שדה חובה

en: Your {cert_name_long} is being held pending confirmation that the issuance of your {cert_name_short} is in compliance with strict U.S. embargoes on Iran, Cuba, Syria and Sudan. If you think our system has mistakenly identified you as being connected with one of those countries, please let us know by contacting {email}.
he: תעודתך {cert_name_long} מוחזקת בכפוף לביטחונות ש-{cert_name_short} עומדת בכללי האמברגו המחמירים של ארה"ב על איראן, קובה, סוריה וסודן. אם לדעתך המערכת שלנו טעתה בזיהוייך כקשור למדינות אלו, נא צור עמנו קשר באמצעות {email}.

en: Your {cert_name_short} is Generating
he: תעודתך {cert_name_short} בתהליכי הפקה

en: Your {platform_name} verification has expired.
he: אימות ל {platform_name} פג תוקף.

en: Your {task_name} task has completed with the status '{task_status}'. Sign in to view the details of your task or download any files created.
he: המשימה {task_name} הושלמה והיא בסטטוס '{task_status}'. היכנס כדי לראות את פרטי המשימה או להוריד קבצים שנוצרו.

en: Your {task_name} task has completed with the status '{task_status}'. Use this URL to view task details or download any files created: {detail_url}
he: המשימה {task_name} הושלמה והיא בסטטוס  '{task_status}'. השתמש בכתובת URL זו כדי לראות את פרטי המשימה או להוריד קבצים שנוצרו: {detail_url}

en: Youtube
he: יוטיוב

en: Zip
he: מיקוד

en: [Refund] User-Requested Refund
he: [Refund] החזר כספי לבקשת המשתמש

en: [{course_key}] is not a valid course key.
he: [{course_key}] אינו מפתח קורס חוקי.

en: [{username}] is not eligible for credit for [{course_key}].
he: [{username}] אינו כשיר לקבלת נקודות זכות עבור [{course_key}].

en: ^ (raise to a power)
he: ^ (העלֵה בחזקה)

en: a course of study offered by {partner_short_name}, an online learning initiative of {partner_long_name}.
he: קורס לימודים שמציע {partner_short_name}, יוזמת לימודים מקוונת של {partner_long_name}.

en: a course of study offered by {partner_short_name}.
he: קורס לימודים שמציע {partner_short_name}.

[ctx: abbreviated month name]
en: Apr
he: אפר

[ctx: abbreviated month name]
en: Aug
he: אוג

[ctx: abbreviated month name]
en: Dec
he: דצמ

[ctx: abbreviated month name]
en: Feb
he: פבר

[ctx: abbreviated month name]
en: Jan
he: ינו

[ctx: abbreviated month name]
en: Jul
he: יול

[ctx: abbreviated month name]
en: Jun
he: יונ

[ctx: abbreviated month name]
en: Mar
he: מרץ

[ctx: abbreviated month name]
en: May
he: מאי

[ctx: abbreviated month name]
en: Nov
he: נוב

[ctx: abbreviated month name]
en: Oct
he: אוק

[ctx: abbreviated month name]
en: Sep
he: ספט

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Fri
he: יום ו'

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Mon
he: יום ב'

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sat
he: יום ש'

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sun
he: יום א'

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Thu
he: יום ה'

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Tue
he: יום ג'

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Wed
he: יום ד'

en: all_students and delete_module are mutually exclusive.
he: all_students ו-delete_module שייכים לקבוצה אחת בלבד.

en: all_students and unique_student_identifier are mutually exclusive.
he: all_students ו-unique_student_identifier שייכים לקבוצה אחת בלבד.

en: altering or editing any content or graphics in the API Content
he: שינוי או עריכת תוכן או גרפיקה בתוכן API

en: altering or removing any trademark, copyright or other proprietary or legal notices contained in, or appearing on, the APIs or any API Content;
he: שינוי או הסרת כל סימן מסחרי, זכויות יוצרים או קניין אחר או הודעות משפטיות הנכללות או מופיעות בממשקי ה-API או בתוכן API;

en: anonymous (IP logged)
he: אנונימי (IP נרשם במערכת)

en: answer-pool value should be an integer
he: ערך מאגר תשובות צריך להיות מספר שלם

en: article
he: מאמר

en: article contents
he: תוכן המאמר

en: article title
he: כותרת המאמר

en: attachment
he: קובץ מצורף

en: attachment revision
he: עדכון קובץ מצורף

en: attachment revisions
he: עדכוני קבצים מצורפים

en: attachments
he: קבצים מצורפים

en: but there is only {actual} matching problem. | but there are only {actual} matching problems.
he[0]: אך יש רק בעיית התאמה {actual}.
he[1]: אך יש רק {actual} בעיות התאמה.

en: by most activity
he: לפי פעילות מרובה

en: by most votes
he: לפי הצבעות מרובות

en: by recent activity
he: לפי פעילות אחרונה

en: cannot be changed later
he: לא ניתן לשנות לאחר מכן

en: certificates generated
he: התעודות נוצרו

en: close
he: סגור

en: close alert
he: סגור התראה

en: close modal
he: סגור חלונית שיחה

en: code has been applied
he: קוד יושם

en: cohorted
he: להיאסף כקבוצת לימוד

en: collecting or storing the names, passwords, or other credentials of {platform_name} users;
he: איסוף או אחסון השמות, הסיסמאות או הרשאות אחרות של משתמשי {platform_name};

en: comment
he: הערה

en: content type
he: סוג התוכן

en: correct
he: נכון

en: coupon id is None
he: אין מזהה קופון

en: coupon id not found
he: מזהה קופון לא נמצא

en: coupon with the coupon code ({code}) added successfully
he: קופון עם קוד קופון ({code}) נוסף בהצלחה

en: coupon with the coupon code ({code}) already exists for this course
he: שובר עם קוד השובר ({code}) קיים כבר עבור קורס זה

en: coupon with the coupon id ({coupon_id}) DoesNotExist
he: קופון בעל מזהה הקופון ({coupon_id}) DoesNotExist

en: coupon with the coupon id ({coupon_id}) is already inactive
he: קופון בעל מזהה הקופון ({coupon_id}) אינו פעיל יותר

en: coupon with the coupon id ({coupon_id}) updated Successfully
he: שובר בעל מזהה השובר ({coupon_id}) עודכן בהצלחה

en: coupon with the coupon id ({coupon_id}) updated successfully
he: הקופון בעל מזהה הקופון ({coupon_id}) עודכן בהצלחה

en: course_id must be provided
he: יש לספק course_id

en: created
he: נוצר

en: current revision
he: גירסה נוכחית

en: datetime
he: תאריך ושעה

en: deleted
he: נמחק

en: denied
he: נשלל

en: discount or activation code
he: קוד הנחה או הפעלה

en: distributing any virus, Trojan horse, spyware, adware, malware, bot, time bomb, worm, or other harmful or malicious component; or
he: הפצת כל וירוס, סוס טרויאני, רוגלה, תוכנת פרסום, תוכנה זדונית, רובוט, פצצת זמן, תולעת או כל רכיב מזיק או מזיד; או

en: due {date}
he: תאריך הגשה {date}

en: e notation
he: רישום e

en: e.g. 2014_T1
he: לדוגמה: 2014_T1

en: e.g. CS101
he: לדוגמה: CS101

en: e.g. CSPROB
he: לדוגמה CSPROB

en: e.g. Computer Science Problems
he: לדוגמה: בעיות במדעי המחשב

en: e.g. Introduction to Computer Science
he: לדוגמה: מבוא למדעי המחשב

en: e.g. UniversityX or OrganizationX
he: לדוגמה: אוניברסיטהX או ארגוןX

en: e.g. Your Name (for certificates)
he: לדוגמה: ישראל ישראלי (לטובת התעודה)

en: e.g. yourname (shown on forums)
he: לדוגמה: ישראלה ישראלי (כפי שיופיע בפורומים).

en: e.g. yourname@domain.com
he: לדוגמה: yourname@domain.com

en: edX Documentation
he: מסמכי edX

en: edX Partner Portal
he: פורטל השותפים של edX

en: email
he: דואר אלקטרוני

en: email address required (not username)
he: חובה להכניס כתובת דואר אלקטרוני (ולא שם משתמש)

en: email: {email}
he: דואר אלקטרוני: {email}

en: emailed
he: נשלח בדואר אלקטרוני

en: enroll
he: הירשם

en: enrolled
he: רשומים

en: error
he: שגיאה

en: error getting student answer from {student_answers}
he: שגיאה בקבלת תשובת סטודנט מ-{student_answers}

en: error grading {image_input_id} (input={user_input})
he: שגיאה בדירוג {image_input_id} (קלט={user_input})

en: example: A123DS
he: דוגמה: A123DS

en: example: Jane Doe
he: דוגמה: שלום שלום

en: example: JaneDoe
he: דוגמה: שלום שלום

en: example: New York
he: דוגמה: תל אביב

en: example: username@domain.com
he: לדוגמה: username@domain.com

en: file
he: קובץ

en: filter topics
he: סנן נושאים

en: fixed password
he: סיסמה מתוקנת

en: format four digit year dash two digit month dash two digit day
he: פורמט ארבע ספרות לשנה קו מפריד שתי ספרות לחודש קו מפריד שתי ספרות ליום

en: generated
he: נוצר

en: git clone or pull failed!
he: הפעולה git clone או git pull נכשלה!

en: giturl must be defined in your course settings before you can export to git.
he: יש להגדיר giturl בהגדרות הקורס לפני שתוכל לייצא אותו למערכת git.

en: graded
he: דורג

en: granted
he: אושר

en: group
he: קבוצה

en: group read access
he: גישת קריאה לקבוצה

en: group write access
he: גישת כתיבה לקבוצה

en: image
he: תמונה

en: image revision
he: גירסת תמונה

en: image revisions
he: גרסאות תמונה

en: images
he: תמונות

en: in {relative} - {absolute}
he: ב-{relative} - {absolute}

en: incomplete
he: לא מלאה

en: incorrect
he: לא נכון

en: instructors
he: מדריכים

en: invalid JSON
he: JSON לא חוקי

en: ipaddr
he: כתובת IP

en: locked
he: נעול

en: manually enrolled by username: {username}
he: נרשם באופן ידני על ידי שם המשתמש: {username}

en: modified
he: עבר שינויים

[ctx: month name]
en: April
he: אפריל

[ctx: month name]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: month name]
en: December
he: דצמבר

[ctx: month name]
en: February
he: פברואר

[ctx: month name]
en: January
he: ינואר

[ctx: month name]
en: July
he: יולי

[ctx: month name]
en: June
he: יוני

[ctx: month name]
en: March
he: מרץ

[ctx: month name]
en: May
he: מאי

[ctx: month name]
en: November
he: נובמבר

[ctx: month name]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: month name]
en: September
he: ספטמבר

en: must be {0} characters or fewer
he: חייב להיות {0} תווים או פחות

en: must be {0} characters or more
he: חייב להיות {0} תווים או יותר

en: must contain {0} or more digits
he: חייב להכיל {0} מספרים או יותר

en: must contain {0} or more lowercase characters
he: חייב להכיל {0} או יותר אותיות קטנות

en: must contain {0} or more non ascii characters
he: חייב להכיל {0}תווי ASCII או יותר

en: must contain {0} or more punctuation characters
he: חייב להכיל {0} או יותר סימני פיסוק

en: must contain {0} or more unique words
he: חייב להכיל {0} מילים ייחודיות  או יותר

en: must contain {0} or more uppercase characters
he: חייב להכיל {0} אותיות גדולות או יותר

en: must have at least one group
he: חייבת להיות  קבוצה אחת לפחות

en: must have name of the certificate
he: חובה לרשום את שם התעודה

en: must have name of the configuration
he: חייב להיות בעל שם ההגדרה

en: needs attention
he: לתשומת ליבך

en: next
he: הבא

en: next page
he: העמוד הבא

en: object ID
he: זהות האוביקט

en: of
he: מתוך

en: or
he: או

en: original article
he: מאמר מקורי

en: original filename
he: שם קובץ מקורי

en: others read access
he: גישת קריאה לאחרים

en: others write access
he: גישת כתיבה לאחרים

en: owner
he: בעלים

en: partially correct
he: נכון חלקית

en: password: {password}
he: סיסמה: {password}

en: pdf download unavailable right now, please contact support.
he: הורדת קובץ PDF אינה זמינה כעת, אנא צור קשר עם התמיכה.

en: pending
he: ממתין לאישור

en: previous
he: הקודם

en: previous page
he: העמוד הקודם

en: problem
he: בעיה

en: problem distribution graded
he: הפצת הבעיה דורגה

en: problems
he: בעיות

en: processing
he: מעבד

en: question
he: שאלה

en: regenerated
he: נוצר מחדש

en: rescored
he: תן ציון מחדש

en: reset
he: איפוס

en: revision number
he: מספר גירסה

en: revisions
he: גרסאות

en: role
he: תפקיד

en: scraping or similar techniques to aggregate or otherwise create permanent copies of API Content;
he: איסוף מידע או טכניקות דומות לקיבוץ או ליצירת עותקים קבועים של תוכן API;

en: set pre-requisite course
he: קבע קורס כדרישה מקדימה

en: show deprecation messaging in Studio
he: הצג שליחת הודעות מיושנות בסטודיו

en: slug
he: שם קצר למאמר

en: source
he: מקור

en: sublicensing, re-distributing, renting, selling or leasing access to the APIs or your client secret to any third party;
he: מתן רישיון משנה, הפצה חוזרת, השכרה, מכירה או חכירת גישה לממשקי API או לסוד לקוח לכל צד שלישי;

en: submitted
he: הוגש

en: subsections
he: תתי פרקים

en: success
he: הצלחה

en: successfully completed, received a passing grade, and was awarded this {platform_name} {certificate_type} Certificate of Completion in
he: השלים בהצלחה, קיבל ציון עובר והוענקה לו {platform_name} {certificate_type} תעודת השלמה בקורס

en: suggestion
he: הצעה

en: tag
he: תגית

en: text_search and order_by cannot be provided together
he: לא ניתן לספק text_search ו-order_by

en: time
he: שעה

en: to access your account and courses
he: כניסה לחשבון ולקורסים שלך

en: type
he: סוג

en: unanswered
he: לא נענה

en: unenrolled
he: ביטלו הרשמה

en: unrequested
he: לא נדרש

en: user
he: משתמש

en: user "{username}" in row# {row}
he: המשתמש "{username}" בשורה מס' {row}

en: user "{user}" in row# {row}
he: המשתמש "{user}" בשורה מס' {row}

en: user '{user}' does not exist
he: המשתמש '{user}' אינו קיים

en: user is not given.
he: המשתמש אינו מקבל.

en: username
he: שם משתמש

en: username or team_id must be specified.
he: יש לציין שם משתמש או team_id.

en: using the APIs for any purpose which or might overburden, impair or disrupt the {platform_name} platform, servers or networks.
he: שימוש בממשקי ה-API לכל מטרה שעלולה להוות עומס יתר, לשבש או להפריע לפלטפורמה, לשרתים או לרשתות של {platform_name}.

en: violating, misappropriating or infringing any copyright, trademark rights, rights of privacy or publicity, confidential information or any other right of any third party;
he: פגיעה, שימוש לא הוגן או הפרת זכות יוצרים, זכויות על סימן מסחרי, זכויות לפרטיות או לפרסום, מידע סודי או כל זכות אחרת של צד שלישי כלשהו;

[ctx: weekday name]
en: Friday
he: יום שישי

[ctx: weekday name]
en: Monday
he: יום שני

[ctx: weekday name]
en: Saturday
he: שבת

[ctx: weekday name]
en: Sunday
he: יום ראשון

[ctx: weekday name]
en: Thursday
he: יום חמישי

[ctx: weekday name]
en: Tuesday
he: יום שלישי

[ctx: weekday name]
en: Wednesday
he: יום רביעי

en: window open
he: חלון פתוח

en: working
he: פועל

en: your YouTube video's ID
he: מזהה סרטון הווידאו של יוטיוב

en: yyyy-mm-dd
he: שששש-חח-יי

en: {b_start}Easily shareable: {b_end}Add the certificate to your CV or resume, or post it directly on LinkedIn
he: {b_start}קל לשיתוף: {b_end}הוסף את התעודה לקורות חייך או פרסם אותה ישירות ב-LinkedIn

en: {b_start}Easily shareable:{b_end} Add the certificate to your CV or resume, or post it directly on LinkedIn
he: {b_start}קל לשיתוף:{b_end} הוסף את התעודה לקורות חייך או פרסם אותה ישירות ב-LinkedIn

en: {b_start}Eligible for credit:{b_end} Receive academic credit after successfully completing the course
he: {b_start}זכאי לנקודת זכות{b_end}: קבל נקודת זכות אקדמית עבור השלמה מוצלחת של הקורס.

en: {b_start}Motivating: {b_end}Give yourself an additional incentive to complete the course
he: {b_start}מעודד הנעה: {b_end}הענק לעצמך תמריץ נוסף להשלים את הקורס

en: {b_start}Official: {b_end}Receive an instructor-signed certificate with the institution's logo
he: {b_start}רשמי:{b_end} קבל תעודה חתומה בידי מדריך עם סמל המוסד

en: {b_start}Official:{b_end} Receive an instructor-signed certificate with the institution's logo
he: {b_start}רשמי:{b_end} קבל תעודה חתומה בידי מדריך עם סמל המוסד

en: {b_start}Support our Mission: {b_end} EdX, a non-profit, relies on verified certificates to help fund free education for everyone globally
he: {b_start}תמוך במשימתנו: {b_end} EdX, מלכ"ר, נסמכת על תעודות מאומתות על מנת לסייע במימון חינוך חינם לכל אדם בעולם

en: {begin_strong}Warning:{end_strong} Your browser is not fully supported. We strongly recommend using {chrome_link} or {ff_link}.
he: {begin_strong}אזהרה:{end_strong} הדפדפן שלך אינו נתמך באופן מלא. אנחנו ממליצים מאוד על השימוש ב-{chrome_link} או ב-{ff_link}.

en: {chapter} current chapter
he: {chapter} פרק נוכחי

en: {course.display_number_with_default} Course Info
he: {course.display_number_with_default} מידע על הקורס

en: {course_id} is not a valid course key.
he: {course_id} אינו מפתח קורס חוקי

en: {course_key} is not a valid course key
he: {course_key} אינו מפתח קורס חוקי

en: {course_names} has been removed because the enrollment period has closed. | {course_names} have been removed because the enrollment period has closed.
he[0]: {course_names} הוסרו מאחר שפרק הזמן להרשמה נסגר.
he[1]: {course_names} הוסרו היות ופרק הזמן להרשמה נסגר.

en: {course_number} Course Info
he: {course_number} מידע על הקורס

en: {course_number} Courseware
he: {course_number} לומדה

en: {course_number} Progress
he: {course_number} התקדמות

en: {course_number} Textbook
he: {course_number} ספר לימוד

en: {course_number} {course_name} Cover Image
he: {course_number} {course_name} תמונת שער

en: {course_number} {course_name} Home Page
he: {course_number} {course_name} עמוד הבית

en: {course_number} {course_title} Cover Image
he: {course_number} {course_title} תמונת שער

en: {earned} of {total} possible points
he: {earned} מתוך {total} נקודות אפשריות

en: {em_start}Caution:{em_end} When you export a course, information such as MATLAB API keys, LTI passports, annotation secret token strings, and annotation storage URLs are included in the exported data. If you share your exported files, you may also be sharing sensitive or license-specific information.
he: {em_start}אזהרה{em_end} כאשר אתה מייצא קורס, מידע כגון מפתחות MATLAB API, passports LTI, מחרוזות אסימונים סודיות להערות וכתובות URL לאחסון, ההערות נכללות במידע המיוצא. אם קבצים אלו משותפים, יתכן ומשותף מידע סודי או מותנה רישיון.

en: {em_start}Caution{em_end}: {platform_name} recommends that you limit the file size to {em_start}10 MB{em_end}. In addition, do not upload video or audio files. You should use a third party service to host multimedia files.
he: {em_start}זהירות{em_end}: {platform_name}  ממליצים על הגבלת גודל הקובץ ל{em_start}10 MB{em_end}. בנוסף, אין להעלות קבצי וידאו או אודיו. נא השתמש בשירותי צד שלישי לארח קבצי מולטימדיה.

en: {em_start}Do not{em_end} delete certificates after a course has started; learners who have already earned certificates will no longer be able to access them.
he: {em_start}אל{em_end} תמחק תעודות לאחר שהחל הקורס; תלמידים שכבר קיבלו תעודות, לא יוכלו לגשת אליהם יותר.

en: {em_start}Note:{em_end} When you enter strings as policy values, ensure that you use double quotation marks (") around the string. Do not use single quotation marks (').
he: {em_start}לתשומת ליבך:{em_end} כאשר אתה מזין מחרוזות כערכי מדיניות, ודא כי אתה משתמש בסימני מרכאות כפולות (") סביב המחרוזת. אין להשתמש בסימני מרכאות בודדות (').

en: {email} has requested {studio_name} course creator privileges on edge
he: {email} ביקש {studio_name} זכויות של יוצר קורס ב-edge

en: {exception_message}: Can't find uploaded transcripts: {user_filename}
he: {exception_message}: לא ניתן למצוא את התעתיקים שהועלו: {user_filename}

en: {first_providers}, and {last_provider}
he: {first_providers} וכן {last_provider}

en: {first_provider} and {second_provider}
he: {first_provider} וכן {second_provider}

en: {fullname}, you earned a certificate!
he: {fullname}, זכית בתעודה!

en: {group_name} (inactive)
he: {group_name} (לא פעילה)

en: {html_start}Success! You have activated your account.{html_end}You will now receive email updates and alerts from us related to the courses you are enrolled in. Sign In to continue.
he: {html_start}הצלחה! הפעלת את החשבון שלך.{html_end} את/ה תקבל/י מאיתנו עדכונים והתראות הקשורים לקורסים שאת/ה רשומ/ה אליהם. להמשך התחבר/י.

en: {html_start}Success{html_end} You have activated your account.
he: {html_start}הצלחה{html_end}הפעלת את החשבון שלך.

en: {html_start}This account has already been activated.{html_end}
he: {html_start}חשבון זה כבר הופעל{html_end}

en: {html_start}Your account could not be activated{html_end}Something went wrong, please <a href="{support_url}">contact support</a> to resolve this issue.
he: {html_start}החשבון שלך לא יכול להיות מופעל{html_end}משהו השתבש, בבקשה <a href="{support_url}">צור/י קשר עם התמיכה</a> על מנת לפתור בעיה זו.

en: {input_type}: unexpected tag {tag_name}
he: {input_type}: תגית לא צפויה {tag_name}

en: {link_start}Click here for more information on credit at {platform_name}{link_end}.
he: {link_start}לחץ כאן לקבלת מידע נוסף על נקודות זכות בכתובת {platform_name}{link_end}.

en: {mode_name} for course {course}
he: {mode_name} עבור קורס {course}

en: {num_emails} failed | {num_emails} failed
he[0]: {num_emails} נכשלו
he[1]: {num_emails} נכשלו

en: {num_emails} sent | {num_emails} sent
he[0]: {num_emails} נשלחו
he[1]: {num_emails} נשלחו

en: {num_hour} hour | {num_hour} hours
he[0]: {num_hour} שעה
he[1]: {num_hour} שעות

en: {num_minute} minute | {num_minute} minutes
he[0]: {num_minute} דקה
he[1]: {num_minute} דקות

en: {num_second} second | {num_second} seconds
he[0]: {num_second} שניה
he[1]: {num_second} שניות

en: {num} of {total}
he: {num} מתוך {total}

en: {order_placed_by} placed an order and mentioned your name as the Organization contact.
he: {order_placed_by} ביצע הזמנה וציין אותך כאיש הקשר בארגון.

en: {order_placed_by} placed an order and mentioned your name as the additional receipt recipient.
he: {order_placed_by} ביצע הזמנה וציין אותך כנמען נוסף לעותק של הקבלה.

en: {partner_short_name} {course_number} Certificate | {platform_name}
he: {partner_short_name} {course_number} תעודה {platform_name}

en: {platform_name} -  Shopping Cart
he: {platform_name} - עגלת קניות

en: {platform_name} AND THE {platform_name} PARTICIPANTS (AS HERINAFTER DEFINED) DO NOT WARRANT THAT THE APIS WILL OPERATE IN AN UNINTERRUPTED OR ERROR-FREE MANNER, THAT THE APIS ARE FREE OF VIRUSES OR OTHER HARMFUL COMPONENTS, OR THAT THE APIS OR API CONTENT PROVIDED WILL MEET YOUR NEEDS OR EXPECTATIONS. {platform_name} AND THE {platform_name} PARTICIPANTS ALSO MAKE NO WARRANTY ABOUT THE ACCURACY, COMPLETENESS, TIMELINESS, OR QUALITY OF THE APIS OR ANY API CONTENT, OR THAT ANY PARTICULAR API CONTENT WILL CONTINUE TO BE MADE AVAILABLE. "{platform_name} PARTICIPANTS" MEANS MIT, HARVARD, THE OTHER MEMBERS, THE ENTITIES PROVIDING INFORMATION, API CONTENT OR SERVICES FOR THE APIS, THE COURSE INSTRUCTORS AND THEIR STAFFS.
he: המשתתפים ב-{platform_name} וב-{platform_name} (המוגדרים להלן) אינם אחראים על כך שממשקי ה-API יעבדו ללא הפרעה או ללא שגיאות,; שממשקי ה-API חופשיים מווירוסים או מרכיבים מזיקים אחרים או שממשקי ה-API או תוכן API יעמדו בצרכים או ציפיות. בנוסף, אין משתתפי {platform_name} ו-{platform_name} אחראים על דיוק, שלמות, דייקנות או איכות ממשקי ה-API או כל תוכן API או על זמינותם. "משתתפי {platform_name} " משמעם MIT‏, HARVARD, החברים האחרים, הישויות המספקות מידע, תוכן API או שירותים עבור ממשקי ה-API, מדריכי הקורס וצוותיהם.

en: {platform_name} API Access Request
he: {platform_name}בקשת גישה ל-API

en: {platform_name} Certificate for {course_name}
he: תעודת {platform_name} עבור {course_name}

en: {platform_name} Content Quality Assessment
he: {platform_name} הערכת איכות תוכן

en: {platform_name} Home
he: {platform_name} עמוד הבית

en: {platform_name} Home Page
he: {platform_name} עמוד הבית

en: {platform_name} Honor Code Certificate for {course_name}
he:  תעודת{platform_name} על בסיס קוד אתי עבור {course_name}

en: {platform_name} Professional Certificate for {course_name}
he: {platform_name} תעודה מקצועית עבור {course_name}

en: {platform_name} Staff
he: {platform_name} צוות

en: {platform_name} Support
he: תמיכה ב{platform_name}

en: {platform_name} Support Levels:
he: {platform_name} רמות תמיכה:

en: {platform_name} Verified Certificate for {course_name}
he: תעודת {platform_name}  מאומתת עבור {course_name}

en: {platform_name} acknowledges achievements through certificates, which are awarded for course activities that {platform_name} students complete.
he: {platform_name} מכירה בהישגים באמצעות תעודות, המוענקות לפעילויות הקורס שהשלימו הסטודנטים של {platform_name}.

en: {platform_name} acknowledges the following student accomplishment
he: {platform_name} מכירה בהישגים של הסטודנט שלהלן

en: {platform_name} and the {platform_name} Participants reserve the right at any time in their sole discretion to cancel, delay, reschedule or alter the format of any API or API Content offered through {platform_name}, or to cease providing any part or all of the APIs or API Content or related services, and you agree that neither {platform_name} nor any of the {platform_name} Participants will have any liability to you for such an action.
he: {platform_name} ומשתתפי {platform_name} שומרים על זכותם, בכל עת ועל פי שיקול דעתם הבלעדי, לבטל, לדחות, לשנות זמנים או לשנות את הפורמט של כל ממשק API או תוכן API שמוצע באמצעות {platform_name} או להפסיק לספק חלק או את כל ממשקי API או תוכן API או שירותים נלווים והינך מסכים שלא {platform_name} ולא אף אחד ממשתתפי {platform_name} תהיה בעלת חבות מולך על פעולה כגון זו.

en: {platform_name} for Business
he: {platform_name} לעסקים

en: {platform_name} is a nonprofit bringing high-quality education to everyone, everywhere. Your help allows us to continuously improve the learning experience for millions and make a better future one learner at a time.
he: {platform_name} הינו מוסד ללא כוונת רווח המעניק חינוך ברמה גבוהה לכולם, בכל מקום. עזרתך מאפשרת לנו לפעול לשיפור המתמיד לחוויית הלמידה של מיליוני לומדים וליצור עתיד טוב יותר, לומד אחר לומד.

en: {platform_name} may also update or modify the APIs from time to time without advance notice. These changes may affect your use of the APIs or the way your integration interacts with the API. If we make a change that is unacceptable to you, you should stop using the APIs. Continued use of the APIs means you accept the change.
he: {platform_name} שומרת את זכותה לשנות את התנאים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. שינויים אלה עשויים להשפיע על השימוש של ממשקי ה-API או על הדרך בה יוצרת האינטגרציה אינטראקציה עם ה-API. אם נבצע שינוי שאינו מקובל עליך, עליך לעצור את השימוש בממשקי API. המשך השימוש בממשקי API משמעו שהינך מקבל את השינוי.

en: {platform_name} now offers financial assistance for learners who want to earn Verified Certificates but who may not be able to pay the Verified Certificate fee. Eligible learners may receive up to 90{percent_sign} off the Verified Certificate fee for a course.
    To apply for financial assistance, enroll in the audit track for a course that offers Verified Certificates, and then complete this application. Note that you must complete a separate application for each course you take.
     We plan to use this information to evaluate your application for financial assistance and to further develop our financial assistance program.
he: {platform_name} מציעה כעת סיוע כספי לתלמידים הרוצים לזכות בתעודות מאומתות אך אינם יכולים לשלם את עמלת התעודה המאומתת. תלמידים זכאים יכולים לקבל עד {percent_sign}90 הנחה עבור עמלת התעודה המאומתת של הקורס.
    כדי להגיש בקשה לסיוע כספי, הירשם במסלול השומע החופשי של הקורס המציע תעודות מאומתות ולאחר מכן השלם את בקשה זו. שים לב שעליך להשלים בקשה נפרדת לכל קורס שאתה בוחר.
    אנו נעשה שימוש במידע זה על מנת להעריך את בקשתך לקבלת סיוע כספי ועל מנת להמשיך ולפתח את תכנית הסיוע הכספי שלנו.

en: {platform_name} offers interactive online classes and MOOCs.
he: {platform_name} מציעה כיתות מקוונות אינטראקטיביות וקורסי MOOC.

en: {platform_name} reserves the right to modify the Terms at any time without advance notice. Any changes to the Terms will be effective immediately upon posting on this page, with an updated effective date. By accessing or using the APIs after any changes have been made, you signify your agreement on a prospective basis to the modified Terms and all of the changes. Be sure to return to this page periodically to ensure familiarity with the most current version of the Terms.
he: {platform_name} שומרת את זכותה לשנות את התנאים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. כל שינוי בתנאים ייכנס לתוקף באופן מיידי מרגע פרסומו בעמוד זה, כולל ‏‫תאריך כניסה לתוקף מעודכן. באמצעות גישה לממשקי ה-API לאחר שהתבצע שינוי כלשהו, הנך מסכים מעתה ואילך לתנאים שהשתנו ולכל השינויים שהתבצעו. ודא כי הנך חוזר לעמוד זה מדי תקופה על מנת להבטיח שהנך מכיר את הגרסה העדכנית ביותר של התנאים.

en: {platform_name} reserves the right, in its discretion, to impose restrictions and limitations on the number and frequency of calls made by you or your Application to the APIs. You must not attempt to circumvent any restrictions or limitations that we impose.
he: {platform_name}שומרת על זכותה, על פי שיקול דעתה, לכפות איסורים והגבלות על מספר ותדירות השיחות שיתבצעו באמצעותך או באמצעות האפליקציה שלך לממשקי ה-API. אל לך לנסות לעקוף איסור או הגבלה כלשהי שאנו כופים.

en: {platform_name} shall have the sole right to determine whether or not any given use of the APIs is acceptable, and {platform_name} reserves the right to revoke API access for any use that {platform_name} determines at any time, in its sole discretion, does not benefit or serve the best interests of {platform_name}, its users and its partners.
he: ל-{platform_name} תהיה הזכות הבלעדית לקבוע אם שימוש כלשהו בממשקי ה-API הוא מקובל ו-{platform_name} שומרת לעצמה את הזכות לבטל כל גישה ל-API לכל שימוש ש-{platform_name} קובעת בכל עת, על-פי שיקול דעתה הבלעדי באם אינו מועיל או משרת את  טובתה של {platform_name}, של משתמשיה ושל שותפיה.

en: {platform_name} {studio_name}: Task Status Update
he: {platform_name} {studio_name}: עדכון סטטוס המשימה

en: {points} / {total_points} points
he: {points} / {total_points} נקודות

en: {profile_name} URL
he: {profile_name} כתובת URL

en: {programming_language} editor
he: עורך {programming_language}

en: {provider_name} did not approve your request for course credit. For more information, contact {link_to_provider_site} directly.
he: {provider_name} לא אישר את בקשתך לקבלת נקודות זכות בקורס. למידע נוסף, צור קשר ישירות עם {link_to_provider_site}.

en: {provider_name} has received your course credit request. We will update you when credit processing is complete.
he: {provider_name} קיבל את בקשתך לקבלת נקודות זכות בקורס. אנו נעדכן אותך כאשר יושלם עיבוד נקודות הזכות.

en: {refresh_icon} Update now.
he: {refresh_icon} עדכן עכשיו.

en: {refund_reminder_msg}To receive your refund, contact {billing_email}. Please include your order number in your email. Please do NOT include your credit card information.
he: {refund_reminder_msg}כדי לקבל החזר כספי, צור קשר עם {billing_email}. כלול את מספר הזמנתך בהודעת הדואר האלקטרוני. אל תכלול את פרטי כרטיס האשראי שלך.

en: {relative} ago - {absolute}
he: {relative} לפני - {absolute}

en: {section_format} due {{date}}
he: {section_format} ב- {{date}}

en: {site_name} -  Confirm Enrollment
he: {site_name} - אישור הרשמה

en: {span_start}(active){span_end}
he: {span_start}(פעיל){span_end}

en: {span_start}active{span_end}
he: {span_start}פעיל{span_end}

en: {span_start}current section{span_end}
he: {span_start}פרק נוכחי{span_end}

en: {start_bold}{enterprise_name}{end_bold} has partnered with {start_bold}{platform_name}{end_bold} to offer you high-quality learning opportunities from the world's best universities.
he: {start_bold}{enterprise_name}{end_bold} חבר ל {start_bold}{platform_name}{end_bold} להציע הזדמנות לאיכות למידה גבוהה מהאונברסיטאות המבוילות בעולם.

en: {start_strong}{application_name}{end_strong} would like to access your data with the following permissions:
he: {start_strong}{application_name}{end_strong} מעוניין לגשת לנתונים שלך באמצעות ההרשאות הבאות:

en: {strong_start}Note{strong_end}: To help protect learner data, links to these reports that you save outside of this page or that you send or receive in email expire after five minutes.
he: {strong_start}שים לב{strong_end}: כדי לעזור ולהגן על נתוני הלומד, תוקף הקישורים לדוחות אלה ששמרת מחוץ לעמוד זה, ששלחת או שקיבלת בדואר אלקטרוני יפוג לאחר 5 דקות.

en: {strong_start}Note{strong_end}: To keep student data secure, you cannot save or email these links for direct access. Copies of links expire within 5 minutes.
he: {strong_start}שים לב{strong_end}: כדי לשמור על נתוני הסטודנט מאובטחים, אינך יכול לשמור או לשלוח בדואר אלקטרוני קישורים לגישה ישירה. עותקים של קישורים אלה יפוגו לאחר 5 דקות.

en: {strong_start}Warning{strong_end}: Do not modify these policies unless you are familiar with their purpose.
he: {strong_start}אזהרה{strong_end}: אין לשנות הגדרות אלו אם אינך מכיר את תכליתן.

en: {student_name}, you are no longer eligible for credit in this course.
he: {student_name}, אינך זכאי יותר לקבל נקודות זכות בקורס זה.

en: {student_name}, you have met the requirements for credit in this course. {a_start}Go to your dashboard{a_end} to purchase course credit.
he: {student_name}, עמדת בדרישות לקבלת נקודות זכות בקורס זה. {a_start} עבור אל לוח הבקרה שלך {a_end} על מנת לרכוש נקודות זכות לקורס.

en: {student_name}, you have not yet met the requirements for credit.
he: {student_name}, עמדת בדרישות לקבלת נקודות זכות.

en: {studio_name} Account Activation
he: הפעלת חשבון של {studio_name}

en: {studio_name} Documentation
he: מסמכי {studio_name}

en: {studio_name} Gives You Simple, Fast, and Incremental Publishing. With Friends.
he: {studio_name} מאפשר לך פרסום פשוט, מהיר והדרגתי. עם חברים.

en: {studio_name} Helps You Keep Your Courses Organized
he: {studio_name} מסייע לך לשמור על ארגון הקורס שלך.

en: {studio_name} Home
he: עמוד הבית  {studio_name}

en: {studio_name} Server Error
he: {studio_name} שגיאת שרת

en: {studio_name} helps manage your online courses, so you can focus on teaching them
he: {studio_name} מסייע בניהול הקורסים המקוונים שלך על מנת שתוכל להתמקד בהוראתם.

en: {studio_name} is a hosted solution for our xConsortium partners and selected guests. Courses for which you are a team member appear above for you to edit, while course creator privileges are granted by {platform_name}. Our team is currently  evaluating your request.
he: {studio_name} הוא פתרון מתארח לשותפי xConsortium ולאורחינו הנבחרים  קורסים בהם אתה חבר צוות מופיעים לעיל על מנת שתוכל לערוך אותם, בעוד שזכויות יוצר הקורס מוענקות בידי {platform_name}. הצוות שלנו מעריך כרגע את בקשתך.

en: {studio_name} is a hosted solution for our xConsortium partners and selected guests. Courses for which you are a team member appear above for you to edit, while course creator privileges are granted by {platform_name}. Our team is has completed evaluating your request.
he: {studio_name} הוא פתרון מתארח לשותפי xConsortium ולאורחינו הנבחרים.  קורסים בהם אתה חבר צוות מופיעים לעיל על מנת שתוכל לערוך אותם, בעוד שזכויות יוצר הקורס מוענקות בידי {platform_name}. הצוות שלנו השלים את הערכת בקשתך.

en: {studio_name} is a hosted solution for our xConsortium partners and selected guests. Courses for which you are a team member appear above for you to edit, while course creator privileges are granted by {platform_name}. Our team will evaluate your request and provide you feedback within 24 hours during the work week.
he: {studio_name} הוא פתרון מתארח לשותפי xConsortium ולאורחינו הנבחרים. קורסים בהם הינך חבר צוות מופיעים לעיל על מנת שתוכל לערוך אותם, בעוד שזכויות יוצר הקורס מוענקות בידי {platform_name}. הצוות שלנו יבחן את בקשתך ויספק לך משוב תוך 24 שעות במהלך שבוע העסקים.

en: {studio_name} is designed to be easy to use by almost anyone familiar with common web-based authoring environments (Wordpress, Moodle, etc.). No programming knowledge is required, but for some of the more advanced features, a technical background would be helpful. As always, we are here to help, so don't hesitate to dive right in.
he: {studio_name} נועד להיות קל לשימוש לכל מי שמכיר סביבות כתיבה מבוססות אינטרנט נפוצות (Wordpress‏, Moodle‏ וכו'). לא נדרש ידע בתִכנות אך עבור חלק מהתכונות המתקדמות יותר, רקע טכני יועיל. כמו תמיד, אנו כאן כדי לעזור, לכן אל תהסס להתנסות מיד.

en: {studio_name} is for anyone that wants to create online courses that leverage the global {platform_name} platform. Our users are often faculty members, teaching assistants and course staff, and members of instructional technology groups.
he: {studio_name} נועד לכל מי שרוצה ליצור קורסים מקוונים הממנפים את פלטפורמת {platform_name} הגלובלית. המשתמשים שלנו הם לרוב חברי פקולטה, עוזרי הוראה וצוותי קורסים וחברים בקבוצות טכנולוגיות חינוכיות.

en: {studio_name} lets you weave your content together in a way that reinforces learning. Insert videos, discussions, and a wide variety of exercises with just a few clicks.
he: {studio_name} מאפשר לך לחבר את התוכן שלך באופן המחזק את הלמידה. הכנס סרטונים, דיונים ומגוון רחב של תרגילים במספר לחיצות.

en: {studio_name} uses a simple hierarchy of {strong_start}sections{strong_end} and {strong_start}subsections{strong_end} to organize your content.
he: {studio_name} משתמש בהיררכיה פשוטה של {strong_start}פרקים{strong_end} ו{strong_start}תת-פרקים{strong_end} על מנת לארגן את התוכן שלך.

en: {studio_name} works like web applications you already know, yet understands how you build curriculum. Instant publishing to the web when you want it, incremental release when it makes sense. And with co-authors, you can have a whole team building a course, together.
he: {studio_name} פועל כאפליקציות אתר המוכרות לך כבר, אך עדיין מבין שהינך בונה תכנית לימודים. פרסום מיידי באתר בזמן שאתה בוחר, שחרור הדרגתי של פרקים כאשר זה הגיוני. יחד עם מחברים נוספים, ניתן לבנות קורס שלם.

en: {studio_name}'s Many Features
he: תכונות רבות של {studio_name}

en: {tos_link_start}Terms of Service{tos_link_end} and {honor_link_start}Honor Code{honor_link_end}
he: {tos_link_start}תנאי שימוש {tos_link_end}{honor_link_start}קוד אתי {honor_link_end}

en: {total_points} points possible
he: {total_points} נקודות אפשריות

en: {user} does not exist in the LMS. Please check your spelling and retry.
he: {user}אינו קיים ב-LMS. בדוק את האיות ונסה שוב.

en: {user} is not enrolled in this course. Please check your spelling and retry.
he: {user} לא נרשם לקורס זה. בדוק את האיות ונסה שוב.

en: || (parallel resistors)
he: || (מקבילים)

en: © {org_name}.  All rights reserved except where noted.  EdX, Open edX and their respective logos are trademarks or registered trademarks of edX Inc.
he: © {org_name}.  כל הזכויות שמורות, למעט כשמצוין אחרת‏. EdX‏, Open edX והסמלים הם סימנים מסחריים רשומים או סימנים מסחריים של edX Inc.
